2 KOLEJKA TYPERA ŁLD |
Autor |
Wiadomość |
Dartles
Leszek Puchowski
Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy Wiek: 45 Dołączył: 04 Gru 2002 Posty: 5340 Skąd: Poole, UK / Łódź
|
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 11:41 pm 2 KOLEJKA TYPERA ŁLD
|
|
|
Cóż, tym razem aż dwa tygodnie na typowanie - kolejka zostanie rozegrana w weekend 23-24 października. Radziłbym jednak głosować już w tym tygodniu, bo nie wiadomo, czy niektóre z drużyn, nie będą chciały rozegrać meczy wcześniej. Typujemy na wszystkie mecze, ale przypominam (jest już punkt w regulaminie), że walkowery się nie liczą. I proszę nie komentować w wątku, bo będę wywalał, jak poprzednio, a poza tym... miłej zabawy .
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team -:-
Bazyliszek - Tomi Widzew -:-
Staropolskie - V Element -:-
Remiza-Aztex - Red Boys -:-
Schenker Intrako - Młode Metropolis -:-
Intrako Blues - Nadzieja -:-
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice -:-
D.C. Kapeć - Pomorska Team -:-
J.K.A. Widzew - American Pie -:-
Intrako Classic - Zagłoba -:-
Wysłany Pon Paź 11, 2004 1:17 am:
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team 7 : 3
Bazyliszek - Tomi Widzew 4 : 6
Staropolskie - V Element 7 : 3
Remiza-Aztex - Red Boys 6 : 4
Schenker Intrako - Młode Metropolis 6 : 4
Intrako Blues - Nadzieja 3 : 7
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 7 : 3
D.C. Kapeć - Pomorska Team 7 : 3
J.K.A. Widzew - American Pie 6 : 4
Intrako Classic - Zagłoba 9 : 1 |
Ostatnio zmieniony przez Dartles Nie Paź 24, 2004 10:03 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Monika Sowa
Zołza
Pomogła: 4 razy Dołączyła: 31 Mar 2004 Posty: 953 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 8:24 am
|
|
|
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team 6 : 4
Bazyliszek - Tomi Widzew 4 : 6
Staropolskie - V Element 8 : 2
Remiza-Aztex - Red Boys 6 : 4
Schenker Intrako - Młode Metropolis 6 : 4
Intrako Blues - Nadzieja 4 : 6
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 8 : 2
D.C. Kapeć - Pomorska Team 6 : 4
J.K.A. Widzew - American Pie 6 : 4
Intrako Classic - Zagłoba 8 : 2 |
Ostatnio zmieniony przez Monika Sowa Wto Paź 12, 2004 8:53 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
MTMats
Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56 Dołączył: 05 Paź 2003 Posty: 308 Skąd: Sunsvall
|
Wysłany: Wto Paź 12, 2004 8:14 am
|
|
|
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team ::-) (Wszystkie mecze Lega obstawiam jako jego wygrane )
Bazyliszek - Tomi Widzew 4 : 6
Staropolskie - V Element 2 : 8
Remiza-Aztex - Red Boys 7 : 3
Schenker Intrako - Młode Metropolis 8 : 2
Intrako Blues - Nadzieja 3 : 7
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 7 : 3
D.C. Kapeć - Pomorska Team 6 : 4
J.K.A. Widzew - American Pie 6 : 4
Intrako Classic - Zagłoba 8 : 2
Do Finlandii tez juz zawitala zima .
Pozdrawiam . |
|
|
|
|
Viola
Drużyna: brak
Pomogła: 3 razy Wiek: 43 Dołączyła: 12 Lis 2003 Posty: 2376 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Paź 12, 2004 1:26 pm
|
|
|
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team 6:4
Bazyliszek - Tomi Widzew 4:6
Staropolskie - V Element 8:2
Remiza-Aztex - Red Boys 8:2
Schenker Intrako - Młode Metropolis 6:4
Intrako Blues - Nadzieja 3:7
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 6:4
D.C. Kapeć - Pomorska Team 8:2
J.K.A. Widzew - American Pie 7:3
Intrako Classic - Zagłoba 9:1 |
|
|
|
|
Dzięciołowa
Drużyna: Nadzieja
Wiek: 44 Dołączyła: 02 Gru 2002 Posty: 318 Skąd: Widzew-Wschód
|
Wysłany: Czw Paź 14, 2004 4:50 pm
|
|
|
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team 7 : 3
Bazyliszek - Tomi Widzew 4 : 6
Staropolskie - V Element 8 : 2
Remiza-Aztex - Red Boys 6 : 4
Schenker Intrako - Młode Metropolis 5 : 5
Intrako Blues - Nadzieja 3 : 7
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 8 : 2
D.C. Kapeć - Pomorska Team 7 : 3
J.K.A. Widzew - American Pie 5 : 5
Intrako Classic - Zagłoba 9 : 1 |
|
|
|
|
Muzzy
Szyderca z Loży
Drużyna: Metropolis Scoffers
Wiek: 47 Dołączył: 17 Wrz 2004 Posty: 757 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Paź 14, 2004 7:14 pm
|
|
|
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team 7 : 3
Bazyliszek - Tomi Widzew 4 : 6
Staropolskie - V Element 9 : 1
Remiza-Aztex - Red Boys 7 : 3
Schenker Intrako - Młode Metropolis 4 : 6
Intrako Blues - Nadzieja 4 : 6
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 7 :3
D.C. Kapeć - Pomorska Team 7 : 3
J.K.A. Widzew - American Pie 4 : 6
Intrako Classic - Zagłoba 9 : 1 |
|
|
|
|
CzarekMichał
Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy Wiek: 48 Dołączył: 26 Lis 2002 Posty: 4703 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Paź 14, 2004 7:50 pm
|
|
|
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team 7 : 3
Bazyliszek - Tomi Widzew 4 : 6
Staropolskie - V Element 7 : 3
Remiza-Aztex - Red Boys 7 : 3
Schenker Intrako - Młode Metropolis 6 : 4
Intrako Blues - Nadzieja 2 : 8
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 8 : 2
D.C. Kapeć - Pomorska Team 7 : 3
J.K.A. Widzew - American Pie 6 : 4
Intrako Classic - Zagłoba 9 : 1 |
|
|
|
|
Janiu
Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy Wiek: 46 Dołączył: 29 Wrz 2003 Posty: 2066 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Paź 14, 2004 9:17 pm
|
|
|
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team 6 : 4
Bazyliszek - Tomi Widzew 4 : 6
Staropolskie - V Element 6 : 4
Remiza-Aztex - Red Boys 7 : 3
Schenker Intrako - Młode Metropolis 6 : 4
Intrako Blues - Nadzieja 3 : 7
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 7 : 3
D.C. Kapeć - Pomorska Team 9 : 1
J.K.A. Widzew - American Pie 7 : 3
Intrako Classic - Zagłoba 9 : 1 |
|
|
|
|
Pendzel
abstynent
Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz Wiek: 46 Dołączył: 22 Sty 2004 Posty: 1527 Skąd: Kraków-Tratwa
|
Wysłany: Pią Paź 15, 2004 3:59 pm
|
|
|
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team 7 : 3
Bazyliszek - Tomi Widzew 3 : 7
Staropolskie - V Element 6 : 4
Remiza-Aztex - Red Boys 6 : 4
Schenker Intrako - Młode Metropolis 6 : 4
Intrako Blues - Nadzieja 4 : 6
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 7 : 3
D.C. Kapeć - Pomorska Team 6 : 4
J.K.A. Widzew - American Pie 6 : 4
Intrako Classic - Zagłoba 8 : 2 |
|
|
|
|
Pietja
Drużyna: Lwy Darta
Tarcza: Lowen S.P.O.R.T. Turnier Dart
Lotki: Karella 16 g (barele)
Wiek: 45 Dołączył: 04 Lis 2003 Posty: 1102 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Paź 16, 2004 8:15 am
|
|
|
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team 7 :3
Bazyliszek - Tomi Widzew 4 : 6
Staropolskie - V Element 4 : 6
Remiza-Aztex - Red Boys 7 : 3
Schenker Intrako - Młode Metropolis 6 : 4
Intrako Blues - Nadzieja 3 : 7
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 8 : 2
D.C. Kapeć - Pomorska Team 5 : 5
J.K.A. Widzew - American Pie 4 : 6
Intrako Classic - Zagłoba 7 : 3 |
|
|
|
|
Emila
Drużyna: Rokita
Wiek: 45 Dołączyła: 29 Paź 2003 Posty: 191 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Paź 17, 2004 10:54 am
|
|
|
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team 6:4
Bazyliszek - Tomi Widzew 3:7
Staropolskie - V Element 8:2
Remiza-Aztex - Red Boys 3:7
Schenker Intrako - Młode Metropolis 6:4
Intrako Blues - Nadzieja 3:7
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 7:3
D.C. Kapeć - Pomorska Team 9:1
J.K.A. Widzew - American Pie 4:6
Intrako Classic - Zagłoba 9:1 |
|
|
|
|
Mikołaj
Wiek: 67 Dołączył: 18 Lut 2004 Posty: 168 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Paź 17, 2004 11:56 am
|
|
|
Bazyliszek - Tomi Widzew 5 : 5
Staropolskie - V Element 7 : 3
Remiza-Aztex - Red Boys 6 : 4
Schenker Intrako - Młode Metropolis 7 :3
Intrako Blues - Nadzieja 3 : 7
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 7 : 3
D.C. Kapeć - Pomorska Team 6 : 4
J.K.A. Widzew - American Pie 7 : 3
Intrako Classic - Zagłoba 9 : 1 |
|
|
|
|
Łojtek
Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy Wiek: 48 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 3211 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Paź 17, 2004 7:43 pm
|
|
|
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team 6: 4
Bazyliszek - Tomi Widzew 5 : 5
Staropolskie - V Element 7 : 3
Remiza-Aztex - Red Boys 6 : 4
Schenker Intrako - Młode Metropolis 6 : 4
Intrako Blues - Nadzieja 2 : 8
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 7 : 3
D.C. Kapeć - Pomorska Team 7 : 3
J.K.A. Widzew - American Pie 6 : 4
Intrako Classic - Zagłoba 8 : 2 |
|
|
|
|
Wielebniak
Łyżwiarz :)
Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy Wiek: 46 Dołączył: 29 Wrz 2003 Posty: 1171 Skąd: Dunboyne
|
Wysłany: Wto Paź 19, 2004 1:31 pm
|
|
|
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team 6 : 4
Bazyliszek - Tomi Widzew :
Staropolskie - V Element 8 : 2
Remiza-Aztex - Red Boys 7 : 3
Schenker Intrako - Młode Metropolis 6 : 4
Intrako Blues - Nadzieja 4 : 6
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 6 : 4
D.C. Kapeć - Pomorska Team 10 : 0
J.K.A. Widzew - American Pie 6 : 4
Intrako Classic - Zagłoba 8 : 2 |
|
|
|
|
jaskier
Hrabia Paweł Żmudzki
Drużyna: Klimaciki
Tarcza: WINMAU
Lotki: PHIL 43
Pomógł: 1 raz Wiek: 44 Dołączył: 12 Maj 2004 Posty: 1203 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 20, 2004 11:08 am
|
|
|
ŁKD Leg Łowicz - Rokita Team 7 : 3
Bazyliszek - Tomi Widzew 5 : 5
Staropolskie - V Element 6 : 4
Remiza-Aztex - Red Boys 7 : 3
Schenker Intrako - Młode Metropolis 6 : 4
Intrako Blues - Nadzieja 2 : 8
Czarny Koń - Zyg-Zak Pabianice 8 : 2
D.C. Kapeć - Pomorska Team 7 : 3
J.K.A. Widzew - American Pie 6 : 4
Intrako Classic - Zagłoba 8 : 2 |
|
|
|
|
|