DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Turnieje 501 D.O. na "ostro" we WROCŁAWIU
Autor Wiadomość
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Wto Maj 17, 2016 12:46 pm   

Wyniki turnieju z 12.05.2016 - PUB KOMINEK

Grupa A: BO5

Cylny Wojciech 3pkt; 9:0

Gajos Sebastian 2pkt; 6:5

Lech Nina 1pkt; 5:6

Pacierpnik Gosia 0pkt; 0:9



Grupa B: BO5

Stryjski Wojciech 3pkt; 9:2

Musialski Tomasz 2 pkt; 6:5

Pacierpnik Darek 1pkt; 4:7

Lipka Jerzy 0pkt; 4:9



Półfinały: BO7

Cylny Wojciech 4 - 0 Musialski Tomasz

Gajos Sebastian 0 - 4 Stryjski Wojciech


Finał: BO9

Cylny Wojciech 5 - 3 Stryjski Wojciech



Wybryki:

Cylny Wojciech: 180, 180

Stryjski Wojciech:17L, 18L, 101hf



Do zobaczenia przy tarczy w najbliższy czwartek 19.05.2016, godz. 19:00 na kolejnej (piątej) eliminacji KOMINEK Steel Darts Cup
- PUB KOMINEK ul. Horbaczewkiego 29d
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pon Maj 30, 2016 9:20 am   

Wyniki piątego turnieju z cyklu KOMINEK Steel Darts Cup rozegranego 19.05.2016

1 Kovalov Dima
2 Lech Nina
3 Cylny Wojciech
3 Kasprzyszak Grzegorz
5 Płonka Łukasz
5 Stryjski Wojciech
5 Gajos Sebastian
5 Boroszko Daniel
9 Boss Wiktor
9 Malcherek Michał
9 Janik Sebastian
9 Musialski Tomasz

Wybryki:
Lech Nina: 114hf
Boss Wiktor: 180
Stryjski Wojciech: 180,
Płonka Łukasz: 118hf, 171
Kovalov Dima: 180
Kasprzyszak Grzegorz : 171
Cylny Wojciech: 115hf





Klasyfikacja generalna KOMINEK Steel Darts Cup po pięciu turniejach
najlepsza ósemka awans do turnieju głównego.

(pula po pięciu turniejach - 530PLN)


1 Stryjski Wojciech 88 pkt (20; 12; 20; 28; 8; )
2 Cylny Wojciech 80 pkt (28; 20; 8; 12; 12)
3 Płonka Łukasz 76 pkt (12; 8; 28; 20; 8; )
4 Lech Nina 56 pkt (12; 12; 8; 4; 20 )
5 Kasprzyszak Grzegorz 48 pkt. (8; 8; 12; 8; 12 )
6 Ostrowski Piotr 48 pkt (8; 28; 12; -; - )
7 Gajos Sebastian 28 pkt (-; -; 8; 12; 8; )
8 Kovalov Dima 28 pkt (-; -; -; -; 28)


9 Musialski Tomasz 24 pkt (8; 8; -; 4; 4)
9 Janik Sebastian 24 pkt (-; 4; 8; 8; 4)
11 Pacierpnik Gosia 16 pkt (4; 4; 4; 4; -)
12 Boss Wiktor 16 pkt (4; -; -; 8; 4)
12 Malcherek Michał 16pkt (-; -; 4; 8; 4)
14 Boroszko Daniel 12 pkt (-; -; -; 4; 8; )
15 Muciłowicz Marcin 8 pkt (8; -; -; -)
15 Możdżeń Bogdan 8 pkt (-; 8; -; -)
17 Madej Bartek 4 pkt (4; -; -; -)
17 Paszkowski Paweł 4 pkt (4; -; -; -)
17 Bujak Michał 4 pkt (-; 4; -; -)
17 Dobrowolski Paweł 4 pkt (-; 4; -; -)
17 Kotkowska Sylwia 4 pkt (-; 4; -; -)
17 Kubera Kamil 4 pkt (-; 4; -; -)
17 Możdżeń Magda 4 pkt (-; 4; -; -)
17 Świercz Jacek 4pkt (-; -; 4; -)


Klasyfikacja rekordów:

Stryjski Wojciech: 180 x 6, 171 x 2, 16L, 17L, 120HF, 110HF, 107HF, 104HF
Cylny Wojciech: 180, 18L, 145HF, 120HF, 115HF
Płonka Łukasz: 180, 171 x 2, 13L , 118HF, 100HF
Musialski Tomasz: 180
Kotkowska Sylwia: 180
Janik Sebastian: 171, 128HF
Ostrowski Piotr: 103HF
Lech Nina: 180, 18L, 114HF
Boss Wiktor: 180, 125hf
Kovalov Dima: 180
Kasprzyszak Grzegorz : 171



Następna – ostatnia - eliminacja KOMINEK Steel Darts Cup odbędzie się 02.06.2016
(31.03.; 2: 14.04.; 3: 28.04.; 4: 05.05.; 5: 19.05: 6: 02.06. i turniej finałowy 16.06.2016.)
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 99
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 9:52 pm   

Wyniki IX-tej eliminacji I-go "Orion Cup"exclusive z 21.05.2016 r.:

Grupa A:

1.Niekrasz Arkadiusz 5pkt 15:3
2.Musialski Tomasz 4pkt 13:10
3.Boss Wiktor 3pkt 12:7
4.Kasprzyszak Grzegorz 2pkt 8:10
5.Dobrowolski Paweł 1pkt 4:14
6.Goławski Robert 0pkt 7:15

Grupa B:

1.Gawłowicz Mariusz 5pkt 15:4
2.Ostrowski Piotr 4pkt 12:4
3.Lech Nina 3pkt 12:9
4.Czyżewski Sławomir 2pkt 9:9
5.Pacierpnik Małgorzata 1pkt 3:13
6.Dura Anna 0pkt 3:15

1/2
Niekrasz – Ostrowski 4:3

Finał:

Niekrasz – Gawłowicz 5:3

Wybryki:
Niekrasz: 180,17,18x4,119
Gawłowicz: 180,17,119
Ostrowski: 15,109
Goławski: 171
Kasprzyszak: 171

:arrow: Klasyfikacja ogólna po 9-ciu eliminacjach I-szego „Orion Cup”exclusive:

1. Niekrasz Arkadiusz 200pkt (32,24,32,-,24,4,28,28,28)
2. Gawłowicz Mariusz 128pkt (24,8,12,8,16,20,/8/,20,20)
3. Kasprzyszak Grzegorz 116pkt (12,16,8,28,32,4,/4/,8,8)
4. Ostrowski Piotr 112pkt (12,8,24,20,12,12,12,/8/,12)
5. Lech Nina 88pkt (16,12,8,/4/,12,12,8,8,12)
6. Boss Wiktor 72pkt (12,8,12,/4/,8,8,8,8,8)
7. Synoracki Norbert 72pkt (16,16,12,12,16,-,-,-,-)
8. Dobrowolski Paweł 60pkt (8,4,12,4,12,8,8,4,/4/)
9. Czyżewski Sławomir 52pkt (8,8,8,8,8,4,-,-,8)
10.Cylny Wojciech 44pkt (-,-,-,-,4,28,12,-,-)
11.Kotkowska Sylwia 40pkt (-,8,8,8,8,-,4,4,-)
12.Kwiatkowski Dawid 40pkt (-,-,16,12,8,-,-,4,-)
13.Stryjski Wojciech 40pkt (12,12,-,-,12,-,4,-,-)
14.Płonka Łukasz 40pkt (-,-,-,-,-,8,20,12,-)
15.Pacierpnik Małgorzata 36pkt (4,-,8,4,8,-,4,4,4)
16.Pacierpnik Dariusz 32pkt (8,-,8,4,8,-,-,4,-)
17.Rybka Tadeusz 32pkt (-,32,-,-,-,-,-,-,-)
18.Musialski Tomasz 28pkt (8,-,-,-,-,8,-,4,8)
19.Kijanowski Krzysztof 20pkt (-,-,16,-,-,-,-,4,-)
20.Pękalski Michał 20pkt (-,-,8,-,-,-,-,12,-)
21.Karpiński Piotr 16pkt (-,-,4,4,-,4,4,-,-)
22.Jóźwiak Rafał 16pkt (-,-,-,4,8,4,-,-,-)
Malcherek Michał 16pkt (8,-,-,4,-,-,4,-,-)
24.Wójcik Marcin 12pkt (8,-,4,-,-,-,-,-,-)
25.Jaworski Piotr 12pkt (-,12,-,-,-,-,-,-,-)
Szeliga Agata 12pkt (-,12,-,-,-,-,-,-,-)
27.Boroszko Daniel 8pkt (-,8,-,-,-,-,-,-,-)
Ciszewski Robert 8 pkt (-,8-,-,-,-,-,-,-)
Jóźwik Dariusz 8pkt (-,-,-,8,-,-,-,-,-)
Liszka Mariusz 8pkt (8,-,-,-,-,-,-,-,-)
Ostrowski Grzegorz 8pkt (-,-,-,-,8,-,-,-,-)
Piotrowski Damian 8pkt (8,-,-,-,-,-,-,-,-)
Scholtz Wit 8pkt (-,-,8,-,-,-,-,-,-)
Stasina Katarzyna 8pkt (-,8,-,-,-,-,-,-,-)
35.Dura Anna 4pkt (-,-,-,-,-,-,-,-,-,4)
Goławski Robert (-,-,-,-,-,-,-,-,4)
Gonera Paulina 4pkt (-,-,4,-,-,-,-,-,-)
Góral Marcin 4pkt (-,-,4,-,-,-,-,-,-)
Furmańczuk Jacek 4pkt (-,-,-,-,-,4,-,-,-)
Muciłowicz Marcin 4pkt (-,-,4,-,-,-,-,-,-)
Trojan Piotr 4pkt (-,-,4,-,-,-,-,-,-)

Tabela Dziewcząt:

1.Lech Nina 88pkt
2.Kotkowska Sylwia 40pkt
3.Pacierpnik Małgorzata 36pkt
4.Szeliga Agata 12pkt
5.Stasina Katarzyna 8pkt
6.Dura Anna 4pkt
Gonera Paulina 4pkt



Klasyfikacja rekordów :kreci: :

Niekrasz: 180x12,16x2,17x5,18x11,129,123,119,116,103,100
Gawłowicz: 180x6,18x3,17,119
Ostrowski P.: 180x4,15,17,18,148,109
Stryjski: 180x4,18x2
Rybka: 15,16,17x2
Pękalski: 180x2,18x3,144,118,111
Pacierpnik M.: 180x2
Lech: 180,18,142,120
Cylny: 180,102,100,17
Wójcik: 180,18
Synoracki: 180,101
Kasprzyszak: 17x2
Boss: 180,16,127
Dobrowolski: 180,105
Muciłowicz: 180
Płonka:180
Kwiatkowski:116
Musialski: 111
Pacierpnik D.: 109
Jóźwiak: 107
Malcherek: 101

Ostatni,10-ty, finałowy „Orion Cup exclusive” odbędzie się we Wrocławiu przy ul. Poleskiej 48 w sobotę 11.06.2016r. Zapisy do godz.15:00. TEL.: 792994817. Zaczynamy max godz.16:00 Zapraszamy! :piwo: Szczegóły: www.puborion.com.pl
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 99
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Cze 12, 2016 3:04 pm   

Wyniki X-tej eliminacji I-go "Orion Cup"exclusive z 11.06.2016 r.:

Grupa A:

1.Gawłowicz Mariusz 5pkt 15:3
2.Boss Wiktor 4pkt 14:9
3.Pacierpnik Dariusz 2pkt 10:11
4.Pacierpnik Małgorzata 2pkt 7:11
5.Czyżewski Sławomir 1pkt 7:12
6.Dobrowolski Paweł 1pkt 6:13

Grupa B:

1.Ostrowski Piotr 4pkt 12:5
2.Pękalski Michał 3pkt 10:3
3.Kasprzyszak Grzegorz 2pkt 8:7
4.Kotkowska Sylwia 0pkt 1:12
5.Kwiatkowski Dawid 1pkt 6:10 [out]

1/4

Gawłowicz - Kotkowska 4:0
Pękalski – Pacierpnik 4:0
Kasprzyszak – Boss 4:2
Pacierpnik M.- Ostrowski 0:4

1/2

Gawłowicz – Pękalski 5:4
Kasprzyszak – Ostrowski 5:3

Finał:

Gawłowicz – Kasprzyszak 6:1

Wybryki:

Pacierpnik D.: 171x2
Ostrowski: 180
Gawłowicz: 16
Pękalski: 17,18

Klasyfikacja końcowa po 10-ciu eliminacjach I-szego „Orion Cup”exclusive:

1. Niekrasz Arkadiusz
200pkt (32,24,32,-,24,4,28,28,28,-)
2. Gawłowicz Mariusz 148pkt (24,8,12,/8/,16,20,/8/,20,20,28)
3. Kasprzyszak Grzegorz 132pkt (12,16,8,28,32,/4/,/4/,8,8,20)
4. Ostrowski Piotr 116pkt (12,/8/,24,20,12,12,12,/8/,12,12)
5. Lech Nina 88pkt (16,12,8,/4/,12,12,8,8,12,-)
6. Boss Wiktor 72pkt (12,8,12,/4/,8,8,8,8,8,/8/)
7. Synoracki Norbert 72pkt (16,16,12,12,16,-,-,-,-,-)
8. Dobrowolski Paweł 60pkt (8,4,12,4,12,8,8,4,/4/,/4/)
9. Czyżewski Sławomir 56pkt (8,8,8,8,8,4,-,-,8,4)
10.Kotkowska Sylwia 48pkt (-,8,8,8,8,-,4,4,-,8)
11.Pacierpnik Małgorzata 44pkt (4,-,8,4,8,-,4,4,4,8)
12.Kwiatkowski Dawid 44pkt (-,-,16,12,8,-,-,4,-,4)
13.Cylny Wojciech 44pkt (-,-,-,-,4,28,12,-,-,-)
14.Stryjski Wojciech 40pkt (12,12,-,-,12,-,4,-,-,-)
15.Płonka Łukasz 40pkt (-,-,-,-,-,8,20,12,-,-)
16.Pacierpnik Dariusz 32pkt (8,-,8,4,8,-,-,4,-,8)
17.Pękalski Michał 32pkt (-,-,8,-,-,-,-,12,-12)
18.Rybka Tadeusz 32pkt (-,32,-,-,-,-,-,-,-,-)
19.Musialski Tomasz 28pkt (8,-,-,-,-,8,-,4,8,-)
20.Kijanowski Krzysztof 20pkt (-,-,16,-,-,-,-,4,-,-)
21.Karpiński Piotr 16pkt (-,-,4,4,-,4,4,-,-,-)
22.Jóźwiak Rafał 16pkt (-,-,-,4,8,4,-,-,-,-)
Malcherek Michał 16pkt (8,-,-,4,-,-,4,-,-,-)
24.Wójcik Marcin 12pkt (8,-,4,-,-,-,-,-,-,-)
25.Jaworski Piotr 12pkt (-,12,-,-,-,-,-,-,-,-)
Szeliga Agata 12pkt (-,12,-,-,-,-,-,-,-,-)
27.Boroszko Daniel 8pkt (-,8,-,-,-,-,-,-,-,-)
Ciszewski Robert 8 pkt (-,8-,-,-,-,-,-,-,-)
Jóźwik Dariusz 8pkt (-,-,-,8,-,-,-,-,-,-)
Liszka Mariusz 8pkt (8,-,-,-,-,-,-,-,-,-)
Ostrowski Grzegorz 8pkt (-,-,-,-,8,-,-,-,-,-)
Piotrowski Damian 8pkt (8,-,-,-,-,-,-,-,-,-)
Scholtz Wit 8pkt (-,-,8,-,-,-,-,-,-,-)
Stasina Katarzyna 8pkt (-,8,-,-,-,-,-,-,-,-)
35.Dura Anna 4pkt (-,-,-,-,-,-,-,-,-,4)
Goławski Robert (-,-,-,-,-,-,-,-,4,-)
Gonera Paulina 4pkt (-,-,4,-,-,-,-,-,-,-)
Góral Marcin 4pkt (-,-,4,-,-,-,-,-,-,-)
Furmańczuk Jacek 4pkt (-,-,-,-,-,4,-,-,-,-)
Muciłowicz Marcin 4pkt (-,-,4,-,-,-,-,-,-,-)
Trojan Piotr 4pkt (-,-,4,-,-,-,-,-,-,-)

Tabela Dziewcząt:

1.Lech Nina 88pkt
2.Kotkowska Sylwia 48pkt
3.Pacierpnik Małgorzata 44pkt
4.Szeliga Agata 12pkt
5.Stasina Katarzyna 8pkt
6.Dura Anna 4pkt
Gonera Paulina 4pkt



Klasyfikacja rekordów:

Niekrasz: 180x12,16x2,17x5,18x11,129,123,119,116,103,100
Gawłowicz: 180x6,18x3,16,17,119
Ostrowski P.: 180x5,15,17,18,148,109
Stryjski: 180x4,18x2
Rybka: 15,16,17x2
Pękalski: 180x2,17,18x4,144,118,111
Pacierpnik M.: 180x2
Lech: 180,18,142,120
Cylny: 180,102,100,17
Wójcik: 180,18
Synoracki: 180,101
Kasprzyszak: 17x2
Boss: 180,16,127
Dobrowolski: 180,105
Muciłowicz: 180
Płonka:180
Kwiatkowski:116
Musialski: 111
Pacierpnik D.: 109
Jóźwiak: 107
Malcherek: 101
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pon Cze 13, 2016 11:37 am   

Wyniki szóstego turnieju z cyklu KOMINEK Steel Darts Cup rozegranego 02.06.2016

1 Kovalov Dima
2 Lech Nina
3 Stryjski Wojciech
3 Janik Sebastian
5 Cylny Wojciech
5 Kasprzyszak Grzegorz
5 Gajos Sebastian
5 Musialski Tomasz
9 Pacierpnik Gosia
9 Malcherek Michał
9 Boroszko Daniel
9 Lipka Jerzy

Wybryki:
Lech Nina: 17L



Klasyfikacja generalna KOMINEK Steel Darts Cup po sześciu turniejach
najlepsza ósemka awans do turnieju głównego.
(pula po sześciu turniejach - 630PLN)


1 Stryjski Wojciech 100 pkt (20; 12; 20; 28; 8; 12 )
2 Cylny Wojciech 88 pkt (28; 20; 8; 12; 12; 8 )
3 Lech Nina 76 pkt (12; 12; 8; 4; 20; 20 )
4 Płonka Łukasz 76 pkt (12; 8; 28; 20; 8; - )
5 Kasprzyszak Grzegorz 56 pkt. (8; 8; 12; 8; 12; 8 )
6 Kovalov Dima 56 pkt (-; -; -; -; 28; 28)
7 Ostrowski Piotr 48 pkt (8; 28; 12; -; -;- )
8 Janik Sebastian 36 pkt (-; 4; 8; 8; 4; 12)


9 Gajos Sebastian 36 pkt (-; -; 8; 12; 8; 8 )
10 Musialski Tomasz 32 pkt (8; 8; -; 4; 4; 8 )
11 Pacierpnik Gosia 20 pkt (4; 4; 4; 4; -; 4)
12 Malcherek Michał 20 pkt (-; -; 4; 8; 4; 4)
13 Boss Wiktor 16 pkt (4; -; -; 8; 4;- )
13 Boroszko Daniel 16 pkt (-; -; -; 4; 8; 4 )
15 Muciłowicz Marcin 8 pkt (8; -; -; -)
15 Możdżeń Bogdan 8 pkt (-; 8; -; -)
17 Madej Bartek 4 pkt (4; -; -; -)
17 Paszkowski Paweł 4 pkt (4; -; -; -)
17 Bujak Michał 4 pkt (-; 4; -; -)
17 Dobrowolski Paweł 4 pkt (-; 4; -; -)
17 Kotkowska Sylwia 4 pkt (-; 4; -; -)
17 Kubera Kamil 4 pkt (-; 4; -; -)
17 Możdżeń Magda 4 pkt (-; 4; -; -)
17 Świercz Jacek 4pkt (-; -; 4; -)
17 Lipka Jerzy 4pkt (-;-;-;-;-; 4)


Klasyfikacja rekordów:

Stryjski Wojciech: 180 x 6, 171 x 2, 16L, 17L, 120HF, 110HF, 107HF, 104HF
Płonka Łukasz: 180, 171 x 2, 13L , 118HF, 100HF
Cylny Wojciech: 180, 18L, 145HF, 120HF, 115HF
Lech Nina: 180, 17L, 18L, 114HF
Janik Sebastian: 171, 128HF
Boss Wiktor: 180, 125hf
Kotkowska Sylwia: 180
Ostrowski Piotr: 103HF
Musialski Tomasz: 180
Kovalov Dima: 180
Kasprzyszak Grzegorz : 171



Turniej finałowy KOMINEK Steel Darts Cup odbędzie się 23.06.2016
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Wto Cze 21, 2016 10:33 pm   

W najbliższy czwartek tj. 23.06.2016 o godz. 19:30 odbędzie się turniej finałowy KOMINEK Steel Darts Cup

WSZYSTKIE POJEDYNKI ROZGRYWANE SYSTEMEM 501 D.O. BEST OFF 11 SINGIEl K.O.


[size=18]ćwierćfinały:


Stryjski Wojciech vs Janik Sebastian
Płonka Łukasz vs Kasprzyszak Grzegorz

Lech Nina vs Kovalov Dima
Cylny Wojciech vs Ostrowski Piotr
[/size]

półfinały:

Stryjski Wojciech / Janik Sebastian vs Płonka Łukasz / Kasprzyszak Grzegorz

Lech Nina / Kovalov Dima vs Cylny Wojciech / Ostrowski Piotr



pula - 630PLN (1m. - 40%; 2m. - 20%; 3-4m. - 10%; 5-8m. - 5%

Do zobaczenia przy tarczy - PUB KOMINEK ul. Horbaczewkiego 29d
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 99
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 12, 2016 10:57 pm   

Wyniki turnieju steelowego rozegranego w Pubie Orion we Wrocławiu 06.07.2016 r.:

Grupa A:
1. Stryjski Wojciech 4pkt 12:4
2. Ostrowski Piotr 3pkt 10:4
3. Kasprzyszak Grzegorz 2pkt 9:8
4. Pacierpnik Dariusz 1pkt 6:9
5. Musialski Tomasz 0pkt 0:12 [out]

Grupa B:
1. Lech Nina 4pkt 12:3
2. Dobrowolski Paweł 3pkt 11:7
3. Scholtz Witold 2pkt 9:8
4. Pacierpnik Małgorzata 0pkt 5:12
5. Jóźwiak Rafał 1pkt 4:11 [out]

1/4
Stryjski – Pacierpnik M. 3:0
Dobrowolski – Kasprzyszak 1:3
Scholtz – Ostrowski 2:3
Pacierpnik D. – Lech 1:3

1/2
Stryjski – Kasprzyszak 3:1
Ostrowski – Lech 3:0

Finał:
0:0

Wybryki:
Ostrowski: 180,17,18,109
Pacierpnik D: 171
Kasprzyszak: 17
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 99
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lip 29, 2016 8:06 am   

Wyniki turnieju steelowego rozegranego w Pubie Orion we Wrocławiu 26.07.2016 r.:

Grupa:
1.Scholtz Witold 4pkt 12:6
2.Ostrowski Piotr 3pkt 9:5
3.Stryjski Wojciech 2pkt 9:8
4.Lech Nina 1pkt 5:11
5.Kasprzyszak Grzegorz 0pkt 7:12

1/2:
Scholtz - Lech 0:3
Ostrowski - Stryjski 3:2

Finał
Lech - Ostrowski 2:3

Wybryki:
Scholtz: 124
Stryjski: 17
Ostrowski: 180
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 99
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Sie 25, 2016 5:33 pm   

Wyniki turnieju steelowego 2KO rozegranego w Pubie Orion we Wrocławiu 13.08.2016 r.:

1.Dima Kovalov
2.Piotr Ostrowski
3.Nina Lech
4.Dariusz Pacierpnik
5.Piotr Karpiński
Marcin Wójcik
7.Jan Wróblewski
Małgorzata Pacierpnik
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 99
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 08, 2016 9:50 pm   

Wyniki turnieju steelowego rozegranego w Pubie Orion we Wrocławiu 03.09.2016 r.:

Grupa A:
1.Łukasz Płonka 2 6:3
2.Piotr Ostrowski 1 4:3
3.Małgorzata Pacierpnik 0 2:6

Grupa B:
1.Mariusz Gawłowicz 2 6:3
2.Paweł Dobrowolski 1 4:3
3.Dariusz Pacierpnik 0 2:6

Grupa C:
1.Wojciech Stryjski 3 9:2
2.Tomasz Musialski 2 6:7
3.Nina Lech 1 7:8
4.Wiktor Boss 0 4:9

Grupa D:
1.Wojciech Cylny 2 6:0
2.Sylwia Kotkowska 1 3:5
3.Agata Szeliga 0 2:6

1/4
PŁonka - Musialski 3:0
Cylny - Dobrowolski 3:2
Stryjski - Ostrowski 2:3
Gawłowicz - Kotkowska 3:2

1/2
Płonka - Cylny 4:2
Ostrowski - Gawłowicz 4:3

Finał: :lotka: :czarodziej:
Płonka - Ostrowski 2:5

Wybryki
Płonka: 180x2,16
Lech:180,18
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 99
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 08, 2016 10:00 pm   

Zapraszamy na turniej w steela 10.09.2016 w Orione na godz.19:00.
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 99
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Wrz 16, 2016 7:09 am   

Wyniki turnieju steelowego parami rozegranego w Pubie Orion we Wrocławiu 10.09.2016 r.:

Grupa:
1.Daniel Boroszko/Dima Kovalov 3pkt 9:6
2.Grzegorz Kasprzyszak/Nina Lech 2pkt 8:6
3.Mariusz Gawłowicz/Marcin Góral 2pkt 8:9
4.Robert Ciszewski/Grzegorz Jakubiak 2pkt 7:10
5.Piotr Ostrowski/Wojciech Stryjski 1pkt 9:10

1/2
Boroszko/Kovalov - Ciszewski/Jakubiak 2:4
Kasprzyszak/Lech - Gawłowicz/Góral 3:4

Finał :lotka: :
Ciszewski/Jakubiak - Gawłowicz/Góral 5:1

:lotka: :lotka:
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 99
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Paź 09, 2016 11:03 am   

Wyniki turnieju steelowego rozegranego w Pubie Orion we Wrocławiu 06.10.2016 r.:

Grupa A:
1.Płonka Łukasz 3 9:2
2.Ostrowski Piotr 2 8:3
3.Łomża Jarosław 1 3:8
4.Piotrowski Damian 0 2:9

Grupa B:
1.Gawłowicz Mariusz 3 9:2
2.Cylny Wojciech 2 8:4
3.Karpiński Piotr 1 4:6
4.Karczewski Maciej 0 0:9

1/3
Ostrowski - Karpiński 3:0
Cylny - Łomża 3:1

1/2
Gawłowicz - Ostrowski 4:0
Płonka - Cylny 4:3

Finał :lotka: :
Płonka - Gawłowicz 5:4

Wybryki:
Ostrowski: 180x2,17
Łomża: 180
Płonka: 171
Gawłowicz: 134
 
 
Ostry 


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 99
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Paź 09, 2016 11:27 am   

Wyniki turnieju steelowego rozegranego w Pubie Orion we Wrocławiu 08.10.2016 r.:

Grupa A:
1.Kovalov Dima 5 15:1
2.Cylny Wojciech 3 11:10
3.Ostrowski Piotr 3 11:11
4.Musialski Tomasz 2 9:10
5.Pacierpnik Dariusz 2 9:12
6.Pacierpnik Małgorzata 0 4:15

Grupa B:
1.Lech Nina 3 11:6
2.Stryjski Wojciech 3 9:7
3.Gawłowicz Mariusz 2 9:7
4.Kasprzyszak Grzegorz 2 9:9
5.Wróblewski Jan 0 3:12

1/3
Cylny - Gawłowicz 0:3
Stryjski - Ostrowski 0:3

1/2
Kovalov - Gawłowicz 4:1
Lech - Ostrowski 1:4

Finał :lotka: :
Kovalov - Ostrowski 5:0

Wybryki:
Kovalov: 180,117,110,16,18
Ostrowski: 180x3,144
Lech: 180
Musialski: 106
Kasprzyszak: 17
 
 
STRYJU 


Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 54
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Śro Paź 26, 2016 1:50 pm   

Wyniki turnieju steelowego rozegranego w Pubie Orion we Wrocławiu 12.10.2016 r.:

1. Gawłowicz Mariusz 180, 18L
2. Stryjski Wojciech 118HF
3-4. Lech Nina 180, 110HF
3-4. Kasprzyszak Grzegorz 171
5-8. Boroszko Daniel - Wrocław 137HF
5-8. Łomża Jarosław
5-8. Ostrowski Piotr 180, 180, 100HF, 17L, 18L
5-8. Cylny Wojciech 180, 18L, 113HF
9-11. Malcherek Michał
9-11. Dobrowolski Paweł 180
9-11. Karczewski Maciej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group