DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
SOFT W KAMIENICY IV CYKL
Autor Wiadomość
mob 


Drużyna: Włóczykije
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 95
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Śro Maj 06, 2015 9:37 pm   SOFT W KAMIENICY IV CYKL

Zapraszamy do "Kamienicy" (Łódź, P.O.W 28) na cykl 10 turniejów softowych 501 D.O.
Gramy w każdy Czwartek od godz. 19.00. Startujemy 7.05. Przed turniejem rozdanie nagród za poprzedni cykl.
Wpisowe 10 pln, wrzuty przegrywającego. Za maxa(tylko 180) lub zejście powyżej 120 i szybkie lotki do 15l do wyboru piwo lub lufka od baru, za szybkie lotki do 11l butelka whisky od baru .
Za zwycięstwo w turnieju 50% wpisowego + 0,5 wódeczki.
Do końcowej klasyfikacji wymagana obecność na przynajmniej 8 turniejach. Do końcowej punktacji zaliczamy wszystkie obecności (nic nie odejmujemy).
Na zakończenie cyklu puchary dla pierwszej 3. Nagrody niespodzianki dla sklasyfikowanych (ilość uzależniona od frekwencji).
Za prowadzenie odpowiedzialni: Michał Misiek Pilecki, Adam Kuljon.
Przybywajcie tłumnie :)
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 11:34 am   

Wyniki pierwszego turnieju

9-12 Marcin Wasilewski
9-12 Adam Kuljon
9-12 Michał Pilecki
9-12 Agata Gralak
7-8 Kalina Pietrzak
7-8 Krzysztof Waberski 17L
5-6 Michał Borowiecki
5-6 Łukasz Czarnecki
4 Patryk Żeromiński
3 Tomasz Bernacki
2 Dariusz Cieplucha 180x2, 14L, 15L
1 Wojciech Kozłowski 180x2, 16L, 18L
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 15, 2015 1:11 pm   

Wyniki 14.05.2015

13 Damian Jagodziński
9-12 Emilia Michalska
9-12 Adam Wyrwał
9-12 Łukasz Czarnecki
9-12 Marcin Wasilewski
7-8 Szymon Bugajski
7-8 Adam Kuljon
5-6 Krzysztof Waberski 180
5-6 Michał Pilecki
4 Marcin Jezionek 16L
3 Adrian Jagodziński
2 Dariusz Cieplucha 18L
1 Tomasz Bernacki 180
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 23, 2015 10:03 am   

Wyniki 21.05.2015

7 Damian Jagodziński
5-6 Adrian Jagodziński
5-6 Tomasz Bernacki
4 Adam Kuljon
3 Emilia Michalska
2 Krzysztof Waberski
1 Łukasz Czarnecki
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 29, 2015 10:04 am   

Wyniki 28.05.2015

7-8 Adam Kuljon
7-8 Damian Jagodziński
5-6 Szymon Bugajski
5-6 Adrian Jagodziński
4 Łukasz Czarnecki
3 Adam Wyrwał
2 Krzysztof Waberski
1 Dariusz Cieplucha
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 05, 2015 3:28 pm   

Wyniki 4.06.2015

9-11 Kalina Pietrzak
9-11 Dawid Herberg
9-11 Emilia Michalska
7-8 Adam Wyrwał
7-8 Krzysztof Waberski 180
5-6 Adam Kuljon
5-6 Łukasz Czarnecki
4 Michał Borowiecki
3 Szymon Bugajski
2 Tomasz Bernacki 18L 125
1 Dariusz Cieplucha
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 12, 2015 1:20 pm   

Wyniki 11.06.2015

9-12 Patryk Żeromiński
9-12 Marcin Wasilewski
9-12 Łukasz Czarnecki
9-12 Michał Pilecki
7-8 Adam Kuljon
7-8 Emilia Michalska
5-6 Rafał Werner
5-6 Adam Wyrwał
4 Krzysztof Waberski
3 Paweł Cichocki
2 Dariusz Cieplucha 17L
1 Tomasz Bernacki
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 19, 2015 7:05 pm   

Wyniki 18.06.2015

13-16 Szymon Mackiewicz
13-16 Piotr Jaśkiewicz
13-16 Emilia Michalska
13-16 Adam Wyrwał
9-12 Adam Kuljon (pokonanie Darka nie wystarczyło)
9-12 Rafał Werner
9-12 Krzysztof Waberski
9-12 Dawid Herberg
7-8 Michał Borowiecki
7-8 Łukasz Czarnecki
5-6 Mirosław Drążek
5-6 Zdzisław Nowak
4 Michał Pilecki
3 Tomasz Smulewicz
2 Tomasz Bernacki 171
1 Darek Cieplucha 180x2, 17L
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 8:37 am   

Wyniki 25.06.2015

9 Adam Kuljon
7-8 Emilia Michalska
7-8 Łukasz Czarnecki
5-6 Michał Pilecki
5-6 Adam Wyrwał
4 Mirosław Drążek
3 Tomasz Bernacki
2 Krzysztof Waberski
1 Dariusz Cieplucha 18Lx2, 171
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 50
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5302
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 8:40 am   

tak przy okazji, jak wrzucisz wyniki z czwartku w piątek do 13-ej, to na 95% pojawia się od razu, jak później to dopiero w poniedziałek.
 
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 04, 2015 2:14 am   

Wyniki 2.07.2015

7-8 Patryk Żeromiński
7-8 Tomasz Smulewicz
5-6 Maciej Lisaj
5-6 Lukasz Czarnecki
4 Michał Pilecki 180
3 Adam Wyrwał
2 Krzysztof Waberski
1 Dariusz Cieplucha 180
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 10, 2015 12:40 am   

Wyniki 9.07.2015

9-10 Rafał Skrzypski
9-10 Adam Kuljon
7-8 Tomasz Bernacki
7-8 Łukasz Czarnecki
5-6 Piotr Szczęsny
5-6 Artur Nierodka
4 Dawid Herberg
3 Adam Wyrwał
2 Szymon Bugajski
1 Dariusz Cieplucha 171, 18L
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group