11-13.11. GP NR 3 i 4 WŁOCŁAWEK Restauracja Gościniec |
Autor |
Wiadomość |
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 12:18 pm
|
|
|
20
1. Bugaj Tomasz
2. Grzybkowski Olgierd
3. Rochmankowski Piotr
4. Kowalczyk Jarosław |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 12:54 pm
|
|
|
2
1. Kciuk Krzysztof
2. Borzęcki Krzysztof
3. Kopania Łukasz
4. Dzikołowski Tomasz
5. Łapaj Dariusz
3
1. Mikułowski Marek
2. Gontarewicz Krzysztof
3. Warzecha Krzysztof
4. Sawicki Piotr
5. Grzanka Sylwester
5
1. Makiewicz Daniel
2. Kanik Tytus
3. Moszak Szymon
4. Przybyłowski Maciej
5. Słowikowski Bartosz
9
1. Łuczak Łukasz
2. Robak Dawid
3. Hawrot Marek
4. Kolanowski Łukasz
5. Zalewski Rafał
24
1. Pluta Gustaw
2. Matuszewski Michał
3. Olejniczak Mariusz
4. Jasiński Adrian
26
1. Janczyk Jakub
2. Szlachetka Przemysław
3. Smożewski Krzysztof
4. Dukowski Piotr |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 12:58 pm
|
|
|
12
1. Marczewski Marcin
2. Wiśniewski Sławomir
3. Ruciński Zbigniew
4. Krasuski Konrad
5. Markowski Artur
7
1. Lewandowski Adrian
2. Olejnik Paweł
3. Lewandowski Marek
4. Jakubowski Sebastian
5. Banach Łukasz |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 1:00 pm
|
|
|
6
3. Kozłowski Tomasz
4. Basiak Wojciech
2. Luty Andrzej
5. Rybka Tadeusz
1. Dybka Maciej |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 1:08 pm
|
|
|
8
1. Pawłowski Konrad
2. Jakubczyk Tomasz
3. Chechliński Krzysztof
4. Borowiak Grzegorz
5. Domka Jacek
11
1. Kubowicz Marek
2. Bieda Adam
3. Dorsz Marcin
4. Szymański Zenon
5. Glapiak Adam
] |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 1:12 pm
|
|
|
Wyniki Grup Pań
1
Nowaczek Katarzyna 3
Golly Daria 2
Markowska Małgorzata 1
2
Lech Nina 2
Głowacka Patrycja 1
Wolska Dominika 3
3
Fidelus Agata 1
Kłopotowska Daria 3
Głydziak Kinga 2
4
Słowikowska Renata 1
Działkowska Joanna 3
Sala Agnieszka 2
5
Podgórska Karolina 1
Zientara Żaneta 2
Jaworska Katarzyna 3
6
Kubowicz Joanna 2
Groszek Maja 3
Smolińska Diana 1
7
Langner Iza 3
Boniecka Aleksandra 2
Krzeszewska Paulina 1
8
Drążek Katarzyna 2
Pacierpnik Małgorzata 3
Falba Ilona 1 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 1:29 pm
|
|
|
Turniej Panów
4
1. Adamczyk Sebastian
2. Ostrowski Piotr
3. Sujkowski Michał
4. Waberski Krzysztof
5. Rosół Paweł |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 1:41 pm
|
|
|
"Last 64
Best of 5"
3 Ratajski Krzysztof
0 Urszulak Arkadiusz
3 Borzęcki Krzysztof
0 Winiarski Piotr
3 Marciniak Dariusz
0 Skorupa Michał
0 Dziubany Michał
3 Kovalov Dimitro
3 Łuczak Łukasz
0 Macha Łukasz
2 Kamiński Paweł
3 Pluta Gustaw
2 Wołynka Paweł
3 Olejnik Paweł
1 Szlachetka Przemysław
3 Pawłowski Konrad
1 Makiewicz Daniel
3 Furman Dariusz
3 Luty Andrzej
1 Kasprzyszak Grzegorz
3 Warwas Piotr
0 Bieda Adam
0 Jezionek Marcin
3 Marczewski Marcin
3 Osiński Krzysztof
1 Drozd Paweł
3 Siodła Tomasz
0 Bugaj Tomasz
1 Golly Mariusz
3 Gontarewicz Krzysztof
3 Wilmański Kamil
0 Adamczyk Sebastian
3 Mikułowski Marek
2 Ośko Rafał
1 Ostrowski Piotr
3 Skrzypski Mariusz
1 Janiak Daniel
3 Sitnik Karol
3 Grzybkowski Olgierd
0 Lauer Krzysztof
0 Kubowicz Marek
3 Paul Mariusz
1 Wiśniewski Sławomir
3 Hoffa Daniel
1 Kłopotowski Adam
3 Kanik Tytus
3 Gaczorek Mirosław
2 Dybka Maciej
3 Lewandowski Adrian
2 Szostak Sebastian
2 Jakubczyk Tomasz
3 Janczyk Jakub
0 Olszewski Sławomir
3 Robak Dawid
1 Matuszewski Michał
3 Caliński Kamil
1 Działkowski Grzegorz
3 Dąbrowski Adam
3 Terechow Andrzej
2 Piwoński Zbigniew
1 Scholz Witold
3 Kondracki Konrad
0 Lidzbarski Maciej
3 Kciuk Krzysztof |
Ostatnio zmieniony przez RZUF Nie Lis 13, 2016 2:20 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 1:53 pm
|
|
|
"Last 16
Best of 5"
3 Markowska Małgorzata
0 Boniecka Aleksandra
3 Lech Nina
0 Falba Ilona
3 Podgórska Karolina
0 Głydziak Kinga
1 Kubowicz Joanna
3 Słowikowska Renata
3 Fidelus Agata
1 Zientara Żaneta
3 Sala Agnieszka
0 Smolińska Diana
2 Krzeszewska Paulina
3 Golly Daria
3 Drążek Katarzyna
2 Głowacka Patrycja |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 2:41 pm
|
|
|
"Last 32
Best of 5"
3 Ratajski Krzysztof
0 Borzęcki Krzysztof
2 Marciniak Dariusz
3 Kovalov Dimitro
3 Łuczak Łukasz
1 Pluta Gustaw
2 Olejnik Paweł
3 Pawłowski Konrad
2 Furman Dariusz
3 Luty Andrzej
1 Warwas Piotr
3 Marczewski Marcin
3 Osiński Krzysztof
2 Siodła Tomasz
2 Gontarewicz Krzysztof
3 Wilmański Kamil
0 Mikułowski Marek
3 Skrzypski Mariusz
3 Sitnik Karol
2 Grzybkowski Olgierd
3 Paul Mariusz
1 Hoffa Daniel
3 Kanik Tytus
0 Gaczorek Mirosław
3 Lewandowski Adrian
0 Janczyk Jakub
3 Robak Dawid
1 Caliński Kamil
1 Dąbrowski Adam
3 Terechow Andrzej
1 Kondracki Konrad
3 Kciuk Krzysztof |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 2:46 pm
|
|
|
"Last 16
Best of 7"
4 Ratajski Krzysztof
1 Kovalov Dimitro
4 Łuczak Łukasz
2 Pawłowski Konrad
3 Luty Andrzej
4 Marczewski Marcin
4 Osiński Krzysztof
0 Wilmański Kamil
4 Skrzypski Mariusz
1 Sitnik Karol
3 Paul Mariusz
4 Kanik Tytus
4 Lewandowski Adrian
2 Robak Dawid
0 Terechow Andrzej
4 Kciuk Krzysztof |
Ostatnio zmieniony przez RZUF Nie Lis 13, 2016 3:15 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 3:09 pm
|
|
|
"1/4 FINAŁ
Best of 5"
3 Markowska Małgorzata
0 Lech Nina
0 Podgórska Karolina
3 Słowikowska Renata
0 Fidelus Agata
3 Smolińska Diana
3 Golly Daria
2 Drążek Katarzyna |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 3:11 pm
|
|
|
"1/2 FINAŁ
Best of 5"
3 Markowska Małgorzata
1 Słowikowska Renata
3 Smolińska Diana
0 Golly Daria |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 3:55 pm
|
|
|
"1/4 FINAL
Best of 5"
4 Ratajski Krzysztof
1 Łuczak Łukasz
3 Marczewski Marcin
4 Osiński Krzysztof
4 Skrzypski Mariusz
3 Kanik Tytus
3 Lewandowski Adrian
4 Kciuk Krzysztof |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Lis 13, 2016 4:02 pm
|
|
|
"1/2 FINAL
Best of 7"
4 Ratajski Krzysztof
0 Osiński Krzysztof
2 Skrzypski Mariusz
4 Kciuk Krzysztof |
|
|
|
|
|