DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Turnieje 501 D.O. na "ostro" we WROCŁAWIU
Autor Wiadomość
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Śro Mar 23, 2016 2:40 pm   

Wyniki turnieju z 17.03.2016 - PUB KOMINEK

Grupa A: BO5

Lech Nina 3pkt; 9:3

Płonka Łukasz 2pkt; 8:3

Malcherek Michał 1pkt; 3:6

Pacierpnik Gosia 0pkt; 1:9

Grupa B: BO5

Stryjski Wojciech 3pkt; 11:3

Cylny Wojciech 2pkt; 8:8

Synoracki Norbert 2pkt; 7:8

Musialski Tomasz 2 pkt; 6:9

Pacierpnik Darek 1pkt; 5:9


Półfinały: BO7

Lech Nina 4 - 2 Cylny Wojciech

Stryjski Wojciech 1 - 4 Płonka Łukasz


Finał: BO9

Lech Nina 2 - 5 Płonka Łukasz

Wybryki:

Stryjski 180

Płonka Łukasz:114hf

Synoracki Norbert: 180

Do zobaczenia przy tarczy w najbliższy czwartek 24.03.2016 godz. 19:00 - PUB KOMINEK ul. Horbaczewkiego 29 c, Wrocław
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Sob Mar 26, 2016 7:28 pm   

Wyniki turnieju z 24.03.2016 - PUB KOMINEK

Grupa : BO5

Stryjski Wojciech 4 pkt; 14:8

Ostrowski Piotr 4 pkt. 13:10

Kasprzyszak Grzegorz 3 pkt; 11:9

Lech Nina 2 pkt; 9:9

Płonka Łukasz 1 pkt; 9:9

Paszkowsi Paweł 1 pkt; 5:13


Półfinały: BO7

Stryjski Wojciech 4 - 3 Lech Nina

Ostrowski Piotr 4 - 2 Kasprzyszak Grzegorz


Finał: BO9

Stryjski Wojciech 5 - 3 Ostrowski Piotr

Wybryki:

Kasprzyszak Grzegorz: 171, 171, 16L, 17L

Płonka Łukasz: 180, 180, 180, 171

Stryjski Wojciech: 180, 18L

Lech Nina: 16L

Ostrowski Piotr: 106HF




Do zobaczenia przy tarczy w najblizszy czwartek 31.03.2016 godz. 19:00 - PUB KOMINEK ul. Horbaczewkiego 29 d, Wrocław
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Sob Mar 26, 2016 8:03 pm   

Witam.

Już w najbliższy czwartek tj. 31.03.2016 r. zapraszam na cykl turniejów KOMINEK Steel Darts Cup.

Kilka szczegółów:

- zostanie rozegrane sześć turniejów systemem DKO BO5 (prawa lewa i.....), które wyłonią ośmiu zawodników do siódmego turnieju finałowego
(1 turniej 31.03.; 2: 14.04.; 3: 28.04.; 4: 05.05.; 5: 19.05: 6: 02.06. i turniej finałowy 16.06.2016.

- zapisy do godz. 19:00, start o 19:30
gramy na 4 tarczach

- wpisowe w wysokości 10 PLN
85% z wpisowego przeznaczone zostanie na nagrody dla ósemki zawodników którzy wezmą udział w turnieju finałowym, 15% wpisowego idzie na amortyzację sprzętu (markery, tarcze...).

- w zależności od ilości osób organizator zastrzega sobie prawo do zmianyy systemu rozgrywanego turnieju

Pozdrawiam i do zobaczenia przy tarczy
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 99
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 9:37 am   

Wyniki VI-tej eliminacji I-go "Orion Cup"exclusive z 26.03.2016 r.:

Grupa A:

1.Musialski Tomasz 3pkt 12:5
2.Dobrowolski Paweł 2pkt 11:9
3.Niekrasz Arkadiusz 1pkt 6:10
4.Furmańczuk Jacek 0pkt 7:12

Grupa B:

1.Cylny Wojciech 3pkt 12:2
2.Boss Wiktor 2pkt 10:5
3.Kaspryszak Grzegorz 1pkt 4:9
4.Czyżewski Sławomir 0pkt 2:12

Grupa C:

1.Ostrowski Piotr 1pkt 7:4
2.Lech Nina 1pkt 7:7
3.Karpiński Piotr 1pkt 4:7

Grupa D:
(Po „złotym legu”)
1.Gawłowicz Mariusz 1pkt 5:5
2.Płonka Łukasz 1pkt 5:5
3.Jóźwiak Rafał 1pkt 5:5

1/4

Musialski – Lech 2:4
Boss – Gawłowicz 2:4
Ostrowski – Dobrowolski 4:1
Płonka – Cylny 1:4

1/2
Lech – Gawłowicz 3:5
Ostrowski – Cylny 3:5

Finał :lotka: :

Gawłowicz – Cylny 3:6

Wybryki:
Gawłowicz: 180
Lech: 120
Musialski: 111
Jóźwiak: 107
Dobrowolski: 105
Boss: 16

Klasyfikacja ogólna po 6-ciu eliminacjach I-szego „Orion Cup”exclusive:

1. Niekrasz Arkadiusz 116pkt (32,24,32,-,24,4)
2. Kasprzyszak Grzegorz 100pkt (12,16,8,28,32,4)
3. Gawłowicz Mariusz 88pkt (24,8,12,8,16,20)
4. Ostrowski Piotr 88pkt (12,8,24,20,12,12)
5. Synoracki Norbert 72pkt (16,16,12,12,16,-)
6. Lech Nina 64pkt (16,12,8,4,12,12)
7. Boss Wiktor 52pkt (12,8,12,4,8,8)
8. Dobrowolski Paweł 48pkt (8,4,12,4,12,8)
9. Czyżewski Sławomir 44pkt (8,8,8,8,8,4)
10.Kwiatkowski Dawid 36pkt (-,-,16,12,8,-)
11.Stryjski Wojciech 36pkt (12,12,-,-,12,-)
12.Kotkowska Sylwia 32pkt (-,8,8,8,8,-)
13.Cylny Wojciech 32pkt (-,-,-,-,4,28)
13.Rybka Tadeusz 32pkt (-,32,-,-,-,-)
14.Pacierpnik Dariusz 28pkt (8,-,8,4,8,-)
15.Pacierpnik Małgorzata 24pkt (4,-,8,4,8,-)
16.Kijanowski Krzysztof 16pkt (-,-,16,-,-,-)
17.Jóźwiak Rafał 16pkt (-,-,-,4,8,4)
Musialski Tomasz 16pkt (8,-,-,-,-,8)
19.Malcherek Michał 12pkt (8,-,-,4,-,-)
Wójcik Marcin 12pkt (8,-,4,-,-,-)
21.Jaworski Piotr 12pkt (-,12,-,-,-,-)
Szeliga Agata 12pkt (-,12,-,-,-,-)
23.Karpiński Piotr 12pkt (-,-,4,4,-,4)
24.Boroszko Daniel 8pkt (-,8,-,-,-,-)
Ciszewski Robert 8 pkt (-,8-,-,-,-)
Jóźwik Dariusz 8pkt (-,-,-,8,-,-)
Liszka Mariusz 8pkt (8,-,-,-,-,-)
Ostrowski Grzegorz 8pkt (-,-,-,-,8,-)
Pękalski Michał 8pkt (-,-,8,-,-,-)
Płonka Łukasz 8pkt (-,-,-,-,-,8)
Piotrowski Damian 8pkt (8,-,-,-,-,-)
Scholtz Wit 8pkt (-,-,8,-,-,-)
Stasina Katarzyna 8pkt (-,8,-,-,-,-)
34.Gonera Paulina 4pkt (-,-,4,-,-,-)
Góral Marcin 4pkt (-,-,4,-,-,-)
Furmańczuk Jacek 4pkt (-,-,-,-,-,4)
Muciłowicz Marcin 4pkt (-,-,4,-,-,-)
Trojan Piotr 4pkt (-,-,4,-,-,-)

Klasyfikacja rekordów:
Niekrasz: 180x5,16x2,17x4,18x2,123,116
Stryjski: 180x4,18x2
Rybka: 15,16,17x2
Ostrowski P.: 180x3,17
Gawłowicz: 180x2,18x2
Pacierpnik M.: 180x2
Lech: 180,142,120
Wójcik: 180,18
Synoracki: 180,101
Kasprzyszak: 17x2
Boss: 180,16
Dobrowolski: 180,105
Muciłowicz: 180
Kwiatkowski:116
Musialski:111
Pacierpnik D.: 109,
Jóźwiak:107
Cylny: 17

Wielkie dzięki za fajny turniej! Następna, VII-ma, eliminacja I-szego „Orion Cup exclusive” odbędzie się we Wrocławiu przy ul. Poleskiej 48 w sobotę 16.04.2016r. Zapisy do godz.15:00 na miejscu lub pod numerem tel.: 792994817. :piwo: Zapraszamy! Szczegóły: www.puborion.com.pl
Ostatnio zmieniony przez Ostry Wto Kwi 05, 2016 9:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 99
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 9:56 am   

Wyniki końcowe Świetnej Ligi Darta rozegranej w PUBie Orion we Wrocławiu na przełomie 2015/2016:

1/2

Kasprzyszak - Synoracki 3:8
Ostrowski - Gawłowicz 4:8

Finał :lotka: :
Synoracki - Gawłowicz 3:9


Końcowa klasyfikacja :

1.Mariusz Gawłowicz
2.Norbert Synoracki
3.Grzegorz Kasprzyszak
Piotr Ostrowski
5.Wojciech Cylny
6.Wojciech Stryjski
7.Wiktor Boss
8.Dariusz Pacierpnik
9.Małgorzata Pacierpnik
10.Paweł Dobrowolski
11.Rafał Jóźwiak
12.Michał Malcherek
13.Marcin Wójcik
14.Łukasz Świerad
15.Sylwia Kotkowska

Dzięki za pierwszą edycję Świetnej Ligi Darta! W tym tygodniu zaczynamy drugą i gramy dalej :) !
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Śro Kwi 13, 2016 8:48 pm   

Wyniki pierwszego turnieju z cyklu KOMINEK Steel Darts Cup rozegranego 31.03.2016

1 Cylny Wojciech
2 Stryjski Wojciech
3 Lech Nina
3 Płonka Łukasz
5 Muciłowicz Marcin
5 Ostrowski Piotr
5 Musialski Tomasz
5 Kasprzyszak Grzegorz
9 Paszkowsi Paweł
9 Boss Wiktor
9 Madej Bartek
9 Pacierpnik Gosia


Wybryki:
Musialski: 180
Ostrowski: 103HF
Stryjski: 180, 180, 17L

Do zobaczenia przy tarczy już jutro tj. czwartek 14.04.2016, godz. 19:00 na drugiej odsłonie KOMINEK Steel Darts Cup. - PUB KOMINEK ul. Horbaczewkiego 29 d, Wrocław
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 99
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 2:35 pm   

Wyniki VII-mej eliminacji I-go "Orion Cup"exclusive z 16.04.2016 r.:

Grupa A:

1.Niekrasz Arkadiusz 3pkt 12:3
2.Cylny Wojciech 2pkt 9:8
3.Malcherek Michał 1pkt 8:8
4.Kotkowska Sylwia 0pkt 2:12

Grupa B:

1.Płonka Łukasz 2pkt 10:5
2.Boss Wiktor 2pkt 9:7
3.Kasprzyszak Grzegorz 2pkt 11:9
4.Stryjski Wojciech 0pkt 3:12

Grupa C:

1.Gawłowicz Mariusz 2pkt 8:0
2.Dobrowolski Paweł 1pkt 4:4
3.Pacierpnik Małgorzata 0pkt 0:8

Grupa D:

1.Ostrowski Piotr 2pkt 8:3
2.Lech Nina 1pkt 7:4
3.Karpiński Piotr 0pkt 0:8

1/4

Niekrasz – Dobrowolski 4:0
Boss – Ostrowski 2:4
Gawłowicz – Cylny 3:4
Lech – Płonka 3:4

1/2

Niekrasz – Ostrowski 5:2
Cylny – Płonka 2:5


Finał :lotka: :

Niekrasz – Płonka 6:1


Wybryki:
Niekrasz: 180x2,18x3,129,100
Gawłowicz: 180x2
Cylny: 180,102,100
Płonka: 180
Malcherek: 101

Klasyfikacja ogólna po 7-miu eliminacjach I-szego „Orion Cup”exclusive:

1. Niekrasz Arkadiusz 144pkt (32,24,32,-,24,4,28)
2. Kasprzyszak Grzegorz 104pkt (12,16,8,28,32,4,4)
3. Ostrowski Piotr 100pkt (12,8,24,20,12,12,12)
4. Gawłowicz Mariusz 96pkt (24,8,12,8,16,20,8)
5. Lech Nina 72pkt (16,12,8,4,12,12,8)
6. Synoracki Norbert 72pkt (16,16,12,12,16,-,-)
7. Boss Wiktor 60pkt (12,8,12,4,8,8,8)
8. Dobrowolski Paweł 56pkt (8,4,12,4,12,8,8)
9. Czyżewski Sławomir 44pkt (8,8,8,8,8,4,-)
10.Cylny Wojciech 44pkt (-,-,-,-,4,28,12)
11.Stryjski Wojciech 40pkt (12,12,-,-,12,-,4)
12.Kotkowska Sylwia 36pkt (-,8,8,8,8,-,4)
13.Kwiatkowski Dawid 36pkt (-,-,16,12,8,-,-)
14.Rybka Tadeusz 32pkt (-,32,-,-,-,-,-)
15.Pacierpnik Małgorzata 28pkt (4,-,8,4,8,-,4)
16.Pacierpnik Dariusz 28pkt (8,-,8,4,8,-,-)
17.Płonka Łukasz 28pkt (-,-,-,-,-,8,20)
18.Karpiński Piotr 16pkt (-,-,4,4,-,4,4)
19.Jóźwiak Rafał 16pkt (-,-,-,4,8,4,-)
Malcherek Michał 16pkt (8,-,-,4,-,-,4)
21.Musialski Tomasz 16pkt (8,-,-,-,-,8,-)
22.Kijanowski Krzysztof 16pkt (-,-,16,-,-,-,-)
23.Wójcik Marcin 12pkt (8,-,4,-,-,-,-)
24.Jaworski Piotr 12pkt (-,12,-,-,-,-,-)
Szeliga Agata 12pkt (-,12,-,-,-,-,-)
26.Boroszko Daniel 8pkt (-,8,-,-,-,-,-)
Ciszewski Robert 8 pkt (-,8-,-,-,-,-)
Jóźwik Dariusz 8pkt (-,-,-,8,-,-,-)
Liszka Mariusz 8pkt (8,-,-,-,-,-,-)
Ostrowski Grzegorz 8pkt (-,-,-,-,8,-,-)
Pękalski Michał 8pkt (-,-,8,-,-,-,-)
Piotrowski Damian 8pkt (8,-,-,-,-,-,-)
Scholtz Wit 8pkt (-,-,8,-,-,-,-)
Stasina Katarzyna 8pkt (-,8,-,-,-,-,-)
35.Gonera Paulina 4pkt (-,-,4,-,-,-,-)
Góral Marcin 4pkt (-,-,4,-,-,-,-)
Furmańczuk Jacek 4pkt (-,-,-,-,-,4,-)
Muciłowicz Marcin 4pkt (-,-,4,-,-,-,-)
Trojan Piotr 4pkt (-,-,4,-,-,-,-)


Klasyfikacja rekordów:

Niekrasz: 180x7,16x2,17x4,18x5,129,123,116,100
Stryjski: 180x4,18x2
Rybka: 15,16,17x2
Gawłowicz: 180x4,18x2
Ostrowski P.: 180x3,17
Pacierpnik M.: 180x2
Lech: 180,142,120
Cylny: 180,102,100,17
Wójcik: 180,18
Synoracki: 180,101
Kasprzyszak: 17x2
Boss: 180,16
Dobrowolski: 180,105
Muciłowicz: 180
Płonka:180
Kwiatkowski:116
Musialski: 111
Pacierpnik D.: 109
Jóźwiak: 107
Malcherek: 101

Dziękujemy za extra turniej! Następna, VIII-ma, eliminacja I-szego „Orion Cup exclusive” odbędzie się we Wrocławiu przy ul. Poleskiej 48 w sobotę 30.04.2016r. Zapisy do godz.15:00. Zaczynamy max godz.16:00 :piwo: Zapraszamy! Szczegóły: www.puborion.com.pl
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 10:35 am   

Wyniki turnieju z 07.04.2016 - PUB KOMINEK

Grupa : BO5

Płonka Łukasz 3pkt; 10:6

Cylny Wojciech 3pkt; 11:7

Lech Nina 2pkt; 8:9

Musialski Tomasz 1 pkt; 8:11

Pacierpnik Gosia 1pkt; 7:11



Półfinały: BO5

Cylny Wojciech 3 - 2 Lech Nina

Płonka Łukasz 3 - 0 Musialski Tomasz


Finał: BO7

Płonka Łukasz 4 - 2 Cylny Wojciech

Wybryki:

Cylny Wojciech: 18L, 18L

Płonka Łukasz:171, 18L

Musialski Tomasz: 180, 180

Lech Nina: 18L
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Śro Kwi 20, 2016 12:48 pm   

Wyniki drugiego turnieju z cyklu KOMINEK Steel Darts Cup rozegranego 14.04.2016

1 Ostrowski Piotr
2 Cylny Wojciech
3 Lech Nina
3 Stryjski Wojciech
5 Płonka Łukasz
5 Kasprzyszak Grzegorz
5 Musialski Tomasz
5 Możdżeń Bogdan
9 Dobrowolski Paweł
9 Janik Sebastian
9 Bujak Michał
9 Kubera Kamil
13Kotkowska Sylwia
13 Pacierpnik Gosia
13 Możdżeń Magda

Wybryki:
Lech Nina: 18L
Kotkowska Sylwia: 180
Stryjski Wojciech: 180, 180
Płonka Łukasz: 180
Janik Sebastian: 171

Następna eliminacja KOMINEK Steel Darts Cup odbędzie się 28.04.2016.



Klasyfikacja generalna KOMINEK Steel Darts Cup po dwóch turniejach
(pula po dwóch turniejach - 230PLN)

1 Cylny Wojciech 48 pkt. (28; 20)
2 Ostrowski Piotr 36 pkt. (8; 28)
3 Stryjski Wojciech 32 pkt. (20; 12)
4 Lech Nina 24 pkt (12; 12)
5 Płonka Łukasz 20 pkt (12; 8; )
6 Kasprzyszak Grzegorz 16 pkt. (8; 8; )
6 Musialski Tomasz 16 pkt. (8; 8; )
8 Pacierpnik Gosia 8 pkt. (4; 4)

8 Muciłowicz Marcin 8 pkt. (8; -)
8 Możdżeń Bogdan 8 pkt. (-; 8; )
11 Boss Wiktor 4 pkt. (4; -)
11 Madej Bartek 4 pkt. (4; -)
11 Paszkowsi Paweł 4 pkt. (4; -)
11 Bujak Michał 4 pkt. (-; 4)
11 Dobrowolski Paweł 4 pkt. (-; 4)
11 Janik Sebastian 4 pkt. (-; 4)
11 Kotkowska Sylwia 4 pkt. (-; 4)
11 Kubera Kamil 4 pkt. (-; 4)
11 Możdżeń Magda 4 pkt. (-; 4)


Następna eliminacja KOMINEK Steel Darts Cup odbędzie się 28.04.2016
(31.03.; 2: 14.04.; 3: 28.04.; 4: 05.05.; 5: 19.05: 6: 02.06. i turniej finałowy 16.06.2016.)



Klasyfikacja rekordów:
Stryjski Wojciech: 4 x 180, 17L
Musialski Tomasz: 180
Kotkowska Sylwia: 180
Płonka Łukasz: 180
Janik Sebastian: 171
Ostrowski Piotr: 103HF
Lech Nina: 18L


Do zobaczenia przy tarczy w najbliższy czwartek 21.04.2016, godz. 19:00 - PUB KOMINEK ul. Horbaczewkiego 29d
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pią Kwi 22, 2016 10:23 am   

Wyniki turnieju z 21.04.2016 - PUB KOMINEK

Grupa A: BO7

Gajos Sebastian 2pkt; 8:5

Płonka Łukasz 1pkt; 7:7

Lech Nina 0pkt; 5:8


Grupa B: BO7

Stryjski Wojciech 3pkt; 12:5

Musialski Tomasz 2 pkt; 8:4

Boss Wiktor 1pkt: 7:10

Pacierpnik Gosia 0pkt; 4:12



Półfinały: BO7

Gajos Sebastian 4 - 2 Musialski Tomasz

Stryjski Wojciech 4 - 1 Płonka Łukasz


Finał: BO9

Gajos Sebastian 2 - 5 Stryjski Wojciech

Wybryki:

Stryjski Wojciech: 15L, 16L, 171

Płonka Łukasz: 180

Do zobaczenia przy tarczy w czwartek 28.04.2016, godz. 19:00 na trzeciej eliminacji KOMINEK Steel Darts Cup. - PUB KOMINEK ul. Horbaczewkiego 29 d, Wrocław
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pią Kwi 29, 2016 8:37 am   

Wyniki trzeciego turnieju z cyklu KOMINEK Steel Darts Cup rozegranego 28.04.2016


1 Płonka Łukasz
2 Stryjski Wojciech
3 Ostrowski Piotr
3 Kasprzyszak Grzegorz
5 Gajos Sebastian
5 Cylny Wojciech
5 Lech Nina
5 Janik Sebastian
9 Malcherek Michał
9 Pacierpnik Gosia
9 Świercz Jacek



Wybryki:
Cylny Wojciech: 145HF, 120HF, 180, 18L

Stryjski Wojciech: 110HF, 107HF, 104HF, 16L

Płonka Łukasz: 13L, 171



Klasyfikacja generalna KOMINEK Steel Darts Cup po trzech turniejach
(pula po trzech turniejach - 330PLN)


1 Cylny Wojciech 56 pkt. (28; 20; 8; )
2 Stryjski Wojciech 52 pkt. (20; 12; 20)
3 Ostrowski Piotr 48 pkt. (8; 28; 12)
3 Płonka Łukasz 48 pkt (12; 8; 28)
5 Lech Nina 32 pkt (12; 12; 8; )
6 Kasprzyszak Grzegorz 28 pkt. (8; 8; 12)
7 Musialski Tomasz 16 pkt. (8; 8; -)
8 Pacierpnik Gosia 12 pkt. (4; 4; 4)


8 Janik Sebastian 12 pkt. (-; 4; 8; )
10 Gajos Sebastian 8 pkt. (-; -; 8; )
10 Muciłowicz Marcin 8 pkt. (8; -; -)
10 Możdżeń Bogdan 8 pkt. (-; 8; -)
13 Boss Wiktor 4 pkt. (4; -; -)
13 Madej Bartek 4 pkt. (4; -; -)
13 Paszkowski Paweł 4 pkt. (4; -; -)
13 Bujak Michał 4 pkt. (-; 4; -)
13 Dobrowolski Paweł 4 pkt. (-; 4; -)
13 Kotkowska Sylwia 4 pkt. (-; 4; -)
13 Kubera Kamil 4 pkt. (-; 4; -)
13 Możdżeń Magda 4 pkt. (-; 4; -)
13 Malcherek Michał 4pkt. (-; -; 4)
13 Świercz Jacek 4pkt. (-; -; 4)

Klasyfikacja rekordów:

Stryjski Wojciech: 180 x 4, 16L, 17L, 110HF, 107HF, 104HF
Cylny Wojciech: 180, 18L, 145HF, 120HF,
Płonka Łukasz: 180, 171, 13L
Musialski Tomasz: 180
Kotkowska Sylwia: 180
Janik Sebastian: 171
Ostrowski Piotr: 103HF
Lech Nina: 18L

Następna eliminacja KOMINEK Steel Darts Cup odbędzie się 05.05.2016
(31.03.; 2: 14.04.; 3: 28.04.; 4: 05.05.; 5: 19.05: 6: 02.06. i turniej finałowy 16.06.2016.)


Do zobaczenia przy tarczy w czwartek 05.05.2016, godz. 19:00 - PUB KOMINEK ul. Horbaczewkiego 29d
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 99
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Maj 02, 2016 3:42 am   

Wyniki VIII-mej eliminacji I-go "Orion Cup"exclusive z 30.04.2016 r.:

Grupa A:

1.Pękalski Michał 3pkt 9:0
2.Niekrasz Arkadiusz 2pkt 6:5
3.Kijanowski Krzysztof 1pkt 3:7
4.Musialski Tomasz0pkt 3:9

Grupa B:

1.Kasprzyszak Grzegorz 3pkt 9:1
2.Boss Wiktor 2pkt 6:4
3.Pacierpnik Dariusz 1pkt 3:6
4.Dobrowolski Paweł 0pkt 2:9

Grupa C:

1.Ostrowski Piotr 3pkt 9:1
2.Lech Nina 2pkt 6:3
3.Pacierpnik Małgorzata 1pkt 4:6
4.Kotkowska Sylwia 0kt 0:9

Grupa D:

1.Gawłowicz Mariusz 2pkt 6:3
2.Płonka Łukasz 1pkt 5:3
3.Kwiatkowski Dawid 0pkt 1:6

1/4

Pękalski Michał – Lech Nina 4:2
Boss Wiktor – Gawłowicz Mariusz 0:4
Ostrowski Piotr – Niekrasz Arkadiusz 2:4
Płonka Łukasz – Kasprzyszak Grzegorz 4:3

1/2

Niekrasz Arkadiusz – Płonka Łukasz 5:1
Pękalski Michał – Gawłowicz Mariusz 3:5

Finał :lotka: :

Niekrasz Arkadiusz – Gawłowicz Mariusz 6:3

Wybryki:
Niekrasz: 180x4,18x2,103
Pękalski: 180x2,18x3,144,118,111
Ostrowski: 180,18,148
Gawłowicz: 180,18
Lech: 18
Boss: 127

Klasyfikacja ogólna po 8-miu eliminacjach I-szego „Orion Cup”exclusive:

1. Niekrasz Arkadiusz 172pkt (32,24,32,-,24,4,28,28)
2. Gawłowicz Mariusz 116pkt (24,8,12,8,16,20,8,20)
3. Kasprzyszak Grzegorz 112pkt (12,16,8,28,32,4,4,8)
4. Ostrowski Piotr 108pkt (12,8,24,20,12,12,12,8)
5. Lech Nina 80pkt (16,12,8,4,12,12,8,8)
6. Synoracki Norbert 72pkt (16,16,12,12,16,-,-,-)
7. Boss Wiktor 68pkt (12,8,12,4,8,8,8,8)
8. Dobrowolski Paweł 60pkt (8,4,12,4,12,8,8,4)
9. Czyżewski Sławomir 44pkt (8,8,8,8,8,4,-,-)
10.Cylny Wojciech 44pkt (-,-,-,-,4,28,12,-)
11.Stryjski Wojciech 40pkt (12,12,-,-,12,-,4,-)
12.Kotkowska Sylwia 40pkt (-,8,8,8,8,-,4,4)
13.Kwiatkowski Dawid 40pkt (-,-,16,12,8,-,-,4)
14.Płonka Łukasz 40pkt (-,-,-,-,-,8,20,12)
15.Rybka Tadeusz 32pkt (-,32,-,-,-,-,-,-)
16.Pacierpnik Małgorzata 32pkt (4,-,8,4,8,-,4,4)
17.Pacierpnik Dariusz 32pkt (8,-,8,4,8,-,-,4)
18.Kijanowski Krzysztof 20pkt (-,-,16,-,-,-,-,4)
19.Pękalski Michał 20pkt (-,-,8,-,-,-,-,12)
20.Karpiński Piotr 16pkt (-,-,4,4,-,4,4,-)
21.Jóźwiak Rafał 16pkt (-,-,-,4,8,4,-,-)
Malcherek Michał 16pkt (8,-,-,4,-,-,4,-)
23.Musialski Tomasz 20pkt (8,-,-,-,-,8,-,4)
24.Wójcik Marcin 12pkt (8,-,4,-,-,-,-,-)
25.Jaworski Piotr 12pkt (-,12,-,-,-,-,-,-)
Szeliga Agata 12pkt (-,12,-,-,-,-,-,-)
27.Boroszko Daniel 8pkt (-,8,-,-,-,-,-,-)
Ciszewski Robert 8 pkt (-,8-,-,-,-,-,-)
Jóźwik Dariusz 8pkt (-,-,-,8,-,-,-,-)
Liszka Mariusz 8pkt (8,-,-,-,-,-,-,-)
Ostrowski Grzegorz 8pkt (-,-,-,-,8,-,-,-)
Piotrowski Damian 8pkt (8,-,-,-,-,-,-,-)
Scholtz Wit 8pkt (-,-,8,-,-,-,-,-)
Stasina Katarzyna 8pkt (-,8,-,-,-,-,-,-)
35.Gonera Paulina 4pkt (-,-,4,-,-,-,-,-)
Góral Marcin 4pkt (-,-,4,-,-,-,-,-)
Furmańczuk Jacek 4pkt (-,-,-,-,-,4,-,-)
Muciłowicz Marcin 4pkt (-,-,4,-,-,-,-,-)
Trojan Piotr 4pkt (-,-,4,-,-,-,-,-)


Klasyfikacja rekordów :kreci: :

Niekrasz: 180x11,16x2,17x4,18x7,129,123,116,103,100
Gawłowicz: 180x5,18x3
Ostrowski P.: 180x4,17,18,148
Stryjski: 180x4,18x2
Rybka: 15,16,17x2
Pękalski: 180x2,18x3,144,118,111
Pacierpnik M.: 180x2
Lech: 180,18,142,120
Cylny: 180,102,100,17
Wójcik: 180,18
Synoracki: 180,101
Kasprzyszak: 17x2
Boss: 180,16,127
Dobrowolski: 180,105
Muciłowicz: 180
Płonka:180
Kwiatkowski:116
Musialski: 111
Pacierpnik D.: 109
Jóźwiak: 107
Malcherek: 101

Dziękujemy za, jak zwykle, sympatyczny turniej! Następna,przedostatnia, IX-ta, eliminacja I-szego „Orion Cup exclusive” odbędzie się we Wrocławiu przy ul. Poleskiej 48 w sobotę 21.05.2016r. Zapisy do godz.15:00. Zaczynamy max godz.16:00 Zapraszamy! :piwo: Szczegóły: www.puborion.com.pl
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Śro Maj 04, 2016 11:24 am   

Już jutro 05.05.2016 odbędzie się czwarta eliminacja KOMINEK Steel Darts Cup
(31.03.; 2: 14.04.; 3: 28.04.; 4: 05.05.; 5: 19.05: 6: 02.06. i turniej finałowy 16.06.2016.)

Do zobaczenia przy tarczy, godz. 19:00 - PUB KOMINEK ul. Horbaczewkiego 29d
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pią Maj 06, 2016 9:45 am   

Wyniki czwartego turnieju z cyklu KOMINEK Steel Darts Cup rozegranego 05.05.2016

1 Stryjski Wojciech
2 Płonka Łukasz
3 Gajos Sebastian
3 Cylny Wojciech
5 Janik Sebastian
5 Kasprzyszak Grzegorz
5 Boss Wiktor
5 Malcherek Michał
9 Lech Nina
9 Boroszko Daniel
9 Pacierpnik Gosia
9 Musialski Tomasz



Wybryki:

Stryjski: 180, 171, 171, 120hf
Płonka Łukasz: 100hf
Janik Sebastian: 128hf
Boss Wiktor: 125hf
Lech Nina: 180



Klasyfikacja generalna KOMINEK Steel Darts Cup po czterech turniejach
najlepsza ósemka awans do turnieju głównego.
(pula po czterech turniejach - 430PLN)


1 Stryjski Wojciech 80 pkt. (20; 12; 20; 28)
2 Cylny Wojciech 68 pkt. (28; 20; 8; 12)
2 Płonka Łukasz 68 pkt (12; 8; 28; 20)
4 Ostrowski Piotr 48 pkt. (8; 28; 12; - )
5 Lech Nina 36 pkt (12; 12; 8; 4 )
5 Kasprzyszak Grzegorz 36 pkt. (8; 8; 12; 8; )
7 Musialski Tomasz 20 pkt. (8; 8; -; 4)
7 Janik Sebastian 20 pkt. (-; 4; 8; 8; )



7 Gajos Sebastian 20 pkt. (-; -; 8; 12)
10 Pacierpnik Gosia 16 pkt. (4; 4; 4; 4)
11 Boss Wiktor 12 pkt. (4; -; -; 8; )
11 Malcherek Michał 12pkt. (-; -; 4; 8; )
13 Muciłowicz Marcin 8 pkt. (8; -; -; -)
13 Możdżeń Bogdan 8 pkt. (-; 8; -; -)
15 Madej Bartek 4 pkt. (4; -; -; -)
15 Paszkowski Paweł 4 pkt. (4; -; -; -)
15 Bujak Michał 4 pkt. (-; 4; -; -)
15 Dobrowolski Paweł 4 pkt. (-; 4; -; -)
15 Kotkowska Sylwia 4 pkt. (-; 4; -; -)
15 Kubera Kamil 4 pkt. (-; 4; -; -)
15 Możdżeń Magda 4 pkt. (-; 4; -; -)
15 Świercz Jacek 4pkt. (-; -; 4; -)
15 Boroszko Daniel 4 pkt. (-; -; -; 4)

Klasyfikacja rekordów:

Stryjski Wojciech: 180 x 5, 171 x 2, 16L, 17L, 120HF, 110HF, 107HF, 104HF
Cylny Wojciech: 180, 18L, 145HF, 120HF,
Płonka Łukasz: 180, 171, 13L , 100HF
Musialski Tomasz: 180
Kotkowska Sylwia: 180
Janik Sebastian: 171, 128HF
Ostrowski Piotr: 103HF
Lech Nina: 180, 18L
Boss Wiktor: 125hf

Następna eliminacja KOMINEK Steel Darts Cup odbędzie się 19.05.2016
(31.03.; 2: 14.04.; 3: 28.04.; 4: 05.05.; 5: 19.05: 6: 02.06. i turniej finałowy 16.06.2016.)
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Czw Maj 12, 2016 10:14 am   

Dzisiaj gramy w KOMINKU, godz. 19:00
- PUB KOMINEK ul. Horbaczewkiego 29d


Do zobaczenia przy tarczy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group