DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
PUCHAR LATA KZN 2016
Autor Wiadomość
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Lip 18, 2016 9:19 pm   PUCHAR LATA KZN 2016

Zapraszamy na turniej 501 D.O.(soft)Gramy w SOBOTY o 19.00.-Dart KZN Club Srebrzyńska 39 ,Łódź.
Terminy,LIPIEC 2,9,16,23,30;SIERPIEŃ 20,27; WRZESIEŃ 3,10,17,24.
Wpisowe 6 zł,wrzuty przegrywającego.Do klasyfikacji zaliczamy 6 najlepszych
i 6 obecności.Puchary pamiątkowe I,II,III miejsca,pamiątki i dodatkowe nagrody dla wszystkich
sklasyfikowanych.Za max i zakończenie
powyżej 110p.piwko.WPISOWE (5) TWORZY PULE DLA PIERWSZYCH TRZECH MIEJSC W CYKLU (II-50%,II-30%,III-20%)(1 NA ŁSD)
ZAPRASZAMY
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Lip 18, 2016 9:21 pm   

TURNIEJ I 2.07.2016 :
1.Szymon Łuczak 24 pkt.
2.Dominik Białek 20 pkt.
3.Witold Geberle 16 pkt.
4.Łukasz Czarnecki 12 pkt.
5.Michał Zdunek 10 pkt.
6.Tomasz Borszyński 8 pkt.
7.Tomasz Iwanek 7 pkt.
8.Krzysztof Borszyński 6 pkt.
9.Szymon Cichoń 5 pkt.

KAŻDY Z DARTERÓW OTRZYMUJE ŻETON NA JEDEN Z CZTERECH FLIPERÓW,
ZAPRASZAMY SOBOTA GODZ.19
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Lip 18, 2016 9:31 pm   

TURNIEJ II 9.07.2016 :
1.Marcin Brodziak 24 pkt. (171,14 L)
2.Dominik Białek 20 pkt.
3.Szymon Łuczak 16 pkt.
4.Robert Piotrowski 12 pkt.
5.Tomasz Urbaniak 10 pkt.
6.Witold Geberle 8 pkt.
7.Emilia Urbaniak 7 pkt.
8.Krzysztof Borszyński 6 pkt.
9.Krystyna Żurawska 5 pkt.
10.Michał Zdunek 4 pkt.
11.Łukasz Czarnecki 3 pkt.

KAŻDY Z DARTERÓW OTRZYMUJE ŻETON NA JEDEN Z CZTERECH FLIPERÓW,
ZAPRASZAMY SOBOTA GODZ.19
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Lip 18, 2016 9:44 pm   

TURNIEJ III 16.07.2016 :
1.Dominik Białek 24 pkt. (171,116)
2.Tomasz Urbaniak 20 pkt.
3.Robert Piotrowski 16 pkt.
4.Łukasz Czarnecki 12 pkt.
5.Michał Zdunek 10 pkt.
6.Przemysław Palmowski 8 pkt.
7.Emilia Urbaniak 7 pkt.
8.Marcin Janicki 6 pkt.
9.Arek Wroński 5 pkt.
10.Tomasz Kawecki 4 pkt.
11.Tomasz Borszyński 3 pkt.
12.Krzysztof Borszyński 2 pkt.

KAŻDY Z DARTERÓW OTRZYMUJE ŻETON NA JEDEN Z CZTERECH FLIPERÓW,
ZAPRASZAMY SOBOTA GODZ.19
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Wto Sie 02, 2016 12:20 pm   

TURNIEJ IV 23.07.2016 :
1.Łukasz Czarnecki 24 pkt.
2.Szymon Łuczak 20 pkt.(171)
3.Tomasz Iwanek 16 pkt.
4.Dominik Białek 12 pkt.(171)
5.Michał Zdunek 10 pkt.
6.Szymon Bugajski 8 pkt.
7.Emilia Urbaniak 7 pkt.
8.Tomasz Urbaniak 6 pkt.
9.Konrad Kosiński 5 pkt.

KAŻDY Z DARTERÓW OTRZYMUJE ŻETON NA JEDEN Z CZTERECH FLIPERÓW,
ZAPRASZAMY SOBOTA GODZ.19
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Wto Sie 02, 2016 12:31 pm   

TURNIEJ V 30.07.2016 :
1.Robert Piotrowski 24 pkt. (15L,139)
2.Sylwester Piciulewicz 20 pkt.
3.Łukasz Czarnecki 16 pkt.
4.Dominik Białek 12 pkt.
5.Tomasz Iwanek 10 pkt.
6.Konrad Kosiński 8 pkt.
7.Michał Zdunek 7 pkt.
8.Tomasz Urbaniak 6 pkt.
9.Paweł Racki 5 pkt.
10.Emilia Urbaniak 4 pkt.
11.Paulina Miszkiewicz 3 pkt.

KAŻDY Z DARTERÓW OTRZYMUJE ŻETON NA JEDEN Z CZTERECH FLIPERÓW,
ZAPRASZAMY na następny turniej w SOBOTĘ 20 sierpnia GODZ.19
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Czw Sie 25, 2016 1:38 pm   

TURNIEJ VI 20.08.2016 :
1.Szymon Łuczak 18 pkt.
2.Sylwester Piciulewicz 14 pkt. (180)
3.Robert Piotrowski 10 pkt.(2x180)
4.Tomasz Iwanek 8 pkt.
5.Dominik Białek 6 pkt.
6.Łukasz Czarnecki 4 pkt.
7.Jastrzębski 3 pkt.
8.Wudarczyk 2 pkt.

pula:300

KAŻDY Z DARTERÓW OTRZYMUJE ŻETON NA JEDEN Z CZTERECH FLIPERÓW,
ZAPRASZAMY na następny turniej w SOBOTĘ
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Czw Wrz 01, 2016 1:53 pm   

TURNIEJ VII 27.08.2016 :
1.Dominik Białek 28 pkt.(2x171)
2.Szymon Łuczak 24 pkt.
3.Robert Piotrowski 20 pkt.
4.Marcin Brodziak 16 pkt.
5.Łukasz Czarnecki 14 pkt.
6.Sylwester Piciulewicz 12 pkt.
7.Emilia Urbaniak 11 pkt.
8.Konrad Kosiński 10 pkt.
9.Przemek Żerominski 9 pkt.
10.Michał Zdunek 8 pkt.
11.Paulina Miszkiewicz 7 pkt.
12.Marcin Janicki 6 pkt.
13.Tomasz Urbaniak 5 pkt.
14.Krzysztof Borszyński 4 pkt.
15.Zbyszek Jastrzebski 3 pkt.


pula:375

KAŻDY Z DARTERÓW OTRZYMUJE ŻETON NA JEDEN Z CZTERECH FLIPERÓW,
ZAPRASZAMY na następny turniej w PIĄTEK O GODZ.19
WYJĄTKOWO ZE WZGLĘDU NA MEMORIAŁ W ZGIERZU
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Wrz 18, 2016 5:05 pm   

TURNIEJ VIII 3.09.2016 :
1.Dominik Białek 28 pkt.
2.Paweł Tuszyński 24 pkt.
3.Marek Taborski 20 pkt.
4.Robert Piotrowski 16 pkt.
5.Marcin Brodziak 14 pkt.
6.Sylwester Piciulewicz 12 pkt.
7.Tomasz Iwanek 11 pkt.
8.Łukasz Czarnecki 10 pkt.
9.Tomasz Urbaniak 9 pkt.
10.Michał Zdunek 8 pkt.
11.Studniarek 7 pkt.
12.Paulina Miszkiewicz 6 pkt.
13.Konrad Kosiński 5 pkt.
14.Marcin Janicki 4 pkt.
15.Emilia Urbaniak 3 pkt.


pula:450

KAŻDY Z DARTERÓW OTRZYMUJE ŻETON NA JEDEN Z CZTERECH FLIPERÓW,
ZAPRASZAMY na następny turniej w sobotę o GODZ.19
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Wrz 18, 2016 5:21 pm   

TURNIEJ IX 10.09.2016 :
1.Dominik Białek 24 pkt.(18L)
2.Robert Piotrowski 20 pkt.(180)
3.Szymon Łuczak 16 pkt.
4.Szymon Bugajski 12 pkt.
5.Tomasz Iwanek 10 pkt.
6.Tomasz Urbaniak 8 pkt.
7.Emilia Urbaniak 7 pkt.
8.Paweł Racki 6 pkt.
9.Konrad Kosiński 5 pkt.
10.Zbyszek Jastrzębski 4 pkt.


pula:500

KAŻDY Z DARTERÓW OTRZYMUJE ŻETON NA JEDEN Z CZTERECH FLIPERÓW,
ZAPRASZAMY na następny turniej w sobotę o GODZ.19
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Wrz 18, 2016 5:51 pm   

TURNIEJ X 17.09.2016 :
1.Piotr Szczęsny 36 pkt.
2.Szymon Łuczak 32 pkt.
3.Robert Piotrowski 28 pkt.
4.Tomasz Iwanek 24 pkt.
5.Piotr Włodarczyk 22 pkt.
6.Szymon Bugajski 20 pkt.
7.Sylwester Piciulewicz 19 pkt.
8.Przemek Źeromiński 18 pkt.
9.Zbyszek Jastrzębski 17 pkt.
10.Piotr Szum 16 pkt.
11.Łukasz Czarnecki 15 pkt.
12.Beata Szum 14 pkt.
13.Dominik Białek 13 pkt.
14.Emilia Urbaniak 12 pkt.
15.Kasia Grzyb 11 pkt.
16.Marek Taborski 10 pkt.(180)
17.Michał Zdunek 9 pkt.
18.Mariusz Filipczak 8 pkt.
19.Tomasz Urbaniak 7 pkt.
20.Konrad Kosiński 6 pkt.

pula:600

KAŻDY Z DARTERÓW OTRZYMUJE ŻETON NA JEDEN Z CZTERECH FLIPERÓW,
ZAPRASZAMY na następny turniej w sobotę o GODZ.19
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 8:19 pm   

TURNIEJ XI 24.09.2016 :
1.Sebastian Białecki 28 pkt.(116,18L)
2.Szymon Bugajski 24 pkt.
3.Sylwester Piciulewicz 20 pkt.
4.Paweł Tuszyński 16 pkt.
5.Piotr Białecki 14 pkt.
6.Łukasz Czarnecki 12 pkt.
7.Zbyszek Jastrzębski 11 pkt.
8.Piotr Włodarczyk 10 pkt.(171,180)
9.Dominik Białek 9 pkt.
10.Szymon Łuczak 8 pkt.
11.Robert Piotrowski 7 pkt.
12.Krzysztof Curyło 6 pkt.
13.Michał Zdunek 5 pkt.
14.Kasia Grzyb 4 pkt.
15.Krzysztof Borszyński 3 pkt.

pula:675

DZIĘKUJE ZA DOBRĄ GRĘ
Rozdanie nagród i pamiątek 30.09. w piątek na pierwszym TURNIEJU JESIEŃ KZN 2016 ZACZYNAMY O 19TEJ.
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 8:50 pm   

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PUCHARU KZN LATO 2016:
1.DOMINIK BIAŁEK 144 PKT.(338)
2.SZYMON ŁUCZAK 135 PKT.(202)
3.ROBERT PIOTROWSKI 124 PKT.(135)
4.Sylwester Piciulewicz 97 pkt.
5.Tomasz Iwanek 79 pkt.
6.Łukasz Czarnecki 79 pkt.
7.Tomasz Urbaniak 62 pkt.
8.Michał Zdunek 53 pkt.
9.Emilia Urbaniak 51 pkt.
10.Konrad Kosiński 39 pkt.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group