DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
PUCHAR JESIENI KZN 2015
Autor Wiadomość
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 6:30 pm   PUCHAR JESIENI KZN 2015

Zapraszamy na turniej 501 D.O.(soft)Gramy w PIĄTKI o 19.00.-Dart KZN Club Srebrzyńska 39 ,Łódź.
Terminy,PAŹDZIERNIK 2,9,16,23,30; LISTOPAD 6,13,20,27;GRUDZIEŃ 4,11,18.
Wpisowe 6 zł,wrzuty przegrywającego.Do klasyfikacji zaliczamy 6 najlepszych
i 6 obecności.Puchary pamiątkowe I,II,III miejsca,pamiątki i dodatkowe nagrody dla wszystkich
sklasyfikowanych.Za max i zakończenie
powyżej 110p.piwko.WPISOWE (5) TWORZY PULE DLA PIERWSZYCH TRZECH MIEJSC W CYKLU (II-50%,II-30%,III-20%)(1 NA ŁSD)
ZAPRASZAMY
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Paź 04, 2015 10:49 pm   

TURNIEJ I 2.10.2015 :
1.Łukasz Czarnecki 24 pkt.
2.Witold Geberle 20 pkt.
3.Tomasz Borszyński 16 pkt.
4.Magda owczarek 12 pkt.
5.Marcin Stankiewicz 10 pkt.
6.Łukasz Ciącio 8 pkt.
7.Łukasz Gumienny 7 pkt.
8.Michał Zdunek 6 pkt.
9.Krzysztof Borszyński 5 pkt.
10.Paweł Lewandowski 4 pkt.

pula :50

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Paź 11, 2015 10:43 pm   

TURNIEJ II 9.10.2015 :
1.Marcin Brodziak 24 pkt.
2.Łukasz Czarnecki 20 pkt.
3.Michał Sosnowski 16 pkt.
4.Krzysztof Bławat 12 pkt.
5.Marcin Figlus 10 pkt.
6.Paweł Lewandowski 8 pkt.
7.Łukasz Gumienny 7 pkt.
8.Michał Zdunek 6 pkt.
9.Krzysztof Borszyński 5 pkt.
10.Tomasz Borszyński 4 pkt.
11.Magda Owczarek 3 pkt.

pula :105

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Wto Paź 20, 2015 12:37 pm   

TURNIEJ III 16.10.2015 :
1.Michał Sosnowski 28 pkt.
2.Robert Piotrowski 24 pkt.
3.Krzysztof Curyło 20 pkt.
4.Dominik Białek 16 pkt.
5.Tomasz Borszyński 14 pkt.
6.Krzysztof Bławat 12 pkt.
7.Magda Owczarek 11 pkt.
8.Łukasz Czarnecki 10 pkt.
9.Marcin Figlus 9 pkt.
10.Michał Zdunek 8 pkt.
11.Krzysztof Borszyński 7 pkt.
12.Paweł Lewandowski 6 pkt.
13.Łukasz Gumienny 5 pkt.

pula :170

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Paź 26, 2015 5:59 pm   

TURNIEJ IV 23.10.2015 :
1.Dominik Białek 28 pkt.
2.Robert Piotrowski 24 pkt.
3.Krzysztof Bławat 20 pkt.
4.Krzysztof Curyło 16 pkt.
5.Tomasz Iwanek 14 pkt.
6.Sylwester Piczulewicz 12 pkt.
7.Magda Owczarek 11 pkt.
8.Łukasz Czarnecki 10 pkt.
9.Krzysztof Borszyński 9 pkt.
10.Tomasz Borszyński 8 pkt.
11.Paweł Lewandowski 7 pkt.
12.Michał Zdunek 6 pkt.
13.Łukasz Gumienny 5 pkt.

pula :235

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z CZTERECH :D )
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 38
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 795
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2015 8:59 am   

BRO napisał/a:
... KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z CZTERECH :D )

Zwycięzcy turnieju po "odpadnięciu" też przysługuje gra?
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Sob Paź 31, 2015 8:08 pm   

oczywiście !! !
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Sob Paź 31, 2015 8:08 pm   

TURNIEJ V 30.10.2015 :
1.Robert Piotrowski 28 pkt.
2.Tomasz Iwanek 24 pkt.
3.Krzysztof Curyło 20 pkt.
4.Krzysztof Bławat 16 pkt.
5.Dominik Białek 14 pkt.
6.Łukasz Czarnecki 12 pkt.
7.Paweł Lewandowsk 11 pkt.
8.Łukasz Gumienny 10 pkt.
9.Tomasz Borszyński 9 pkt.
10.Marcin Janicki 8 pkt.
11.Radosław Tatarzyński 7 pkt.
12.Przemek Bernacki 6 pkt.
13.Krzysztof Borszyński 5 pkt.
14.Magda Owczarek 4 pkt.
15.Marcin Staniszewski 3 pkt.
16.Sylwester Piczulewicz 2 pkt.

pula :315

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z CZTERECH :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Lis 08, 2015 10:13 pm   

TURNIEJ VI 06.11.2015 :
1.Robert Piotrowski 36 pkt.
2.Michał Sosnowski 32 pkt.
3.Krzysztof Curyło 28 pkt.
4.Tomasz Iwanek 24 pkt.
5.Dominik Białek 22 pkt.
6.Bartek Gołdyn 20 pkt.
7.Michał Zdunek 19 pkt.
8.Paweł Tuszyński 18 pkt.
9.Sylwester Piciulewicz 17 pkt.
10.Paweł Lewandowsk 16 pkt.
11.Łukasz Czarnecki 15 pkt.
12.Krzysztof Bławat 14 pkt.
13.Krzysztof Borszyński 13 pkt.
14.Magda Owczarek 12 pkt.
15.Łukasz Gumienny 11 pkt.
16.Marcin Stankiewicz 10 pkt.
17.Tomasz Borszyński 9 pkt.

pula :400

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z CZTERECH :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Lis 16, 2015 12:39 am   

TURNIEJ VII 13.11.2015 :
1.Marcin Brodziak 28 pkt.
2.Bartek Rybicki 24 pkt.
3.Michał Sosnowski 20 pkt.
4.Dominik Białek 16 pkt.
5.Robert Piotrowski 14 pkt.
6.Rafał Dudzik 12 pkt.
7.Piotr Rybicki 11 pkt.
8.Łukasz Czarnecki 10 pkt.
9.Sylwester Piciulewicz 9 pkt.
10.Tomasz Iwanek 8 pkt.
11.Tomasz Borszyński 7 pkt.
12.Krzysztof Lange 6 pkt.
13.Krzysztof Borszyński 5 pkt.
14.Michał Zdunek 4 pkt.
15.Krzysztof Bławat 3 pkt.

pula :475

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z CZTERECH :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Lis 22, 2015 12:46 am   

TURNIEJ VIII 20.11.2015 :
1.Michał Sosnowski 24 pkt.
2.Dominik Białek 20 pkt.
3.Krzysztof Bławat 16 pkt.
4.Łukasz Czarnecki 12 pkt.
5.Robert Piotrowski 10 pkt.
6.Rafał Dudzik 8 pkt.
7.Sylwester Piciulewicz 7 pkt.
8.Tomasz Iwanek 6 pkt.
9.Krzysztof Borszyński 5 pkt.
10.Paweł Lewandowski 4 pkt.
11.Magda Owczarek 3 pkt.
12.Tomasz Borszyński 2 pkt.

pula :535

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z CZTERECH :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Lis 29, 2015 10:32 pm   

TURNIEJ IX 27.11.2015 :
1.Robert Piotrowski 36 pkt.
2.Michał Zdunek 32 pkt.
3.Marcin Figlus 28 pkt.
4.Michał Sosnowski 24 pkt.
5.Sylwester Piciulewicz 22 pkt.
6.Krzysztof Lange 20 pkt.
7.Krzysztof Curyło 19 pkt.
8.Łukasz Czarnecki 18 pkt.
9.Tomasz Iwanek 17 pkt.
10.Dominik Białek 16 pkt.
11.Paweł Lewandowsk 15 pkt.
12.Witold Geberle 14 pkt.
13.Rafał Dudzik 13 pkt.
14.Magda Owczarek 12 pkt.
15.Marta Ciotucha 11 pkt.
16.Krzysztof Bławat 10 pkt.
17.Krzysztof Borszyński 9 pkt.


pula :630

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z CZTERECH :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Gru 06, 2015 5:50 pm   

TURNIEJ X 04.12.2015 :
1.Dominik Białek 28 pkt.
2.Robert Piotrowski 24 pkt.
3.Tomasz Iwanek 20 pkt.
4.Rafał Dudzik 16 pkt.
5.Sylwester Piciulewicz 14 pkt.
6.Krzysztof Bławat 12 pkt.
7.Michał Sosnowski 11 pkt.
8.Marcin Figlus 10 pkt.
9.Łukasz Gumienny 9 pkt.
10.Krzysztof Borszyński 8 pkt.
11.Tomasz Borszyński 7 pkt.
12.Michał Zdunek 6 pkt.
13.Paweł Lewandowsk 5 pkt.


pula :695

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z CZTERECH :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Gru 13, 2015 5:46 pm   

TURNIEJ XI 11.12.2015 :
1.Robert Piotrowski 24 pkt.
2.Szymon Bugajski 20 pkt.
3.Dominik Białek 16 pkt.
4.Marcin Brodziak 12 pkt.
5.Tomasz Iwanek 10 pkt.
6.Michał Sosnowski 8 pkt.
7.Krzysztof Borszyński 7 pkt.
8.Tomasz Borszyński 6 pkt.
9.Sylwester Piciulewicz 5 pkt.
10.Paweł Lewandowsk 4 pkt.
11.Magda Owczarek 3 pkt.
12.Rafał Dudzik 2 pkt.

pula :755

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z CZTERECH :D
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Gru 21, 2015 10:36 pm   

TURNIEJ XII 18.12.2015 :
1.Michał Sosnowski 24 pkt.
2.Robert Piotrowski 20 pkt.
3.Dominik Białek 16 pkt.
4.Marcin Figlus 12 pkt.
5.Paweł Lewandowsk 10 pkt.
6.Krzysztof Bławat 8 pkt.
7.Sylwester Piciulewicz 7 pkt.
8.Michał Zdunek 6 pkt.
9.Tomasz Iwanek 5 pkt.
10.Krzysztof Borszyński 4 pkt.
11.Magda Owczarek 3 pkt.


pula :810
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group