DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Lotki
Autor Wiadomość
KukizLFC 


Tarcza: Blade IV
Lotki: Core Tungsten Unicorn 21g
Wiek: 27
Dołączył: 05 Kwi 2016
Posty: 4
Skąd: Lidzbark
  Wysłany: Pon Wrz 26, 2016 1:19 pm   Lotki

Witam! Od kwietnia rzucam sobie Core Tungstenami 21g Unicorna i cenie sobie ten produkt. W przyszlości chciałbym zainwestować w bardzo porządny sprzęt (szczegolnie ze w jednej lotce shaft złamał się w barrelu i co jakiś czas muszę go sklejać :/), jednak chciałbym mieć pewność, że ten typ barrela jest mi najbardziej odpowiedni. W związku z tym:

1. Czy moglibyście polecić mi jakiś inny, niedrogi typ lotek? Mógłbym kupić z dwa komplety, jakieś fronty najlepiej do sprawdzenia? Używam chwyt 3 palcami, ale nie ołówkowy, lecz klasyczny. Rzut raczej mocniejszy, choć nie torpeda. Core Tungsteny 21g są proste, jednak może także coś ciut cięższego lepiej by mi odpowiadało? Po prostu chciałbym to sprawdzić niedużym nakładem kosztów :)

Korzystając z tematu:

2. Rzut wykonuję raczej "z szyi". Lotkę pcham, nie ciągnę. Próbowałem się przestawić na "poprawniejszy" styl, ale wiąże się to jednak ze spadkiem celności. Zmieniać czy szlifować?

3. Od czasu trenowania średnia wpada mi na poziomie pod 50. Dabla trafiam tak 3-5 rzutów, choć to zależy od dnia - przed chwila dwa zamknięcia 100 i 79, a czasem i za 10, no tak też bywa. Warto spróbować się w jakimś lokalnym turnieju, tak żeby się nie zbłaźnić? :P

4. Jako student idę do Torunia. Orientuje się ktoś, gdzie można tu porzucać? Może ktoś tutejszy? :lotka:
 
 
The Engineer 



Tarcza: Blade5
Lotki: Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 51
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Wrz 26, 2016 10:35 pm   

Nie trzeba od razu próbować się w turneijach, chociaż to bardzo cenne doświadczenie. Na początku można także trenować w domu, a z rywalami mierzyć się przez kamerkę. Polecam zapoznać się ze stroną WDA(webcamdarts) oraz polską ligą "kamerkowego" darta PDCL.
 
 
andre 



Drużyna: Destroyer/Titan
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: no name :)
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 627
Skąd: Bochnia/Kraków
Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 11:13 am   

http://www.dartfoto.com/forum/viewforum.php?f=24
tutaj mozesz kupic rozne lotki w nizszej cenie, bo uzywane.mysle ze na poczatek to bedzie wlasciwy kierunek.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group