DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER - KOMENTARZE
Autor Wiadomość
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Sob Paź 02, 2004 8:51 pm   TYPER - KOMENTARZE

No cóż... prowadzi się tą rubrykę, to nie wypada w typach zawalić :) . Jako pierwszy współlider klasyfikacji składam Muzzy-emu gratulacje :) .
 
 
 
Muzzy 
Szyderca z Loży



Drużyna: Metropolis Scoffers
Wiek: 47
Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 757
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 2:59 pm   

A dziękuje Ci bardzo Leszku ! Również gratuluje, ale pragnę zauważyć, że to m.in. dzięki ... naszej wygranej z Legiem tak się ten typer ułożył;-) Swoją drogą mam nadzieje utrzymać fotel lidera :-D
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 3:04 pm   

Fakt, mało osób stawiało na Metro... choć dla mnie taki wynik nie jest wcale niespodzianką... gdybym wiedział jednak, że z podstawowego składu Lega wystąpi tylko Artur Siekierski i Sylwek Grzanka, to pewni obstawiałbym 7:3... dobrze więc że nie wiedziałem... i inni tyż chyba nie :) . A z tym samotnym liderowaniem to... :twisted: powodzenia...
 
 
 
Muzzy 
Szyderca z Loży



Drużyna: Metropolis Scoffers
Wiek: 47
Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 757
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 3:13 pm   

A czy ja powiedziałem że mam być samotnym liderem ? Mogę komuś "udostępnić" oparcie, albo podłokietnik z fotela :twisted:
Ewentualnie podnóżek ;-)
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 3:35 pm   

Przy okazji: TYPOWAĆ PROSZĘ, bo na 1 kolejkę KLD wszyscy rzucili się jak wściekli, a na drugą kolejkę ŁLD cóś mało typów na razie... no chiba że wszyscy czekają na ostatni moment, żeby mieć najświeższe wiadomości przedmeczowe :D
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 8:26 am   

Leszek napisal :
"gdybym wiedział jednak, że z podstawowego składu Lega wystąpi tylko Artur Siekierski i Sylwek Grzanka"

Gwoli ścisłości ze starego składu wystąpili tylko Artur S. i Jacek L. oraz naszych 3 nowych graczy Remek, Bodzio i Grzesiu .

Pozdrawiam
 
 
 
Muzzy 
Szyderca z Loży



Drużyna: Metropolis Scoffers
Wiek: 47
Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 757
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 9:31 pm   

Zgodnie z zapowiedziami nadal jestem liderem :twisted: i jak juz wcześniej powiedziałem... łatwo prowadzenia nie oddam !! Howgh :D
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 9:36 pm   

No gratki, gratki... kolejka była bez większych niespodzianek, a mimo to jakiś oszałamiający wynik w typerze nie padł... wyniki były za to stosunkowo równe, a Muzzy łapiąc się czołówce usiadł se na fotelu lydera. Brawo dla Jaskra i w ogóle dla sąsiadów z południa, bo typowali w sumie skuteczniej niż Łodzianie... zara będzie kolejna zapowiedź i typer, tylko kaca wyleczę :D
 
 
 
Viola 



Drużyna: brak
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 12 Lis 2003
Posty: 2376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 9:48 pm   

no to chyba nie będzie takie zaraz.
Po wczorajszej imprezie?
Jeszcze jakieś piwko dzisiaj?
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2004 10:14 pm   

Nie no Viola, please :D . Dzisiaj to już tylko łóżeczko zaraz... a jak coś będę pił to tylko wodę jak mi się "wleje" podczas mycia zębów :) . Jutro powinno już wszystko być.
 
 
 
jaskier 
Hrabia Paweł Żmudzki



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: WINMAU
Lotki: PHIL 43
Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 1203
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Paź 30, 2004 8:26 pm   

Dartles napisał/a:
Brawo dla Jaskra i w ogóle dla sąsiadów z południa, bo typowali w sumie skuteczniej niż Łodzianie...


Podziękował, podziękował:) szczerze to z niecierpliwością czekam na dartfoto cup or something similliar coby łłłłodzian lepiej poznać, bo jak narazie ostro strzelam te typy:) becouse my eyes are blind :o ... sie zobaczy jak kolejny typer mi wyjdzie bo zacząłem kombinować i troszkę przyrównywałem do wcześniejszych meczy. no ale, ze powtórzę samego siebie... sie zobaczy
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pon Lis 08, 2004 2:56 pm   

Informuję, że w związku z dzisiejszym dokończeniem kolejki (Pabianice-Classic) wyniki typera zostaną podane najprawdopodobniej ok. 23:00. Wtedy też wrzucę nową kolejkę, czasu na typowanie będzie niewiele, bo zostanie rozegrana już w nadchodzący, długi weekend.
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lis 08, 2004 5:13 pm   

-- sorko że się wcinam z typerem KLD, ale to ważne również dla łódzkich typiarzy ( m.in. lidera klasyfikacji :o ) coby nie przegapić --
apropos kolejki w długi łykend.
Dotyczy to również typera KLD, bo część meczy będzie już w środę, więc nie przegapcie.
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 12:11 am   

U nas w środę raczej nie, bo jest turniej, ale podejrzewam, że od czwartu może się zacząć, tak więc właśnie siadam i działam...

Wysłany Wto Lis 09, 2004 12:57 am:

No Jaskier zapiernicza aż miło... 18 pkt z kolejki to wynik godny podziwu... zwłaszcza, że poprzednią kolejkę też wygrał !! Sowa podarowała sobie odrobinę luxusu zajmując 2 miejsce, ustępując Jaskrowi tylko o punkt i wspinając się o 4 miejsca w generalce (aż na podium). Muzzy typował średnio, przez co stracił fotel lidera. Zdecydowanie zawodzą również najlepsi typujący z poprzedniego sezonu, a więc Janiu i MTMats, ale to była dopiero... 3 kolejka :) . Teraz mało czasu na zastanawianie się, miłej zabawy ;) .
 
 
 
Muzzy 
Szyderca z Loży



Drużyna: Metropolis Scoffers
Wiek: 47
Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 757
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 10:29 am   

Gratulacje dla Jaskra ! :-D Ja niestety słabiutko wypadłem, ale mam zamiar dobrze przemyśleć typy tej kolejki i wrócić na fotelik lidera :twisted: No, bo co tu ukrywać - wygodny jest :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group