SOFT W KAMIENICY VI CYKL |
Autor |
Wiadomość |
mob
Drużyna: Włóczykije
Dołączył: 02 Lut 2015 Posty: 97 Skąd: ŁÓDŹ
|
Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 1:25 pm SOFT W KAMIENICY VI CYKL
|
|
|
Zapraszamy do "Kamienicy" (Łódź, P.O.W 28) na cykl 10 turniejów softowych 501 D.O.
Gramy w każdy Czwartek od godz. 19.00. Startujemy 24.09 Przed turniejem rozdanie nagród za poprzedni cykl.
Wpisowe 10 zł PANIE I JUNIORZY NIE PŁACĄ WPISOWEGO
Wrzuty przegrywającego,
Za maxa (tylko 180) 0,5 piwa,
Zejście powyżej 120 0,5 piwa,
Szybkie lotki do 15l 0,5 piwa,
Szybkie lotki do 11l butelka whisky
Za zwycięstwo w turnieju 50% wpisowego + 0,5 wódki.
Do końcowej klasyfikacji wymagana obecność na przynajmniej 8 turniejach.
Do końcowej punktacji zaliczamy wszystkie obecności (nic nie odejmujemy).
Na zakończenie cyklu puchary dla pierwszej 3.
Nagrody niespodzianki dla sklasyfikowanych (ilość uzależniona od frekwencji).
Za prowadzenie odpowiedzialni: Michał Misiek Pilecki, Adam Kuljon.
Przybywajcie tłumnie |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Wrz 27, 2015 8:19 pm
|
|
|
Wyniki pierwszego turnieju
13-15 Piotr Jaśkiewicz
13-15 Kalina Pietrzak
13-15 Adam Wyrwał
9-12 Adam Kuljon
9-12 Marcin Jezionek
9-12 Michał Borowiecki
9-12 Szymon Mackiewicz
7-8 Łukasz Czarnecki
7-8 Krzysztof Waberski
5-6 Mirosław Drążek
5-6 Rafał Werner
4 Dawid Herberg 180
3 Michał Pilecki 180
2 Bartosz Wieczorek 180, 16L
1 Dariusz Cieplucha 16L |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Paź 05, 2015 11:47 am
|
|
|
Wyniki drugiego turnieju VI edycji SOFT W KAMIENICY
13-14 Dawid Herberg
13-14 Łukasz Czarnecki
9-12 Marcin Jezionek 18L
9-12 Piotr Jaśkiewicz
9-12 Marcin Wasilewski
9-12 Mirosław Drążek
7-8 Adam Kuljon
7-8 Tomasz Łuczyński
5-6 Michał Pilecki 180
5-6 Piotr Szczęsny
4 Rafał Werner
3 Jarosław Tomczak
2 Dariusz Cieplucha 134, 18L
1 Bartosz Wieczorek 17Lx2 |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Paź 11, 2015 10:23 am
|
|
|
Wyniki trzeciego turnieju VI edycji SOFT W KAMIENICY
9-10 Piotr Jaśkiewicz
9-10 Marcin Wasilewski
7-8 Tomasz Łuczyński
7-8 Michał Pilecki
5-6 Dawid Herberg
5-6 Rafał Werner
4 Marcin Jezionek 17L
3 Adam Kuljon
2 Dariusz Cieplucha
1 Bartosz Wieczorek 180, 2x17L |
|
|
|
|
pik48
Drużyna: Legion
Tarcza: Blade 5
Lotki: Joe Cullen 21G
Wiek: 32 Dołączył: 21 Cze 2010 Posty: 813 Skąd: Ksawerów
|
Wysłany: Pią Paź 16, 2015 10:14 am
|
|
|
Wyniki z 15.10.2015
7-8 Michał Pilecki
7-8.Krzysztof Waberski
5-6. Rafał Werner
5-6.Tomek Łuczyński
4.Marcin Jezionek 120
3.Łukasz Czarnecki
2.Darek Cieplucha 14l,17l,18l
1.Dawid Herberg |
|
|
|
|
pik48
Drużyna: Legion
Tarcza: Blade 5
Lotki: Joe Cullen 21G
Wiek: 32 Dołączył: 21 Cze 2010 Posty: 813 Skąd: Ksawerów
|
Wysłany: Nie Paź 25, 2015 8:04 pm
|
|
|
Wyniki z 22.10.2015
9.Łukasz Czarnecki
9.Piotr Jaśkiewicz
7-8.Michał Pilecki
7-8.Zdzisław Nowak
5-6.Mariusz Ziemiński
5-6.Mirek Drążek
4.Dawid Herberg
3.Darek Cieplucha
2.Rafał Werner
1.Marcin Jezionek |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Paź 30, 2015 2:38 pm
|
|
|
Wyniki 29.10
9-12 Adam Kuljon
9-12 Piotr Jaśkiewicz
9-12 Tomasz Łuczyński
7-8 Dawid Herberg
7-8 Łukasz Czarnecki 180
5-6 Michał Pilecki
5-6 Rafał Werner
4 Mirosław Drążek 180
3 Dariusz Cieplucha 180
2 Marcin Jezionek 171, 120
1 Bartosz Wieczorek 180, 122, 15L, 18L |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Lis 09, 2015 12:49 pm
|
|
|
Wyniki 5.11
13 Piotr Jaśkiewicz
9-12 Tomasz Łuczyński
9-12 Maciej Stachniak
9-12 Dawid Herberg
9-12 Adam Kuljon
7-8 Lucyna Stachniak
7-8 Mirosław Drążek
5-6 Łukasz Czarnecki
5-6 Rafał Werner
4 Michał Pilecki
3 Marcin Jezionek
2 Bartosz Wieczorek
1 Dariusz Cieplucha 17Lx2,18L,180 |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Lis 15, 2015 2:11 pm
|
|
|
Wyniki 12.11
9-12 Mirosław Drążek
9-12 Piotr Rybicki
9-12 Piotr Jaśkiewicz
9-12 Dawid Herberg
7-8 Adam Kuljon
7-8 Rafał Werner
5-6 Łukasz Czarnecki 180
5-6 Marcin Jezionek 171
4 Michał Pilecki
3 Dariusz Cieplucha 171
2 Bartosz Rybicki 180
1 Bartosz Wieczorek 15L |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 12:45 am
|
|
|
Winiki 19.11
7-8 Dawid Herberg
7-8 Piotr Jaśkiewicz
5-6 Łukasz Czarnecki
5-6 Adam Kuljon
4 Rafał Werner
3 Dariusz Cieplucha
2 Michał Pilecki
1 Bartosz Wieczorek 15L, 18L |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Lis 29, 2015 12:02 pm
|
|
|
Wyniki ostatniego turnieju 26.11
9-10 Łukasz Czarnecki
9-10 Adam Kuljon
7-8 Piotr Jaśkiewicz
7-8 Michał Pilecki
5-6 Rafał Werner
5-6 Tomasz Łuczyński
4 Dawid Herberg 171
3 Dariusz Cieplucha
2 Bartosz Wieczorek 13L, 17L, 180x4
1 Marcin Jezionek |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Lis 29, 2015 12:04 pm
|
|
|
Mecz decydujący o 1. miejscu w klasyfikacji ogólnej
Bartosz Wieczorek 6 3x18L
-
Dariusz Cieplucha 2 |
|
|
|
|
Lestat
Piotr Puchowski
Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy Wiek: 56 Dołączył: 30 Wrz 2003 Posty: 5329 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Lis 30, 2015 10:59 am
|
|
|
qlfi napisał/a: | Mecz decydujący o 1. miejscu w klasyfikacji ogólnej
Bartosz Wieczorek 6 3x18L
-
Dariusz Cieplucha 2 |
1 miejsce i tak zająłby Bartek bo przy tej samej ilości punktów grał o dwa turnieje mniej niz Darek. Czy nagle zmieniamy zasady klasyfikacji na cyklach turniejowych? |
|
|
|
|
mob
Drużyna: Włóczykije
Dołączył: 02 Lut 2015 Posty: 97 Skąd: ŁÓDŹ
|
Wysłany: Śro Gru 02, 2015 11:28 pm
|
|
|
Ustaliliśmy z chłopakami, że o pierwszym miejscu zadecyduje bezpośredni mecz między nimi. |
|
|
|
|
|