DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Dart PLESZEW - IX sezon 2016/2017
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Sie 31, 2016 1:10 pm   Dart PLESZEW - IX sezon 2016/2017

IX sezon Dart Pleszew 2016/2017. Gramy:

- w każdy wtorek od 6 września 2016 do 20 czerwca 2017 (41 turniejów, 1 listopada turniej się nie odbędzie) - Pleszew Steel Cup (PSC).

- 5 Turniejów Rankingowych (24 wrzesień 2016, 26 listopad 2016, 21 styczeń 2017, P. Delty 25 marzec 2017 oraz 24 czerwiec 2017) .


Do finału sezonu IX MASTERS 2017 awansuje u panów:
- 4 zawodników z rankingu PSC,
- 8 z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe).
Razem 12 panów.

IX MASTERS 2017, panie:
- maksymalnie 6 z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe)
UWAGA: Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zwiększenia ilości zawodników w finałach sezonu.

Zapowiedź:
PSC 1 - wtorek - 6 wrzesień g: 20:00
PSC 2 - wtorek - 13 wrzesień
PSC 3 - wtorek - 20 wrzesień
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 wrzesień
Ostatnio zmieniony przez StachuNo Czw Paź 27, 2016 1:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Wrz 04, 2016 9:56 pm   

Cześć, we wtorek 6 września rozpocznie się sezon darterski w Pleszewie. Po raz dziewiąty rozpocznie się walka w Otwartych Mistrzostwach Pleszewa których finałem będzie IX MASTERS 2017. Droga do IX MASTERS 2017 to 41 turniejów zaliczanych do klasyfikacji Pleszew Steel Cup oraz 5 turniejów Rankingowych zaliczanych do Rankingu Dart Pleszew.
Oto punktacja Turniejów Rankingowych:
1 miejsce ; 50 pkt.
2 miejsce ; 38 pkt.
3 miejsca ; 26 pkt.
5 miejsca ; 20 pkt.
9 miejsca ; 14 pkt.
17 miejsca ; 8 pkt.
25 miejsca ; 6 pkt.
33 miesjca ; 4 pkt.
41 miejsca ; 2 pkt.
W marcu 2017 odbędzie się Turniej o Puchar Delty który jest turniejem wyżej punktowanym, o 50% punktów więcej do rankingu np. 1 miejsce to 75 pkt., itd. itp.
Czołowa 8 z rankingu zdobędzie kwalifikację do IX MASTERS 2017.


Punktacja Pleszew Steel Cup:
1 miejsce - 20 pkt.
2 miejsce - 16 pkt.
3 miejsce ; 12 pkt.
4 miejsce ; 10 pkt.
5 miejsca ; 8 pkt.
7 miejsca ; 6 pkt.
9 miejsca ; 4 pkt.
13 miejsca ; 2 pkt.
17 miejsca ; 1 pkt.
4 najlepszych zawodników zdobędzie prawo gry w IX MASTERS 2017 (pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew).

1. W przypadku rezygnacji z gry któregoś z zawodników którzy zdobyli kwalifikację, prawo gry przypadnie kolejnemu zawodnikowi z Rankingu Dart Pleszew.
2. W przypadku równej ilości punktów w Rankingu Dart Pleszew o miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa ilość rozegranych turniejów, wyższe miejsce w rank PSC,w ostateczności losowanie.
3. W przypadku równej ilości punktów w PSC o wyższym miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa liczba rozegranych turniejów, wyższe miejsce w Rankingu Dart Pleszew, w ostateczności losowanie.
4. W sezonie 2016/2017 zostaje zniesiony wymóg ilości rozegranych turniejów.

W I Turnieju Rankingowym zaplanowanym na 24 września (sobota) rozstawienie zawodników będzie według końcowego Rankingu Dart Pleszew 2015/2016, każdy kolejny turniej wdł. bieżącego rankingu.


Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u panów:
Pleszew Steel Cup - Jakub Madaliński – Pleszew, (2 miejsce Tomasz Hałajda, 3 Andrzej Fabiszewski – obaj Pleszew)
Puchar Delty – Tomasz Siodła (Konin), 2 miejsce Jordan Hołderny (Jarocin), 3 miejsca – Jakub Koralewski (Kotowiecko), Przemysław Misiak (Ostrów Wlkp.)
VIII MASTERS 2016 – Tomasz Siodła (Konin), 2 miejsce Jordan Hołderny (Jarocin), 3 miejsca – Alan Kordala (Pleszew), Jakub Koralewski (Kotowiecko)

Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u pań:
Puchar Delty – Marta Nowak (Poznań), 2 miejsce Anna Kowalczyk (Ostrów Wlkp.), 3 miejsca Iwona Jezierska i Aleksandra Gramala (obie Pleszew)
VIII MASTERS 2016 – Anna Kowalczyk (Ostrów Wlkp.), 2 miejsce Aleksandra Gramala (Pleszew), 3 miejsca Marta Nowak (Poznań), Kaśka Jakubczak (Pleszew)


Zapowiedź:
PSC 1 - wtorek - 6 wrzesień g: 20:00
PSC 2 – wtorek – 13 wrzesień
PSC 3 – wtorek – 20 wrzesień
I TURNIEJ RANKINGOWY – sobota – 24 wrzesień
Klub Hades, ul Marszewska 12
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 07, 2016 10:22 am   

Klasyfikacja PSC 1 i ranking:

1. Piotr Jańczak 20
2. Tomasz Hałajda 16
3. Krzysztof Staszak 12
4. Stanisław Nowak 10
5. Artur Ciechoński 8
5. Mateusz Sas 8
7. Aleksandra Gramala 6

HF 109 - Piotr Jańczak



Zapowiedź:
PSC 2 - wtorek - 13 wrzesień g: 20:00
PSC 3 - wtorek - 20 wrzesień
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 wrzesień g: 20:00
PSC 4 - wtorek - 27 wrzesień
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 14, 2016 9:57 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 2 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Tomasz Hałajda 24
Piotr Jańczak 24
3. Przemysław Misiak 20
4. Mateusz Sas 18
Krzysztof Staszak 18
6. Alan Kordala 16
7. Marcin Kowalczyk 12
Stanisław Nowak 12
9. Artur Ciechoński 10
Aleksandra Gramala 10
11. Anna Kowalczyk 8
12. Jakub Płócienniczak 6
13. Jakub Madaliński 4
Michał Wasielewski 4
15. Iwona Jezierska 2
Sandra Szczepaniak 2



Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
Ostatnio zmieniony przez StachuNo Śro Wrz 14, 2016 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 14, 2016 9:58 am   

Klasyfikacja PSC 2:

1. Przemysław Misiak
2. Alan Kordala
3. Marcin Kowalczyk
4. Mateusz Sas
5. Tomasz Hałajda
5. Anna Kowalczyk
7. Jakub Płócienniczak
7. Krzysztof Staszak
9. Aleksandra Gramala
9. Jakub Madaliński
9. Piotr Jańczak
9. Michał Wasielewski
13. Sandra Szczepaniak
13. Iwona Jezierska
13. Artur Ciechoński
13. Stanisław Nowak



Zapowiedź:
PSC 3 - wtorek - 20 wrzesień g: 20:00
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 wrzesień
PSC 4 - wtorek - 27 wrzesień
PSC 5 - wtorek - 4 październik
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 21, 2016 10:37 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 3 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Przemysław Misiak 40
2. Tomasz Hałajda 36
3. Krzysztof Staszak 34
4. Piotr Jańczak 32
5. Mateusz Sas 24
6. Alan Kordala 20
Marcin Kowalczyk 20
8. Artur Ciechoński 16
Stanisław Nowak 16
10. Jakub Madaliński 14
11. Aleksandra Gramala 12
12. Anna Kowalczyk 8
13. Iwona Jezierska 6
Jakub Płócienniczak 6
Sandra Szczepaniak 6
16. Marcin Wasilewski 4
17. Kaśka Jakubczak 2



Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 21, 2016 10:38 am   

Klasyfikacja PSC 3:
1. Przemysław Misiak
2. Krzysztof Staszak
3. Tomasz Hałajda
4. Jakub Madaliński
5. Marcin Kowalczyk
5. Piotr Jańczak
7. Mateusz Sas
7. Artur Ciechoński
9. Sandra Szczepaniak
9. Stanisław Nowak
9. Alan Kordala
9. Iwona Jezierska
13. Kaśka Jakubczak
13. Aleksandra Gramala

180 - Przemysław Misiak
180 - Marcin Kowalczyk
180 - Tomasz Hałajda
19l - Przemysław Misiak



Zapowiedź:
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 wrzesień zapisy od 19:30 do 20:00
PSC 4 - wtorek - 27 wrzesień
PSC 5 - wtorek - 4 październik
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 listopad
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 3:41 pm   

I TURNIEJ RANKINGOWY 2016/2017 Panie
Klub Hades, Pleszew 24.09.2016
Klasyfikacja końcowa plus pkt. do rankingu:

1. Marta Pawlicka Krotoszyn 50
2. Aleksandra Gramala Pleszew 38
3. Kaśka Jakubczak Pleszew 26
3. Iwona Jezierska Pleszew 26
5. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp. 20
5. Joanna Ziemkiewicz Pleszew 20
7. Marta Nowak Poznań 17
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 3:42 pm   

I TURNIEJ RANKINGOWY 2016/2017, Panowie
Klub Hades, Pleszew 24.09.2016

Klasyfikacja końcowa plus pkt. do rankingu:
1. Jacek Cieślak Krotoszyn 50
2. Paweł Stramski Ostrów Wlkp. 38
3. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp. 26
3. Przemysław Pawlicki Krotoszyn 26
5. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp. 20
5. Dawid Kwiatkowski Wrocław 20
5. Jakub Koralewski Kotowiecko 20
5. Jakub Madaliński Pleszew 20
9. Piotr Figlak Krotoszyn 14
9. Paweł Pawlicki Krotoszyn 14
9. Stanisław Nowak Pleszew 14
9. Adrian Jasiński Krotoszyn 14
13. Mateusz Sas Grodzisko 11
13. Tomasz Hałajda Pleszew 11
13. Piotr Jańczak Pleszew 11
13. Łukasz Kolanowski Krotoszyn 11
17. Artur Ciechoński Pleszew 8

Paweł Stramski – 180, Hf 121, Hf 108, QF 17, QF 18
Jacek Cieślak – 180 x 2, QF 18
Jakub Koralewski – HF 101
Przemysław Pawlicki – HF 130, 180, QF 16
Przemysław Misiak 180, QF 19
Ostatnio zmieniony przez StachuNo Nie Wrz 25, 2016 3:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 3:43 pm   

Cześć! Jesteśmy po pierwszej odsłonie Turniejów Rankingowych. W minioną sobotę rozegrano turnieje pań i panów. Oba najcenniejsze trofea padły łupem zawodników z Krotoszyna.

W turnieju pań zwyciężyła krotoszynianka Marta Pawlicka (podium 1-0-1) zdobywając tym samym swój pierwszy tytuł rankingowy na Pleszewskich tarczach. W finale pokonała pleszewiankę Aleksandrę Gramalę (0-3-1). Na trzecich miejscach uplasowały się: Kaśka Jakubczak (0-1-4) i Iwona Jezierska (0-1-7) obie Pleszew.

W turnieju panów zwyciężył reprezentant Krotoszyna, Jacek Cieślak (2-1-1), pokonując w finale ostrowianina Pawła Stramskiego (0-1-1). Na trzecich miejscach znaleźli się Przemysław Misiak z Ostrowa Wlkp. (0-1-5) i Przemysław Pawlicki z Krotoszyna (1-1-2). Kolejne zawody rankingowe odbędą się w sobotę 26 listopada. Trzymajcie się!


Zapowiedź:
PSC 4 - wtorek - 27 wrzesień g: 20:00
PSC 5 - wtorek - 4 październik
PSC 6 - wtorek - 11 październik
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 listopad
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 28, 2016 10:30 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 4 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Przemysław Misiak 56
2. Tomasz Hałajda 40
Piotr Jańczak 40
Alan Kordala 40
5. Mateusz Sas 34
Krzysztof Staszak 34
7. Marcin Kowalczyk 26
8. Stanisław Nowak 24
9. Artur Ciechoński 20
Anna Kowalczyk 20
Jakub Madaliński 20
12. Aleksandra Gramala 16
13. Iwona Jezierska 6
Jakub Płócienniczak 6
Sandra Szczepaniak 6
16. Michał Wasielewski 4
Błażej Wujs 4
18. Kaśka Jakubczak 2



Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 28, 2016 10:31 am   

Klasyfikacja PSC 4:

1. Alan Kordala
2. Przemysław Misiak
3. Anna Kowalczyk
4. Mateusz Sas
5. Stanisław Nowak
5. Piotr Jańczak
7. Marcin Kowalczyk
7. Jakub Madaliński
9. Tomasz Hałajda
9. Aleksandra Gramala
9. Artur Ciechoński
9. Błażej Wujs

180 - Przemysław Misiak
18l - Jakub Madaliński


Zapowiedź:
PSC 5 - wtorek - 4 październik g: 20:00
PSC 6 - wtorek - 11 październik
PSC 7 - wtorek - 18 październik
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 listopad
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 05, 2016 10:54 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 5 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Przemysław Misiak 72
2. Alan Kordala 60
3. Piotr Jańczak 52
4. Tomasz Hałajda 46
5. Mateusz Sas 34
Krzysztof Staszak 34
7. Marcin Kowalczyk 30
8. Anna Kowalczyk 28
Stanisław Nowak 28
10. Artur Ciechoński 24
11. Aleksandra Gramala 20
Jakub Madaliński 20
13. Jakub Płócienniczak 16
14. Błażej Wujs 10
15. Andrzej Fabiszewski 8
Sandra Szczepaniak 8
17. Iwona Jezierska 6
18. Michał Wasielewski 4
19. Kaśka Jakubczak 2



Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 05, 2016 10:54 am   

Klasyfikacja PSC 5:
1. Alan Kordala
2. Przemysław Misiak
3. Piotr Jańczak
4. Jakub Płócienniczak
5. Anna Kowalczyk
5. Andrzej Fabiszewski
7. Błażej Wujs
7. Tomasz Hałajda
9. Artur Ciechoński
9. Aleksandra Gramala
9. Marcin Kowalczyk
9. Stanisław Nowak
13. Sandra Szczepaniak

18 l - Przemysław Misiak

Zapowiedź:
PSC 6 - wtorek - 11 październik g: 20:00
PSC 7 - wtorek - 18 październik
PSC 8 - wtorek - 25 październik
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 listopad
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Paź 12, 2016 10:01 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 6 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Przemysław Misiak 72
2. Alan Kordala 60
3. Piotr Jańczak 52
4. Stanisław Nowak 48
5. Tomasz Hałajda 46
Krzysztof Staszak 46
7. Jakub Madaliński 36
8. Mateusz Sas 34
9. Artur Ciechoński 30
Marcin Kowalczyk 30
11. Anna Kowalczyk 28
12. Aleksandra Gramala 26
13. Andrzej Fabiszewski 18
14. Jakub Płócienniczak 16
15. Iwona Jezierska 14
16. Błażej Wujs 10
17. Sandra Szczepaniak 8
Joanna Ziemkiewicz 8
19. Michał Wasielewski 4
20. Kaśka Jakubczak 2



Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group