Puchar Polski w Gdyni 10.12.2016 |
Autor |
Wiadomość |
paolka
Wiek: 38 Dołączyła: 22 Maj 2009 Posty: 39 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Wto Lis 22, 2016 12:21 am
|
|
|
MĘŻCZYŹNI
1. Paweł Wołynka
2. Paweł Siemaszko - Gdynia
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Adam Zieleń
6. Łukasz Kopania - Gdańsk
007 Marek Mikułowski
8. Mariusz "San Marino" Olejniczak
9. Mariusz Dorsz
10. Jerzy Kaptur - Gdynia
KOBIETY
1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Patrycja Głowacka - Warszawa/Gdynia/Elbląg...
3. Żaneta Zientara - Olsztyn |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Wto Lis 22, 2016 9:00 pm
|
|
|
MĘŻCZYŹNI
1. Paweł Wołynka
2. Paweł Siemaszko - Gdynia
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Adam Zieleń
6. Łukasz Kopania - Gdańsk
007 Marek Mikułowski
8. Mariusz "San Marino" Olejniczak
9. Mariusz Dorsz
10. Jerzy Kaptur - Gdynia
11. Krzysztof " KRIS" Borzęcki - Koszalin
12. Andrzej Jakubowski - Koszalin
KOBIETY
1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Patrycja Głowacka - Warszawa/Gdynia/Elbląg...
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Iwona Dehamchi - Koszalin |
|
|
|
|
MarMar!
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 23 Lis 2016 Posty: 1 Skąd: Białogard/Warszawa
|
Wysłany: Śro Lis 23, 2016 7:12 am
|
|
|
MĘŻCZYŹNI
1. Paweł Wołynka
2. Paweł Siemaszko - Gdynia
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Adam Zieleń
6. Łukasz Kopania - Gdańsk
007 Marek Mikułowski
8. Mariusz "San Marino" Olejniczak
9. Mariusz Dorsz
10. Jerzy Kaptur - Gdynia
11. Krzysztof " KRIS" Borzęcki - Koszalin
12. Andrzej Jakubowski - Koszalin
13. Mar Mar - Białogard
14. Witek Scholz - Wrocław
KOBIETY
1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Patrycja Głowacka - Warszawa/Gdynia/Elbląg...
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Iwona Dehamchi - Koszalin |
|
|
|
|
dziq
Tarcza: unicorn eclipse PRO
Lotki: Gary Anderson 21g
Pomógł: 1 raz Wiek: 55 Dołączył: 16 Kwi 2013 Posty: 57 Skąd: Olsztyn / Barczewo
|
Wysłany: Nie Lis 27, 2016 8:53 pm
|
|
|
MĘŻCZYŹNI
1. Paweł Wołynka
2. Paweł Siemaszko - Gdynia
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Adam Zieleń
6. Łukasz Kopania - Gdańsk
007 Marek Mikułowski
8. Mariusz "San Marino" Olejniczak
9. Mariusz Dorsz
10. Jerzy Kaptur - Gdynia
11. Krzysztof " KRIS" Borzęcki - Koszalin
12. Andrzej Jakubowski - Koszalin
13. Mar Mar - Białogard
14. Witek Scholz - Wrocław
15. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn / Barczewo
16.
KOBIETY
1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Patrycja Głowacka - Warszawa/Gdynia/Elbląg...
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Iwona Dehamchi - Koszalin
5. |
|
|
|
|
slay
Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade V
Lotki: 26g
Dołączył: 07 Lis 2014 Posty: 17 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Czw Gru 01, 2016 9:05 am
|
|
|
MĘŻCZYŹNI
1. Paweł Wołynka
2. Paweł Siemaszko - Gdynia
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Adam Zieleń
6. Łukasz Kopania - Gdańsk
007 Marek Mikułowski
8. Mariusz "San Marino" Olejniczak
9. Mariusz Dorsz
10. Jerzy Kaptur - Gdynia
11. Krzysztof " KRIS" Borzęcki - Koszalin
12. Andrzej Jakubowski - Koszalin
13. Mar Mar - Białogard
14. Witek Scholz - Wrocław
15. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn / Barczewo
16. Marcin Pawłowski - Gdańsk
17. Darek Pawłowski - Gdańsk
18.
KOBIETY
1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Patrycja Głowacka - Warszawa/Gdynia/Elbląg...
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Iwona Dehamchi - Koszalin
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Elżbieta Jurczak - Gdańsk
7. |
|
|
|
|
James
Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36 Dołączył: 28 Maj 2015 Posty: 50 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pon Gru 05, 2016 1:36 pm
|
|
|
MĘŻCZYŹNI
1. Paweł Wołynka
2. Paweł Siemaszko - Gdynia
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Adam Zieleń
6. Łukasz Kopania - Gdańsk
007 Marek Mikułowski
8. Mariusz "San Marino" Olejniczak
9. Mariusz Dorsz
10. Jerzy Kaptur - Gdynia
11. Krzysztof " KRIS" Borzęcki - Koszalin
12. Andrzej Jakubowski - Koszalin
13. Mar Mar - Białogard
14. Witek Scholz - Wrocław
15. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn / Barczewo
16. Marcin Pawłowski - Gdańsk
17. Darek Pawłowski - Gdańsk
18. Krzysztof Piotrowicz - Gdynia
19. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
20.
KOBIETY
1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Patrycja Głowacka - Warszawa/Gdynia/Elbląg...
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Iwona Dehamchi - Koszalin
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Elżbieta Jurczak - Gdańsk
7. |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
|
|
|
|
kowallus68
Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 55 Dołączył: 15 Mar 2015 Posty: 22 Skąd: Morąg
|
Wysłany: Czw Gru 08, 2016 6:07 pm
|
|
|
MĘŻCZYŹNI
1. Paweł Wołynka
2. Paweł Siemaszko - Gdynia
3. Kuba Majek - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Adam Zieleń
6. Łukasz Kopania - Gdańsk
007 Marek Mikułowski
8. Mariusz "San Marino" Olejniczak
9. Mariusz Dorsz
10. Jerzy Kaptur - Gdynia
11. Krzysztof " KRIS" Borzęcki - Koszalin
12. Andrzej Jakubowski - Koszalin
13. Mar Mar - Białogard
14. Witek Scholz - Wrocław
15. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn / Barczewo
16. Marcin Pawłowski - Gdańsk
17. Darek Pawłowski - Gdańsk
18. Krzysztof Piotrowicz - Gdynia
19. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
20.
KOBIETY
1. Paulina Siemaszko - Gdynia
2. Patrycja Głowacka - Warszawa/Gdynia/Elbląg...
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Iwona Dehamchi - Koszalin
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Elżbieta Jurczak - Gdańsk
7. |
|
|
|
|
paolka
Wiek: 38 Dołączyła: 22 Maj 2009 Posty: 39 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Nie Gru 11, 2016 4:26 pm
|
|
|
Dziękuję wszystkim za przybycie na wczorajszy turniej Pucharu Polski w Gdyni. Frekwencja była dosyć wysoka- grało ponad 60 osób :)Gratuluję zwycięzcom- Kasi Drążek i Pawłowi Wołynce.
A poniżej przedstawiam pełne wyniki:
Wyniki turnieju Pań:
1 Drążek Kasia
2 Falba Ilona
3-4 Głowacka Patrycja
3-4 Siemaszko Paulina
5-8 Dehamchi Iwona
5-8 Zientara Żaneta
5-8 Misztal Karina
5-8 Działkowska Asia
9-12 Kowalska Kaja
9-12 Boniecka Ola
9-12 Pawłowska Magdalena
9-12 Kowalska Nikola
Wyniki turnieju Panów:
1 Wołynka Paweł
2 Sawicki Piotr
3-4 Działkowski Grzegorz
3-4 Lidzbarski Maciej
5-8 Marczewski Marcin
5-8 Piotrowicz Krzysztof
5-8 Lewandowski Adrian
5-8 Borzęcki Krzysztof
9-16 Olszewski Bogusław
9-16 Pieńkowski Radosław
9-16 Piwoński Zbyszek
9-16 Dzikołowski Tomasz
9-16 Soszyński Jacek
9-16 Olejniczak Mariusz
9-16 Zapaśnik Adam
9-16 Przybyłowski Mateusz
17-32 Bembnista Marcin
17-32 Kupiec Artur
17-32 Mikułowski Marek
17-32 Wołynko Adam
17-32 Gdaniec Paweł
17-32 Rodkiewicz Robert
17-32 Dolny Tomasz
17-32 Siemaszko Paweł
17-32 Piotrowicz Tomasz
17-32 Jakubowski Andrzej
17-32 Tymczyszyn Kuba
17-32 Scholz Witold
17-32 Dorsz Mariusz
17-32 Kopania Łukasz
17-32 Mierzyński Piotr
17-32 Milewczyk Tomasz
33-48 Drozd Paweł
33-48 Pawłowski Darek
33-48 Grzybkowski Olgierd
33-48 Pawłowski Marcin
33-48 Zuń Michał
33-48 Piankowski Tadeusz
33-48 Biłas Łukasz
33-48 Kaptur Jerzy
33-48 Górecki Waldemar
33-48 Piwoński Piotr
33-48 Baraniak Irek
33-48 Grydyk Dariusz
33-48 Ustarbowski Adam
33-48 Siwiec Paweł
33-48 Szymański Zenon
33-48 Gąsiorowski Krzysztof
49-64 Zieleń Adam
49-64 Wawrzyniak Marek |
|
|
|
|
|