13-15.01. GP NR 5 i 6 KRAKÓW Centrum Konferencyjne Witek |
Autor |
Wiadomość |
Maciej Chorbiński
www.pdodarts.pl
Tarcza: Winmau Blade4
Lotki: Red Dragon Swingfire II 23 g.
Pomógł: 14 razy Wiek: 48 Dołączył: 06 Sty 2007 Posty: 1529 Skąd: Kostrzyn nad Odrą
|
Wysłany: Wto Gru 06, 2016 10:41 am 13-15.01. GP NR 5 i 6 KRAKÓW Centrum Konferencyjne Witek
|
|
|
INFO WSTĘPNE
Centrum Hotelowo – Konferencyjne Witek, Kraków
ul. Handlowców 14, 32-085 Modlniczka
http://www.hotelwitek.pl/
Pokoje rezerwować na hasło Turniej Darta
ceny :
jedynka - 200 zł
dwójka - 240 zł
trójka - 280 zł
UWAGA! UWAGA!
druga lokalizacja noclegów :
http://www.vincihotel.pl/kontakt.html
Vinci Hotel - Hotel w Krakowie blisko lotniska. Dobra lokalizacja - niskie ceny!
Zapraszamy do nowo otwartego hotelu Vinci w Modlniczce!
vincihotel.pl
na hasło TURNIEJ DARTA :
pokój 1os. - 180 zl
pokój 2os. - 200
pokój 3 osobowy - 240
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PLAN WEEKENDU GRAND PRIX- 13-15.01.2017
PIĄTEK 13.01
Turniej Deblowy w kat. Pań i Panów
Zapisy do 18:30, Start Turniejów 19:00
Wpisowe od pary- 20 zł
System rozgrywek- grupy + SKO, Best of 3 w grupach, po grupach Best of 5 , 501 d.o. (dwóch zawodników na jednym liczniku)
Wysokość nagród:
1. 35 %
2. 25 %
3. 15 %- dwie pary deblowe
SOBOTA 14.01
1 ) Turniej V Grand Prix Polski- kat Pań i Panów
Zapisy do 10:00, Start Turniejów 10:30
• Turniej Panów- w grupach system gry best of 3, po grupach 2 rundy best of 5, następnie best of 7 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 9
• Turniej Pań- w grupach system gry best of 3, po grupach best of 5 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 7
Punkty do rankingu krajowego dostają zawodnicy którzy w rozgrywkach grupowych zajęli miejsca 1-2 (zawodnicy grający w rundzie pucharowej)
Wprowadzamy możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród. Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.
2) Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup dla zawodników, którzy nie zakwalifikowali się do rozgrywek fazy pucharowej (sko) (panie i panowie grają osobno)
System rozgrywek- SKO
Wpisowe – 10 zł
Wysokość nagród Turnieju Panów:
1. 150 zl
2. 100 zł
3. 75 zł (dwóch zawodników)
Wysokość nagród w Turnieju Pań będzie ustalona po zamknięciu zapisów.
3) Rozgrywki Drużynowe Polskiej Ligi Steeldarta- II runda- 3 kolejki fazy grupowej (kolejki 4,5,6), rozpoczęcie po zakończeniu Turniejów Grand Prix oraz Grand Prix Cup.
NIEDZIELA 15.01
Turniej VI Grand Prix Polski- kat Pań i Panów
Zapisy do 10:00, Start Turniejów 10:30
• Turniej Panów- w grupach system gry best of 3, po grupach 2 rundy best of 5, następnie best of 7 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 9
• Turniej Pań- w grupach system gry best of 3, po grupach best of 5 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 7
Punkty do rankingu krajowego dostają zawodnicy którzy w rozgrywkach grupowych zajęli miejsca 1-2 (zawodnicy grający w rundzie pucharowej)
Wprowadzamy możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród. Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.
WPROWADZONY ZOSTAJE RANKING DRUŻYNOWY, KTÓRY OBOWIĄZUJE W DANYM WEEKENDZIE GRAND PRIX
Drużyna zbiera punkty z 3 Turniejów rozgrywanych podczas danego weekendu (liczone są punkty najlepszych 6 zawodników z drużyny)
Punktacja Turniejowa POD:
Turniej Deblowy- współczynnik 8
Turnieje Singlowe- współczynnik 4
Punkty przyznawane są zawodnikom z fazy pucharowej.
Po zakończeniu niedzielnego Turnieju Grand Prix zostanie wręczony
DRUŻYNOWY PUCHAR GRAND PRIX |
Ostatnio zmieniony przez Maciej Chorbiński Śro Gru 07, 2016 11:06 pm, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
DON_Wit
Lotki: Szukam
Dołączył: 10 Gru 2015 Posty: 27 Skąd: Warszawa/Wrocław
|
Wysłany: Wto Gru 06, 2016 1:01 pm
|
|
|
W Witku już od miesiąca nie ma miejsc. Ale może się rozbudowali w między czasie. |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Gru 06, 2016 4:42 pm
|
|
|
Dlatego podana druga lokalizacja w najbliższej odległości od hotelu Witek |
|
|
|
|
dziq
Tarcza: unicorn eclipse PRO
Lotki: Gary Anderson 21g
Pomógł: 1 raz Wiek: 55 Dołączył: 16 Kwi 2013 Posty: 57 Skąd: Olsztyn / Barczewo
|
Wysłany: Śro Gru 07, 2016 12:33 am
|
|
|
Od Vinci Hotel do Witka jest jakieś 10 min piechotą ,w zimę 15 |
|
|
|
|
04
Drużyna: DRP Poznań
Tarcza: Blade4
Lotki: Vortex 20g
Wiek: 49 Dołączył: 03 Sty 2010 Posty: 1002 Skąd: Wieruszów
|
Wysłany: Śro Gru 07, 2016 5:08 pm
|
|
|
...a po "darcie" pół godzinki... |
|
|
|
|
Maciej Chorbiński
www.pdodarts.pl
Tarcza: Winmau Blade4
Lotki: Red Dragon Swingfire II 23 g.
Pomógł: 14 razy Wiek: 48 Dołączył: 06 Sty 2007 Posty: 1529 Skąd: Kostrzyn nad Odrą
|
Wysłany: Czw Gru 08, 2016 4:44 pm
|
|
|
wolne pokoje w "Witku" !!!
Zwolniło się parę pokojów w Centrum Witek!!! |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Sty 13, 2017 7:31 pm
|
|
|
Rozpoczęliśmy weekend z dartem w Krakowie
W Turnieju Deblowym Mamy 70 Par Panów i 12 par Pań.
Grupy Panów
GRUPA 1
Podsada- Kalwasiński
Łapiezo- Makwiński
Marciniak- Gontarewicz
Ferenc- Furgał
Majewski- Rusek
GRUPA 2
Kowalczyk- Kowalczyk
Wołynka- Michna
Godziszewski- Kłysz
Hoffa- Wojciechowski
Przybylok- Adamczyk
GRUPA 3
Lewandowicz- Lewandowski
Caliński- Caliński
Szostek- Zawada
Schab- Dul
Olszewski - Szeniman
GRUPA 4
Furman- Furman
Rodkiewicz- Mikułowski
Olejnik- Lauer
Galus - Łogożny
Kudliński- Banch
GRUPA 5
Kochański- Łuczak
Madejski- Rybka
Szarański- Kubowicz
Dzikołowski- Markowski
Łoin- Glondys
GRUPA 6
Półtorak- Juraszek
Kamiński- Bołsiun
Słomski- Jasiński
Domka- Bednarek
Lewandowski- Dębkowski
GRUPA 7
Szyller- Sosiński
Rzemiński- Fidelus
Małek- Małek
Kaniewski- Madej
GRUPA 8
Moszak- Dukowski
Kwieciak- Sewulok
Kciuk- Gaczorek
Toboła- Kraska
GRUPA 9
Ciuk- Chochołowicz
Grzanka- Kocus
Ostrowski P- Stryjski
Jagieniak- Terechow
GRUPA 10
Skrzypski- Olszewski
Waberski- Herberg
Marczewski- Kłopotowski
Bieda- Dybka
GRUPA 11
Mazur- Krzyszczyk
Kozłowski- Golly
Kowalski- Basiak
Śliwa- Nagacz
GRUPA 12
Matoga- Studnicki
Stróżyk- Kanik
Chechlińśki- Sołtys
Gantarczyk- Dąbrowski
GRUPA 13
Sierpotowski- Sarka
Jeltema- Bobrowski
Jakubowski- Szczesik
Sujkowski- Kulhawczuk
GRUPA 14
Wiśniewski- Dąbrowski A.
Sitnik- Wiśniewski
Hawrot- Hawrot
Ośko- Gleń
GRUPA 15
Jasiński M- Pluta
Kasprzyszak- Kovalov
Całus- Kościelniak
Kozłowski- Ostrowski
GRUPA 16
Osiński- Działkowski
Pietrzak - Wilmański
Halaba- Gackowski
Kotwas- Dąbrowski
Grupy Pań
GRUPA 1
Głowacka- Załawka
Pacierpnik- Lech
Kubowicz- Nowaczek
GRUPA 2
Pietras- Zawada
Zientara W- Zielińska- Kołacz
Słowikowska- Boniecka
GRUPA 3
Pająk- Wolska
Basiak- Golly
Krzeszewska- Musiał
GRUPA 4
Zientara Ż- Smolińska
Bieda- Langner
Działkowska- Kalwasińska |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Sty 13, 2017 8:19 pm
|
|
|
Grupy Pań
GRUPA 1
1. Kubowicz - Nowaczek
2. Głowacka - Załawka
3. Pacierpnik - Lech
GRUPA 2
1. Pietras- Zawada
2. Słowikowska- Boniecka
3. Zientara W- Zielińska- Kołacz
GRUPA 3
1. Pająk- Wolska
2. Basiak- Golly
3. Krzeszewska- Musiał
GRUPA 4
1. Zientara Ż- Smolińska
2. Działkowska- Kalwasińska
3. Bieda- Langner |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Sty 13, 2017 8:27 pm
|
|
|
GRUPA 8
1. Kciuk- Gaczorek
2. Moszak- Dukowski
3. Kwieciak- Sewulok
4. Toboła- Kraska |
Ostatnio zmieniony przez olka Pią Sty 13, 2017 8:46 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Sty 13, 2017 8:31 pm
|
|
|
GRUPA 11
1. Kozłowski- Golly
2. Kowalski- Basiak
3. Śliwa- Nagacz
4. Mazur- Krzyszczyk |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Sty 13, 2017 8:32 pm
|
|
|
GRUPA 14
1. Ośko- Gleń
2. Wiśniewski- Dąbrowski A.
3. Sitnik- Wiśniewski
4. Hawrot- Hawrot |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Sty 13, 2017 8:35 pm
|
|
|
GRUPA 7
1. Kaniewski- Madej
2. Małek- Małek
3. Rzemiński- Fidelus
4. Szyller- Sosiński |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Sty 13, 2017 8:37 pm
|
|
|
GRUPA 9
1. Ciuk- Chochołowicz
2. Jagieniak- Terechow
3. Ostrowski P- Stryjski
4. Grzanka- Kocus |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Sty 13, 2017 8:38 pm
|
|
|
GRUPA 12
1. Stróżyk- Kanik
2. Chechlińśki- Sołtys
3. Gantarczyk- Dąbrowski
4. Matoga- Studnicki |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pią Sty 13, 2017 8:40 pm
|
|
|
GRUPA 13
1. Jeltema- Bobrowski
2. Sujkowski- Kulhawczuk
3. Jakubowski- Szczesik
4. Sierpotowski- Sarka |
|
|
|
|
|