22.10.2016 PUCHAR POLSKI W WIELKOPOLSCE - ŚRODA WLKP. |
Autor |
Wiadomość |
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pon Paź 03, 2016 9:52 pm 22.10.2016 PUCHAR POLSKI W WIELKOPOLSCE - ŚRODA WLKP.
|
|
|
Puchar Polski Sobota 22 Październik 2016 Buena Club Środa Wlkp.
Nazwa lokalu : Buena Club
Dokładny adres : ul. Marcinkowskiego 2 63-000 Środa WLkp.
Data rozgrywania turnieju : 22 październik 2016
Nazwisko organizatora : Henryk Tymoszczuk
Kontakt z organizatorem (TEL) : 502 176 891
E mail organizatora : buenaclub@poczta.fm
|
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Śro Paź 19, 2016 11:58 pm
|
|
|
Serdecznie zapraszam do Środy Wlkp. |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 2:18 pm
|
|
|
Puchar Polski Sobota 22 Październik 2016 Buena Club Środa Wlkp.
MĘŻCZYŹNI :
GRUPA 1
KANIK TYTUS
HOŁDERNY JORDAN
PECYNA SZYMON
URBANIAK BARTOSZ
GRUPA 2
SIODŁA TOMASZ
KMIECIAK GRZEGORZ
PAŁASZEWSKI DAMIAN
JANKIEWICZ TOMASZ
GRUPA 3
KAPUŚCIŃSKI MARCIN
GRYPCZYŃSKI MAREK
WALCZAK JAKUB
GRAŻEWSKI ROBERT
GRUPA 4
ADAMSKI ARKADIUSZ
WIECZOREK DARIUSZ
TOMCZAK PIOTR
WIOSNA PAWEŁ
GRUPA 5
HOFFMANN LESZEK
BRULIŃSKI WOJCIECH
WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF
PREIS MICHAŁ
GRUPA 6
MAJEWSKI WIESŁAW
ROSSA RODOSŁAW
TYMOSZCZUK HENRYK
MAZUR MACIEJ
GRUPA 7
KAROLAK TADEUSZ
CHOJNACKI KRZYSZTOF
BORONIEC KAMIL
DZIERŻAK MICHAŁ
GRUPA 8
SKUPIĘŃ BARTOSZ
KWIECIAK ROBERT
STANDERA MAREK |
Ostatnio zmieniony przez RZUF Sob Paź 22, 2016 2:28 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 2:28 pm
|
|
|
Puchar Polski Sobota 22 Październik 2016 Buena Club Środa Wlkp.
KOBIETY :
GRUPA 1
JANASIAK KSENIA
GŁYDZIAK KINGA
ŻABKA EWA
SAMULSKA KAROLINA
GRUPA 2
SŁOWIKOWSKA RENATA
TYMOSZCZUK KATARZYNA
SZCZEPAŃSKA AGATA |
Ostatnio zmieniony przez RZUF Sob Paź 22, 2016 3:17 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 3:24 pm
|
|
|
GRUPA 8
1. SKUPIĘŃ BARTOSZ
2. KWIECIAK ROBERT
3. STANDERA MAREK
2:3 Skupień : Kwieciak
3:1 Skupień : Standera
3:2 Kwieciak : Standera |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 3:38 pm
|
|
|
GRUPA 1
1. KANIK TYTUS
2. HOŁDERNY JORDAN
3. URBANIAK BARTOSZ
4. PECYNA SZYMON
3:1 Kanik : Hołderny
3:0 Kanik : Pecyna
3:1 Kanik : Urbaniak
3:0 Hołderny : Pecyna
3:0 Hołderny : Urbaniak
2:3 Pecyna : Urbaniak |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 3:42 pm
|
|
|
GRUPA 5
1. WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF
2. HOFFMANN LESZEK
3. BRULIŃSKI WOJCIECH
4. PREIS MICHAŁ
3:2 Hoffmann : Bruliński
0:3 Hoffmann : Wojciechowski
3:0 Hoffmann : Preis
0:3 Bruliński : Wojciechowski
3:0 Bruliński : Preis
3:0 Wojciechowski : Preis |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 3:54 pm
|
|
|
GRUPA 2
1. SZCZEPAŃSKA AGATA
2. SŁOWIKOWSKA RENATA
3. TYMOSZCZUK KATARZYNA
1:2 Tymoszczyk : Szczepańska
1:2 Tymoszczuk : Słowikowska
2:0 Szczepańska : Słowikowska |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 4:02 pm
|
|
|
GRUPA 1
4. JANASIAK KSENIA
GŁYDZIAK KINGA
ŻABKA EWA
SAMULSKA KAROLINA
2:0 Samulska : Głydziak
0:2 Janasiak : Samulska
2:0 Głydziak : Żabka
2:1 Żabka : Janasiak
1:2 Janasiak : Głydziak
2:1 Żabka : Samuska |
Ostatnio zmieniony przez RZUF Sob Paź 22, 2016 5:03 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 4:11 pm
|
|
|
GRUPA 3
1. GRYPCZYŃSKI MAREK
2. KAPUŚCIŃSKI MARCIN
3. GRAŻEWSKI ROBERT
4. WALCZAK JAKUB
1:3 Kapuściński : Grypczyński
3:2 Kapuściński : Walczak
3:1 Kapuściński : Grażewski
3:0 Grypczyński : Walczak
3:2 Grypczyński : Grażewski
1:3 Walczak : Grażewski |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 4:16 pm
|
|
|
GRUPA 2
1. SIODŁA TOMASZ
2. PAŁASZEWSKI DAMIAN
3. JANKIEWICZ TOMASZ
4. KMIECIAK GRZEGORZ
3:0 Siodła : Kmieciak
3:2 Siodła : Pałaszewski
3:0 Siodła : Jankiewicz
0:3 Kmieciak : Pałaszewski
2:3 Kmieciak : Jankiwicz
3:0 Pałaszewski : Jankiewicz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 4:21 pm
|
|
|
GRUPA 4
1. ADAMSKI ARKADIUSZ
2. WIOSNA PAWEŁ
3. TOMCZAK PIOTR
4. WIECZOREK DARIUSZ
3:0 Adamski : Wieczorek
3:1 Adamski : Tomczak
3:1 Adamski : Wiosna
0:3 Wieczorek : Tomczak
1:3 Wieczorek : Wiosna
1:3 Tomczak : Wiosna |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 4:35 pm
|
|
|
GRUPA 6
1. MAJEWSKI WIESŁAW
2. MAZUR MACIEJ
3. TYMOSZCZUK HENRYK
4. ROSSA RODOSŁAW
3:2 Majewski : Rossa
3:1 Majewski : Tymoszczuk
3:0 Majewski : Mazur
1:3 Rossa : Tymoszczuk
0:3 Rossa : Mazur
1:3 Tymoszczuk : Mazur |
|
|
|
|
|