DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Dart PLESZEW - IX sezon 2016/2017
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 17, 2017 9:12 am   

PSC 36, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Jakub Koralewski
3. Michał Wasielewski
4. Przemysław Misiak
5. Aleksandra Gramala
5. Paweł Stramski
7. Stanisław Nowak
7. Mateusz Sas
9. Iwona Jezierska
9. Anna Kowalczyk
9. Tomasz Hałajda
9. Marcin Kowalczyk
13. Piotr Jańczak
13. Artur Ciechoński

2x180 - Jakub Madaliński


Zapowiedź:
PSC 37 - wtorek - 23 maj g: 20:00
PSC 38 - wtorek - 30 maj
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 czerwiec
IX MASTERS 2017 - sobota - 1 lipca
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 9:10 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 37 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Jakub Madaliński 456
2. Przemysław Misiak 402
3. Tomasz Hałajda 334
4. Krzysztof Staszak 264
5. Mateusz Sas 233
6. Stanisław Nowak 210
7. Anna Kowalczyk 182
8. Piotr Jańczak 170
9. Andrzej Fabiszewski 166
10. Aleksandra Gramala 158
11. Iwona Jezierska 150
12. Artur Ciechoński 147
13. Mateusz Szczepaniak 122
14. Marcin Kowalczyk 104
15. Alan Kordala 88
16. Jakub Koralewski 82
17. Jakub Płócienniczak 66
Paweł Stramski 66
19. Franciszek Stanisławski 40
20. Błażej Wujs 38
21. Adam Barczyński 35
22. Maciej Nowak 22
23. Paweł Osiełkowski 20
24. Michał Wasielewski 16
25. Sandra Szczepaniak 15
26. Joanna Ziemkiewicz 12
27. Emilia Golińska 8
Ilona Kuznowicz 8
Jacek Pluciński 8
30. Marta Nowak 6
Michał Puchalski 6
Kamil Stanisławski 6
33. Szymon Pecyna 4
34. Kaśka Jakubczak 3




Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 9:10 am   

PSC 37, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Jakub Madaliński
3. Mateusz Sas
4. Iwona Jezierska
5. Aleksandra Gramala
5. Stanisław Nowak
7. Artur Ciechoński


Zapowiedź:
PSC 38 - wtorek - 30 maj g: 20:00
PSC 39 - wtorek - 6 czerwiec
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 czerwiec
IX MASTERS 2017 - sobota - 1 lipca
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 31, 2017 10:09 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 38 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Jakub Madaliński 476
2. Przemysław Misiak 402
3. Tomasz Hałajda 344
4. Krzysztof Staszak 276
5. Mateusz Sas 233
6. Stanisław Nowak 218
7. Anna Kowalczyk 182
8. Piotr Jańczak 170
9. Andrzej Fabiszewski 166
10. Aleksandra Gramala 174
11. Iwona Jezierska 158
12. Artur Ciechoński 153
13. Mateusz Szczepaniak 122
14. Marcin Kowalczyk 104
15. Alan Kordala 88
16. Jakub Koralewski 82
17. Jakub Płócienniczak 66
Paweł Stramski 66
19. Franciszek Stanisławski 40
20. Błażej Wujs 38
21. Adam Barczyński 35
22. Maciej Nowak 22
23. Paweł Osiełkowski 20
24. Michał Wasielewski 16
25. Sandra Szczepaniak 15
26. Joanna Ziemkiewicz 12
27. Emilia Golińska 8
Ilona Kuznowicz 8
Jacek Pluciński 8
30. Marta Nowak 6
Michał Puchalski 6
Kamil Stanisławski 6
33. Szymon Pecyna 4
34. Kaśka Jakubczak 3




Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 31, 2017 10:09 am   

PSC 38, klasyfikacja:

1. Jakub Madaliński
2. Aleksandra Gramala
3. Krzysztof Staszak
4. Tomasz Hałajda
5. Iwona Jezierska
5. Stanisław Nowak
7. Artur Ciechoński

Zapowiedź:
PSC 39 - wtorek - 6 czerwiec g: 20:00
PSC 40 - wtorek - 13 czerwiec
PSC 41 - wtorek - 20 czerwiec Zamknięcie rankingu.
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 czerwiec
In/Out - wtorek - 27 czerwiec Losowanie IX MASTERS
IX MASTERS 2017 - sobota - 1 lipiec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 07, 2017 2:57 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 39 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Jakub Madaliński 486
2. Przemysław Misiak 418
3. Tomasz Hałajda 352
4. Krzysztof Staszak 276
5. Mateusz Sas 233
6. Stanisław Nowak 224
7. Anna Kowalczyk 202
8. Aleksandra Gramala 180
9. Piotr Jańczak 170
Iwona Jezierska 170
11. Andrzej Fabiszewski 166
12. Artur Ciechoński 161
13. Mateusz Szczepaniak 122
14. Marcin Kowalczyk 104
15. Alan Kordala 88
16. Jakub Koralewski 82
17. Jakub Płócienniczak 66
Paweł Stramski 66
19. Franciszek Stanisławski 40
20. Błażej Wujs 38
21. Adam Barczyński 35
22. Maciej Nowak 22
23. Paweł Osiełkowski 20
24. Michał Wasielewski 16
25. Sandra Szczepaniak 15
26. Joanna Ziemkiewicz 12
27. Emilia Golińska 8
Ilona Kuznowicz 8
Jacek Pluciński 8
30. Marta Nowak 6
Michał Puchalski 6
Kamil Stanisławski 6
33. Szymon Pecyna 4
34. Kaśka Jakubczak 3




Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 07, 2017 2:58 pm   

PSC 39, klasyfikacja końcowa:

1. Anna Kowalczyk
2. Przemysław Misiak
3. Iwona Jezierska
4. Jakub Madaliński
5. Artur Ciechoński
5. Tomasz Hałajda
7. Aleksandra Gramala
7. Stanisław Nowak

17l,19l, 180 - Przemysław Misiak

Zapowiedź:
PSC 40 - wtorek - 13 czerwiec g: 20:00
PSC 41 - wtorek - 20 czerwiec (zamknięcie rankingu)
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 czerwiec (zamknięcie rankingu)
In/Out - wtorek - 27 czerwiec (towarzyski, losowanie Masters)
IX MASTERS 2017 - sobota - 1 lipiec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 14, 2017 10:10 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 40 z 41 turniejów.

zawodnik punkty

1. Jakub Madaliński 502
2. Przemysław Misiak 418
3. Tomasz Hałajda 372
4. Krzysztof Staszak 288
5. Mateusz Sas 233
6. Stanisław Nowak 232
7. Anna Kowalczyk 202
8. Aleksandra Gramala 188
9. Iwona Jezierska 176
Andrzej Fabiszewski 176
11. Piotr Jańczak 170
12. Artur Ciechoński 167
13. Mateusz Szczepaniak 122
14. Marcin Kowalczyk 104
15. Alan Kordala 88
16. Jakub Koralewski 82
17. Jakub Płócienniczak 66
Paweł Stramski 66
19. Franciszek Stanisławski 40
20. Błażej Wujs 38
21. Adam Barczyński 35
22. Maciej Nowak 22
23. Paweł Osiełkowski 20
24. Michał Wasielewski 16
25. Sandra Szczepaniak 15
26. Joanna Ziemkiewicz 12
27. Emilia Golińska 8
Ilona Kuznowicz 8
Jacek Pluciński 8
30. Marta Nowak 6
Michał Puchalski 6
Kamil Stanisławski 6
33. Szymon Pecyna 4
34. Kaśka Jakubczak 3




Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 14, 2017 10:11 am   

PSC 40, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Jakub Madaliński
3. Krzysztof Staszak
4. Andrzej Fabiszewski
5. Aleksandra Gramala
5. Stanisław Nowak
7. Artur Ciechoński
7. Iwona Jezierska

Zapowiedź:
PSC 41 - wtorek - 20 czerwiec (zamknięcie rankingu)
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 czerwiec (zamknięcie rankingu)
In/Out - wtorek - 27 czerwiec (losowanie Masters)
IX MASTERS 2017 - sobota - 1 lipiec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 21, 2017 12:59 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2016/2017
Po 41 z 41 turniejów.

zawodnik punkty miejscowość

1. Jakub Madaliński 518 Pleszew 39
2. Przemysław Misiak 418 Ostrów Wlkp. 26
3. Tomasz Hałajda 392 Pleszew 34
4. Krzysztof Staszak 296 Pleszew 31
5. Mateusz Sas 233 Grodzisko 24
6. Stanisław Nowak 242 Pleszew 39
7. Anna Kowalczyk 202 Ostrów Wlkp. 24
8. Aleksandra Gramala 200 Pleszew 34
9. Andrzej Fabiszewski 184 Pleszew 29
10. Iwona Jezierska 182 Pleszew 39
11. Artur Ciechoński 173 Pleszew 38
12. Piotr Jańczak 170 Pleszew 22
13. Mateusz Szczepaniak 122 Ostrów Wlkp. 10
14. Marcin Kowalczyk 104 Ostrów Wlkp. 13
15. Alan Kordala 88 Ostrów Wlkp. 8
16. Jakub Koralewski 82 Kotowiecko 5
17. Jakub Płócienniczak 66 Pleszew 6
Paweł Stramski 66 Ostrów Wlkp. 6
19. Franciszek Stanisławski 40 Pleszew 4
20. Błażej Wujs 38 Pleszew 6
21. Adam Barczyński 35 Pleszew 6
22. Maciej Nowak 22 Pleszew 4
23. Paweł Osiełkowski 20 Jarocin 1
24. Michał Wasielewski 16 Ostrów Wlkp. 2
25. Sandra Szczepaniak 15 Ostrów Wlkp. 6
26. Joanna Ziemkiewicz 12 Pleszew 2
27. Emilia Golińska 8 Pleszew 2
Ilona Kuznowicz 8 Krotoszyn 1
Jacek Pluciński 8 Poznań 1
30. Marta Nowak 6 Poznań 2
Michał Puchalski 6 Poznań 1
Kamil Stanisławski 6 Pleszew 1
33. Szymon Pecyna 4 Jarocin 1
34. Kaśka Jakubczak 3 Pleszew 2




Pierwsza 4 awans IX MASTERS 2017
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 21, 2017 1:00 pm   

PSC 41, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Jakub Madaliński
3. Aleksandra Gramala
4. Stanisław Nowak
5. Krzysztof Staszak
5. Andrzej Fabiszewski
7. Artur Ciechoński
7. Iwona Jezierska

16l, 171 - Tomasz Hałajda
hf 120 - Andrzej Fabiszewski

Zapowiedź:
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 24 czerwiec Zapisy od 19:00 do 20:00
In/Out - wtorek - 27 czerwiec (losowanie Masters)
IX MASTERS 2017 - sobota - 1 lipiec
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 25, 2017 6:31 pm   

Cześć! W minioną sobotę rozegrano ostatnią odsłonę Turniejów Rankingowych w sezonie 2016/2017, turnieje pań i panów.


W turnieju pań zwyciężyła Anna kowalczyk (podium 10-1-0) zdobywając tym samym swój dziesiąty tytuł rankingowy na Pleszewskich tarczach. W finale pokonała Iwonę Jezierską (0-2-7). Na trzecim miejscu uplasowała się Aleksandra Gramala (0-3-2).


W turnieju panów zwyciężył po raz trzeci w tym sezonie Jakub Koralewski (15-10-9), pokonując w finale Przemka Misiaka (0-2-6). Na trzecich miejscach znaleźli się Norbert Pecyna (2-5-8) i Paweł Osiełkowski (1-2-4). Już za tydzień finał sezonu IX MASTERS 2017. We wtorek losowanie grup turnieju finałowego, więcej szczegółów wkrótce!
PS. Ci co mają prawo gry w IX MASTERS 2017 i jeszcze nie potwierdzili obecności, proszę o jak najszybszą informację!
Zapowiedź:
In/Out - wtorek - 27 czerwiec g: 20:00 (przed turniejem losowanie grup IX MASTERS 2017
Turniej O Flaszkę - sobota - 1 lipiec g: 20:00 (turniej dla wszystkich którzy nie dostali się do Mastersa).
IX MASTERS 2017 - sobota - 1 lipiec g: 20:00
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 25, 2017 6:31 pm   

V Turniej Rankingowy
Pleszew, Klub Hades 24.06.2017
Turniej Pań:
1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Iwona Jezierska Pleszew
3. Aleksandra Gramala Pleszew
4. Marta Nowak Poznań
5. Agnieszka Węcławek Poznań
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 25, 2017 6:32 pm   

V TURNIEJ RANKINGOWY
Pleszew, Klub Hades 24.06.2017
Klasyfikacja Turnieju Panów:
1. Jakub Koralewski Kotowiecko
2. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
3. Norbert Pecyna Jarocin
3. Paweł Osiełkowski Jarocin
5. Mateusz Chlebowski Jarocin
5. Krzysztof Staszak Pleszew
5. Szymon Pecyna Jarocin
5. Dawid Kwiatkowski Wrocław
9. Andrzej Fabiszewski Pleszew
9. Jakub Madaliński Pleszew
9. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
9. Tomasz Hałajda Pleszew
13. Artur Ciechoński Pleszew
13. Stanisław Nowak Pleszew
19l, hf 103, 180 – Jakub Koralewski
17l, 16l – Przemysław Misiak
19l, hf 126 – Paweł Osiełkowski
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 375
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 25, 2017 6:33 pm   

Ranking DART PLESZEW 2016/2017 panie Po 5 z 5 turniejów.


zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 245 Ostrów Wlkp. awans
2. Marta Pawlicka 153 Krotoszyn awans
3. Aleksandra Gramala 134 Pleszew awans
4. Iwona Jezierska 127 Pleszew awans
5. Marta Nowak 104 Poznań awans
6. Joanna Wieszczeczyńska 57 Krotoszyn awans
7. Ilona Kuznowicz 52 Krotoszyn
8. Joanna Ziemkiewicz 50 Pleszew
9. Agnieszka Węcławek 41 Poznań
10. Sara Marszałek 39 Krotoszyn
11. Ewa Pawlicka 38 Krotoszyn
12. Kaśka Jakubczak 26 Pleszew
13. Sandra Radecka 17 Gdańsk


Pierwsza 6 awans do IX MASTERS 2017
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group