SuperLiga Łódź 2015/2016 |
Autor |
Wiadomość |
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Lis 15, 2015 10:46 am
|
|
|
Wyniki pierwszego zjazdu
Bernacki Tomasz 5-0 Herberg Dawid
Bernacki Tomasz 4-4 Michalska EmilIa
Bernacki Tomasz 5-2 Werner Rafał
Białecki Piotr 5-0 Drążek Mirosław
Białecki Piotr 5-2 Kasiński Marek
Białecki Piotr 5-0 Michalska EmilIa
Białecki Piotr 5-1 Waberski Krzysztof
Białecki Sebastian 5-2 Drążek Mirosław
Białecki Sebastian 4-4 Herberg Dawid
Białecki Sebastian 1-5 Kasiński Marek
Białecki Sebastian 5-2 Piątczak Piotr
Białecki Sebastian 1-5 Waberski Krzysztof
Cieplucha Dariusz 5-3 Herberg Dawid
Cieplucha Dariusz 5-1 Kasiński Marek
Cieplucha Dariusz 5-0 Michalska EmilIa
Cieplucha Dariusz 5-3 Waberski Krzysztof
Cieplucha Dariusz 5-3 Werner Rafał
Drążek Mirosław 0-5 Białecki Piotr
Drążek Mirosław 2-5 Białecki Sebastian
Drążek Mirosław 4-4 Waberski Krzysztof
Drążek Mirosław 5-3 Wiśniewski Kuba
Herberg Dawid 0-5 Bernacki Tomasz
Herberg Dawid 4-4 Białecki Sebastian
Herberg Dawid 3-5 Cieplucha Dariusz
Herberg Dawid 2-5 Jezionek Marcin
Herberg Dawid 5-2 Kuljon Adam
Herberg Dawid 1-5 Pilecki Michał
Herberg Dawid 2-5 Uniszewski Rafał
Jezionek Marcin 5-2 Herberg Dawid
Jezionek Marcin 5-0 Kuljon Adam
Jezionek Marcin 4-4 Werner Rafał
Kasiński Marek 2-5 Białecki Piotr
Kasiński Marek 5-1 Białecki Sebastian
Kasiński Marek 1-5 Cieplucha Dariusz
Kujawski Piotr 4-4 Pilecki Michał
Kujawski Piotr 5-1 Werner Rafał
Kuljon Adam 2-5 Herberg Dawid
Kuljon Adam 0-5 Jezionek Marcin
Kuljon Adam 0-5 Pilecki Michał
Kuljon Adam 1-5 Uniszewski Rafał
Kuljon Adam 0-5 Wiśniewski Kuba
Michalska EmilIa 4-4 Bernacki Tomasz
Michalska EmilIa 0-5 Białecki Piotr
Michalska EmilIa 0-5 Cieplucha Dariusz
Piątczak Piotr 2-5 Białecki Sebastian
Piątczak Piotr 3-5 Pilecki Michał
Piątczak Piotr 5-1 Waberski Krzysztof
Pilecki Michał 5-1 Herberg Dawid
Pilecki Michał 4-4 Kujawski Piotr
Pilecki Michał 5-0 Kuljon Adam
Pilecki Michał 5-3 Piątczak Piotr
Uniszewski Rafał 5-2 Herberg Dawid
Uniszewski Rafał 5-1 Kuljon Adam
Uniszewski Rafał 5-2 Wiśniewski Kuba
Waberski Krzysztof 1-5 Białecki Piotr
Waberski Krzysztof 5-1 Białecki Sebastian
Waberski Krzysztof 3-5 Cieplucha Dariusz
Waberski Krzysztof 4-4 Drążek Mirosław
Waberski Krzysztof 1-5 Piątczak Piotr
Waberski Krzysztof 5-0 Wiśniewski Kuba
Werner Rafał 2-5 Bernacki Tomasz
Werner Rafał 3-5 Cieplucha Dariusz
Werner Rafał 4-4 Jezionek Marcin
Werner Rafał 1-5 Kujawski Piotr
Wiśniewski Kuba 3-5 Drążek Mirosław
Wiśniewski Kuba 5-0 Kuljon Adam
Wiśniewski Kuba 2-5 Uniszewski Rafał
Wiśniewski Kuba 0-5 Waberski Krzysztof |
|
|
|
|
piasek
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Pro Stone Mark Walsh 22g
Wiek: 41 Dołączył: 11 Mar 2009 Posty: 359 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Lis 15, 2015 11:41 am
|
|
|
Berni napisał/a: | Wyniki pierwszego zjazdu
Cieplucha Dariusz 5-3 Herberg Dawid
Cieplucha Dariusz 5-1 Kasiński Marek
Cieplucha Dariusz 5-0 Michalska EmilIa
Cieplucha Dariusz 5-3 Waberski Krzysztof
Cieplucha Dariusz 5-3 Werner Rafał
|
To w tabeli u Lestata jest błąd, Darek powinien mieć 15 pkt |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Lis 15, 2015 2:52 pm
|
|
|
Wiem bedzie poprawione w poniedzialek Zapomnialem dopisac |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Gru 03, 2015 12:59 pm
|
|
|
W tym roku nie będę już upychał SL na siłę. II zjazd rozegramy 9 stycznia. Będę jeszcze przypominał smsowo. |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Gru 04, 2015 10:06 am
|
|
|
Jako że 9 gramy WOŚPa, SL zagramy 16 lub 30 stycznia. Wiem że jest liga ale nie ma już gdzie tego upychać. |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Gru 28, 2015 10:17 am
|
|
|
II zjazd 16 stycznia o 16:00 w Kamienicy. Lokal otwarty od 15:00 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Gru 29, 2015 1:28 pm
|
|
|
gracie zjazd w terminie GP POD ? dobre |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Gru 29, 2015 8:11 pm
|
|
|
Oczywiście, że gramy. A następnego dnia rozgrywamy kolejkę ŁLD. Więc tak dobre, a nawet bardzo dobre. |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 9:54 am
|
|
|
Niestety kalendarz na drugą połowę sezonu jest napięty jak guma w majtkach, wiec niestety zjazdy SL dopniemy do kolejek ŁLD. Na chwilę obecną wygląda to tak:
II zjazd - 16.01.2016
III zjazd - 27.02.2016
IV zjazd - 02.04.2016
Zjazd dodatkowy (na rozegranie zaległych meczy) - 07.05.2016
Finał łódzkiej SL - 04.06.2016 |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Sty 19, 2016 10:55 am
|
|
|
Mecze rozegrane po dwóch zjazdach:
Bernacki Tomasz 4 4 Białecki Piotr
Bernacki Tomasz 4 4 Białecki Sebastian
Bernacki Tomasz 5 2 Drążek Mirosław
Bernacki Tomasz 5 0 Herberg Dawid
Bernacki Tomasz 5 1 Jezionek Marcin
Bernacki Tomasz 5 0 Kuljon Adam
Bernacki Tomasz 4 4 Michalska Emilia
Bernacki Tomasz 5 2 Werner Rafał
Białecki Piotr 4 4 Bernacki Tomasz
Białecki Piotr 5 2 Białecki Sebastian
Białecki Piotr 5 0 Drążek Mirosław
Białecki Piotr 5 2 Kasiński Marek
Białecki Piotr 5 0 Kuljon Adam
Białecki Piotr 5 0 Michalska Emilia
Białecki Piotr 5 1 Waberski Krzysztof
Białecki Piotr 5 2 Wiśniewski Kuba
Białecki Sebastian 4 4 Bernacki Tomasz
Białecki Sebastian 2 5 Białecki Piotr
Białecki Sebastian 5 2 Drążek Mirosław
Białecki Sebastian 4 4 Herberg Dawid
Białecki Sebastian 1 5 Kasiński Marek
Białecki Sebastian 5 2 Piątczak Piotr
Białecki Sebastian 3 5 Uniszewski Rafał
Białecki Sebastian 1 5 Waberski Krzysztof
Białecki Sebastian 4 4 Wiśniewski Kuba
Cieplucha Dariusz 5 3 Herberg Dawid
Cieplucha Dariusz 5 1 Kasiński Marek
Cieplucha Dariusz 5 0 Michalska Emilia
Cieplucha Dariusz 5 3 Waberski Krzysztof
Cieplucha Dariusz 5 3 Werner Rafał
Drążek Mirosław 2 5 Bernacki Tomasz
Drążek Mirosław 0 5 Białecki Piotr
Drążek Mirosław 2 5 Białecki Sebastian
Drążek Mirosław 0 5 Jezionek Marcin
Drążek Mirosław 5 2 Kuljon Adam
Drążek Mirosław 5 0 Michalska Emilia
Drążek Mirosław 3 5 Uniszewski Rafał
Drążek Mirosław 4 4 Waberski Krzysztof
Drążek Mirosław 5 3 Wiśniewski Kuba
Herberg Dawid 0 5 Bernacki Tomasz
Herberg Dawid 4 4 Białecki Sebastian
Herberg Dawid 3 5 Cieplucha Dariusz
Herberg Dawid 2 5 Jezionek Marcin
Herberg Dawid 5 2 Kuljon Adam
Herberg Dawid 1 5 Pilecki Michał
Herberg Dawid 2 5 Uniszewski Rafał
Jezionek Marcin 1 5 Bernacki Tomasz
Jezionek Marcin 5 0 Drążek Mirosław
Jezionek Marcin 5 2 Herberg Dawid
Jezionek Marcin 5 0 Kasiński Marek
Jezionek Marcin 5 0 Kuljon Adam
Jezionek Marcin 5 0 Michalska EmilIa
Jezionek Marcin 4 4 Werner Rafał
Kasiński Marek 2 5 Białecki Piotr
Kasiński Marek 5 1 Białecki Sebastian
Kasiński Marek 1 5 Cieplucha Dariusz
Kasiński Marek 0 5 Jezionek Marcin
Kujawski Piotr 4 4 Pilecki Michał
Kujawski Piotr 5 1 Werner Rafał
Kuljon Adam 0 5 Bernacki Tomasz
Kuljon Adam 0 5 Białecki Piotr
Kuljon Adam 2 5 Drążek Mirosław
Kuljon Adam 2 5 Herberg Dawid
Kuljon Adam 0 5 Jezionek Marcin
Kuljon Adam 5 2 Michalska Emilia
Kuljon Adam 0 5 Pilecki Michał
Kuljon Adam 1 5 Uniszewski Rafał
Kuljon Adam 0 5 Werner Rafał
Kuljon Adam 0 5 Wiśniewski Kuba
Michalska Emilia 4 4 Bernacki Tomasz
Michalska Emilia 0 5 Białecki Piotr
Michalska Emilia 0 5 Cieplucha Dariusz
Michalska Emilia 0 5 Drążek Mirosław
Michalska Emilia 0 5 Jezionek Marcin
Michalska Emilia 2 5 Kuljon Adam
Michalska Emilia 0 5 Uniszewski Rafał
Piątczak Piotr 2 5 Białecki Sebastian
Piątczak Piotr 3 5 Pilecki Michał
Piątczak Piotr 5 1 Waberski Krzysztof
Pilecki Michał 5 1 Herberg Dawid
Pilecki Michał 4 4 Kujawski Piotr
Pilecki Michał 5 0 Kuljon Adam
Pilecki Michał 5 3 Piątczak Piotr
Uniszewski Rafał 5 3 Białecki Sebastian
Uniszewski Rafał 5 3 Drążek Mirosław
Uniszewski Rafał 5 2 Herberg Dawid
Uniszewski Rafał 5 1 Kuljon Adam
Uniszewski Rafał 5 0 Michalska Emilia
Uniszewski Rafał 3 5 Werner Rafał
Uniszewski Rafał 5 2 Wiśniewski Kuba
Waberski Krzysztof 1 5 Białecki Piotr
Waberski Krzysztof 5 1 Białecki Sebastian
Waberski Krzysztof 3 5 Cieplucha Dariusz
Waberski Krzysztof 4 4 Drążek Mirosław
Waberski Krzysztof 1 5 Piątczak Piotr
Waberski Krzysztof 5 0 Wiśniewski Kuba
Werner Rafał 2 5 Bernacki Tomasz
Werner Rafał 3 5 Cieplucha Dariusz
Werner Rafał 4 4 Jezionek Marcin
Werner Rafał 1 5 Kujawski Piotr
Werner Rafał 5 0 Kuljon Adam
Werner Rafał 5 3 Uniszewski Rafał
Werner Rafał 1 5 Wiśniewski Kuba
Wiśniewski Kuba 2 5 Białecki Piotr
Wiśniewski Kuba 4 4 Białecki Sebastian
Wiśniewski Kuba 3 5 Drążek Mirosław
Wiśniewski Kuba 5 0 Kuljon Adam
Wiśniewski Kuba 2 5 Uniszewski Rafał
Wiśniewski Kuba 0 5 Waberski Krzysztof
Wiśniewski Kuba 5 1 Werner Rafał |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Sty 19, 2016 11:10 am
|
|
|
Jeżeli brakuje jakiegoś meczu dajcie znać. |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Lut 16, 2016 12:27 pm
|
|
|
III zjazd rozegramy 27 lutego o 16:00 w Kamienicy. Lokal otwarty od 15:00. Jednocześnie przypominam aby rozgrywać zaległe mecze w miarę możliwości, żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Poniżej lista zaległych meczy.
Pilecki Michał
Uniszewski Rafał
Kujawski Piotr
Mackiewicz Szymon
Werner Rafał
Pilecki Michał
Kasiński Marek
Bernacki Tomasz
Michalska Emilia
Pilecki Michał
Piątczak Piotr
Jezionek Marcin
Kujawski Piotr
Herberg Dawid
Kasiński Marek
Uniszewski Rafał
Cieplucha Dariusz
Kujawski Piotr
Mackiewicz Szymon
Michalska Emilia
Jezionek Marcin
Kujawski Piotr
Bernacki Tomasz
Piątczak Piotr
Kujawski Piotr
Uniszewski Rafał
Białecki Sebastian
Mackiewicz Szymon
Bernacki Tomasz
Waberski Krzysztof
Kujawski Piotr
Bernacki Tomasz
Kasiński Marek
Mackiewicz Szymon
Piątczak Piotr
Cieplucha Dariusz
Cieplucha Dariusz
Drążek Mirosław
Wiśniewski Kuba
Herberg Dawid
Pilecki Michał
Kasiński Marek
Cieplucha Dariusz
Białecki Sebastian
Piątczak Piotr
Białecki Piotr
Mackiewicz Szymon
Piątczak Piotr
Drążek Mirosław
Mackiewicz Szymon
Mackiewicz Szymon
Waberski Krzysztof
Herberg Dawid
Werner Rafał
Kuljon Adam
Kujawski Piotr
Mackiewicz Szymon
Białecki Piotr |
|
|
|
|
maras
Drużyna: jednoosobowa
Tarcza: hamulcowa
Lotki: rybka, pipka i cipka
Wiek: 41 Dołączył: 20 Lis 2008 Posty: 507 Skąd: ŁDZ-BAŁUTY
|
Wysłany: Pią Lut 19, 2016 4:55 am
|
|
|
z powodu sporych zawirowań w moim życiu osobistym jestem zmuszony odpuścić i zrezygnować z rozgrywek w SL UĆ----poprostu nie będę miał ani grama czasu przez najbliższe 4-5 miesięcy(albo i dłużej) |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Lut 19, 2016 11:18 am
|
|
|
Mecze Marasa zostały anulowane. Mecz Uzi - Jezion dopisany. Aktualna tabela już na stronce Lestata. |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Mar 01, 2016 11:50 am
|
|
|
Mecze rozegrane po 3 zjadzach:
BernackiTomasz 4 4 Białecki Piotr
BernackiTomasz 4 4 Białecki Sebastian
BernackiTomasz 4 4 Cieplucha Dariusz
BernackiTomasz 5 2 Drążek Mirosław
BernackiTomasz 5 0 Herberg Dawid
BernackiTomasz 5 1 Jezionek Marcin
BernackiTomasz 5 0 Kuljon Adam
BernackiTomasz 4 4 Michalska Emilia
BernackiTomasz 2 5 Piątczak Piotr
BernackiTomasz 1 5 Pilecki Michał
BernackiTomasz 1 5 Waberski Krzysztof
BernackiTomasz 5 2 Werner Rafał
Białecki Piotr 4 4 BernackiTomasz
Białecki Piotr 5 2 Białecki Sebastian
Białecki Piotr 5 1 Cieplucha Dariusz
Białecki Piotr 5 0 Drążek Mirosław
Białecki Piotr 4 4 Herberg Dawid
Białecki Piotr 5 0 Kuljon Adam
Białecki Piotr 5 0 Michalska Emilia
Białecki Piotr 2 5 Piątczak Piotr
Białecki Piotr 5 2 Pilecki Michał
Białecki Piotr 5 1 Waberski Krzysztof
Białecki Piotr 5 2 Wiśniewski Kuba
Białecki Sebastian 4 4 BernackiTomasz
Białecki Sebastian 2 5 Białecki Piotr
Białecki Sebastian 3 5 Cieplucha Dariusz
Białecki Sebastian 5 2 Drążek Mirosław
Białecki Sebastian 4 4 Herberg Dawid
Białecki Sebastian 4 4 Kuljon Adam
Białecki Sebastian 5 2 Piątczak Piotr
Białecki Sebastian 5 2 Pilecki Michał
Białecki Sebastian 3 5 Uniszewski Rafał
Białecki Sebastian 1 5 Waberski Krzysztof
Białecki Sebastian 4 4 Wiśniewski Kuba
Cieplucha Dariusz 4 4 BernackiTomasz
Cieplucha Dariusz 1 5 Białecki Piotr
Cieplucha Dariusz 5 3 Białecki Sebastian
Cieplucha Dariusz 5 1 Drążek Mirosław
Cieplucha Dariusz 5 3 Herberg Dawid
Cieplucha Dariusz 5 0 Kuljon Adam
Cieplucha Dariusz 5 0 Michalska Emilia
Cieplucha Dariusz 0 5 Piątczak Piotr
Cieplucha Dariusz 4 4 Pilecki Michał
Cieplucha Dariusz 5 3 Waberski Krzysztof
Cieplucha Dariusz 5 3 Werner Rafał
Drążek Mirosław 2 5 BernackiTomasz
Drążek Mirosław 0 5 Białecki Piotr
Drążek Mirosław 2 5 Białecki Sebastian
Drążek Mirosław 1 5 Cieplucha Dariusz
Drążek Mirosław 5 2 Herberg Dawid
Drążek Mirosław 0 5 Jezionek Marcin
Drążek Mirosław 5 2 Kuljon Adam
Drążek Mirosław 5 0 Michalska Emilia
Drążek Mirosław 4 4 Piątczak Piotr
Drążek Mirosław 4 4 Pilecki Michał
Drążek Mirosław 5 3 Wiśniewski Kuba
Herberg Dawid 0 5 BernackiTomasz
Herberg Dawid 4 4 Białecki Piotr
Herberg Dawid 4 4 Białecki Sebastian
Herberg Dawid 3 5 Cieplucha Dariusz
Herberg Dawid 2 5 Drążek Mirosław
Herberg Dawid 2 5 Jezionek Marcin
Herberg Dawid 5 2 Kuljon Adam
Herberg Dawid 5 1 Michalska Emilia
Herberg Dawid 1 5 Piątczak Piotr
Herberg Dawid 1 5 Pilecki Michał
Herberg Dawid 2 5 Uniszewski Rafał
Herberg Dawid 4 4 Werner Rafał
Jezionek Marcin 1 5 BernackiTomasz
Jezionek Marcin 5 0 Drążek Mirosław
Jezionek Marcin 5 2 Herberg Dawid
Jezionek Marcin 5 0 Kuljon Adam
Jezionek Marcin 5 0 Michalska Emilia
Jezionek Marcin 5 3 Uniszewski Rafał
Jezionek Marcin 4 4 Werner Rafał
Kujawski Piotr 4 4 Pilecki Michał
Kujawski Piotr 5 1 Werner Rafał
Kuljon Adam 0 5 BernackiTomasz
Kuljon Adam 0 5 Białecki Piotr
Kuljon Adam 4 4 Białecki Sebastian
Kuljon Adam 0 5 Cieplucha Dariusz
Kuljon Adam 2 5 Drążek Mirosław
Kuljon Adam 2 5 Herberg Dawid
Kuljon Adam 0 5 Jezionek Marcin
Kuljon Adam 5 2 Michalska Emilia
Kuljon Adam 0 5 Piątczak Piotr
Kuljon Adam 0 5 Pilecki Michał
Kuljon Adam 1 5 Uniszewski Rafał
Kuljon Adam 0 5 Waberski Krzysztof
Kuljon Adam 0 5 Werner Rafał
Kuljon Adam 0 5 Wiśniewski Kuba
Michalska Emilia 4 4 BernackiTomasz
Michalska Emilia 0 5 Białecki Piotr
Michalska Emilia 0 5 Cieplucha Dariusz
Michalska Emilia 0 5 Drążek Mirosław
Michalska Emilia 1 5 Herberg Dawid
Michalska Emilia 0 5 Jezionek Marcin
Michalska Emilia 2 5 Kuljon Adam
Michalska Emilia 0 5 Uniszewski Rafał
Piątczak Piotr 5 2 BernackiTomasz
Piątczak Piotr 5 2 Białecki Piotr
Piątczak Piotr 2 5 Białecki Sebastian
Piątczak Piotr 5 0 Cieplucha Dariusz
Piątczak Piotr 4 4 Drążek Mirosław
Piątczak Piotr 5 1 Herberg Dawid
Piątczak Piotr 5 0 Kuljon Adam
Piątczak Piotr 3 5 Pilecki Michał
Piątczak Piotr 5 1 Uniszewski Rafał
Piątczak Piotr 5 1 Waberski Krzysztof
Pilecki Michał 5 1 BernackiTomasz
Pilecki Michał 2 5 Białecki Piotr
Pilecki Michał 2 5 Białecki Sebastian
Pilecki Michał 4 4 Cieplucha Dariusz
Pilecki Michał 4 4 Drążek Mirosław
Pilecki Michał 5 1 Herberg Dawid
Pilecki Michał 4 4 Kujawski Piotr
Pilecki Michał 5 0 Kuljon Adam
Pilecki Michał 5 3 Piątczak Piotr
Pilecki Michał 5 1 Uniszewski Rafał
Uniszewski Rafał 5 3 Białecki Sebastian
Uniszewski Rafał 5 3 Drążek Mirosław
Uniszewski Rafał 5 2 Herberg Dawid
Uniszewski Rafał 3 5 Jezionek Marcin
Uniszewski Rafał 5 1 Kuljon Adam
Uniszewski Rafał 5 0 Michalska Emilia
Uniszewski Rafał 1 5 Piątczak Piotr
Uniszewski Rafał 1 5 Pilecki Michał
Uniszewski Rafał 1 5 Waberski Krzysztof
Uniszewski Rafał 3 5 Werner Rafał
Uniszewski Rafał 5 2 Wiśniewski Kuba
Waberski Krzysztof 5 1 BernackiTomasz
Waberski Krzysztof 1 5 Białecki Piotr
Waberski Krzysztof 5 1 Białecki Sebastian
Waberski Krzysztof 3 5 Cieplucha Dariusz
Waberski Krzysztof 4 4 Drążek Mirosław
Waberski Krzysztof 5 0 Kuljon Adam
Waberski Krzysztof 1 5 Piątczak Piotr
Waberski Krzysztof 5 1 Uniszewski Rafał
Waberski Krzysztof 5 0 Wiśniewski Kuba
Werner Rafał 2 5 BernackiTomasz
Werner Rafał 3 5 Cieplucha Dariusz
Werner Rafał 4 4 Herberg Dawid
Werner Rafał 4 4 Jezionek Marcin
Werner Rafał 1 5 Kujawski Piotr
Werner Rafał 5 0 Kuljon Adam
Werner Rafał 5 3 Uniszewski Rafał
Werner Rafał 1 5 Wiśniewski Kuba
Wiśniewski Kuba 2 5 Białecki Piotr
Wiśniewski Kuba 4 4 Białecki Sebastian
Wiśniewski Kuba 3 5 Drążek Mirosław
Wiśniewski Kuba 5 0 Kuljon Adam
Wiśniewski Kuba 2 5 Uniszewski Rafał
Wiśniewski Kuba 0 5 Waberski Krzysztof
Wiśniewski Kuba 5 1 Werner Rafał |
|
|
|
|
|