DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
SOFT W KAMIENICY V CYKL
Autor Wiadomość
mob 


Drużyna: Włóczykije
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 95
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Lip 14, 2015 8:23 pm   SOFT W KAMIENICY V CYKL

Zapraszamy do "Kamienicy" (Łódź, P.O.W 28) na cykl 10 turniejów softowych 501 D.O.
Gramy w każdy Czwartek od godz. 19.00. Startujemy 16.07 Przed turniejem rozdanie nagród za poprzedni cykl.
Wpisowe 10 pln, wrzuty przegrywającego. Za maxa(tylko 180) lub zejście powyżej 120 i szybkie lotki do 15l do wyboru piwo lub lufka od baru, za szybkie lotki do 11l butelka whisky od baru .
Za zwycięstwo w turnieju 50% wpisowego + 0,5 wódeczki.
Do końcowej klasyfikacji wymagana obecność na przynajmniej 8 turniejach. Do końcowej punktacji zaliczamy wszystkie obecności (nic nie odejmujemy).
Na zakończenie cyklu puchary dla pierwszej 3. Nagrody niespodzianki dla sklasyfikowanych (ilość uzależniona od frekwencji).
Za prowadzenie odpowiedzialni: Michał Misiek Pilecki, Adam Kuljon.
Przybywajcie tłumnie :)
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 17, 2015 11:54 pm   

Wyniki pierwszego turnieju

9-10 Michał Borowiecki
9-10 Tomasz Łuczyński
7-8 Adam Kuljon
7-8 Krzysztof Waberski
5-6 Dawid Herberg
5-6 Adam Wyrwał
4 Szymon Mackiewicz
3 Wojciech Kozłowski 15L
2 Szymon Bugajski
1 Dariusz Cieplucha 17L 126 180
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 26, 2015 9:23 am   

Wyniki 23.06

13 Maciej Lisaj
9-12 Szymon Bugajski
9-12 Szymon Mackiewicz
9-12 Adam Kuljon
9-12 Łukasz Skrzypski
7-8 Michał Pilecki
7-8 Łukasz Czarnecki
5-6 Dawid Herberg 126
5-6 Dariusz Cieplucha
4 Krzysztof Waberski
3 Adam Wyrwał
2 Michał Borowiecki
1 Piotr Piątczak 180x2, 15L, 18Lx2
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 04, 2015 9:42 am   

Wyniki 30.07

9-10 Tomasz Łuczyński
9-10 Dawid Herberg 119
7-8 Adam Kuljon
7-8 Marcin Wasilewski
5-6 Adam Wyrwał
5-6 Krzysztof Waberski
4 Łukasz Czarnecki
3 Dariusz Dębski
2 Piotr Piątczak 14L 180
1 Dariusz Cieplucha 171 180
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 09, 2015 7:41 am   

Wyniki 6.08

13 Witold Geberle
9-12 Adam Wyrwał
9-12 Łukasz Czarnecki
9-12 Marcin Wasilewski
9-12 Adam Kuljon
7-8 Michał Pilecki
7-8 Tomasz Smulewicz
5-6 Dawid Herberg 142
5-6 Michał Borowiecki
4 Krzysztof Waberski
3 Piotr Piątczak
2 Dariusz Cieplucha
1 Szymon Mackiewicz
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 17, 2015 10:04 am   

Wyniki 13.08

9-12 Rafał Skrzypski
9-12 Michał Borowiecki
9-12 Kalina Pietrzak
9-12 Szymon Mackiewicz
7-8 Łukasz Czarnecki
7-8 Michał Pilecki
5-6 Adam Kuljon
5-6 Marcin Jezionek
4 Adam Wyrwał
3 Piotr Piątczak
2 Krzysztof Waberski
1 Dariusz Cieplucha
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 23, 2015 7:41 am   

Wyniki 20.08

13-14 Adrian Jagodziński
13-14 Kalina Pietrzak
9-12 Dariusz Marciniak
9-12 Emil Wasiak
9-12 Adam Wyrwał
9-12 Adam Kuljon
7-8 Łukasz Czarnecki
7-8 Krzysztof Waberski
5-6 Michał Borowiecki
5-6 Dawid Herberg
4 Marcin Jezionek 2x171, 17L
3 Szymon Mackiewicz
2 Bartosz Wieczorek
1 Dariusz Cieplucha 180
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 12:03 pm   

Wyniki 27.08

9-12 Adrian Jagodziński
9-12 Adam Wyrwał
9-12 Tomasz Łuczyński
9-12 Kalina Pietrzak
7-8 Adam Kuljon
7-8 Dariusz Dębski
5-6 Michał Borowiecki
5-6 Łukasz Czarnecki 16L
4 Krzysztof Waberski
3 Szymon Mackiewicz
2 Dariusz Cieplucha
1 Bartosz Wieczorek 180x2, 14L
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 8:49 pm   

Wyniki 3.09

9-10 Adam Kuljon 180 :P :o
9-10 Dawid Herberg
7-8 Tomasz Łuczyński
7-8 Szymon Mackiewicz
5-6 Łukasz Czarnecki
5-6 Michał Borowiecki
4 Dariusz Cieplucha
3 Krzysztof Waberski
2 Michał Pilecki
1 Piotr Piątczak
 
 
Waber 


Drużyna: Kamienica
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2015 8:11 pm   

qlfi, W tabeli turnieju "Kamienic soft" jest błąd, powinienem mieć 78 punktów a nie 88.
Pozdrawiam
Krzysiek
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 13, 2015 8:47 pm   

Wyniki 10.09

9 Adam Kuljon
7-8 Dawid Herberg
7-8 Adam Wyrwał
5-6 Michał Borowiecki
5-6 Szymon Mackiewicz
4 Łukasz Czarnecki
3 Krzysztof Waberski 18L
2 Dariusz Cieplucha 180x2
1 Bartosz Wieczorek 180
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 11:01 am   

Wyniki ostatniego turnieju 17.09

13-14 Adam Kuljon
13-14 Sebastian Białecki
9-12 Piotr Piątczak
9-12 Adam Wyrwał
9-12 Szymon Mackiewicz
9-12 Łukasz Czarnecki
7-8 Krzysztof Waberski 180
7-8 Dawid Herberg 180
5-6 Michał Borowiecki 17L
5-6 Rafał Uniszewski 180
4 Piotr Białecki
3 Dariusz Dębski
2 Dariusz Cieplucha 18L, 171
1 Bartosz Wieczorek 17L, 18Lx2
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group