DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Turnieje 501 D.O. na "ostro" we WROCŁAWIU
Autor Wiadomość
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Gru 28, 2015 10:18 pm   

Wyniki trzeciego cylnego spotkania steelowej Świetnej Ligi Darta w PUBie Orion we Wrocławiu z 27.12.2015 r.:

:lotka:
Gawłowicz - Jóźwiak 6:2
Gawłowicz - Kotkowska 6:1
Gawłowicz - Cylny 4:6
Pacierpnik M. – Pacierpnik D. 6:1
Jóźwiak – Cylny 6:4
Cylny - Ostrowski 2:6

Wybryki: :aniol: :
Pacierpnik D.: 180


Aktualna tabela :o :

1. Mariusz Gawłowicz 8meczy 12pkt 44:24
2. Piotr Ostrowski 6meczy 11pkt 35:8
3. Norbert Synoracki 7meczy 10pkt 37:28
4. Grzegorz Kasprzyszak 6meczy 9pkt 32:19
5. Wojciech Cylny 5meczy 6pkt 24:23
6. Wiktor Boss 3mecze 4pkt 15:8
7. Dariusz Pacierpnik 3mecze 3pkt 12:13
8. Małgorzata Pacierpnik 2mecze 2pkt 7:7
9. Rafał Jóźwiak 2mecze 2pkt 8:10
10.Wojciech Stryjski 2mecze 1pkt 8:11
11.Michał Malcherek 1mecz 0pkt 4:6
12.Sylwia Kotkowska 1mecz 0pkt 1:6
13.Marcin Wójcik 5meczy 0pkt 10:30
14.Łukasz Świerad 4mecze 0pkt 3:24
15.Paweł Dobrowolski 5meczy 0pkt 7:30

I gramy dalej :D !
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Sty 01, 2016 6:58 pm   

Wyniki czwartego spotkania steelowej Świetnej Ligi Darta w PUBie Orion we Wrocławiu z 29.12.2015 r.:

:lotka:
Boss - Kasprzyszak 3:6
Boss - Wójcik 6:4
Boss - Pacierpnik D. 5:5
Dobrowolski - Pacierpnik M. 4:6
Dobrowolski - Stryjski 5:5
Malcherek - Synoracki 3:6
Malcherek - Kasprzyszak 1:6
Synoracki - Pacierpnik M. 6:1
Synoracki - Stryjski 6:4
Pacierpnik M. - Stryjski 1:6
Kasprzyszak - Pacierpnik D. 6:3
Kasprzyszak - Ostrowski 5:5
Pacierpnik D. - Ostrowski 2:6
Stryjski - Ostrowski 4:6

Wybryki :P :
Kasprzyszak: 171, 18
Stryjski: 180x2

Aktualna tabela :o :

1. Piotr Ostrowski 9meczy 16pkt 52:19
2. Grzegorz Kasprzyszak 10meczy 16pkt 55:31
3. Norbert Synoracki 10meczy 16pkt 55:37
4. Mariusz Gawłowicz 8meczy 12pkt 44:24
5. Wiktor Boss 6meczy 7pkt 29:23
6. Wojciech Cylny 5meczy 6pkt 24:23
7. Wojciech Stryjski 6meczy 4pkt 27:29
8. Małgorzata Pacierpnik 5meczy 4pkt 16:23
9. Dariusz Pacierpnik 6meczy 4pkt 22:30
10.Rafał Jóźwiak 2mecze 2pkt 8:10
11.Paweł Dobrowolski 7meczy 1pkt 16:41
12.Sylwia Kotkowska 1mecz 0pkt 1:6
13.Michał Malcherek 3mecze 0pkt 8:18
14.Łukasz Świerad 4mecze 0pkt 3:24
15.Marcin Wójcik 6meczy 0pkt 14:36

Gramy dalej :) !
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Sty 01, 2016 7:04 pm   

PUB Orion we Wrocławiu przy ul. Poleskiej 48 zaprasza na turniej steel darta, tj. 3-cią eliminację I-szego "Orion Cup"exclusive, jutro, 02.01.2016r. o godz.15:00. Szczegóły na: www.puborion.com.pl
 
 
DON_Wit 


Lotki: Szukam
Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 27
Skąd: Warszawa/Wrocław
Wysłany: Sob Sty 02, 2016 8:36 pm   

Wielkie dzięki za fajną grę i możliwość poznania się z Wami. Szacun dla wrocławskich fascynatów Darta. Do następnego :lotka:
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sty 04, 2016 1:07 am   

Do następnego DON Wit z wrocławskimi darterami :lol: !
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sty 04, 2016 10:49 am   

Wyniki III-ciej eliminacji I-go "Orion Cup"exclusive z 02.01.2016 r.:

Grupa A:
1.Niekrasz Arkadiusz 5pkt 15:3
2.Ostrowski Piotr 3pkt 12:7
3.Pękalski Michał 3pkt 11:9
4.Kotkowska Sylwia 3pkt 10:11
5.Wójcik Marcin 1pkt 7:13
6.Gonera Paulina 0pkt 3:15

Grupa B:
1.Kwiatkowski Dawid 4pkt 12:3
2.Gawłowicz Mariusz 4pkt 13:6
3.Lech Nina 2pkt 8:9
4.Pacierpnik Dariusz 2pkt 7:10
5.Trojan Piotr 2pkt 7:10
6.Karpiński Piotr 1pkt 3:12

Grupa C:
1.Dobrowolski Paweł 4pkt 12:3
2.Synoracki Norbert 3pkt 10:6
3.Pacierpnik Małgorzata 2pkt 6:10
4.Czyżewski Sławomir 1pkt 7:10
5.Góral Marcin 0pkt 6:12

Grupa D:
1.Kijanowski Krzysztof 3pkt 10:4
2.Boss Wiktor 3pkt 9:7
3.Kasprzyszak Grzegorz 2pkt 9:7
4.Scholtz Wit 2pkt 7:6
5.Muciłowicz Marcin 0pkt 1:12


1/4
Niekrasz - Synoracki 4:1
Gawłowicz - Kijanowski 2:4
Dobrowolski - Ostrowski 1:4
Boss – Kwiatkowski 3:4

1/2
Niekrasz – Kijanowski 5:0
Ostrowski – Kwiatkowski 5:2

Finał :lotka: :
Niekrasz – Ostrowski 6:1

Wybryki :D :
Niekrasz: 180x3,123, 18,17x2,16
Synoracki: 180,101
Boss: 180
Dobrowolski: 180
Muciłowicz: 180
Ostrowski: 180
Wójcik: 18

Klasyfikacja ogólna po trzech eliminacjach I-szego „Orion Cup”exclusive:

1.Niekrasz Arkadiusz 88pkt (32,24,32)
2.Gawłowicz Mariusz 44pkt (24,8,12)
Ostrowski Piotr 44pkt (12,8,24)
Synoracki Norbert 44pkt (16,16,12)
5.Lech Nina 36pkt (16,12,8)
Kasprzyszak Grzegorz 36pkt (12,16,8)
7.Boss Wiktor 32pkt(12,8,12)
8.Rybka Tadeusz 32pkt (-,32,-}
9.Czyżewski Sławomir 24pkt (8,8,8)
Dobrowolski Paweł 24pkt (8,4,12)
11.Stryjski Wojciech 24pkt (12,12,-)
12.Kotkowska Sylwia 16pkt(-,8,8)
Pacierpnik Dariusz 16pkt (8,-,8)
14.Kijanowski Krzysztof 16pkt (-,-,16)
Kwiatkowski Dawid 16pkt(-,-,16)
16.Pacierpnik Małgorzata 12pkt (4,-,8)
Wójcik Marcin 12pkt (8,-,4)
Szeliga Agata 12pkt(-,12,-)
Jaworski Piotr 12pkt(-,12,-)
20.Boroszko Daniel 8pkt (-,8,-)
Ciszewski Robert 8 pkt(-,8-)
Liszka Mariusz 8pkt(8,-,-)
Malcherek Michał 8pkt (,8-,-)
Musialski Tomasz 8pkt (8,-,-)
Pękalski Michał 8pkt (-,-,8)
Piotrowski Damian 8pkt (8,-,-)
Scholtz Wit 8pkt (-,-,8)
Stasina Katarzyna 8pkt(-,8,-)
29.Gonera Paulina 4pkt (-,-,4)
Góral Marcin 4pkt (-,-,4)
Karpiński Piotr (-,-,4)
Muciłowicz Marcin (-,-,4)
Trojan Piotr 4pkt (-,-,4)

Klasyfikacja rekordów:

Niekrasz: 180x5,16,17x2,18x2,123
Rybka: 15,16,17x2
Ostrowski: 180x3,17
Stryjski: 180x3
Wójcik: 180,18
Synoracki: 180,101
Boss: 180
Dobrowolski:180
Muciłowicz: 180
Pacierpnik D.: 109

Dziękujemy uczestnikom za udany turniej i zapraszamy wszystkich darterów na 4-tą eliminację Orion Cup exclusive 30.01.2016 r., zapisy do godz. 15:00. Wrocław ul. Poleska 48.
:piwo:
Ostatnio zmieniony przez Ostry Pią Sty 08, 2016 10:06 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Sty 06, 2016 2:32 pm   

Wyniki kolejnego spotkania Świetnej Ligi Darta w Pubie Orion we Wrocławiu z 03.01.2016 r.:
Boss – Jóźwiak 6:3
Boss – Cylny 3:6
Boss – Ostrowski 6:0
Malcherek – Jóźwiak 6:1
Malcherek – Stryjski 4:6
Malcherek – Ostrowski 4:6
Jóźwiak – Kasprzyszak 1:6
Jóźwiak – Stryjski 1:6
Jóźwiak - Ostrowski 3:6
Kasprzyszak – Cylny 5:5

Kotkowska – Wójcik 2:6

Wybryki:
Kasprzyszak: 171,16
Cylny: 180
Wójcik: 180
Boss: 120

Aktualna tabela :

1. Piotr Ostrowski 12meczy 20pkt 64:32
2. Grzegorz Kasprzyszak 12meczy 19pkt 66:37
3. Norbert Synoracki 10meczy 16pkt 55:37
4. Mariusz Gawłowicz 8meczy 12pkt 44:24
5. Wiktor Boss 9meczy 11pkt 44:32
6. Wojciech Cylny 7meczy 9pkt 35:31
7. Wojciech Stryjski 8meczy 8pkt 39:34
8. Małgorzata Pacierpnik 5meczy 4pkt 16:23
9. Dariusz Pacierpnik 6meczy 4pkt 22:30
10.Michał Malcherek 6meczy 2pkt 22:31
11.Marcin Wójcik 7meczy 2pkt 20:38
12.Rafał Jóźwiak 7meczy 2pkt 17:40
13.Paweł Dobrowolski 7meczy 1pkt 16:41
14.Sylwia Kotkowska 2mecze 0pkt 3:12
15.Łukasz Świerad 4mecze 0pkt 3:24




Gramy dalej :) !
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Czw Sty 07, 2016 1:08 pm   

wyniki turnieju z 17.12.2015 - PUB KOMINEK.

1. Boss Wiktor
2. Kasprzyszak Grzegorz
3-4. Gajos Sebastian
3-4. Stryjski Wojciech
5-8. Boroszko Daniel
5-8. Synoracki Norbert
5-8. Piotrowski Damian
5-8. Paszkowski Paweł
9-12. Paszkowska Sylwia
9-12. Lech Nina
9-12. Muciłowicz Marcin
9-12. Kwiatkowski Dawid
13-16. Płonka Łukasz
13-16. Pacierpnik Gosia
13-16. Musialski Tomasz
13-16. Pacierpnik Darek



wybryki:
Boss Wiktor: 107HF
Lech Nina: 180
Płonka Łukasz: 180
Muciłowicz Marcin: 18L
Stryjski Wojciech: 180
Gajos Sebastian: 120HF, 180



Do zobaczenia przy tarczy już dzisiaj tj. 07.01.2016 godz. 19:00 -
PUB KOMINEK, Horbaczewskiego 29c
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Sty 08, 2016 9:33 pm   

Wyniki spotkania Świetnej Ligi Darta z 5.01.2016 roku w PUBie Orion we Wrocławiu:
Boss – Gawłowicz 5:5
Boss – Malcherek 6:4
Boss – Kotkowska 6:1
Dobrowolski – Malcherek 4:6
Dobrowolski – Pacierpnik D. 6:2
Dobrowolski – Cylny 6:2
Malcherek – Pacierpnik M. 4:6
Synoracki – Kotkowska 6:0
Synoracki – Cylny 5:5
Pacierpnik M. – Kotkowska 6:1
Pacierpnik M. – Kasprzyszak 0:6
Kotkowska – Kasprzyszak 1:6
Cylny – Pacierpnik D. 6:1

Wybryki :P :
Boss: 180,130
Dobrowolski: 180x2
Synoracki: 180x2


Aktualna tabela :

1. Grzegorz Kasprzyszak 14meczy 23pkt 78:38
2. Piotr Ostrowski 12meczy 20pkt 64:32
3. Norbert Synoracki 12meczy 19pkt 66:42
4. Wiktor Boss 12meczy 16pkt 61:42
5. Mariusz Gawłowicz 9meczy 13pkt 49:29
6. Wojciech Cylny 10meczy 12pkt 48:43
7. Wojciech Stryjski 8meczy 8pkt 39:34
8. Małgorzata Pacierpnik 8meczy 8pkt 28:34
9. Paweł Dobrowolski 10meczy 5pkt 34:51
10.Michał Malcherek 9meczy 4pkt 36:47
11.Dariusz Pacierpnik 8meczy 4pkt 25:44
12.Marcin Wójcik 7meczy 2pkt 20:38
13.Rafał Jóźwiak 7meczy2pkt 17:40
14.Łukasz Świerad 4mecze 0pkt 3:24
15.Sylwia Kotkowska 6meczy 0pkt 6:36

Gramy dalej :) !
Ostatnio zmieniony przez Ostry Pią Lut 05, 2016 9:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Sty 10, 2016 10:04 pm   

Wyniki spotkania Świetnej Ligi Darta z 10.01.2015 roku w PUBie Orion we Wrocławiu:
Gawłowicz – Pacierpnik M. 6:2
Gawłowicz – Pacierpnik D. 4:6
Kotkowska – Pacierpnik D. 3:6
Kotkowska – Ostrowski 1:6

Wybryk :P i:
Pacierpnik M.: 180

Aktualna tabela :roll: :

1. Grzegorz Kasprzyszak 14meczy 23pkt 78:38
2. Piotr Ostrowski 13meczy 22pkt 70:33
3. Norbert Synoracki 12meczy 19pkt 66:42
4. Wiktor Boss 12meczy 16pkt 61:42
5. Mariusz Gawłowicz 11meczy 15pkt 59:37
6. Wojciech Cylny 10meczy 12pkt 48:43
7. Wojciech Stryjski 8meczy 8pkt 39:34
8. Małgorzata Pacierpnik 9meczy 8pkt 30:40
9. Dariusz Pacierpnik 10meczy 8pkt 37:51
10.Paweł Dobrowolski 10meczy 5pkt 34:51
11.Michał Malcherek 9meczy 4pkt 36:47
12.Marcin Wójcik 7meczy 2pkt 20:38
13.Rafał Jóźwiak 7meczy2pkt 17:40
14.Łukasz Świerad 4mecze 0pkt 3:24
15.Sylwia Kotkowska 8meczy 0pkt 10:48

Gramy dalej :) !
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Sty 15, 2016 4:18 am   

Wyniki spotkania Świetnej Ligi Darta z 12.01.2016 roku w PUBie Orion we Wrocławiu:
Gawłowicz – Świerad 6:1
Synoracki – Jóźwiak 6:3
Jóźwiak – Świerad 6:0
Świerad – Cylny 1:6

Boss – Pacierpnik M. 6:1
Boss – Stryjski 6:3

Wybryki :oops: :
Gawłowicz: 180
Stryjski: 180

Aktualna tabela :roll: :
1. Grzegorz Kasprzyszak 14meczy 23pkt 78:38
2. Piotr Ostrowski 13meczy 22pkt 70:33
3. Norbert Synoracki 13meczy 21pkt 72:45
4. Wiktor Boss 14meczy 20pkt 73:46
5. Mariusz Gawłowicz 12meczy 17pkt 65:38
6. Wojciech Cylny 11meczy 14pkt 54:44
7. Wojciech Stryjski 9meczy 8pkt 42:40
8. Małgorzata Pacierpnik 10meczy 8pkt 31:46
9. Dariusz Pacierpnik 10meczy 8pkt 37:51
10.Paweł Dobrowolski 10meczy 5pkt 34:51
11.Michał Malcherek 9meczy 4pkt 36:47
13.Rafał Jóźwiak 9meczy 4pkt 26:46
12.Marcin Wójcik 7meczy 2pkt 20:38
14.Łukasz Świerad 7meczy 0pkt 5:42
15.Sylwia Kotkowska 8meczy 0pkt 10:48

Gramy dalej :lol: !
Ostatnio zmieniony przez Ostry Pią Lut 05, 2016 9:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Sty 21, 2016 5:33 am   

Wyniki spotkania Świetnej Ligi Darta z 19 i 26.01.2016 roku w PUBie Orion we Wrocławiu:
:lotka:
Dobrowolski – Świerad 6:1
Gawłowicz – Malcherek 6:2
Gawłowicz – Stryjski 2:6
Pacierpnik M. – Jóźwiak 6:3
Pacierpnik M. – Cylny 5:5
Jóźwiak - Wójcik 3:6
Kotkowska – Świerad 0:6
Kotkowska – Cylny 4:6
Kotkowska – Stryjski 0:6
Świerad – Pacierpnik D.1:6
Świerad – Stryjski 2:6
Wójcik – Stryjski 2:6
Pacierpnik D. - Stryjski 5:5

Dobrowolski - Kotkowska 6:1
Pacierpnik M. - Wójcik 5:5

Synoracki - Ostrowski 4:6



Wybryki :-D :
Gawłowicz: 180x2
Stryjski: 17,117,102
Synoracki: 180,18
Świerad: 112

Aktualna tabela :o :
1. Piotr Ostrowski 14meczy 24pkt 76:37
2. Grzegorz Kasprzyszak 14meczy 23pkt 78:38
3. Norbert Synoracki 14meczy 21pkt 76:51
4. Wiktor Boss 14meczy 20pkt 73:46
5. Mariusz Gawłowicz 14meczy 19pkt 73:46
6. Wojciech Stryjski 14meczy 17pkt 71:51
7. Wojciech Cylny 13meczy 17pkt 65:53
8. Małgorzata Pacierpnik 13meczy 12pkt 47:59
9. Dariusz Pacierpnik 12meczy 11pkt 48:57
10.Paweł Dobrowolski 12meczy 9pkt 46:53
11.Marcin Wójcik 10meczy 5pkt 33:52
12.Michał Malcherek 10meczy 4pkt 38:53
13.Rafał Jóźwiak 11meczy 4pkt 32:58
14.Łukasz Świerad 11meczy 2pkt 15:60
15.Sylwia Kotkowska 12meczy 0pkt 15:72

Gramy dalej :) !
Ostatnio zmieniony przez Ostry Pią Lut 05, 2016 9:55 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 10:28 pm   

Wyniki turnieju steelowego w PUBie Orion we Wrocławiu z 23.01.2016 r.

Końcowa klasyfikacja:

1.Gawłowicz Mariusz
2.Ostrowski Piotr
3.Dobrowolski Paweł
4.Boroszko Daniel
5.Kotkowska Sylwia
Musialski Tomasz
7.Karpiński Piotr
Lech Nina
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Sty 31, 2016 11:07 am   

Wyniki IV-tej eliminacji I-go "Orion Cup"exclusive z 30.01.2016 r.:

Grupa A:
1.Kwiatkowski Dawid 2pkt 11:6
2.Gawłowicz Mariusz 2pkt 10:8
3.Dobrowolski Paweł 2pkt 9:9
4.Pacierpnik Dariusz 0pkt 5:12

Grupa B:
1.Ostrowski Piotr 3pkt 12:3
2.Jóźwik Dariusz 2pkt 9:7
3.Boss Wiktor 1pkt 7:10
4.Pacierpnik Małgorzata 0pkt 4:12

Grupa C:
1.Synoracki Norbert 3pkt 12:4
2.Czyżewski Sławomir 2pkt 9:10
3.Malcherek Michał 1pkt 9:11
4.Karpiński Piotr 0pkt 7:12

Grupa D:
1.Kasprzyszak Grzegorz 3pkt 12:4
2.Kotkowska Sylwia 2pkt 8:7
3.Lech Nina 1pkt 7:11
4.Jóźwiak Rafał 0pkt 7:12

1/4
Kwiatkowski – Czyżewski 4:3
Jóźwik – Kasprzyszak 0:4
Synoracki _ Gawłowicz 4:2
Kotkowska – Ostrowski 1:4

1/2
Kwiatkowski – Kasprzyszak 2:5
Synoracki – Ostrowski 4:5

Finał :lotka: :
Kasprzyszak – Ostrowski 5:4

Wybryki :PPP :
Pacierpnik M.: 180x2
Lech: 180
Karpiński: 171
Kwiatkowski: 116

Klasyfikacja ogólna po czterech eliminacjach I-szego „Orion Cup”exclusive:

1. Niekrasz Arkadiusz 88pkt (32,24,32,-)
2. Kasprzyszak Grzegorz 64pkt (12,16,8,28)
3. Ostrowski Piotr 64pkt (12,8,24,20)
4. Synoracki Norbert 56pkt (16,16,12,12)
5. Gawłowicz Mariusz 52pkt (24,8,12,8)
6. Lech Nina 40pkt (16,12,8,4)
7. Boss Wiktor 36pkt(12,8,12,4)
8. Czyżewski Sławomir 32pkt (8,8,8,8)
9. Rybka Tadeusz 32pkt (-,32,-,-)
10.Dobrowolski Paweł 28pkt (8,4,12,4)
11.Kwiatkowski Dawid 28pkt(-,-,16,12)
12.Kotkowska Sylwia 24pkt(-,8,8,8)
13.Stryjski Wojciech 24pkt (12,12,-,-)
14.Pacierpnik Dariusz 20pkt (8,-,8,4)
15.Pacierpnik Małgorzata 16pkt (4,-,8,4)
16.Kijanowski Krzysztof 16pkt (-,-,16,-)
17.Malcherek Michał 12pkt (8,-,-,4)
Wójcik Marcin 12pkt (8,-,4,-)
19.Szeliga Agata 12pkt(-,12,-,-)
Jaworski Piotr 12pkt(-,12,-,-)
21.Karpiński Piotr 8pkt (-,-,4,4)
22.Boroszko Daniel 8pkt (-,8,-,-)
Ciszewski Robert 8 pkt(-,8-,-)
Jóźwik Dariusz 8pkt (-,-,-,8)
Liszka Mariusz 8pkt(8,-,-,-)
Musialski Tomasz 8pkt (8,-,-,-)
Pękalski Michał 8pkt (-,-,8,-)
Piotrowski Damian 8pkt (8,-,-,-)
Scholtz Wit 8pkt (-,-,8,-)
Stasina Katarzyna 8pkt(-,8,-,-)
31.Gonera Paulina 4pkt (-,-,4,-)
Góral Marcin 4pkt (-,-,4,-)
Jóźwiak Rafał 4pkt (-,-,-,4)
Muciłowicz Marcin 4pkt (-,-,4,-)
Trojan Piotr 4pkt (-,-,4,-)

Klasyfikacja rekordów:
Niekrasz: 180x5,16,17x2,18x2,123
Rybka: 15,16,17x2
Ostrowski: 180x3,17
Stryjski: 180x3
Pacierpnik M.: 180x2
Wójcik: 180,18
Synoracki: 180,101
Boss: 180
Dobrowolski: 180
Lech: 180
Muciłowicz: 180
Kwiatkowski:116
Pacierpnik D.: 109

Dziękujemy uczestnikom za udaną zabawę i świetną atmosferę i zapraszamy wszystkich darterów na następną V-tą eliminację I-szego „Orion Cup exclusive”, która odbędzie się w PUBie Orion we Wrocławiu przy ul. Poleskiej 48 w sobotę 20.02.2016r. o godz. 15:00. Do zobaczenia! :piwo: Szczegóły: www.puborion.com.pl
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 05, 2016 9:51 am   

Wyniki turnieju steelowego w Pubie Orion we Wrocławiu z 02.02.2016r.:

Klasyfikacja końcowa:

1.Stryjski Wojciech
2.Ostrowski Piotr
3.Kasprzyszak Grzegorz
4.Gawłowicz Mariusz
5.Pacierpnik Dariusz
Jóźwiak Rafał
7.Pacierpnik Małgorzata
Boss Wiktor

Wybryk :shock: i:
Kasprzyszak: 171,15
Pacierpnik D.: 171,124
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group