DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakończenie Sezonu 2014/2015
Autor Wiadomość
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 15, 2015 8:33 am   Zakończenie Sezonu 2014/2015

27 czerwca, sobota, U Marcina

od 16-ej Speed King i zapisy do Snajpera 3 lotkowego
(Speed Kinga w zeszłym roku wygrał Tomasz Bernacki z czasem 30,44, zaś 3 najlepsze wyniki wszech czasów to:
19,31 - rok 2007 - Jarosław Skonka
22,07 - rok 2010 - Konrad Matloch
28,99 - rok 2012 - Tomasz Bernacki)

o 17.30 koniec bieganego i początek Snajpera. Formuła turnieju - normalne double K.O. wpisowe - 5zł (w całości dla zwycięzcy), max 32 uczestników, jakby co - obowiązuje kolejność zapisów.

Rozdawnictwo:
Indywidualna Liga Steela
Puchar Łodzi Soft
Puchar Łodzi Steel
Liga


Acha, prosze jakieś ogarniete osoby do pomocy w przeprowadzeniu turniejów, ponieważ znudziło mi sie spędzanie zakończenie sezonu od lat w ten sam sposób...
 
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 500
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 15, 2015 9:10 am   

Cytat:
Acha, prosze jakieś ogarniete osoby do pomocy w przeprowadzeniu turniejów, ponieważ znudziło mi sie spędzanie zakończenie sezonu od lat w ten sam sposób...


Nie marudź masz mi czas liczyć :P
 
 
Kugel 



Drużyna: BULLSquad
Pomógł: 2 razy
Wiek: 54
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 1557
Skąd: Łódż City
Wysłany: Nie Cze 21, 2015 10:02 pm   

Mamy przecież troszkę młodzieży, ambitnej i już z doświadczeniem w prowadzeniu turnieju.
A to niebywała okazja dla nich by dać się poznać szerszej publice :)
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 29, 2015 8:59 am   

Z kronikarskiego obowiązku:
Speed Kingiem 2015 został (dla odmiany :) ) Berni, z troszkę lepszym czasem niz w zeszłym roku - 29,9. Turniej 3 lotek wygrał Kosior.

Emilka, Berni, dzięki za pomoc przy czasołapaniu
Kugel, Kuja, dzięki, że Wam się chce.
 
 
 
Pikaś 



Drużyna: Vendetta
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: Winmau Testament - 19 gram
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 499
Skąd: Zgierz
Wysłany: Śro Lip 01, 2015 9:21 pm   

Czy mógłbym poprosić Pana sK.arbnika o przedstawienie rozliczenia budżetu I i II ligi tzn. ile z czego zebrano, jakie były wydatki i na co i jaka była wysokosć nagród dla drużyn?
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1078
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Czw Lip 02, 2015 2:39 am   

Pikaś napisał/a:
Czy mógłbym poprosić Pana sK.arbnika o przedstawienie rozliczenia budżetu I i II ligi tzn. ile z czego zebrano, jakie były wydatki i na co i jaka była wysokosć nagród dla drużyn?

Oczywiście, że takie rozliczenie możemy przedstawić i nie ma problemu ale uważam, że nie powinniśmy tego robić na forum.
Tradycyjnie jak co roku pod koniec sierpnia/początek września odbędzie się walne zebranie członków ŁSD, które połączymy z zebraniem kapitanów odnośnie nowego sezonu i wtedy będzie przedstawione zainteresowanym pełne rozliczenie ligi i stowarzyszenia.
Chyba nie jest to tak pilne, że musicie mieć takie rozliczenie już dziś ? Jeśli jednak uważacie, że jest to sprawa tak pilna proszę zaproponujcie termin i miejsce spotkania ... pamietajcie, że są wakacje i z tego co wiem to PanK właśnie wybiera się na wakacyjny wyjazd, w ten weekend mamy w Arturówku Mistrzostwa Polski, a jeśli mamy przedstawić takie rozliczenie to chciałbym poinformować wszystkich kapitanów, żeby nie robić tego dla każdego z zespołów oddzielnie ... dlatego proponuję połączyć to ze spotkaniem kapitanów na przyszły sezon o którym poinformujemy wszystkich zainteresowanych, na takim spotkaniu zawsze możemy wyjaśnić lub zadać dodatkowe pytania.
Wstępnie chciałem zaproponować ostatni weekend sierpnia ale wtedy jest memoriał więc albo 22 sierpień albo 5 wrzesień, ustalimy szczegóły i poinformujemy. Czy takie rozwiązanie jest satysfakcjonujące ?
Ostatnio zmieniony przez KUJA Czw Lip 02, 2015 5:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
robin zwrocka 



Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 2065
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Czw Lip 02, 2015 9:46 pm   

Skasowano mój post który napisałem przed wyjściem do roboty czyli gdzieś w granicach godziny piątej.
W zwiazku z tym mam parę przemyśleń.
Skasować czyjś tekst bez zamieszczenia jakiegokolwiek info, choćby nawet "pocałuj mnie/nas w dupę" to zwyczajne chamstwo i nic tego nie usprawiedliwia, zwłaszcza, że teraz nie jest pięć po piątej rano tylko po dziewiątej wieczorem.
Mój usuniety post był szyderą z planów ujawnienia finansów ŁSD tylko kapitanom drużyn. Kruwa mać! Ja też wrzuciłem parę złotych do maszyn ŁSD choć faktycznie Misiek wrzucił więcej... i co? Mam się prosić czy moze od razu morda w kubeł?
Jeżeli moja pisanina rano to była tylko szydera to teraz w związku z chamską cenzurą moje nastawienie do sprawy zmieniło sie zupełnie!
ŁSD się czegoś boi? A może czegoś wstydzi?
Bo ja naprawde szczerze nie rozumiem, jeżeli wszystko jest w porzadku, kasa jest zarabiana/wydawana sensownie to o co kaman?
Dlaczego prężna organizacja prowadzaca dwie ligi i ileś tam turniejów indywidualnych zapytana o zarabianie/wydawanie kasy reaguje niczym mieszanka Putina z Kim Dzong Un?
Osobiście mam pewne podejrzenia ale chciałbym wpierw poznać fakty a potem ewentualnie o nich napisać ale faktów niet...

ps. jesli ktos tu napisze ze Robin mąci etc itp itd to odniose się do tego dopiero kiedy mój poranny tekst z godziny "po piątej" wróci na miejsce. Wielbłądem moze jestem :D a moze nie jestem ale udowadniać mi się żadnej wersji nie chce a cenzorom gówno do tego :evil:
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1078
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Czw Lip 02, 2015 10:54 pm   

Ja napiszę, że mącisz strasznie ... bo ja odpowiedziałem na Twoje poranne wypociny i mojego postu też nie ma i Twoja teoria spiskowa znowu idzie w ..... może sam wykasowałeś swój i mój post, a teraz masz dziwne pretensje ?
Powtarzam skarbnik jest na urlopie, może mam go ściągnąć bo Wojciech skasował swojego i mojego posta i ma urojenia ?... jak wróci skarbnik zrobi rozliczenie i już z Pikasiem wyjaśniliśmy czego oczekuje i to otrzyma, pozostali kapitanowie drużyn jeśli tylko będą mieli chęć również, wolałbym przekazać takie informacje wszystkim jednocześnie na wspomnianym zebraniu przed rozpoczęciem ligi, a nie każdemu z osobna, na forum nie będę podawał kwot bo to sprawa naszych drużyn, a nie całej Polski.
Jeśli Wojtku masz jakieś wątpliwości zgłoś się do Swojego kapitana i niech on występuje w imieniu drużyny nie jest fizyczną możliwością dyskusja z około 160 zawodnikami, po to są kapitanowie żeby reprezentowali swoich zawodników.
 
 
Kugel 



Drużyna: BULLSquad
Pomógł: 2 razy
Wiek: 54
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 1557
Skąd: Łódż City
Wysłany: Czw Lip 02, 2015 11:38 pm   

Co do postów nie wypowiadam sie,
nie widziałem, nie czytałem, nie wiem.Może Moderator to wyjaśni.
Co do rozliczeń....
Pkt.1.Ł.S.D. prowadzi pełną księgowość przewidzianą prawem dla takich stowarzyszeń.
Nikt z nas nie jest bardziej wymagający niż Urząd Skarbowy.
Mija piąty rok i jak dotąd problemu nie było w skarbówce.
Pkt.2. Każdy z zawodników ma prawo do zorientowania się w finansach Ł.S.D. przez swojego kapitana lub osobiście podczas walnego zebrania, które odbywa się zawsze przed kolejnym sezonem.
Pkt. 3. W statucie takich stowarzyszeń jak Ł.S.D. jest wymóg obecności Komisji Rewizyjnej,
do której obowiązków należy m.in. zatwierdzenie bądź nie finansów stowarzyszenia.
my oczywiście taką komisję posiadamy i zapewniam że nie zasiadają w niej jakieś siuśmajtki tylko poważni ludzie orientujący się w finansach.
Do tej pory zatwierdzenie odbywało się bez problemu, pewnie i w tym roku tak będzie.
Reasumując, Ł.S.D. jako jedna z nielicznych organizacji tego typu, nie ma powodu wstydzić się za finanse, nie ma powodu też by je ukrywać przed zawodnikami.
A może Wojtku chciałbyś zająć się księgowością ?
Jeśli nie to może chociaż kandydował byś do Komisji Rewizyjnej ?
Wprawne oko i bystry zmysł finansowy zawsze w cenie.
Tyle jako sekretarz.
Pozdrawiam
 
 
 
Kugel 



Drużyna: BULLSquad
Pomógł: 2 razy
Wiek: 54
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 1557
Skąd: Łódż City
Wysłany: Czw Lip 02, 2015 11:44 pm   

Lestat napisał/a:
Z kronikarskiego obowiązku:
Speed Kingiem 2015 został (dla odmiany :) ) Berni, z troszkę lepszym czasem niz w zeszłym roku - 29,9. Turniej 3 lotek wygrał Kosior.

Emilka, Berni, dzięki za pomoc przy czasołapaniu
Kugel, Kuja, dzięki, że Wam się chce.

Drobiazg. Jeszcze mi się chciało.
Ale już chyba czas na młodych, obiecujących :)
 
 
 
robin zwrocka 



Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 2065
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pią Lip 03, 2015 4:54 am   

KUJA napisał/a:
Ja napiszę, że mącisz strasznie ... bo ja odpowiedziałem na Twoje poranne wypociny i mojego postu też nie ma i Twoja teoria spiskowa znowu idzie w ..... może sam wykasowałeś swój i mój post, a teraz masz dziwne pretensje ?
Powtarzam skarbnik jest na urlopie, może mam go ściągnąć bo Wojciech skasował swojego i mojego posta i ma urojenia ?... jak wróci skarbnik zrobi rozliczenie i już z Pikasiem wyjaśniliśmy czego oczekuje i to otrzyma, pozostali kapitanowie drużyn jeśli tylko będą mieli chęć również, wolałbym przekazać takie informacje wszystkim jednocześnie na wspomnianym zebraniu przed rozpoczęciem ligi, a nie każdemu z osobna, na forum nie będę podawał kwot bo to sprawa naszych drużyn, a nie całej Polski.
Jeśli Wojtku masz jakieś wątpliwości zgłoś się do Swojego kapitana i niech on występuje w imieniu drużyny nie jest fizyczną możliwością dyskusja z około 160 zawodnikami, po to są kapitanowie żeby reprezentowali swoich zawodników.

SorryKUJA ale ilość idiotyzmów które zdołałeś upchnąć w tak krótkim tekście sprawia ze nie chce mi sie z Tobą gadać...
 
 
robin zwrocka 



Tarcza: WINMAU
Lotki: TARGET 19
Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 2065
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pią Lip 03, 2015 5:04 am   

DziękiKugel za wyczerpujące info.
Ty piszesz krótko i jasno regulaminem, KUJA chyba go nie zna bo napisał:
KUJA napisał/a:
Oczywiście, że takie rozliczenie możemy przedstawić i nie ma problemu ale uważam, że nie powinniśmy tego robić na forum.

I z tego się śmiałem pisząc o przepływie informacji niejawnych w usunietym poście.
Pierwsze to 'możemy" :D a drugie "nie powinniśmy" :D
A co bedzie jak w posiadanie tych poufnych informacji
KUJA napisał/a:
na forum nie będę podawał kwot bo to sprawa naszych drużyn, a nie całej Polski.

wejdzie jakis straszny robin który jak już wiadomo potrafi nawet usunąć posty prezesa i w ogóle ma paranoje, no i opublikuje te niejawne rozliczenia na przykład na fejsie gdzie moc cenzora nie sięga?
Swoją droga to pierwszy taki przypadek w Polsce że skarbówka głaska po głowie a organizacja się wstydzi? przedstawić rozliczenie do wiadomości publicznej...
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1078
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Pią Lip 03, 2015 5:19 am   

To forum nie jest do publikowania finansów ligi i już, jeśli otrzymane rozliczenie gdzieś sobie opublikujesz to Twoja sprawa ale ja na tym forum nie będę podawał żadnych kwot dotyczących ligi to nie miejsce na takie rozliczenia.
Powtórzę jeszcze raz : po to wybieramy kapitanów, żeby to oni w imieniu zawodników mogli kontrolować ligę, a nie każdy zawodnik z osobna - to odnośnie wytłuszczonego tekstu w Twoim cytacie.
Powtórzę jeszcze raz : skarbnik właśnie jest na urlopie jak wróci zrobi dokładne zestawienie i zainteresowani je otrzymają, na zebraniu przed ligą też będzie ono do wglądu dla kapitanów.
Powtórzę jeszcze raz : kolega który zadał pytanie otrzymał odpowiedź, że po powrocie skarbnika otrzymają rozliczenie.
Ponieważ pytanie było zadane publicznie udzieliłem zainteresowanemu odpowiedzi.

PS. tylko nie skasuj czegoś.
PS.
Kugel napisał/a:
A może Wojtku chciałbyś zająć się księgowością ?

Możesz spróbować, a nie tylko ..... ?
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 03, 2015 11:45 am   

Ja skasowałem, Twój post Robin. Za brak poinformowania Ciebie o tym - przepraszam, to nie było celowe. Skasowałem, ponieważ nic merytorycznego nie wnosił do powaznego i sensownego pytania Pikasia i merytorycznej odpowiedzi Kuji. Był wrzucony tylko i wyłącznie dla szydery/zrobienia zamieszania w temacie. Pikaś zapytał o rozliczenie finasowe, Kuja odpwowiedział, że to nie temat na Forum (słusznie) i że rozliczenie będzie przedstawione na spotkaniu kapitanów. I temat skończony. Dawno sie na Forum nie boksowałeś i Ci się nudzi? Spoko, też lubię, ale nie w tym temacie. Nazywasz to cenzurą? Od tego sa moderatorzy na każdym Forum. Od cenzurowania postów z dupy...
 
 
 
Pikaś 



Drużyna: Vendetta
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: Winmau Testament - 19 gram
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 499
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Lip 03, 2015 1:21 pm   

Jako, że to mój niewinny post rozpoczął tę lawinę :o to chciałbym tylko uściślić, że swoją dyskusję z Kują przeniosłem na Priv. nie chcąc wywoływać jakiegoś zamętu gdyż temat jak widać jest drażliwy a i odpowiedź na forum Pana Prezesa mogła pobudzić do dyskusji (co się też stało). Kuja obiecał, iż rozliczenie i odpowiedź na kilka moich pytań dostanę po urlopie Pana K. a nie dopiero na zebraniu kapitanów więc będziemy mogli wtedy spokojnie wrócić do tematu. Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group