DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ustrońska Liga Darta Bahus
Autor Wiadomość
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pon Mar 27, 2017 9:30 pm   

Wyniki 8 turnieju

1. Daniel Bujok Wisła
2. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
3. Kazimierz Bielesz Jastrzębie Zdrój
4. Bartosz Obracaj Świętoszówka
5. Arkadiusz Sikora Ustroń
5. Patryk Pawlikowski Strumień
7. Bogdan Hazuka Ustroń
7. Konrad Sikora Ustroń
9. Sebastian Kałas Ustroń
9. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
9. Jan Maliczak Rudzica
9. Krystian Kastinger Hażlach
13. Adam Ceglarek Ustroń
13. Piotr Brudny Hażlach

Ranking po 8 turniejach
http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 9:41 pm   9 Turniej

Zapraszam na 9 turniej Ustrońskiej Ligi Darta Bahus 08.04.2017r (sobota). Start turnieju o 17tej zapisy do 16-45.
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Kwi 09, 2017 11:41 am   Wyniki 9 turnieju

1. Arkadiusz Sikora Ustroń
2. Jan Maliczak Rudzica
3. Kazimierz Bielesz Jastrzębie Zdrój
4. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
5. Daniel Bujok Wisła
5. Przemysław Foltyn Hażlach
7. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
7. Gracjan Kastinger Hażlach
9. Janusz Glos Rudzica
9. Konrad Sikora Ustroń
9. Edyta Pawłowska Buczkowice
9. Patryk Pawlikowski Pawłowice
13. Lucjan Pawłowski Buczkowice
13. Marek Foltyn Hażlach
13. Krystian Kastinger Hażlach

Ranking po 9 turniejach http://ligisportowe.pl/us...lon_ranking.php
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Wto Maj 02, 2017 8:26 pm   10 Turniej Darta

Zapraszam na 10 turniej Ustrońskiej Ligi Darta Bahus 06.05.2017r (sobota). Start turnieju o 17tej zapisy do 16-45.
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Maj 07, 2017 12:47 pm   Wyniki 10 Turnieju

Wyniki 10 turnieju

1. Bartosz Obracaj Świętoszówka
2. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
3. Arkadiusz Leński Bielsko Biała
4. Artur Hazuka Ustroń
5. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
5. Piotr Brudny Hażlach
7. Kazimierz Bielesz Jastrzębie Zdrój
7. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
9. Przemysław Foltyn Hażlach
9. Jan Maliczak Rudzica
9. Edyta Pawłowska Buczkowice
9. Patryk Pawlikowski Pawłowice
13. Krystian Kastinger Hażlach
13. Daniel Bujok Wisła
13. Piotr Jaszczyk Mikołów
13. Arkadiusz Sikora Ustroń
17. Sylwia Lipowczan Ustroń
17. Marek Zamęta Bielsko Biała
17. Lucjan Pawłowski Buczkowice
17. Monika Kicun Katowice
17. Bogdan Hazuka Ustroń
17. Konrad Sikora Ustroń
 
 
aro_46 


Drużyna: DC Podbeskidzie
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 414
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie Maj 21, 2017 9:51 pm   Finał Ustrońskiej Ligi Darta Bahus

Wyniki Finału Ustrońskiej Ligi Darta Bahus

1. Daniel Bujok Wisła
2. Arkadiusz Sikora Ustroń
3. Rudolf Volkmann Czeski Cieszyn
4. Jan Maliczak Rudzica
5. Patryk Pawlikowski Pawłowice
5. Kazimierz Bielesz Jastrzębie Zdrój
5. Patryk Urban Jastrzębie Zdrój
5. Arkadiusz Leński Bielsko Biała
9. Lucjan Pawłowski Buczkowice
9. Sebastian Urbaniec Międzyrzecze
11 .Edyta Pawłowska Buczkowice
11. Bogdan Hazuka Ustroń
11. Piotr Brudny Hażlach
11. Konrad Sikora Ustroń
 
 
El Matadore 



Lotki: Scott Waites 23 g
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 17
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 4:34 pm   Finału Ustrońskiej Ligi Darta Bahus

Serdeczne gratulacje dla zwycięzcy. Brawo Daniel :-D :-D
Chciałbym również podziękować organizatorowi za przeprowadzenie całego cyklu Arkowi. Bez Jego zaangażowania pewnie nic by z tego nie wyszło. Arek serdeczne dzięki za poświęcony czas.
Pozdrawiam i do następnego turnieju. :lotka: :lotka:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group