DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Dart PLESZEW - IX sezon 2016/2017
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 29, 2017 8:59 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 29 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Jakub Madaliński 346
2. Przemysław Misiak 306
3. Tomasz Hałajda 250
4. Krzysztof Staszak 226
5. Mateusz Sas 169
6. Piotr Jańczak 168
Stanisław Nowak 168
8. Andrzej Fabiszewski 150
9. Aleksandra Gramala 134
10. Anna Kowalczyk 122
11. Artur Ciechoński 115
12. Mateusz Szczepaniak 114
13. Iwona Jezierska 94
14. Marcin Kowalczyk 92
15. Alan Kordala 88
16. Jakub Płócienniczak 66
17. Franciszek Stanisławski 40
18. Błażej Wujs 38
19. Adam Barczyński 35
20. Paweł Stramski 32
21. Jakub Koralewski 30
22. Maciej Nowak 22
23. Paweł Osiełkowski 20
24. Sandra Szczepaniak 15
25. Joanna Ziemkiewicz 12
26. Jacek Pluciński 8
27. Michał Puchalski 6
Kamil Stanisławski 6
29. Emilia Golińska 4
Szymon Pecyna 4
Michał Wasielewski 4
32. Kaśka Jakubczak 3
33. Marta Nowak 2



Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Mar 29, 2017 9:00 am   

PSC 29, klasyfikacja końcowa:

1. Przemysław Misiak
2. Tomasz Hałajda
3. Anna Kowalczyk
4. Jakub Madaliński
5. Stanisław Nowak
5. Andrzej Fabiszewski
7. Mateusz Sas
7. Iwona Jezierska
9. Aleksandra Gramala
9. Artur Ciechoński
9. Emilia Golińska


Zapowiedź:
PSC 30 - wtorek - 4 kwiecień
PSC 31 - wtorek - 11 kwiecień
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 czerwiec
IX MASTERS 2017 - sobota - 1 lipiec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 05, 2017 10:16 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 30 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Jakub Madaliński 366
2. Przemysław Misiak 322
3. Tomasz Hałajda 262
4. Krzysztof Staszak 234
5. Mateusz Sas 175
6. Stanisław Nowak 172
7. Piotr Jańczak 168
8. Andrzej Fabiszewski 156
9. Aleksandra Gramala 138
10. Anna Kowalczyk 132
11. Artur Ciechoński 119
12. Mateusz Szczepaniak 114
13. Iwona Jezierska 102
14. Marcin Kowalczyk 92
15. Alan Kordala 88
16. Jakub Płócienniczak 66
17. Franciszek Stanisławski 40
18. Błażej Wujs 38
19. Adam Barczyński 35
20. Paweł Stramski 32
21. Jakub Koralewski 30
22. Maciej Nowak 22
23. Paweł Osiełkowski 20
24. Sandra Szczepaniak 15
25. Joanna Ziemkiewicz 12
26. Jacek Pluciński 8
27. Michał Puchalski 6
Kamil Stanisławski 6
29. Emilia Golińska 4
Szymon Pecyna 4
Michał Wasielewski 4
32. Kaśka Jakubczak 3
33. Marta Nowak 2



Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 05, 2017 10:17 am   

PSC 30, klasyfikacja końcowa:

1. Jakub Madaliński
2. Przemysław Misiak
3. Tomasz Hałajda
4. Anna Kowalczyk
5. Krzysztof Staszak
5. Iwona Jezierska
7. Mateusz Sas
7. Andrzej Fabiszewski
9. Aleksandra Gramala
9. Stanisław Nowak
9. Artur Ciechoński


Zapowiedź:
PSC 31 - wtorek - 11 kwiecień g: 20:00
PSC 32 - wtorek - 18 kwiecień
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 czerwiec
IX MASTERS 2017 - sobota - 1 lipiec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 12, 2017 10:00 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 31 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Jakub Madaliński 376
2. Przemysław Misiak 342
3. Tomasz Hałajda 274
4. Krzysztof Staszak 240
5. Mateusz Sas 191
6. Stanisław Nowak 178
7. Piotr Jańczak 168
8. Andrzej Fabiszewski 160
9. Aleksandra Gramala 142
10. Anna Kowalczyk 140
11. Artur Ciechoński 123
12. Mateusz Szczepaniak 114
13. Iwona Jezierska 110
14. Marcin Kowalczyk 92
15. Alan Kordala 88
16. Jakub Płócienniczak 66
17. Franciszek Stanisławski 40
18. Błażej Wujs 38
19. Adam Barczyński 35
20. Paweł Stramski 32
21. Jakub Koralewski 30
22. Maciej Nowak 22
23. Paweł Osiełkowski 20
24. Sandra Szczepaniak 15
25. Joanna Ziemkiewicz 12
26. Jacek Pluciński 8
27. Michał Puchalski 6
Kamil Stanisławski 6
29. Emilia Golińska 4
Szymon Pecyna 4
Michał Wasielewski 4
32. Kaśka Jakubczak 3
33. Marta Nowak 2



Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 12, 2017 10:00 am   

PSC 31, klasyfikacja końcowa:

1. Przemysław Misiak
2. Mateusz Sas
3. Tomasz Hałajda
4. Jakub Madaliński
5. Iwona Jezierska
5. Anna Kowalczyk
7. Stanisław Nowak
7. Krzysztof Staszak
9. Aleksandra Gramala
9. Andrzej Fabiszewski
9. Artur Ciechoński

180 - Anna Kowalczyk
171 - Tomasz Hałajda

Zapowiedź:
PSC 32 - wtorek - 18 kwiecień g: 20:00
PSC 33 - wtorek - 25 kwiecień
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 czerwiec
IX MASTERS 2017 - sobota - 1 lipiec

Zdrówka i szczęścia na święta i po świętach!
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 19, 2017 11:45 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 32 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Jakub Madaliński 380
2. Przemysław Misiak 362
3. Tomasz Hałajda 284
4. Krzysztof Staszak 256
5. Mateusz Sas 203
6. Stanisław Nowak 178
7. Piotr Jańczak 168
8. Andrzej Fabiszewski 166
9. Anna Kowalczyk 148
10. Aleksandra Gramala 142
11. Artur Ciechoński 123
12. Iwona Jezierska 116
13. Mateusz Szczepaniak 114
14. Marcin Kowalczyk 92
15. Alan Kordala 88
16. Jakub Płócienniczak 66
17. Franciszek Stanisławski 40
18. Błażej Wujs 38
19. Adam Barczyński 35
20. Paweł Stramski 32
21. Jakub Koralewski 30
22. Maciej Nowak 22
23. Paweł Osiełkowski 20
24. Sandra Szczepaniak 15
25. Joanna Ziemkiewicz 12
26. Emilia Golińska 8
Ilona Kuznowicz 8
Jacek Pluciński 8
29. Michał Puchalski 6
Kamil Stanisławski 6
31. Szymon Pecyna 4
Michał Wasielewski 4
33. Kaśka Jakubczak 3
34. Marta Nowak 2



Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 19, 2017 11:45 am   

PSC 32, klasyfikacja końcowa:

1. Przemysław Misiak
2. Krzysztof Staszak
3. Mateusz Sas
4. Tomasz Hałajda
5. Ilona Kuznowicz
5. Anna Kowalczyk
7. Andrzej Fabiszewski
7. Iwona Jezierska
9. Emilia Golińska
9. Jakub Madaliński

106 hf - Przemysław Misiak
180 - Andrzej Fabiszewski

Zapowiedź:
PSC 33 - wtorek - 25 kwiecień g: 20:00
PSC 34 - wtorek - 2 maj
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 czerwiec
IX MASTERS 2017 - sobota - 1 lipiec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 26, 2017 9:05 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 33 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Jakub Madaliński 384
2. Przemysław Misiak 368
3. Tomasz Hałajda 294
4. Krzysztof Staszak 264
5. Mateusz Sas 215
6. Stanisław Nowak 186
7. Piotr Jańczak 168
Anna Kowalczyk 168
9. Andrzej Fabiszewski 166
10. Aleksandra Gramala 142
11. Artur Ciechoński 127
12. Iwona Jezierska 122
13. Mateusz Szczepaniak 114
14. Marcin Kowalczyk 92
15. Alan Kordala 88
16. Jakub Płócienniczak 66
17. Paweł Stramski 48
18. Franciszek Stanisławski 40
19. Błażej Wujs 38
20. Adam Barczyński 35
21. Jakub Koralewski 30
22. Maciej Nowak 22
23. Paweł Osiełkowski 20
24. Sandra Szczepaniak 15
25. Joanna Ziemkiewicz 12
26. Emilia Golińska 8
Ilona Kuznowicz 8
Jacek Pluciński 8
29. Michał Puchalski 6
Kamil Stanisławski 6
31. Szymon Pecyna 4
Michał Wasielewski 4
33. Kaśka Jakubczak 3
34. Marta Nowak 2



Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Kwi 26, 2017 9:06 am   

PSC 33, klasyfikacja końcowa:

1. Anna Kowalczyk
2. Paweł Stramski
3. Mateusz Sas
4. Tomasz Hałajda
5. Stanisław Nowak
5. Krzysztof Staszak
7. Przemysław Misiak
7. Iwona Jezierska
9. Artur Ciechoński
9. Jakub Madaliński

180 - Anna Kowalczyk


Zapowiedź:
PSC 34 - wtorek - 2 maj g: 20:00
PSC 35 - wtorek - 9 maj
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 czerwiec
IX MASTERS 2017 - sobota - 1 lipiec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 03, 2017 5:55 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 34 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Jakub Madaliński 404
2. Przemysław Misiak 380
3. Tomasz Hałajda 300
4. Krzysztof Staszak 264
5. Mateusz Sas 215
6. Stanisław Nowak 190
7. Anna Kowalczyk 174
8. Piotr Jańczak 168
9. Andrzej Fabiszewski 166
10. Aleksandra Gramala 142
11. Artur Ciechoński 135
12. Iwona Jezierska 130
13. Mateusz Szczepaniak 114
14. Marcin Kowalczyk 92
15. Alan Kordala 88
16. Jakub Płócienniczak 66
17. Paweł Stramski 58
18. Jakub Koralewski 46
19. Franciszek Stanisławski 40
20. Błażej Wujs 38
21. Adam Barczyński 35
22. Maciej Nowak 22
23. Paweł Osiełkowski 20
24. Sandra Szczepaniak 15
25. Joanna Ziemkiewicz 12
26. Emilia Golińska 8
Ilona Kuznowicz 8
Jacek Pluciński 8
29. Marta Nowak 6
Michał Puchalski 6
Kamil Stanisławski 6
32. Szymon Pecyna 4
Michał Wasielewski 4
34. Kaśka Jakubczak 3




Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 03, 2017 5:56 pm   

PSC 34, klasyfikacja końcowa:

1. Jakub Madaliński
2. Jakub Koralewski
3. Przemysław Misiak
4. Paweł Stramski
5. Artur Ciechoński
5. Iwona Jezierska
7. Anna Kowalczyk
7. Tomasz Hałajda
9. Marta Nowak
9. Stanisław Nowak

2x18l - Jakub Koralewski


Zapowiedź:
PSC 35 - wtorek - 9 maj g: 20:00
PSC 36 - wtorek - 16 maj
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 czerwiec
IX MASTERS 2017 - sobota - 1 lipiec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 10, 2017 9:53 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 35 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Jakub Madaliński 420
2. Przemysław Misiak 392
3. Tomasz Hałajda 310
4. Krzysztof Staszak 264
5. Mateusz Sas 215
6. Stanisław Nowak 196
7. Anna Kowalczyk 178
8. Piotr Jańczak 168
9. Andrzej Fabiszewski 166
10. Aleksandra Gramala 142
11. Artur Ciechoński 139
12. Iwona Jezierska 136
13. Mateusz Szczepaniak 122
14. Marcin Kowalczyk 100
15. Alan Kordala 88
16. Jakub Koralewski 66
Jakub Płócienniczak 66
18. Paweł Stramski 58
19. Franciszek Stanisławski 40
20. Błażej Wujs 38
21. Adam Barczyński 35
22. Maciej Nowak 22
23. Paweł Osiełkowski 20
24. Sandra Szczepaniak 15
25. Joanna Ziemkiewicz 12
26. Emilia Golińska 8
Ilona Kuznowicz 8
Jacek Pluciński 8
29. Marta Nowak 6
Michał Puchalski 6
Kamil Stanisławski 6
32. Szymon Pecyna 4
Michał Wasielewski 4
34. Kaśka Jakubczak 3




Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 10, 2017 9:53 am   

PSC 35, klasyfikacja:

1. Jakub Koralewski
2. Jakub Madaliński
3. Przemysław Misiak
4. Tomasz Hałajda
5. Marcin Kowalczyk
5. Mateusz Szczepaniak
7. Stanisław Nowak
7. Iwona Jezierska
9. Anna Kowalczyk
9. Artur Ciechoński

HF 117 i 114 - Jakub Koralewski


Zapowiedź:
PSC 36 - wtorek - 16 maj g: 20:00
PSC 37 - wtorek - 23 maj
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 czerwiec
IX MASTERS 2017 - sobota - 1 lipiec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 403
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 17, 2017 8:11 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 36 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Jakub Madaliński 440
2. Przemysław Misiak 402
3. Tomasz Hałajda 314
4. Krzysztof Staszak 264
5. Mateusz Sas 221
6. Stanisław Nowak 202
7. Anna Kowalczyk 182
8. Piotr Jańczak 170
9. Andrzej Fabiszewski 166
10. Aleksandra Gramala 150
11. Artur Ciechoński 141
12. Iwona Jezierska 140
13. Mateusz Szczepaniak 122
14. Marcin Kowalczyk 104
15. Alan Kordala 88
16. Jakub Koralewski 82
17. Jakub Płócienniczak 66
Paweł Stramski 66
19. Franciszek Stanisławski 40
20. Błażej Wujs 38
21. Adam Barczyński 35
22. Maciej Nowak 22
23. Paweł Osiełkowski 20
24. Michał Wasielewski 16
25. Sandra Szczepaniak 15
26. Joanna Ziemkiewicz 12
27. Emilia Golińska 8
Ilona Kuznowicz 8
Jacek Pluciński 8
30. Marta Nowak 6
Michał Puchalski 6
Kamil Stanisławski 6
33. Szymon Pecyna 4
34. Kaśka Jakubczak 3




Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group