DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
SuperLiga Warszawa 2015/2016
Autor Wiadomość
Jacek Krupka 


Drużyna: 2
Lotki: MvG
Wiek: 40
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 237
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 19, 2015 4:56 pm   

Rozpoczynamy SL
22.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.

1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Tomasz Brzęczkowski
5. Adam Jurzyk
6. Jacek Krupka(jest szansa)
 
 
R. Kraszewski 


Wiek: 26
Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Wołomin
Wysłany: Pią Lis 20, 2015 2:19 pm   

1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Tomasz Brzęczkowski
5. Adam Jurzyk
6. Jacek Krupka(jest szansa)
7. Robert Kraszewski
 
 
Krzysiek_K 



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Harrows Black Ice 24g
Wiek: 30
Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 49
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 20, 2015 2:44 pm   

1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Tomasz Brzęczkowski
5. Adam Jurzyk
6. Jacek Krupka(jest szansa)
7. Robert Kraszewski
8. Krzysztof Kwiatkowski (będę ok. godziny 13)
 
 
Icetouch 


Wiek: 27
Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 194
Skąd: Wołomin
Wysłany: Sob Lis 21, 2015 11:01 pm   

1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Tomasz Brzęczkowski
5. Adam Jurzyk
6. Jacek Krupka(jest szansa)
7. Robert Kraszewski
8. Krzysztof Kwiatkowski (będę ok. godziny 13)
9. Adam Dąbrowski
10. Kamil Dąbrowski
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 26, 2015 9:12 am   

29.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.


1. Marek Kubowicz
 
 
Artur S. 


Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: One 80 SWORD EDGE Cutlass 21g
Wiek: 44
Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 26, 2015 10:16 am   

29.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.


1. Marek Kubowicz
2. Artur Sobociński
 
 
EyTy 


Lotki: MVG 25g
Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 27, 2015 2:46 pm   

29.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.


1. Marek Kubowicz
2. Artur Sobociński
3. Sebastian Błażejewski
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 28, 2015 2:00 pm   

29.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.


1. Marek Kubowicz
2. Artur Sobociński
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Adam Dąbrowski
 
 
adjurzyk 


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 8
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob Lis 28, 2015 4:26 pm   

29.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.


1. Marek Kubowicz
2. Artur Sobociński
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Adam Dąbrowski
6. Adam Jurzyk
 
 
Icetouch 


Wiek: 27
Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 194
Skąd: Wołomin
Wysłany: Sob Lis 28, 2015 7:11 pm   

29.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.


1. Marek Kubowicz
2. Artur Sobociński
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Adam Dąbrowski
6. Adam Jurzyk
7. Kamil Dąbrowski
 
 
kapod 


Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 64
Skąd: wawa
Wysłany: Sob Lis 28, 2015 8:02 pm   

29.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.


1. Marek Kubowicz
2. Artur Sobociński
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Adam Dąbrowski
6. Adam Jurzyk
7. Kamil Dąbrowski
8. Karolina Podgórska okolo 13:30
9. Krzysztof Ratajski j.w.
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 09, 2015 1:35 pm   

13.12.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.


1. Marek Kubowicz
 
 
Bobas 


Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 2
Skąd: wołomin
Wysłany: Śro Gru 09, 2015 11:14 pm   

Bobas bedzie :D
 
 
Bobas 


Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 2
Skąd: wołomin
Wysłany: Śro Gru 09, 2015 11:15 pm   

13.12.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.


1. Marek Kubowicz
2. Adam Dąbrowski
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 10, 2015 12:26 am   

13.12.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.


1. Marek Kubowicz
2. Adam Dąbrowski
3. Krzysztof Ratajski
4. Robert Kraszewsk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group