28.01.2017 PUCHAR POLSKI W WIELKOPOLSCE - POZNAŃ. |
Autor |
Wiadomość |
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Czw Paź 13, 2016 5:36 pm 28.01.2017 PUCHAR POLSKI W WIELKOPOLSCE - POZNAŃ.
|
|
|
TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD W WLKP. 28.01.2017
CLUB AGAWA POZNAŃ MICKIEWICZA 28
KLUB OTWARTY OD GODZ. 12.00
TEL. 501 463 009
PUCHAR POLSKI KAT PANÓW :
- ZAPISY DO 14.45
- START TURNIEJU 15.00
- WPISOWE 25 PLN.
- SPONSOR KSIĄŻĘCE , CLUB AGAWA, MEDIA GŁOS WLKP.
- NAGRODY DO 5 MIEJSCA
- SYSTEM GRY DO 64 ZAWODNIKÓW - GRUPY DO 3 WYGRANYCH LEGÓW, PO GRUPACH SINGLE KO DO 3 WYGRANYCH LEGÓW
- SYSTEM GRY POWYŻEJ 64 ZAWODNIKÓW - SINGLE KO DO 3 WYGRANYCH LEGÓW
- FINAŁ DO 5 WYGRANYCH LEGÓW
PUCHAR POLSKI KAT. PAŃ :
- ZAPISY DO 14.45
- WPISOWE 25 PLN.
- SPONSOR TYSKIE BROWARY KSIĄŻĘCE , CLUB AGAWA
- NAGRODY DO 3 MIEJSCA
- SYSTEM GRY DO 12 ZAWODNICZEK - GRUPY DO 2 WYGRANYCH LEGÓW, PO GRUPACH SINGLE KO DO 3 WYGRANYCH LEGÓW
- SYSTEM GRY POWYŻEJ 12 ZAWODNICZEK - SINGLE KO DO 3 WYGRANYCH LEGÓW
INFORMACJE :
- GRAMY NA 10 TARCZACH
- REZERWACJA LOKALU DLA ZAWODNIKÓW I KIBICÓW DARTA
- MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI MIEJSC TEL . 501 463 009
- POCZĘSTUNEK
- PROMOCJA PIWA ( PIWO LANE WSZYSTKIE GATUNKI 5 pln.)
- NAGRODY DO WYLOSOWANIA WŚRÓD ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW
UCZESTNICZĄCYCH W TURNIEJU (LOSOWANIE PO FINALE).
- IMPREZA TANECZNA PO TURNIEJU.
- UWAGA NAGRODY ROZDAWANE NA ZAKOŃCZENIU TURNIEJU !
- DECYZJA O SYSTEMIE GRY NALEŻY DO ORGANIZATORÓW TURNIEJU
( OSTATECZNA DECYZJA PO ANALIZIE ILOŚCI UCZESTNIKÓW)
|
Ostatnio zmieniony przez Maciej Chorbiński Czw Paź 13, 2016 5:50 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Śro Lis 02, 2016 11:52 pm
|
|
|
SPONSOR :
|
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Czw Sty 19, 2017 8:53 pm
|
|
|
Przypominamy i zapraszamy Będzie, będzie się działo...... |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Czw Sty 19, 2017 10:53 pm
|
|
|
Jakies zapisy na forum czy można walić w dym i Agawa pomieści cała rzeszę ludzi ? |
|
|
|
|
kalwas
Tarcza: Bull`s Focus
Lotki: 26gr.
Wiek: 42 Dołączył: 16 Mar 2011 Posty: 131 Skąd: Gorzów Wlkp.
|
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 2:34 pm
|
|
|
czy będzie relacja live z dzisiejszych zmagań? |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 3:29 pm
|
|
|
W dzisiejszym Turnieju zagra 100 Panów i 23 Panie
Grupy Pań
1
Dehamchi Iwona
Błaszczyk Magda
Kop Marta
Obara Justyna
Grela Magda
Nowak Marta
2
Głowacka Patrycja
Dojniak Paulina
Roćko Jolanta
Działkowska Joanna
Kowalczyk Anna
Kruszyńska Ewa
3
Markowska Małgorzata
Żabka Ewa
Gregorek Patrycja
Langner Iza
Jaćmirska Justyna
Siemieńska Joanna
4
Boniecka Alekandra
Kubowicz Joanna
Słowikowska Renata
Groszek Maja
Drążek Kasia
Grupy Panów
1
Wołynka Paweł
Kubowicz Maras
Wasiak Dominik
Sobczyński Bartosz
2
Borzęcki Krzysztof
Zielke Tomasz
Wojciechowski Piotr
Garbarczyk Piotr
3
Jakubowski Andrzej
Polowczyk Krzysztof
Marciniak Marcin
Fabiszewski Andrzej
4
Działkowski Grzegorz
Półtorak Michał
Starzyński Damian
Sarul Dominik
5
Jagieniak Norbert
Kochański Hubert
Michalski Jakub
6
Sołtys Wojciech
Worzała Michał
Łuczak Łukasz
7
Tomczak Roman
Gryz Paweł
Rybarczyk Przemysław
8
Kanik Tytus
Hoffa Daniel
Plewka Maciej
9
Pałaszewski Damian
Pecyna Szymon
Enkot Bartas
10
Adamski Arek
Kuczyński Grzegorz
Gontarewicz Krzysztof
11
Brulińśki Wojciech
Kogut Andrzej
Jaskowiak Robert
12
Wojciechowski Krzystof
Jędrzejewski Tomasz
Osiński Krzysztof
13
Dzierżak Michał
Chlebowski Mateusz
Podsada Artur
14
Kudliński Rafał
Pośpiech Przemysław
Jęczmionka Jan
15
Majewski Wiesław
Kowalczyk Marcin
Szczepaniak Mateusz
16
Markowski Artur
Petera Maciej
Bączkowski Pawel
17
Olszewski Sławomir
Łęga Piotr
Łapaj Darek
18
Winiarski Piotr
Dukowski Piotr
Frąckowiak Dawid
19
Preiss Michał
Dobiecki Michał
Wawrzyniak Radosław
20
Banach Łukasz
Urszulak Arkadiusz
Misiak Przemysław
21
Kamiński Paweł
Kordala Alan
Szopa Krzysztof
22
Soszyński Jacek
Nowak Michał
Piotr Pankowski
23
Tymoszczuk Heniu
Galubiński Heniu
Osowski Paweł
24
Krawczak Robert
Biernacki Rafał
Seredyński Tomasz
25
Jarzyński Roman
Kokowski Maciej
Andrukiewicz Łukasz
26
Rypina Krzysztof
Owsian Patryk
Chorbiński Maciej
27
Kwieciak Robert
Sobczak Tymoteusz
Stramski Paweł
28
Mazur Maciej
Pastusiak Wieslaw
Błażejewski Sebastian
29
Wiosna Pawel
Słowikowski Bartosz
Pośpiech Jacek
30
Gajewski Tomasz
Stróżyk Krzysztof
Krasiński Mateusz
31
Janicki Przemysław
Jasiński Mateusz
Dziedzic Aleksander
32
Ludwikowski Norbert
Stanisławski Kamil
Ober Kacper |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 8:30 pm
|
|
|
Wyniki Grup Panów
1
Wołynka Paweł 1
Kubowicz Marek 2
Wasiak Dominik 3
Sobczyński Bartosz 4
2
Borzęcki Krzysztof 2
Zielke Tomasz 4
Wojciechowski Piotr 3
Garbarczyk Piotr 1
3
Jakubowski Andrzej 3
Polowczyk Krzysztof 4
Marciniak Marcin 1
Fabiszewski Andrzej 2
4
Działkowski Grzegorz 1
Półtorak Michał 2
Starzyński Damian 3
Sarul Dominik 4
5
Jagieniak Norbert 2
Kochański Hubert 1
Michalski Jakub 3
6
Sołtys Wojciech 2
Worzała Michał 3
Łuczak Łukasz 1
7
Tomczak Roman 2
Gryz Paweł 3
Rybarczyk Przemysław 1
8
Kanik Tytus 1
Hoffa Daniel 2
Plewka Maciej 3
9
Pałaszewski Damian 1
Pecyna Szymon 3
Enkot Bartas 2
10
Adamski Arek 3
Kuczyński Grzegorz 2
Gontarewicz Krzysztof 1
11
Brulińśki Wojciech 3
Kogut Andrzej 2
Jaskowiak Robert 1
12
Wojciechowski Krzystof 2
Jędrzejewski Tomasz 1
Osiński Krzysztof 3
13
Dzierżak Michał 2
Chlebowski Mateusz 3
Podsada Artur 1
14
Kudliński Rafał 1
Pośpiech Przemysław 2
Jęczmionka Jan 3
15
Majewski Wiesław 1
Kowalczyk Marcin 3
Szczepaniak Mateusz 2
16
Markowski Artur 2
Petera Maciej 3
Bączkowski Pawel 1
17
Olszewski Sławomir 2
Łęga Piotr 1
Łapaj Darek 3
18
Winiarski Piotr 1
Dukowski Piotr 2
Frąckowiak Dawid 3
19
Preiss Michał 3
Dobiecki Michał 2
Wawrzyniak Radosław 1
20
Banach Łukasz 3
Urszulak Arkadiusz 1
Misiak Przemysław 2
21
Kamiński Paweł 2
Kordala Alan 3
Szopa Krzysztof 1
22
Soszyński Jacek 1
Nowak Michał 3
Pankowski Piotr 2
23
Tymoszczuk Heniu 2
Galubiński Heniu 1
Osowski Paweł 3
24
Krawczak Robert 1
Biernacki Rafał 3
Seredyński Tomasz 2
25
Jarzyński Roman 1
Kokowski Maciej 3
Andrukiewicz Łukasz 2
26
Rypina Krzysztof 1
Owsian Patryk 3
Chorbiński Maciej 2
27
Kwieciak Robert 3
Sobczak Tymoteusz 2
Stramski Paweł 1
28
Mazur Maciej 2
Pastusiak Wieslaw 3
Błażejewski Sebastian 1
29
Wiosna Pawel 1
Słowikowski Bartosz 2
Pośpiech Jacek 3
30
Gajewski Tomasz 3
Stróżyk Krzysztof 1
Krasiński Mateusz 2
31
Janicki Przemysław 3
Jasiński Mateusz 2
Dziedzic Aleksander 1
32
Ludwikowski Norbert 3
Stanisławski Kamil 2
Ober Kacper 1 |
|
|
|
|
patryk
Drużyna: Partner Poznań
Tarcza: nie ma
Lotki: barówki
Wiek: 34 Dołączył: 04 Kwi 2011 Posty: 393 Skąd: Swarzędz
|
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 10:01 pm
|
|
|
Jakieś wyniki po grupach?? |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 10:20 pm
|
|
|
Wyniki Grup Pań
1
Dehamchi Iwona 2
Błaszczyk Magda 5
Kop Marta 6
Obara Justyna 4
Grela Magda 3
Nowak Marta 1
2
Głowacka Patrycja 3
Dojniak Paulina 6
Roćko Jolanta 2
Działkowska Joanna 5
Kowalczyk Anna 4
Kruszyńska Ewa 1
3
Markowska Małgorzata 2
Żabka Ewa 5
Gregorek Patrycja 6
Langner Iza 4
Jaćmirska Justyna 3
Siemieńska Joanna 1
4
Boniecka Alekandra 4
Kubowicz Joanna 3
Słowikowska Renata 1
Groszek Maja 5
Drążek Kasia 2 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 10:24 pm
|
|
|
Last 64 u Panów
Wołynka Paweł 2
Jasiński Mateusz 0
Borzęcki Krzysztof 2
Ober Kacper 0
Łęga Piotr 2
Szczepaniak Mateusz 0
Dukowski Piotr 2
Bączkowski Pawel 0
Pałaszewski Damian 2
Tymoszczuk Heniu 0
Kuczyński Grzegorz 2
Krawczak Robert 0
Jarzyński Roman 0
Tomczak Roman 2
Chorbiński Maciej 1
Kanik Tytus 2
Kochański Hubert 2
Sobczak Tymoteusz 0
Sołtys Wojciech 0
Błażejewski Sebastian 2
Szopa Krzysztof 2
Kogut Andrzej 1
Pankowski Piotr 1
Jędrzejewski Tomasz 2
Podsada Artur 2
Dobiecki Michał 1
Pośpiech Przemysław 0
Urszulak Arkadiusz 2
Wiosna Pawel 2
Fabiszewski Andrzej 1
Krasiński Mateusz 0
Działkowski Grzegorz 2
Marciniak Marcin 0
Słowikowski Bartosz 2
Półtorak Michał 2
Stróżyk Krzysztof 1
Wawrzyniak Radosław 0
Dzierżak Michał 2
Misiak Przemysław 2
Kudliński Rafał 1
Jaskowiak Robert 2
Kamiński Paweł 0
Wojciechowski Krzysstof 2
Soszyński Jacek 0
Stramski Paweł 2
Jagieniak Norbert 0
Mazur Maciej 0
Łuczak Łukasz 2
Rybarczyk Przemysław 1
Andrukiewicz Łukasz 2
Hoffa Daniel 2
Rypina Krzysztof 1
Galubiński Heniu 0
Enkot Bartas 2
Seredyński Tomasz 0
Gontarewicz Krzysztof 2
Majewski Wiesław 2
Olszewski Sławomir 1
Markowski Artur 1
Winiarski Piotr 2
Dziedzic Aleksander 0
Kubowicz Marek 2
Stanisławski Kamil 1
Garbarczyk Piotr 2 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 10:25 pm
|
|
|
1/4 Finału Turniej Pań
Nowak Marta 0
Markowska Małgorzata 3
Roćko Jolanta 1
Słowikowska Renata 3
Siemieńska Joanna 3
Dehamchi Iwona 0
Drążek Kasia 1
Kruszyńska Ewa 3 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 10:29 pm
|
|
|
Last 32 Turniej Panów
Wołynka Paweł 3
Borzęcki Krzysztof 2
Łęga Piotr 3
Dukowski Piotr 0
Pałaszewski Damian 3
Kuczyński Grzegorz 0
Tomczak Roman 0
Kanik Tytus 3
Kochański Hubert 0
Błażejewski Sebastian 3
Szopa Krzysztof 3
Jędrzejewski Tomasz 1
Podsada Artur 3
Urszulak Arkadiusz 0
Wiosna Pawel 2
Działkowski Grzegorz 3
Słowikowski Bartosz 0
Półtorak Michał 3
Dzierżak Michał 3
Misiak Przemysław 1
Jaskowiak Robert 1
Wojciechowski Krzysstof 3
Stramski Paweł 0
Łuczak Łukasz 3
Andrukiewicz Łukasz 2
Hoffa Daniel 3
Enkot Bartas 1
Gontarewicz Krzysztof 3
Majewski Wiesław 0
Winiarski Piotr 3
Kubowicz Marek 3
Garbarczyk Piotr 0 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 10:31 pm
|
|
|
Last 16 u Panów
Wołynka Paweł 2
Łęga Piotr 3
Pałaszewski Damian 1
Kanik Tytus 3
Błażejewski Sebastian 3
Szopa Krzysztof 0
Podsada Artur 2
Działkowski Grzegorz 3
Półtorak Michał 3
Dzierżak Michał 2
Wojciechowski Krzysztof 1
Łuczak Łukasz 3
Hoffa Daniel 3
Gontarewicz Krzysztof 0
Winiarski Piotr 1
Kubowicz Marek 3 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 10:49 pm
|
|
|
Półfinały Turnieju Pań
Markowska Małgorzata 3
Słowikowska Renata 1
Siemieńska Joanna 2
Kruszyńska Ewa 3 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 10:59 pm
|
|
|
Ćwierćfinały Turnieju Panów
Łęga Piotr 0
Kanik Tytus 3
Błażejewski Sebastian 2
Działkowski Grzegorz 3
Półtorak Michał 0
Łuczak Łukasz 3
Hoffa Daniel 1
Kubowicz Marek 3 |
|
|
|
|
|