DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Umiejętności
Autor Wiadomość
IvyMike 


Wiek: 25
Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro Lut 17, 2016 8:24 pm   Umiejętności

Jakiś czas temu zainteresowałem się tym sportem, za niedługo zamierzam zaopatrzyć się w niezbędny ekwipunek i rozpocząć zabawę (tak ten sport zamierzam traktować).

Zastanawiam się nad jedną rzeczą, otóż oglądałem kilka meczy i zauważyłem że nawet profesjonaliści, mają problem z tą grą, chodzi mi o to, że tarcza umiejscowiona jest dosłownie kilka kroków od zawodnika, a mimo to ma on problem z rzuceniem dokładnie tam gdzie zamierzył.
Powiem szczerze, że zdziwił mnie taki stan rzeczy, profesjonaliści zapewne poświęcili tysiące godzin i oddali miliony rzutów, więc trafienie do celu umiejscowionego kilka metrów od nich powinno być dla nich łatwe nawet z zamkniętymi oczami.
Nie chcę wyjść na ignoranta, po prostu jestem ciekawy czym jest to spowodowane, a nie mam bladego pojęcia, jedyne co nasuwa mi się na myśl to, to że każda z 3 lotek może mieć inną wagę, ale i tak wydaje mi się to mało prawdopodobne.
Może po prostu nie doceniam tego sportu i sugeruje się wspomnieniami z dziecięcych lat.
Byłbym wdzięczny za odpowiedź ;)
 
 
urb 


Tarcza: Unicorn Blade5 DualCore
Lotki: Winmau Simon Whitlock 1 26 gram
Wiek: 32
Dołączył: 27 Gru 2014
Posty: 18
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Śro Lut 17, 2016 8:30 pm   

Weź kartkę papieru i poćwicz na niej swój podpis, który wykonywałeś w życiu setki razy powiedzmy 1000 razy. Później przyjrzyj się, czy faktycznie wszystkie 1000 podpisów jest identycznie takich samych. I tak w luźnym przełożeniu masz odpowiedź. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group