Zamknięty przez: edgaritto Wto Lut 23, 2016 10:58 am |
XII kolejka Typera ŁLD = 10 kol. I ligi + 12 kol. II ligi |
Autor |
Wiadomość |
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Lut 01, 2016 8:41 am XII kolejka Typera ŁLD = 10 kol. I ligi + 12 kol. II ligi
|
|
|
XII kolejka Typera Łódzkiej Ligi Darta
Termin rozegrania: 07.II.2016 r.
I Liga - 10 kolejka
Orły Ozorków - Kamienica - :
Czarny Koń - Vendetta - :
Karolew - Sami Swoi - :
BullSquad - Dartsway - :
Kowaliki - Aztex - :
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders - :
Młode Wilki - Ooopaaa - :
Dartallica - Autsajderzy - :
Rokita - Zdarte K.Z.N. - :
Ignoranci - Drink 4x4 - :
AgRafKa - Team Żuberki - : |
|
|
|
|
Metmisiek
Drużyna: DartallicA
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Nemesis 18 g
Wiek: 39 Dołączył: 22 Paź 2007 Posty: 349 Skąd: Łódź - Koziny
|
Wysłany: Pon Lut 01, 2016 9:50 am
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Orły Ozorków - Kamienica - 5:9
Czarny Koń - Vendetta - 6:8
Karolew - Sami Swoi - 5:9
BullSquad - Dartsway - 8:6
Kowaliki - Aztex - 6:8
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders - 10:4
Młode Wilki - Ooopaaa - 8:6
Dartallica - Autsajderzy - 8:6
Rokita - Zdarte K.Z.N. - 8:6
Ignoranci - Drink 4x4 - 5:9
AgRafKa - Team Żuberki - 9:5 |
Ostatnio zmieniony przez Metmisiek Nie Lut 07, 2016 12:43 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Qbek
Tarcza: Blade 5 dual core
Lotki: Stratos dual core 18-21g
Wiek: 53 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 470 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Lut 01, 2016 10:40 am Re: XII kolejka Typera ŁLD = 10 kol. I ligi + 12 kol. II lig
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Orły Ozorków - Kamienica 5 :9
Czarny Koń - Vendetta 5 :9
Karolew - Sami Swoi 5 :9
BullSquad - Dartsway 7 :7
Kowaliki - Aztex 5 :9
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders 10 :4
Młode Wilki - Ooopaaa 9 :5
Dartallica - Autsajderzy 6 :8
Rokita - Zdarte K.Z.N. 9 :5
Ignoranci - Drink 4x4 10 :4
AgRafKa - Team Żuberki 9 :5 |
|
|
|
|
eSeNTe
Drużyna: KAROLEW
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Harrows Magnetic 16g soft, Winmau Testament 26g steel
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 03 Paź 2012 Posty: 312 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Lut 02, 2016 8:34 am
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Orły Ozorków - Kamienica 5 : 9
Czarny Koń - Vendetta 5 : 9
Karolew - Sami Swoi 3 : 11
BullSquad - Dartsway 6 : 8
Kowaliki - Aztex 5 : 9
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders 9 : 5
Młode Wilki - Ooopaaa 8 : 6
Dartallica - Autsajderzy 6 : 8
Rokita - Zdarte K.Z.N. 8 : 6
Ignoranci - Drink 4x4 9 : 5
AgRafKa - Team Żuberki 9 : 5 |
|
|
|
|
KUJA
Pierwszy Cyc
Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51 Dołączył: 23 Lis 2005 Posty: 1076 Skąd: ZARZEW
|
Wysłany: Wto Lut 02, 2016 9:04 am
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Orły Ozorków - Kamienica 6 :8
Czarny Koń - Vendetta 5 :9
Karolew - Sami Swoi 5 : 9
BullSquad - Dartsway 6:8
Kowaliki - Aztex 4:10
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders 11 :3
Młode Wilki - Ooopaaa 9 :5
Dartallica - Autsajderzy 6 :8
Rokita - Zdarte K.Z.N. 9 :5
Ignoranci - Drink 4x4 9 : 5
AgRafKa - Team Żuberki 9 :5 |
|
|
|
|
manio
Drużyna: brak
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: zone softip 18g.
Wiek: 49 Dołączył: 07 Wrz 2010 Posty: 425 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Lut 03, 2016 12:12 am
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Orły Ozorków - Kamienica 4 : 10
Czarny Koń - Vendetta 6 : 8
Karolew - Sami Swoi 4 : 10
BullSquad - Dartsway 8 : 6
Kowaliki - Aztex. 4 : 10
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders 11 : 3
Młode Wilki - Ooopaaa 10 : 4
Dartallica - Autsajderzy 5 : 9
Rokita - Zdarte K.Z.N 9 : 5
Ignoranci - Drink 4x4 10 : 4
AgRafKa - Team Żuberki 9 : 5
|
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Lut 03, 2016 8:36 am
|
|
|
Moje typy:
I Liga - 10 kolejka
Orły Ozorków - Kamienica - 4:10
Czarny Koń - Vendetta - 5:9
Karolew - Sami Swoi - 4:10
BullSquad - Dartsway - 8:6
Kowaliki - Aztex - 4:10
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders - 11:3
Młode Wilki - Ooopaaa - 9:5
Dartallica - Autsajderzy - 6:8
Rokita - Zdarte K.Z.N. - 9:5
Ignoranci - Drink 4x4 - 9:5
AgRafKa - Team Żuberki - 8:6 |
|
|
|
|
marcinmjl
Drużyna: Ooopaaa
Wiek: 42 Dołączył: 24 Lis 2008 Posty: 232 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Lut 03, 2016 11:03 am
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Orły Ozorków - Kamienica - 5-9
Czarny Koń - Vendetta - 5-9
Karolew - Sami Swoi - 4-10
BullSquad - Dartsway - 9-5
Kowaliki - Aztex - 5-9
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders - 12-2
Młode Wilki - Ooopaaa - 8-6
Dartallica - Autsajderzy - 8-6
Rokita - Zdarte K.Z.N. - 8-6
Ignoranci - Drink 4x4 - 9-5
AgRafKa - Team Żuberki - 9-5 |
|
|
|
|
r88
Tarcza: blady 3
Lotki: barówki
Dołączył: 07 Maj 2009 Posty: 149 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Lut 03, 2016 2:13 pm
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Orły Ozorków - Kamienica - 5:9
Czarny Koń - Vendetta - 4:10
Karolew - Sami Swoi - 3:11
BullSquad - Dartsway - 6:8
Kowaliki - Aztex - 5:9
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders - 12:2
Młode Wilki - Ooopaaa - 9:5
Dartallica - Autsajderzy - 6:8
Rokita - Zdarte K.Z.N. - 8:6
Ignoranci - Drink 4x4 - 9:5
AgRafKa - Team Żuberki - 8:6 |
|
|
|
|
janiorro
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: blady czy :D
Pomógł: 5 razy Wiek: 38 Dołączył: 03 Lis 2008 Posty: 264 Skąd: Łódź - Karolew
|
Wysłany: Śro Lut 03, 2016 5:41 pm
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Orły Ozorków - Kamienica - 4:10
Czarny Koń - Vendetta - 4:10
Karolew - Sami Swoi - 3:11
BullSquad - Dartsway -7:7
Kowaliki - Aztex - 5:9
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders - 11:3
Młode Wilki - Ooopaaa - 9:5
Dartallica - Autsajderzy - 5:9
Rokita - Zdarte K.Z.N. - 9:5
Ignoranci - Drink 4x4 - 9:5
AgRafKa - Team Żuberki - 8:6 |
|
|
|
|
Pietja
Drużyna: Lwy Darta
Tarcza: Lowen S.P.O.R.T. Turnier Dart
Lotki: Karella 16 g (barele)
Wiek: 45 Dołączył: 04 Lis 2003 Posty: 1102 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Lut 03, 2016 8:32 pm
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Orły Ozorków - Kamienica - 5:9
Czarny Koń - Vendetta - 4:10
Karolew - Sami Swoi - 4:10
BullSquad - Dartsway - 6:8
Kowaliki - Aztex - 5:9
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders - 10:4
Młode Wilki - Ooopaaa - 10:4
Dartallica - Autsajderzy - 5:9
Rokita - Zdarte K.Z.N. - 9:5
Ignoranci - Drink 4x4 - 9:5
AgRafKa - Team Żuberki - 8:6 |
|
|
|
|
maksio
Drużyna: Karolew
Tarcza: Winmau BLADE 4
Lotki: Gripper
Wiek: 50 Dołączył: 20 Wrz 2005 Posty: 225 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Lut 05, 2016 12:28 pm
|
|
|
Orły Ozorków - Kamienica - 4:10
Czarny Koń - Vendetta - 5:9
Karolew - Sami Swoi - 4:10
BullSquad - Dartsway - 6:8
Kowaliki - Aztex - 5:9
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders - 10:4
Młode Wilki - Ooopaaa - 9:5
Dartallica - Autsajderzy - 5:9
Rokita - Zdarte K.Z.N. - 9:5
Ignoranci - Drink 4x4 - 9:5
AgRafKa - Team Żuberki - 9:5 |
|
|
|
|
Pikaś
Drużyna: Vendetta
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: Winmau Testament - 19 gram
Pomógł: 2 razy Dołączył: 02 Kwi 2008 Posty: 499 Skąd: Zgierz
|
Wysłany: Pią Lut 05, 2016 12:46 pm
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Orły Ozorków - Kamienica - 4:10
Czarny Koń - Vendetta - 4:10
Karolew - Sami Swoi - 3:11
BullSquad - Dartsway - 8:6
Kowaliki - Aztex - 4:10
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders - 11:3
Młode Wilki - Ooopaaa - 9:5
Dartallica - Autsajderzy - 5:9
Rokita - Zdarte K.Z.N. - 9:5
Ignoranci - Drink 4x4 - 6:8
AgRafKa - Team Żuberki - 9:5 |
|
|
|
|
Mario-76
Drużyna: Dartsway
Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: 16g.
Wiek: 47 Dołączył: 27 Sty 2015 Posty: 38 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Lut 05, 2016 1:18 pm
|
|
|
Orły Ozorków - Kamienica - 4:10
Czarny Koń - Vendetta - 5:9
Karolew - Sami Swoi - 4:10
BullSquad - Dartsway - 6:8
Kowaliki - Aztex - 5:9
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders - 10:4
Młode Wilki - Ooopaaa - 9:5
Dartallica - Autsajderzy - 5:9
Rokita - Zdarte K.Z.N. - 9:5
Ignoranci - Drink 4x4 - 9:5
AgRafKa - Team Żuberki - 9:5 |
|
|
|
|
pik48
Drużyna: Legion
Tarcza: Blade 5
Lotki: Joe Cullen 21G
Wiek: 32 Dołączył: 21 Cze 2010 Posty: 813 Skąd: Ksawerów
|
Wysłany: Sob Lut 06, 2016 12:31 pm
|
|
|
Orły Ozorków - Kamienica - 5-9
Czarny Koń - Vendetta - 4-10
Karolew - Sami Swoi - 5-9
BullSquad - Dartsway - 6:8
Kowaliki - Aztex - 4-10
II Liga - 12 kolejka
KrokodyLeg - Dart Vaders - 12:2
Młode Wilki - Ooopaaa - 10-4
Dartallica - Autsajderzy - 5:9
Rokita - Zdarte K.Z.N. - 8-6
Ignoranci - Drink 4x4 - 9:5
AgRafKa - Team Żuberki - 10-4 |
|
|
|
|
|