DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
2 kolejka KLD
Autor Wiadomość
Maciek G. 


Drużyna: Dzikość Źrenicy Węża
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 282
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 12:52 am   2 kolejka KLD

A Dzikosc tak bardzo nie moze doczekac sie grania,ze juz dzisiaj awansem rozegralismy mecz 2 kolejki (prawdziwy powod- nasi przeciwnicy prosili o taki termin ze wzgledu na problemu kadrowe).Zagralismy juz po raz drugi w Cafe Top i chyba nas przestana lubic bo jakos nie moga sobie z nami u siebie wygrac :D W 1 kolejce remis z Harnasiami no a dzisiaj wysoko i efektownie 8:2 z Dragonkami :twisted: Na razie wszystko wiec zmierza w dobrym kierunku-zobaczymy co dalej.....
by the way-obejrzalem sobie wlasnie 9 lotka Taylora...eh...musze jeszcze troche porzucac :-D
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 12:59 am   

Ej no, Rylcze, robisz tego typera ?? Kurde, może korepetycji Ci dać czy cóś :P . Druga koleja już idzie, a tu typing them leży...
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 1:13 am   

no właśnie, już szlag trafił typowanie jednego meczu, czyli mniej punktów do zdobycia :?
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 6:56 am   

Ej chyba Rylec wyraźnie napisał, że typujemy mecze jednej grupy, więc ten jeden mecz nic nie zmienia.
Gratulacje dla Węży.
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 10:22 am   

damy radę z typerem. dziś wrzucę.
Jakby nie było będzie 7 zawsze meczy do typowania.
Ej no Zaskrońce - dajecie czadu.
 
 
Viper 



Drużyna: Harnasie
Wiek: 48
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 412
Skąd: Kraków N-H
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 11:05 am   

hehe bo jesteśmy tacy gościnni :D ale mam nadzieje ze przyjdzie czas na rewange :twisted:
 
 
 
Maciek G. 


Drużyna: Dzikość Źrenicy Węża
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 282
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 11:46 am   

nie no-co do goscinnosci to nigdy nie uwazalem inaczej :D
 
 
 
jaskier 
Hrabia Paweł Żmudzki



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: WINMAU
Lotki: PHIL 43
Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 1203
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 6:16 pm   

Gratulacje dla CięMAćku i twojego zwierzyńca:)
 
 
 
Viper 



Drużyna: Harnasie
Wiek: 48
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 412
Skąd: Kraków N-H
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 7:19 pm   

miło mnie to słyszeć :D
 
 
 
jaskier 
Hrabia Paweł Żmudzki



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: WINMAU
Lotki: PHIL 43
Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 1203
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Paź 14, 2004 11:47 pm   

a tak im kibicowałem...nie wiem kiedy ale jak dorwe mój ówczesny stan kiedy zmieniałem typowanie meczu (czego za cholerę nie mogę teraz sobie skojarzyć) to będzie ostre samomordobicie!! ale reflekse z meczu Wieszcze : Ramole zostawię komuśz wieszczy(lekki sentymencik i prawie łezka w oku) lub ramoli.
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Paź 15, 2004 12:41 am   

no cóż, nie wygraliśmy z Ramolami, ale to powinno nas zmobilizować do lepszej gry, ale i tak nie jest tak źle, wkońcu 3 punkty poszły dla nas, a dla nich 7
wynik raczej był do przewidzenia, wkońcu skład Ramoli mówi sam za siebie, ale nadal twierdze, że każdą drużynę można zgrać, i do tego należy dążyć (oczywiście z rozsądkiem)
ja jestem zadowolony, że wygrałem chociaż jednego singla (zresztą ostatniego), a i zwycięska lotka była całkiem sympatyczna, bo mimo tego, że graliśmy o środek, to środek nie był byle jaki, bo przeciwnik rzucił mi niebieski kropkę od czerwonego, a ja zarzuciłem czerwony w środku, jak na ostatnią lotkę całego meczu to fajne zakończenie (no i oczywiście dało mi to punkta w klasyfikacji indywidualnej 8) )
nie obyło się też bez maksów, padł 180 i 171 (oba ze strony Ramoli), wprawdzie u nas chyba Majkel był blisko 180, ale niestety 3 lotka poleciała w sektor obok, a oprócz tychże maksów zostaliśmy w pierwszym singlu zamknięci 17-tą lotką (Ramole na starcie pokazali kim są :) )

A tak poza formą samej gry, to generalnie atmosferka w klubie była bardzo fajna, byli nawet kibice (kibicowali wprawdzie nam, ale niektórzy patrzyli tez na wynik, czy padnie ich typer, czy też nie). Od czasu do czasu spoglądało na nas oko naszego opiekuna klubowego (czyt. właściciela klubu), co oczywiście jeszcze bardziej mobilizowało nas do lepszej gry.

Pierwszy mecz w nowym klubie zweryfikował pozytywnie nazwę Shaft-Dart-Klub: warunki do gry są dobre i sprzyjające dobrej atmosferze podczas rozgrywania meczy.

Tyle na razie...

Pozdrowienia dla Ramoli no i innych darterów...

Zapraszamy oczywiście na cykliczne turnieje do Shaft Dart Klubu, które już będą rozgrywane... więcej info na www.shaft-dart.tk
 
 
 
Maciek G. 


Drużyna: Dzikość Źrenicy Węża
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 282
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Paź 15, 2004 12:12 pm   

auu :? troche was zlali...3:7 ni brzmi w sumie najgorzej ale wlepili wam dwa maksiki i 17 lotke czyli innym slowy troszke zapierdalaja :D no...zobaczymy co my zagramy z nimi jak przyjdzie nasz czas....
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Paź 15, 2004 1:34 pm   

Jak mam być szczery Maćku, to nasza forma nie była najlepsza, więc jak trochę potrenujecie, to macie szansę na remis a nawet na wygraną 8)
 
 
 
jaskier 
Hrabia Paweł Żmudzki



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: WINMAU
Lotki: PHIL 43
Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2004
Posty: 1203
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Paź 15, 2004 1:48 pm   

Łojtek napisał/a:
Jak mam być szczery Maćku, to nasza forma nie była najlepsza, więc jak trochę potrenujecie, to macie szansę na remis a nawet na wygraną 8)

I tu się z Łojtkiem zgodzę. Wieszcze ruszyły się troszkę bardziej w deblach, ale już w końcowych singlach zagrały ładnie, co udokumentowuje wynik, chociaż grali z rezerwą Ramoli. Mimo wszystko zaczęli dzwonić a i zapięcia + RedBULL:) były już klasa.
 
 
 
Oskar 



Drużyna: 32
Wiek: 59
Dołączył: 15 Paź 2004
Posty: 97
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Paź 15, 2004 1:55 pm   

A podobno z nich RAMOLE :)

Wysłany Pią Paź 15, 2004 1:57 pm:

Czy za maksy pub coś stawia??
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group