I Otwarte Mistrzostwa GDYNI w steel-dart 20.06.2015 |
Autor |
Wiadomość |
James
Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36 Dołączył: 28 Maj 2015 Posty: 50 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 9:21 am I Otwarte Mistrzostwa GDYNI w steel-dart 20.06.2015
|
|
|
Witam. Zapraszam wszystkich na I Otwarte Mistrzostwa GDYNI w steel-dart.
Termin: 20.06.2015 r.
Miejsce: Klub bilardowy "JOKER" - Gdynia, ul. 10 lutego 23
zapisy: 11:00-11:45, start turnieju: 12:15
Turniej mężczyzn: 501 DO Best of 3, połfinały Best of 7, Finał i mecz o 3 miejsce: Best of 9
Turniej kobiet: 501 DO Best of 3, Finał i mecz o 3 miejsce: Best of 7
Formuła: GRUPY + Drabinka SINGLE KO
Wpisowe: 25 zł.( w całości przeznaczone na nagrody) Gramy na 6 tarczach
NAGRODY:
Miejsca 1-3: Puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Gdyni
Miejsca 1-4: Nagrody finansowe z puli wpisowego wg schematu: 1-40%, 2-30%, 3-4 - 15%
Patronat honorowy nad turniejem: Prezydent Miasta Gdyni WOJCIECH SZCZUREK
Patronat medialny: Radio ESKA
Organizator: Tomasz Piotrowicz, tel: 503-321-940, e-mail: brytyk@o2.pl
Serdecznie zapraszam.
|
|
|
|
|
James
Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36 Dołączył: 28 Maj 2015 Posty: 50 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 12:43 pm Wstępna lista zawodników na turniej:
|
|
|
WSTĘPNA LISTA STARTOWA:
1. Paweł "WOŁYNA" Wołynka - GDYNIA
2. Krzysztof "KRYS" Piotrowicz - GDYNIA
3. Tomasz "JAMES" Piotrowicz - GDYNIA
4....
Można się dopisywać:). |
|
|
|
|
mazi
Drużyna: TORNADO
Tarcza: BLADE 4 DC
Lotki: UNICORN Sigma carbon 23,3 gr
Wiek: 41 Dołączył: 18 Maj 2012 Posty: 519 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 2:52 pm
|
|
|
WSTĘPNA LISTA STARTOWA:
1. Paweł "WOŁYNA" Wołynka - GDYNIA
2. Krzysztof "KRYS" Piotrowicz - GDYNIA
3. Tomasz "JAMES" Piotrowicz - GDYNIA
4. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
5. ...
Można się dopisywać:). |
|
|
|
|
pepsiak
Drużyna: DartClub
Tarcza: Blade 4
Lotki: RDD Flashback - 22g
Wiek: 53 Dołączył: 25 Maj 2009 Posty: 150 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Pią Maj 29, 2015 12:44 pm
|
|
|
WSTĘPNA LISTA STARTOWA:
1. Paweł "WOŁYNA" Wołynka - GDYNIA
2. Krzysztof "KRYS" Piotrowicz - GDYNIA
3. Tomasz "JAMES" Piotrowicz - GDYNIA
4. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof "JOKER" Chmielewski - Gdańsk
6. ... |
|
|
|
|
greypablo
Drużyna: dartclub Gdańsk
Tarcza: winmau Blade 4
Lotki: winmau 23g.
Wiek: 47 Dołączył: 30 Sty 2012 Posty: 87 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Sob Maj 30, 2015 4:04 pm
|
|
|
WSTĘPNA LISTA STARTOWA:
1. Paweł "WOŁYNA" Wołynka - GDYNIA
2. Krzysztof "KRYS" Piotrowicz - GDYNIA
3. Tomasz "JAMES" Piotrowicz - GDYNIA
4. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof "JOKER" Chmielewski - Gdańsk
6. Paweł "Pablo" Siwiec - Gdańsk
7. Tomasz "Milu" Milewczyk - Gdańsk
8. Sylwester "Sylwo" Dzięndzia - Gdańsk
9... |
|
|
|
|
James
Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36 Dołączył: 28 Maj 2015 Posty: 50 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Nie Maj 31, 2015 9:50 am
|
|
|
WSTĘPNA LISTA STARTOWA:
1. Paweł "WOŁYNA" Wołynka - GDYNIA
2. Krzysztof "KRYS" Piotrowicz - GDYNIA
3. Tomasz "JAMES" Piotrowicz - GDYNIA
4. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof "JOKER" Chmielewski - Gdańsk
6. Paweł "Pablo" Siwiec - Gdańsk
7. Tomasz "Milu" Milewczyk - Gdańsk
8. Sylwester "Sylwo" Dzięndzia - Gdańsk
9. Krzysztof Konkol - GDYNIA
10....... |
|
|
|
|
James
Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36 Dołączył: 28 Maj 2015 Posty: 50 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pią Cze 05, 2015 8:17 am
|
|
|
WSTĘPNA LISTA STARTOWA:
1. Paweł "WOŁYNA" Wołynka - GDYNIA
2. Krzysztof "KRYS" Piotrowicz - GDYNIA
3. Tomasz "JAMES" Piotrowicz - GDYNIA
4. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof "JOKER" Chmielewski - Gdańsk
6. Paweł "Pablo" Siwiec - Gdańsk
7. Tomasz "Milu" Milewczyk - Gdańsk
8. Sylwester "Sylwo" Dzięndzia - Gdańsk
9. Krzysztof Konkol - GDYNIA
10.Krzysztof Gąsiorowski - GDYNIA
11. Filip Tomaszewski - GDYNIA
12. Paweł Zarembski - REDA
13. ................................ |
Ostatnio zmieniony przez James Wto Cze 09, 2015 2:22 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
James
Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36 Dołączył: 28 Maj 2015 Posty: 50 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Wto Cze 09, 2015 2:20 pm
|
|
|
Kolejny plakat promujący turniej:
|
|
|
|
|
greypablo
Drużyna: dartclub Gdańsk
Tarcza: winmau Blade 4
Lotki: winmau 23g.
Wiek: 47 Dołączył: 30 Sty 2012 Posty: 87 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Pią Cze 12, 2015 6:36 pm
|
|
|
WSTĘPNA LISTA STARTOWA:
1. Paweł "WOŁYNA" Wołynka - GDYNIA
2. Krzysztof "KRYS" Piotrowicz - GDYNIA
3. Tomasz "JAMES" Piotrowicz - GDYNIA
4. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof "JOKER" Chmielewski - Gdańsk
6. Paweł "Pablo" Siwiec - Gdańsk
7. Tomasz "Milu" Milewczyk - Gdańsk
8. Sylwester "Sylwo" Dzięndzia - Gdańsk
9. Krzysztof Konkol - GDYNIA
10.Krzysztof Gąsiorowski - GDYNIA
11. Filip Tomaszewski - GDYNIA
12. Paweł Zarembski - REDA
13. Marcin Pawłowski - Gdańsk
14. Piotr Pawłowski - Gdańsk
15. Magda Pawłowska - Gdańsk
16. Ireczysław - Gdańsk
17. Paweł Drozd - Gdańsk
18. Mariusz Kozera - Gdańsk
19. Paweł Kiwenko - Gdańsk
20. Justyna Stokowska - Gdynia
21. Marcin Telepski - Gdańsk
22. Piotr Kwidziński - Kartuzy
23. Marcin Wołoszczyk - Kartuzy
24. Rafał Czaja - Gdańsk
25. Sebastian Tomporowski - Gdańsk
26. Karol Rudziński - Gdańsk
27. Paweł Gdaniec - Gdańsk
28. Maciej Kaszak - Gdańsk
29.................................... |
|
|
|
|
James
Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36 Dołączył: 28 Maj 2015 Posty: 50 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pon Cze 15, 2015 6:32 pm
|
|
|
WSTĘPNA LISTA STARTOWA:
1. Paweł "WOŁYNA" Wołynka - GDYNIA
2. Krzysztof "KRYS" Piotrowicz - GDYNIA
3. Tomasz "JAMES" Piotrowicz - GDYNIA
4. Łukasz "mazi" Kopania - Gdańsk
5. Krzysztof "JOKER" Chmielewski - Gdańsk
6. Paweł "Pablo" Siwiec - Gdańsk
7. Tomasz "Milu" Milewczyk - Gdańsk
8. Sylwester "Sylwo" Dzięndzia - Gdańsk
9. Krzysztof Konkol - GDYNIA
10.Krzysztof Gąsiorowski - GDYNIA
11. Filip Tomaszewski - GDYNIA
12. Paweł Zarembski - REDA
13. Marcin Pawłowski - Gdańsk
14. Piotr Pawłowski - Gdańsk
15. Magda Pawłowska - Gdańsk
16. Ireczysław - Gdańsk
17. Paweł Drozd - Gdańsk
18. Mariusz Kozera - Gdańsk
19. Paweł Kiwenko - Gdańsk
20. Justyna Stokowska - Gdynia
21. Marcin Telepski - Gdańsk
22. Piotr Kwidziński - Kartuzy
23. Marcin Wołoszczyk - Kartuzy
24. Rafał Czaja - Gdańsk
25. Sebastian Tomporowski - Gdańsk
26. Karol Rudziński - Gdańsk
27. Paweł Gdaniec - Gdańsk
28. Maciej Kaszak - Gdańsk
29. Roman Grycewicz - GDYNIA
30. Andrzej Sołtys - GDYNIA
31. ........................ |
|
|
|
|
James
Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36 Dołączył: 28 Maj 2015 Posty: 50 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pią Cze 19, 2015 8:32 am
|
|
|
Już jutro odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Gdyni w steel-dart. A oto zacne puchary o które powalczą uczestnicy: |
|
|
|
|
dziq
Tarcza: unicorn eclipse PRO
Lotki: Gary Anderson 21g
Pomógł: 1 raz Wiek: 55 Dołączył: 16 Kwi 2013 Posty: 57 Skąd: Olsztyn / Barczewo
|
Wysłany: Pon Cze 22, 2015 11:51 am
|
|
|
A może jakieś wyniki ?
można podać |
|
|
|
|
bongoking
Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: McCoy Thrust 27g
Pomógł: 2 razy Wiek: 37 Dołączył: 28 Gru 2011 Posty: 104 Skąd: Elbląg
|
Wysłany: Pon Cze 22, 2015 12:02 pm
|
|
|
Wyniki na stronie POD
PANIE
Miejsce: Zawodnik: Miasto
1 Małgorzata Markowska Kętrzyn
2 Diana Szota Olsztyn
3 Paulina Siemaszko Gdynia
4 Magdalena Pawłowska Gdańsk
5-6 Justyna Stokowska Gdynia
5-6 Dominika Juszko Elbląg
PANOWIE
Miejsce: Zawodnik: Miasto
1 Krzysztof Chmielewski Gdańsk
2 Adrian Lewandowski Elbląg
3 Adam Zapaśnik Elbląg
4 Paweł Wołynka Gdynia
5-8 Krzysztof Borzęcki Koszalin
5-8 Łukasz Kopania Gdańsk
5-8 Tomasz Piotrowicz Gdynia
5-8 Krzysztof Konkol Gdynia
9-16 Maciej Lidzbarski Gdańsk
9-16 Paweł Drozd Gdańsk
9-16 Paweł Siwiec Gdańsk
9-16 Paweł Sipta Słupsk
9-16 Marcin Telepski Gdańsk
9-16 Adam Slaski Kętrzyn
9-16 Artur Markowski Kętrzyn
9-16 Jacek Kunat Koszalin
17-32 Sylwester Dziędzia Gdańsk
17-32 Marcin Pawłowski Gdańsk
17-32 Dominik Smoliński Olsztyn
17-32 Paweł Siemaszko Gdynia
17-32 Tomasz Dolny Słupsk
17-32 Mariusz Olejniczak Gdynia
17-32 Maciej Stefowski Gdynia
17-32 Zbigniew Piwoński Elbląg
17-32 Patryk Konkol Gdynia
17-32 Marek Groenwald Gdynia
17-32 Andrzej Sołtys Gdynia
17-32 Jakub Tymczyszyn Nakło n. Notecią
17-32 Tomasz Milewczyk Gdańsk
17-32 Robert Jaworski Gdańsk
17-32 Marek Mikułowski Elbląg
17-32 Krzysztof Piotrowicz Gdynia
33-39 Krzysztof Gąsiorowski Gdynia
33-39 Krzysztof Tetzlaff Wejherowo
33-39 Marek Wawrzyniak Elbląg
33-39 Michał Rudnicki Gdańsk
33-39 Roman Grycewicz Gdynia
33-39 Paweł Kiwenko Gdańsk
33-39 Paweł Zarembski Reda |
|
|
|
|
|