DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Początkujący 3 pytania
Autor Wiadomość
Tancerek 


Wiek: 38
Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Sty 21, 2015 8:35 pm   Początkujący 3 pytania

Kupiłem elektroniczną tarczę karella cb 90
Do tej tarczy były dołączone lotki, ale mam wrażenie, że nie są one zbyt wiele warte. Np. co jakiś czas same się rozkręcają (pomiędzy shaft i beczka (barrel).
1. Chciałbym rzucać czymś porządnym, czy mógłbym prosić o podpowiedź co kupić (myślę o kwocie do 110 zł) z gwintem 2BA bo taki kupiłem już zapas grotów.
2. Czy jeżeli kupię filc (upatrzyłem sobie taki samoprzylepny: http://allegro.pl/filc-sa...4929046134.html ) i podłożę pomiędzy tarczę a ścianę - czy będzie dzięki temu cichsza zabawa? Ma to sens?
3. O co chodzi z tym otworem który jest w shaft? Czy trzeba mieć jakiś specjalny patyczek, który ułatwia przy/roz-kręcanie?
 
 
 
kowal 



Drużyna: ATMOteam
Tarcza: Blady4
Lotki: Gripper2 20g/Goldeneye 21g
Pomógł: 17 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 328
Skąd: Wolbrom
Wysłany: Śro Sty 21, 2015 8:49 pm   

1. obojętne, kwestia gustu poza tym przy sofcie za wiele się i tak nie wykombinuje. byle wolfram to co masz teraz to bank mosiądz. tarcza za takla kasę pewnie da radę wytrzymać 18g lotkę ale z 20 odpada na bank. 16 najbezpieczniejsza byłby dla niej
2. niewiele to da, plastik się tłucze chyb ze ci lata po ścianie. powinieneś raczej kupic tarcze sizalowa a nie elektronika.
3. służy do dokręcenia go mocno robi się to grotem ostrych lotek ty masz softy wiec zostaje ci poszukać gwoździa. aby się nie rozkręcały kupuje się oringi.
 
 
tomislaw84 


Tarcza: TARGET Power Bolt Phil Taylor
Lotki: WINMAU Zagato 22g
Wiek: 39
Dołączył: 13 Sty 2015
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Lut 02, 2015 7:57 am   

Kod:
powinieneś raczej kupic tarcze sizalowa a nie elektronika


zgadzam się w 100% - zupełnie inna bajka, większa żywotność sprzętu, większy wybór sprzętu, brak uporczywego hałasu przy graniu, a i liczenie można potrenować:). Jeśli masz możliwość wybrać się do pubu lub sklepu gdzie można rzucić na steelach to idź tam czym prędzej i popróbuj. Zobaczysz że od razy wystawisz elektronika na allegro:)
 
 
atrax 


Tarcza: KARELLA Cb-90
Lotki: HARROWS ASSASSIN PLUS
Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 5
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: Wto Lut 10, 2015 3:52 pm   

Kolego Tancerek, masz może do tej tarczy instukcję PL ?? ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group