DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ustrońska Liga Darta Bahus
Autor Wiadomość
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Wto Paź 04, 2016 12:44 pm   Ustrońska Liga Darta Bahus

Zapraszam na pierwszy turniej darta drugiej edycji Ustrońskiej Ligi Darta Bahus. Zaczynamy 9.10.2016r. start o godz 17tej. zapisy do 16-45. Restauracja "Bahus" Ustroń ul.9 listopada 10. Regulamin : http://ligisportowe.pl/us...n_regulamin.php
Gramy na 3 tarczach 501 DO do 2 wygranych legów, finał do 3 wygranych legów , tabelę turniejową podwójne KO.
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pon Paź 10, 2016 6:58 pm   

Wyniki 1 turnieju
1.Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
2.Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
3.Jan Maliczak Rudzica
4.Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
5.Arkadiusz Sikora Ustroń
5.Gracjan Kastinger Hażlach
7.Kazimierz Bielesz Jastrzębie Zdrój
7.Patryk Pawlikowski Strumień
9.Artur Hazuka Ustroń
9.Daniel Bujok Wisła
9.Marcin Matus Ustroń
9.Sebastian Szymański Ustroń
13.Adam Foltyn Ustroń
13.Konrad Sikora Ustroń
13.Piotr Brudny Hażlach
13.Piotr Mrzygłód Ustroń
17.Adam Krzempek Zabłocie
17.Agnieszka Jerzok Strumień
17.Edyta Pawłowska Buczkowice
17.Krzysztof Korzeniewski Strumień
17.Piotr Jaworski Strumień
17.Przemysław Foltyn Hażlach
17.Sylwia Lipowczan Ustroń
17.Teofil Macura Cieszyn
25.Bogdan Hazuka Ustroń
25.Janusz Glos Rudzica
25.Krystian Kastinger Hażlach
25.Lucjan Pawłowski Buczkowice
25.Sylwia Macura Cieszyn
25.Tomasz Kasiuk Ustroń
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Wto Paź 25, 2016 6:53 pm   

Zapraszam na 2 turniej Ustrońskiej Ligi Darta Bahus 29.10.2016r (sobota). Start turnieju o 16tej. zapisy do 15-45. Adres ten sam.
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Paź 30, 2016 3:40 pm   

Wyniki 2 turnieju

1. Daniel Bujok Wisła
2. Jan Maliczak Rudzica
3. Patryk Pawlikowski Strumień
4. Arkadiusz Sikora Ustroń
5. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
5. Bogdan Hazuka Ustroń
7. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
7. Mariusz Podbioł Wodzisław Śląski
9. Kazimierz Bielesz Jastrzębie Zdrój
9. Piotr Brudny Hażlach
9. Lucjan Pawłowski Buczkowice
9. Gracjan Kastinger Hażlach
13. Przemysław Foltyn Hażlach
13. Tomasz Kasiuk Ustroń
13. Aleksander Bizoń Bielsko Biała
13. Arkadiusz Leński Bielsko Biała
17. Agnieszka Jerzok Strumień
17. Krystian Kastinger Hażlach
17. Sylwia Lipowczan Ustroń
17. Artur Hazuka Ustroń
17. Konrad Sikora Ustroń
17. Piotr Mrzygłód Ustroń
17. Sebastian Kałas Ustroń
17. Piotr Jaworski Strumień
25. Janusz Glos Rudzica
25. Marek Foltyn Hażlach

Ranking po 2 turniejach http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 10:44 pm   3 Turniej darta

Zapraszam na 3 turniej Ustrońskiej Ligi Darta Bahus 03.12.2016r (sobota). Start turnieju o 17tej zapisy do 16-45.
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Gru 04, 2016 2:45 pm   3 turniej wyniki

Wyniki 3 turnieju

1. Daniel Bujok Wisła
2. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
3. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
4. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
5. Piotr Brudny Hażlach
5. Aleksander Bizoń Bielsko Biała
7. Janusz Glos Rudzica
7. Arkadiusz Leński Bielsko Biała
9. Edyta Pawłowska Buczkowice
9. Marcin Ślósarczyk Wilkowice
9. Jan Maliczak Rudzica
9. Lucjan Pawłowski Buczkowice
13. Grzegorz Kaszper Ustroń
13. Krystian Kastinger Hażlach
13. Tomasz Kasiuk Ustroń
13. Konrad Sikora Ustroń
17. Patryk Pawlikowski Strumień
17. Bogdan Hazuka Ustroń
17. Arkadiusz Sikora Ustroń
17. Piotr Bem Ustroń

Ranking po 3 turniejach http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Śro Gru 14, 2016 9:10 pm   

Zapraszam na 4 turniej Ustrońskiej Ligi Darta Bahus 17.12.2016r (sobota). Start turnieju o 17tej zapisy do 16-45.
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pon Gru 19, 2016 10:18 pm   Wyniki 4 turnieju

Wyniki 4 turnieju

1. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
2. Arkadiusz Sikora Ustroń
3. Jan Maliczak Rudzica
4. Aleksander Bizoń Bielsko Biała
5. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
5. Marcin Ślósarczyk Wilkowice
7. Kazimierz Bielesz Jastrzębie Zdrój
7. Bogdan Hazuka Ustroń
9. Daniel Bujok Wisła
9. Lucjan Pawłowski Buczkowice
9. Tomasz Kasiuk Ustroń
9. Mateusz Szmidt Wilkowice
13. Janusz Glos Rudzica
13. Edyta Pawłowska Buczkowice
13. Konrad Sikora Ustroń
13. Arkadiusz Leński Bielsko Biała

Ranking po 4 turniejach http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pon Sty 16, 2017 3:50 pm   5 Turniej Darta

Zapraszam na 5 turniej Ustrońskiej Ligi Darta Bahus 21.01.2017r (sobota). Start turnieju o 17tej zapisy do 16-45.
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Sty 22, 2017 2:09 pm   Wyniki 5 turnieju

1. Arkadiusz Sikora Ustroń
2. Jan Maliczak Rudzica
3. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
4. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
5. Arkadiusz Leński Bielsko Biała
5. Bogdan Hazuka Ustroń
7. Bartosz Obracaj Świętoszówka
7. Daniel Bujok Wisła
9. Piotr Brudny Hażlach
9. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
9. Edyta Pawłowska Buczkowice
9. Lucjan Pawłowski Buczkowice
13. Piotr Mrzygłód Ustroń
13. Krystian Kastinger Hażlach
13. Patryk Pawlikowski Strumień
13. Janusz Glos Rudzica
17. Konrad Sikora Ustroń
17. Tomasz Kasiuk Ustroń

Ranking po 5 turnieju http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Wto Lut 07, 2017 9:32 pm   6 Turniej

Zapraszam na 6 turniej Ustrońskiej Ligi Darta Bahus 11.02.2017r (sobota). Start turnieju o 17tej zapisy do 16-45.
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Lut 12, 2017 5:34 pm   Wyniki 6 turnieju

1. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
2. Bartosz Obracaj Świętoszówka
3. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
4. Arkadiusz Sikora Ustroń
5. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
5. Przemysław Foltyn Hażlach
7. Daniel Bujok Wisła
7. Edyta Pawłowska Buczkowice
9. Piotr Brudny Hażlach
9. Karel Popek Czeski Cieszyn
9. Gracjan Kastinger Hażlach
9. Krystian Kastinger Hażlach
13. Patryk Pawlikowski Strumień
13. Konrad Sikora Ustroń
13. Lucjan Pawłowski Buczkowice

Ranking po 6 turnieju http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Wto Lut 21, 2017 9:22 pm   7 Turniej Darta

Zapraszam na 7 turniej Ustrońskiej Ligi Darta Bahus 25.02.2017r (sobota). Start turnieju o 17tej zapisy do 16-45.
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Lut 26, 2017 12:38 pm   Wyniki 7 turnieju

Wyniki 7 turnieju

1. Arkadiusz Sikora Ustroń
2. Jan Maliczak Rudzica
3. Patryk Pawlikowski Strumień
4. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
5. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
5. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
7. Piotr Brudny Hażlach
7. Daniel Bujok Wisła
9. Kazimierz Bielesz Jastrzębie Zdrój
9. Bogdan Hazuka Ustroń
9. Piotr Bem Ustroń
9. Janusz Glos Rudzica
13. Edyta Pawłowska Buczkowice
13. Gracjan Kastinger Hażlach
13. Arkadiusz Leński Bielsko Biała
13. Konrad Sikora Ustroń
17. Lucjan Pawłowski Buczkowice
17. Przemysław Foltyn Hażlach
17. Krystian Kastinger Hażlach
17. Tomasz Kasiuk Ustroń
17. Grzegorz Kaszper Ustroń

Ranking po 7 turniejach http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pon Mar 20, 2017 8:13 pm   8 Turniej Darta

Zapraszam na 8 turniej Ustrońskiej Ligi Darta Bahus 26.03.2017r (niedziela). Start turnieju o 16tej zapisy do 15-45. Po turnieju kibicujemy naszym w meczu Polska - Czarnogóra :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group