DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
VIII kolejka Typera ŁLD 2018/2019
Autor Wiadomość
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 935
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2019 10:43 pm   VIII kolejka Typera ŁLD 2018/2019

VIII kolejka Typera ŁLD

Termin rozegrania: 03.II.2019 r.

I Liga - 8 kolejka

Orły Ozorków - Karolew - :
Vendetta - Diabol Team - :
Czarny Koń - Leg Łowicz - :
Aztex - Autsajderzy - :

II Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion - :
StanDart - Bolteam - :
Lejdis Plus - Bull Squad - :
 
 
Qbek 



Drużyna: AZTEX
Tarcza: Blade 5 dual core
Lotki: Stratos dual core 18-21g
Wiek: 48
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 383
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 17, 2019 1:30 pm   

I Liga - 8 kolejka

Orły Ozorków - Karolew 5: 9
Vendetta - Diabol Team 11: 3
Czarny Koń - Leg Łowicz 5 :9
Aztex - Autsajderzy 8: 6

II Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion 4 : 10
StanDart - Bolteam 2 : 12
Lejdis Plus - Bull Squad 4:10
 
 
eSeNTe 



Drużyna: KAROLEW
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Harrows Magnetic 16g soft, Winmau Testament 26g steel
Wiek: 33
Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 226
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 19, 2019 9:08 am   

I Liga - 8 kolejka

Orły Ozorków - Karolew -6 : 8
Vendetta - Diabol Team -10 : 4
Czarny Koń - Leg Łowicz -8 : 6
Aztex - Autsajderzy -6 : 8

II Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion -5 : 9
StanDart - Bolteam -2 : 12
Lejdis Plus - Bull Squad -5 : 9
 
 
 
włodzimir 


Tarcza: Blade 4 Dual Core
Lotki: Winmau Vanquish 23g
Wiek: 50
Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2019 7:52 am   

I Liga - 8 kolejka

Orły Ozorków - Karolew - 5:9
Vendetta - Diabol Team - 11:3
Czarny Koń - Leg Łowicz - 6:8
Aztex - Autsajderzy - 8:6

II Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion - 4:10
StanDart - Bolteam - 2:12
Lejdis Plus - Bull Squad - 4:10
 
 
Ryku 


Drużyna: ORŁY
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: Harrows Vortex Silver 18g
Wiek: 47
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 76
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pon Sty 28, 2019 8:45 pm   

I Liga - 8 kolejka

Orły Ozorków - Karolew -8 :6
Vendetta - Diabol Team -11 :3
Czarny Koń - Leg Łowicz - 5:9
Aztex - Autsajderzy - 8:6

II Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion -2 :12
StanDart - Bolteam -4 :10
Lejdis Plus - Bull Squad -5 :9
 
 
janiorro 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: blady czy :D
Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 239
Skąd: Łódź - Karolew
Wysłany: Wto Sty 29, 2019 10:12 am   

I Liga - 8 kolejka

Orły Ozorków - Karolew -6:8
Vendetta - Diabol Team -10 :4
Czarny Koń - Leg Łowicz - 5:9
Aztex - Autsajderzy - 6:8

II Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion -4 :10
StanDart - Bolteam -4 :10
Lejdis Plus - Bull Squad -4 :10
 
 
 
marcinmjl 


Drużyna: Ooopaaa
Wiek: 37
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 148
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2019 11:58 am   

I Liga - 8 kolejka

Orły Ozorków - Karolew -6-8
Vendetta - Diabol Team -9-5
Czarny Koń - Leg Łowicz - 4-10
Aztex - Autsajderzy - 9-5

II Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion -3-11
StanDart - Bolteam 2-12
Lejdis Plus - Bull Squad -4-10
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 935
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2019 1:07 pm   

Moje typy:

I Liga - 8 kolejka

Orły Ozorków - Karolew - 6:8
Vendetta - Diabol Team - 11:3
Czarny Koń - Leg Łowicz - 4:10
Aztex - Autsajderzy - 6:8

II Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion - 4:10
StanDart - Bolteam - 2:12
Lejdis Plus - Bull Squad - 4:10
 
 
Black 


Dołączył: 29 Wrz 2017
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2019 5:07 pm   

Liga - 8 kolejka

Orły Ozorków - Karolew -6-8
Vendetta - Diabol Team -8-6
Czarny Koń - Leg Łowicz - 3-11
Aztex - Autsajderzy - 6-8

II Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion 2-12
StanDart - Bolteam 3-11
Lejdis Plus - Bull Squad 5-9
 
 
r88 


Tarcza: blady 3
Lotki: barówki
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Sty 30, 2019 6:50 pm   

I Liga - 8 kolejka

Orły Ozorków - Karolew - 4:10
Vendetta - Diabol Team - 10:4
Czarny Koń - Leg Łowicz - 4:10
Aztex - Autsajderzy - 7:7

II Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion - 4:10
StanDart - Bolteam - 3:11
Lejdis Plus - Bull Squad - 3:11
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 35
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 438
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 31, 2019 7:40 am   

I Liga - 8 kolejka

Orły Ozorków - Karolew - 5:9
Vendetta - Diabol Team - 12:2
Czarny Koń - Leg Łowicz - 7:7
Aztex - Autsajderzy - 6:8

II Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion - 5:9
StanDart - Bolteam - 4:10
Lejdis Plus - Bull Squad - 4:10
 
 
maksio 


Drużyna: Karolew
Tarcza: Winmau BLADE 4
Lotki: Gripper
Wiek: 45
Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 31, 2019 11:52 am   

I Liga - 8 kolejka

Orły Ozorków - Karolew - 6:8
Vendetta - Diabol Team -10:4
Czarny Koń - Leg Łowicz - 6:8
Aztex - Autsajderzy - 8:6

II Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion - 5:9
StanDart - Bolteam - 3:11
Lejdis Plus - Bull Squad - 5:9
 
 
Picia 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: korek
Lotki: byle jakie
Wiek: 33
Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 55
Skąd: Łódż
Wysłany: Czw Sty 31, 2019 5:37 pm   

1 Liga - kolejka

Orły Ozorków - Karolew 5-9
Vendetta - Diabol Team 10-4
Czarny Koń - Leg Łowicz 4-10
Aztex - Autsajderzy 6-8

2 Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion 4-10
Standard - Bolteam 2-12
Lejdis Plus - Bull Squad 5-9
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Aztex
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 46
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 992
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Pią Lut 01, 2019 1:54 pm   

1 Liga - kolejka

Orły Ozorków - Karolew 4-10
Vendetta - Diabol Team 10-4
Czarny Koń - Leg Łowicz 3-11
Aztex - Autsajderzy 6-8

2 Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion 4-10
Standard - Bolteam 2-12
Lejdis Plus - Bull Squad 4-10
 
 
Micrusia 


Lotki: Nemesis 18g
Wiek: 38
Dołączyła: 16 Lut 2013
Posty: 58
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 01, 2019 8:17 pm   

I Liga - 8 kolejka

Orły Ozorków - Karolew - 6:8
Vendetta - Diabol Team - 11:3
Czarny Koń - Leg Łowicz - 6:8
Aztex - Autsajderzy - 6:8

II Liga - 8 kolejka

Dartallica - Legion - 5:9
StanDart - Bolteam - 5:9
Lejdis Plus - Bull Squad - 5:9
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group