Puchar Łodzi Steel 2015/16 |
Autor |
Wiadomość |
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Lis 15, 2015 7:55 am Puchar Łodzi Steel 2015/16
|
|
|
Wyniki pierwszego turnieju
Panowie:
25-32 Przemysław Palmowski
25-32 Adam Kuljon
25-32 Piotr Cecuła
17-24 Darek Cieplucha
17-24 Rafał Uniszewski
17-24 Sławek Konczak
17-24 Adam Grabar
17-24 Jacek Świercz
17-24 Krzysztof Waberski
17-24 Michał Misiaczyk
17-24 Piotr Jaśkiewicz 180
9-16 Rafał Werner
9-16 Zdzisław Nowak
9-16 Robert Bińczyk
9-16 Marek Kasiński
9-16 Maciej Barwicki
9-16 Dawid Herberg
9-16 Rafał Piaseczny
9-16 Sebestian Białecki
5-8 Robert Majewski
5-8 Piotr Kujawski 2x180, 16L
5-8 Jarosław Tomczak
5-8 Piotr Szczęsny
3-4 Tomasz Bernacki 18L
3-4 Marcin Jezionek
2 Andrzej Nowak
1 Piotr Białecki 3x171, 15L, 16L
Panie:
7-8 Joanna Taubert
7-8 Agnieszka Szewczyk
5-6 Monika Majewska
5-6 Emilia Michalska
3-4 Kalina Pietrzak
3-4 Dagmara Wiśniewska
2 Katarzyna Grzyb
1 Wiola Zajda |
|
|
|
|
Lestat
Piotr Puchowski
Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy Wiek: 56 Dołączył: 30 Wrz 2003 Posty: 5329 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Sty 18, 2016 6:32 pm
|
|
|
UWAGA - zamiana miejsc. W tą sobotę 23-go stycznia - NIE w Kamienicy tylko w ROKICIE, w marcu - w Kamienicy. |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Sty 26, 2016 12:15 pm
|
|
|
Wyniki drugiego turnieju
25-32 Piotr Szczęsny
25-32 Emilia Michalska
25-32 Rafał Werner
25-32 Piotr Jaśkiewicz
25-32 Piotr Cecuła
17-24 Zdzisław Nowak
17-24 Katarzyna Grzyb
17-24 Adam Kuljon
17-24 Mirosław Drążek
17-24 Monika Majewska
17-24 Sławek Konczak
17-24 Michał Misiaczyk
17-24 Joanna Taubert
9-16 Darek Cieplucha
9-16 Kuba Wiśniewski
9-16 Michał Kosiorkiewicz 180, 16L
9-16 Marcin Jezionek 171
9-16 Michał Justyński
9-16 Witold Geberle
9-16 Krzysztof Waberski
9-16 Andrzej Nowak
5-8 Piotr Białecki 17L, 180
5-8 Włodek Janek 18L
5-8 Tomasz Bernacki 17L
5-8 Rafał Uniszewski
3-4 Sebastian Białecki 171
3-4 Piotr Kujawski
2 Robert Majewski
1 Piotr Piątczak
Klasyfikacja pań po dodatkowym legu
1. Joanna Taubert
2. Monika Majewska
3. Katarzyna Grzyb
4. Emilia Michalska |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Mar 21, 2016 1:03 pm
|
|
|
Wyniki 3-go turnieju.
Panie:
1. Dagmara Wiśniewska
2. Magda Kołaczkowska 171
3. Monika Majewska
4. Emilia Michalska
5. Kalina Pietrzak
5. Justyna Pilecka
7. Katarzyna Grzyb
7. Wioletta Zajda
Panowie:
1. Piotr Białecki 171 x2
2. Michał Kosiorkiewicz 16L, 17L, 180
3. Tomasz Bernacki
3. Piotr Szczęsny 157
5. Michał Pilecki
5. Sebastian Białecki
5. Robert Majewski
5. Witold Geberle
9. Dawid Herberg
9. Zdzisław Nowak
9. Rafał Uniszewski
9. Marcin Jezionek
13. Adam Kuljon
13. Tomasz Łuczyński
13. Piotr Cecuła
13. Michał Misiaczyk |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Maj 29, 2016 8:06 am
|
|
|
Wyniki 4-go turnieju.
Panie:
1. Kalina Pietrzak
2. Emilia Michalska
3. Dagmara Wiśniewska
4. Monika Majewska
5. Wioletta Zajda
5. Katarzyna Grzyb
Panowie:
1. Sebastian Białecki 171
2. Michał Kosiorkiewicz
3. Tomasz Bernacki 180
4. Dawid Herberg 180
5. Piotr Szczęsny
5. Robert Majewski
5. Marcin Brodziak 17L
5. Piotr Białecki
9. Zdzisław Nowak
9. Marcin Jezionek
9. Tomasz Łuczyński
9. Michał Borowiecki
13. Adam Kuljon
13. Witold Geberle |
|
|
|
|
|