13-15.01. GP NR 5 i 6 KRAKÓW Centrum Konferencyjne Witek |
Autor |
Wiadomość |
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 1:47 pm
|
|
|
GRUPA 1
1. RATAJSKI KRZYSZTOF
2. TERECHOW ANDRZEJ
3. DZIUBANY MICHAŁ
4. KOCUS JACEK
5. KLAFFT TOMASZ
6. SAWICKI PRZEMYSŁAW |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 1:51 pm
|
|
|
GRUPA 4
1. KANIK TYTUS
2. KOŚCIELNIAK RAFAŁ
3. VOLKMANN RUDOLF
4. NAGACZ GRZEGORZ
5. STYCZYŃSKI JACEK
6. JĘDRZEJCZYK WOJCIECH |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 1:54 pm
|
|
|
GRUPA 10
1. SKRZYPSKI MARIUSZ
2. CIEŚLAK JACEK
3. BASIAK WOJCIECH
4. HERBERG DAWID
5. KOLANOWSKI ŁUKASZ
6. KOWALCZYK JAROSŁAW |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 3:18 pm
|
|
|
Wyniki Grup Panów
1
RATAJSKI KRZYSZTOF 1
TERECHOW ANDRZEJ 2
DZIUBANY MICHAŁ 3
SAWICKI PRZEMYSŁAW 6
KOCUS JACEK 4
KLAFFT TOMASZ 5
2
KCIUK KRZYSZTOF 1
RAUSIŃSKI DOMINIK 3
GODZISZEWSKI MICHAŁ 4
ZABORSKI MACIEJ 2
GAERTNER ROBERT 5
SZLACHETKA PRZEMYSŁAW 6
3
GONTAREWICZ KRZYSZTOF 1
SZENIMAN DAMIAN 6
SŁOMSKI MARCIN 3
MIKUŁOWSKI MAREK 2
OSTROWSKI PIOTR 5
CIEPLUCHA DARIUSZ 4
4
KANIK TYTUS 1
STYCZYŃSKI JACEK 5
VOLKMANN RUDOLF 3
KOŚCIELNIAK RAFAŁ 2
JĘDRZEJCZYK WOJCIECH 6
NAGACZ GRZEGORZ 4
5
ŁUCZAK ŁUKASZ 1
CALIŃSKI BARTOSZ 2
GAZDA TOMASZ 6
DOMKA JACEK 5
WÓJCIK DAREK 4
GNIECIAK ADAM 3
6
LEWANDOWSKI ADRIAN 3
WAWRZYNIAK MAREK 5
WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF 1
MRÓZ GRZEGORZ 4
DĘBKOWSKI ANDRZEJ 2
DUKOWSKI PIOTR 6
7
MARCZEWSKI MARCIN 1
CHECHLIŃSKI KRZYSZTOF 2
WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR 5
KALENIK PIOTR 6
KRASUSKI KONRAD 3
JAKUBOWSKI DARIUSZ 4
8
OSIŃSKI KRZYSZTOF 2
CAŁUS TOMASZ 1
STRYJSKI WOJCIECH 3
PACIERPNIK DARIUSZ 5
RUSEK ŁUKASZ 4
SZMIDT MATEUSZ 6
9
JAKUBCZYK TOMASZ 1
KALWASIŃSKI MICHAŁ 4
CZECHOWSKI FABIAN 5
RYGUŁA GRZEGORZ 2
KAMIŃSKI ŁUKASZ 3
KOZŁOWSKI ARTUR 6
10
SKRZYPSKI MARIUSZ 1
KOWALCZYK JAROSŁAW 6
HERBERG DAWID 4
BASIAK WOJCIECH 3
KOLANOWSKI ŁUKASZ 5
CIEŚLAK JACEK 2
11
GACZOREK MIROSŁAW 6
OSTROWSKI GRZEGORZ 5
CIUŁA MIESZKO 4
SOŁTYS WOJCIECH 2
KŁYSZ MACIEJ 3
LEWANDOWSKI WITOLD 1
12
KOVALOV DIMA 3
KOWALSKI MIROSŁAW 4
JURASZEK PIOTR 2
KOCHAŃSKI HUBERT 1
PRZYBYLOK MARCIN 6
RUCIŃSKI ZBIGNIEW 5
13
SIODŁA TOMASZ 1
JASIŃSKI ADRIAN 5
SCHAB PAWEŁ 4
SOBCZYK PIOTR 3
BOŁSIUN KOSTIANNTYN 2
JASIŃSKI MAREK 6
14
WOŁYNKA PAWEŁ 1
WACŁAWSKI ŁUKASZ 5
OLSZEWSKI SŁAWOMIR 3
FRUKACZ MARIUSZ 4
DOBROWOLSKI PAWEŁ 6
PAWLICKI PRZEMYSŁAW 2
15
BIEDA ADAM 1
MADEJSKI SEBASTIAN 2
MOSZAK SZYMON 4
PÓŁTORAK MICHAŁ 3
MRÓZEK RAFAŁ 6
KRYSZKIEWICZ MICHAŁ 5
16
DZIAŁKOWSKI GRZEGORZ 1
ŚLIWA ADRIAN 6
SLÓSARCZYK MARCIN 5
MATUSZEWSKI MICHAŁ 2
KWIATEK KRZYSZTOF 4
KRZYSZCZYK JANUSZ 3
17
MARCINIAK DARIUSZ 1
SUJKOWSKI MICHAŁ 4
LEWANDOWICZ MARCIN 6
FRUKACZ ROBERT 2
PIETRZAK MAREK 5
MAŁEK MARIUSZ 3
18
PAWŁOWSKI KONRAD 4
LAUER KRZYSZTOF 2
PIETRZAK JANUSZ 6
WABERSKI KRZYSZTOF 5
SITNIK KAROL 3
FURMAN KRZYSZTOF 1
19
ADAMCZYK SEBASTIAN 5
HAWROT MAREK 6
KONDRACKI KONRAD 1
KUBOWICZ MAREK 4
MAZUR ANDRZEJ 2
OBRACAJ BARTOSZ 3
20
HOFFA DANIEL 2
PIETRASZEK KAMIL 6
ŁAPIEZO MARIUSZ 1
HAWROT MACIEJ 3
DZIKOŁOWSKI TOMASZ 4
SZARAŃSKI TOMASZ 5
21
KOZŁOWSKI TOMASZ 1
KORTA MATEUSZ 4
JASIŃSKI RADOSŁAW 5
BIAŁECKI PIOTR 3
DĄBROWSKI KAMIL 6
MAŁEK MARCIN 2
22
MICHNA ADRIAN 1
WIŚNIEWSKI CEZARY 3
GONTARCZYK ANDRZEJ 4
KOŁODZIEJCZYK MAREK 5
OLEJNIK PAWEŁ 2
URBANIAK BARTOSZ 6
23
WILMAŃSKI KAMIL 1
STOBRAWA RAFAŁ 3
ROGALSKI ARTUR 2
BEDNAREK MATEUSZ 6
ŚMIETANA BOGUSŁAW 5
URBANIEC SEBASTIAN 4
24
PODSADA ARTUR 2
GLEŃ WOJCIECH 3
SIERPOTOWSKI GRZEGORZ 4
SIEKIERSKI ARTUR 1
KŁOPOTOWSKI ADAM 5
RODKIEWICZ ROBERT 6
25
DĄBROWSKI ADAM 4
KOTWAS JANUSZ 6
MIZIŃSKI PIOTR 3
FURMAN DARIUSZ 1
LEWANDOWSKI MAREK 5
OŚKO RAFAŁ 2
26
ROBAK DAWID 2
SCHOLZ WITOLD 1
BUJOK DANIEL 4
LEŃSKI ARKADIUSZ 6
KODRAK KRZYSZTOF 3
ZAHORA RAFAŁ 5
27
WARWAS PIOTR 3
BOROWIAK GRZEGORZ 2
KULHAWCZUK KRZYSZTOF 5
BAZUŃ ADAM 4
GRZANKA SYLWESTER 1
28
DYBKA MACIEJ 2
BIAŁECKI SEBASTIAN 3
SERAFIN ROBERT 1
KOWALCZYK JAKUB 5
SZYLLER MICHAŁ 4
29
MAKWIŃSKI SŁAWOMIR 1
KUDLIŃSKI RAFAŁ 4
CALIŃSKI KAMIL 3
STYCZYŃSKI PAWEŁ 2
CHALABA PRZEMYSŁAW 4
30
PLUTA GUSTAW 4
CIUK SZYMON 1
WAWRZYNIAK RADOSŁAW 3
BANACH ŁUKASZ 5
JAGIENIAK NORBERT 2
31
BŁAŻEJEWSKI SEBASTIAN 2
KASPRZYSZAK GRZEGORZ 4
DUL TOMASZ 1
SIKORA ARKADIUSZ 3
GOLLY MARIUSZ 5
32
BYSTRZYCKI DOMINIK 1
RYBKA TADEUSZ 3
SOKÓŁ ARTUR 5
FURGAŁ HIERONIM 2
MARKOWSKI ARTUR 4 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 4:23 pm
|
|
|
Wyniki Grup Pań
1
LECH NINA 3
SALA AGNIESZKA 5
ZIENTARA ŻANETA 2
GOLLY DARIA 4
DRĄŻEK KATARZYNA 1
2
PODGÓRSKA KAROLINA 1
ZIENTARA WIOLETTA 5
GŁOWACKA PATRYCJA 3
DURDA ANGELIKA 2
KOTKOWSKA SYLWIA 4
3
SŁOWIKOWSKA RENATA 1
KRZESZEWSKA PAULINA 2
GŁYDZIAK VEL JÓŹWIAK KINGA 4
PACIERPNIK MAŁGORZATA 3
BIEDA ANNA 5
4
NOWACZEK KATARZYNA 4
KŁOPOTOWSKA DARIA 3
PAWLICKA MARTA 1
WIESZCZECZYŃSKA JOANNA 2
5
KUBOWICZ JOANNA 3
KONWENT LIDIA 4
BASIAK KATARZYNA 1
BEDNARCZYK BOŻENA 2
6
FIDELUS AGATA 1
PIETRAS KLAUDIA 3
PAJĄK IWONA 4
MARSZAŁEK SARA 2
7
SMOLIŃSKA DIANA 1
KALWASIŃSKA BEATA 4
ZAŁAWKA KAROLINA 2
PAWŁOWSKA EDYTA 3
8
BONIECKA ALEKSANDRA 1
LANGNER IZA 2
DZIAŁKOWSKA JOANNA 4
ŻUREK AGNIESZKA 3 |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 4:26 pm
|
|
|
"Last 64
Best of 5"
RATAJSKI KRZYSZTOF 3
BŁAŻEJEWSKI SEBASTIAN 1
ZABORSKI MACIEJ 0
BYSTRZYCKI DOMINIK 3
MARCINIAK DARIUSZ 3
MADEJSKI SEBASTIAN 2
LAUER KRZYSZTOF 1
DZIAŁKOWSKI GRZEGORZ 3
JAKUBCZYK TOMASZ 3
ROGALSKI ARTUR 2
CIEŚLAK JACEK 2
SIEKIERSKI ARTUR 3
FURMAN DARIUSZ 2
CHECHLIŃSKI KRZYSZTOF 3
ROBAK DAWID 3
CAŁUS TOMASZ 0
ŁUCZAK ŁUKASZ 1
BOROWIAK GRZEGORZ 3
DĘBKOWSKI ANDRZEJ 0
SERAFIN ROBERT 3
KOZŁOWSKI TOMASZ 0
SOŁTYS WOJCIECH 3
OLEJNIK PAWEŁ 2
KOCHAŃSKI HUBERT 3
SIODŁA TOMASZ 1
MAZUR ANDRZEJ 3
PAWLICKI PRZEMYSŁAW 2
ŁAPIEZO MARIUSZ 3
MAKWIŃSKI SŁAWOMIR 0
MIKUŁOWSKI MAREK 3
JAGIENIAK NORBERT 0
KANIK TYTUS 3
GONTAREWICZ KRZYSZTOF 1
STYCZYŃSKI PAWEŁ 3
KOŚCIELNIAK RAFAŁ 2
CIUK SZYMON 3
KONDRACKI KONRAD 3
BOŁSIUN KOSTIANNTYN 0
HOFFA DANIEL 0
WOŁYNKA PAWEŁ 3
LEWANDOWSKI WITOLD 3
MAŁEK MARCIN 0
JURASZEK PIOTR 3
MICHNA ADRIAN 2
GRZANKA SYLWESTER 1
CALIŃSKI BARTOSZ 3
DYBKA MACIEJ 1
WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF 3
MARCZEWSKI MARCIN 3
OŚKO RAFAŁ 1
OSIŃSKI KRZYSZTOF 3
SCHOLZ WITOLD 0
WILMAŃSKI KAMIL 2
RYGUŁA GRZEGORZ 3
PODSADA ARTUR 2
SKRZYPSKI MARIUSZ 3
BIEDA ADAM 3
FRUKACZ ROBERT 2
MATUSZEWSKI MICHAŁ 0
FURMAN KRZYSZTOF 3
DUL TOMASZ 1
TERECHOW ANDRZEJ 3
FURGAŁ HIERONIM 0
KCIUK KRZYSZTOF 3 |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 4:30 pm
|
|
|
Last 32 Best of 5
RATAJSKI KRZYSZTOF 3
BYSTRZYCKI DOMINIK 2
MARCINIAK DARIUSZ 3
DZIAŁKOWSKI GRZEGORZ 2
JAKUBCZYK TOMASZ 0
SIEKIERSKI ARTUR 3
CHECHLIŃSKI KRZYSZTOF 3
ROBAK DAWID 0
BOROWIAK GRZEGORZ 0
SERAFIN ROBERT 3
SOŁTYS WOJCIECH 2
KOCHAŃSKI HUBERT 3
MAZUR ANDRZEJ 2
ŁAPIEZO MARIUSZ 3
MIKUŁOWSKI MAREK 0
KANIK TYTUS 3
STYCZYŃSKI PAWEŁ 3
CIUK SZYMON 1
KONDRACKI KONRAD 2
WOŁYNKA PAWEŁ 3
LEWANDOWSKI WITOLD 2
JURASZEK PIOTR 3
CALIŃSKI BARTOSZ 2
WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF 3
MARCZEWSKI MARCIN 0
OSIŃSKI KRZYSZTOF 3
RYGUŁA GRZEGORZ 0
SKRZYPSKI MARIUSZ 3
BIEDA ADAM 2
FURMAN KRZYSZTOF 3
TERECHOW ANDRZEJ 0
KCIUK KRZYSZTOF 3 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 5:22 pm
|
|
|
Turniej Pań
Last 16
Best of 5
DRĄŻEK KATARZYNA 3
ZAŁAWKA KAROLINA 2
DURDA ANGELIKA 3
BONIECKA ALEKSANDRA 0
BASIAK KATARZYNA 3
KRZESZEWSKA PAULINA 1
MARSZAŁEK SARA 1
PAWLICKA MARTA 3
SŁOWIKOWSKA RENATA 3
BEDNARCZYK BOŻENA 0
WIESZCZECZYŃSKA JOANNA 0
FIDELUS AGATA 3
SMOLIŃSKA DIANA 2
ZIENTARA ŻANETA 3
LANGNER IZA 0
PODGÓRSKA KAROLINA 3 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 5:24 pm
|
|
|
Turniej Panów
Last 16 Best of 7
RATAJSKI KRZYSZTOF 4
MARCINIAK DARIUSZ 3
SIEKIERSKI ARTUR 4
CHECHLIŃSKI KRZYSZTOF 2
SERAFIN ROBERT 0
KOCHAŃSKI HUBERT 4
ŁAPIEZO MARIUSZ 3
KANIK TYTUS 4
STYCZYŃSKI PAWEŁ 0
WOŁYNKA PAWEŁ 4
JURASZEK PIOTR 0
WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF 4
OSIŃSKI KRZYSZTOF 3
SKRZYPSKI MARIUSZ 4
FURMAN KRZYSZTOF 1
KCIUK KRZYSZTOF 4 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 5:41 pm
|
|
|
Turniej Pań
1/4 FINAŁ
Best of 5
DRĄŻEK KATARZYNA 3
DURDA ANGELIKA 2
BASIAK KATARZYNA 0
PAWLICKA MARTA 3
SŁOWIKOWSKA RENATA 3
FIDELUS AGATA 0
ZIENTARA ŻANETA 1
PODGÓRSKA KAROLINA 3 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 5:43 pm
|
|
|
Turniej Pań
1/2 FINAŁ
Best of 5
DRĄŻEK KATARZYNA 3
PAWLICKA MARTA 0
SŁOWIKOWSKA RENATA 0
PODGÓRSKA KAROLINA 3
Turniej Panów
1/4 Finały
RATAJSKI KRZYSZTOF 4
SIEKIERSKI ARTUR 0
KOCHAŃSKI HUBERT 2
KANIK TYTUS 4
WOŁYNKA PAWEŁ 4
WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF 1
SKRZYPSKI MARIUSZ 1
KCIUK KRZYSZTOF 4
1/2 Finały
KRZYSZTOF RATAJSKI 5
TYTUS KANIK 1
PAWEŁ WOŁYNKA 4
KRZYSZTOF KCIUK 5 |
Ostatnio zmieniony przez olka Nie Sty 15, 2017 6:27 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 6:23 pm
|
|
|
Finał Pań
Katarzyna Drążek- Karolina Podgórska - 4:1
Zwyciężczynią VI Grand Prix Polski została KAROLINA PODGÓRSKA |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 6:43 pm
|
|
|
Finał Panów
Krzysztof Ratajski- Krzysztof Kciuk - 6:1
Zwycięzcą VI Grand Prix Polski został KRZYSZTOF RATAJSKI |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 7:20 pm
|
|
|
Pełne wyniki Turnieju Pań
1 PODGÓRSKA KAROLINA
2 DRĄŻEK KATARZYNA
3-4 PAWLICKA MARTA
3-4 SŁOWIKOWSKA RENATA
5-8 DURDA ANGELIKA
5-8 BASIAK KATARZYNA
5-8 FIDELUS AGATA
5-8 ZIENTARA ŻANETA
9-16 ZAŁAWKA KAROLINA
9-16 BONIECKA ALEKSANDRA
9-16 KRZESZEWSKA PAULINA
9-16 MARSZAŁEK SARA
9-16 BEDNARCZYK BOŻENA
9-16 WIESZCZECZYŃSKA JOANNA
9-16 SMOLIŃSKA DIANA
9-16 LANGNER IZA
17-24 LECH NINA
17-24 GŁOWACKA PATRYCJA
17-24 PACIERPNIK MAŁGORZATA
17-24 KŁOPOTOWSKA DARIA
17-24 KUBOWICZ JOANNA
17-24 PIETRAS KLAUDIA
17-24 PAWŁOWSKA EDYTA
17-24 ŻUREK AGNIESZKA
25-32 GOLLY DARIA
25-32 KOTKOWSKA SYLWIA
25-32 GŁYDZIAK VEL JÓŹWIAK KINGA
25-32 NOWACZEK KATARZYNA
25-32 KONWENT LIDIA
25-32 PAJĄK IWONA
25-32 KALWASIŃSKA BEATA
25-32 DZIAŁKOWSKA JOANNA
33-40 SALA AGNIESZKA
33-40 ZIENTARA WIOLETTA
33-40 BIEDA ANNA
Pełne wyniki turnieju Panów
1 RATAJSKI KRZYSZTOF
2 KCIUK KRZYSZTOF
3-4 KANIK TYTUS
3-4 WOŁYNKA PAWEŁ
5-8 SIEKIERSKI ARTUR
5-8 KOCHAŃSKI HUBERT
5-8 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF
5-8 SKRZYPSKI MARIUSZ
9-16 MARCINIAK DARIUSZ
9-16 CHECHLIŃSKI KRZYSZTOF
9-16 SERAFIN ROBERT
9-16 ŁAPIEZO MARIUSZ
9-16 STYCZYŃSKI PAWEŁ
9-16 JURASZEK PIOTR
9-16 OSIŃSKI KRZYSZTOF
9-16 FURMAN KRZYSZTOF
17-32 BYSTRZYCKI DOMINIK
17-32 DZIAŁKOWSKI GRZEGORZ
17-32 JAKUBCZYK TOMASZ
17-32 ROBAK DAWID
17-32 BOROWIAK GRZEGORZ
17-32 SOŁTYS WOJCIECH
17-32 MAZUR ANDRZEJ
17-32 MIKUŁOWSKI MAREK
17-32 CIUK SZYMON
17-32 KONDRACKI KONRAD
17-32 LEWANDOWSKI WITOLD
17-32 CALIŃSKI BARTOSZ
17-32 MARCZEWSKI MARCIN
17-32 RYGUŁA GRZEGORZ
17-32 BIEDA ADAM
17-32 TERECHOW ANDRZEJ
33-64 BŁAŻEJEWSKI SEBASTIAN
33-64 ZABORSKI MACIEJ
33-64 MADEJSKI SEBASTIAN
33-64 LAUER KRZYSZTOF
33-64 ROGALSKI ARTUR
33-64 CIEŚLAK JACEK
33-64 FURMAN DARIUSZ
33-64 CAŁUS TOMASZ
33-64 ŁUCZAK ŁUKASZ
33-64 DĘBKOWSKI ANDRZEJ
33-64 KOZŁOWSKI TOMASZ
33-64 OLEJNIK PAWEŁ
33-64 SIODŁA TOMASZ
33-64 PAWLICKI PRZEMYSŁAW
33-64 MAKWIŃSKI SŁAWOMIR
33-64 JAGIENIAK NORBERT
33-64 GONTAREWICZ KRZYSZTOF
33-64 KOŚCIELNIAK RAFAŁ
33-64 BOŁSIUN KOSTIANNTYN
33-64 HOFFA DANIEL
33-64 MAŁEK MARCIN
33-64 MICHNA ADRIAN
33-64 GRZANKA SYLWESTER
33-64 DYBKA MACIEJ
33-64 OŚKO RAFAŁ
33-64 SCHOLZ WITOLD
33-64 WILMAŃSKI KAMIL
33-64 PODSADA ARTUR
33-64 FRUKACZ ROBERT
33-64 MATUSZEWSKI MICHAŁ
33-64 DUL TOMASZ
33-64 FURGAŁ HIERONIM
65-96 DZIUBANY MICHAŁ
65-96 RAUSIŃSKI DOMINIK
65-96 SŁOMSKI MARCIN
65-96 VOLKMANN RUDOLF
65-96 GNIECIAK ADAM
65-96 LEWANDOWSKI ADRIAN
65-96 KRASUSKI KONRAD
65-96 STRYJSKI WOJCIECH
65-96 KAMIŃSKI ŁUKASZ
65-96 BASIAK WOJCIECH
65-96 KŁYSZ MACIEJ
65-96 KOVALOV DIMA
65-96 SOBCZYK PIOTR
65-96 OLSZEWSKI SŁAWOMIR
65-96 PÓŁTORAK MICHAŁ
65-96 KRZYSZCZYK JANUSZ
65-96 MAŁEK MARIUSZ
65-96 SITNIK KAROL
65-96 OBRACAJ BARTOSZ
65-96 HAWROT MACIEJ
65-96 BIAŁECKI PIOTR
65-96 WIŚNIEWSKI CEZARY
65-96 STOBRAWA RAFAŁ
65-96 GLEŃ WOJCIECH
65-96 MIZIŃSKI PIOTR
65-96 KODRAK KRZYSZTOF
65-96 WARWAS PIOTR
65-96 BIAŁECKI SEBASTIAN
65-96 CALIŃSKI KAMIL
65-96 WAWRZYNIAK RADOSŁAW
65-96 SIKORA ARKADIUSZ
65-96 RYBKA TADEUSZ
97-128 KOCUS JACEK
97-128 GODZISZEWSKI MICHAŁ
97-128 CIEPLUCHA DARIUSZ
97-128 NAGACZ GRZEGORZ
97-128 WÓJCIK DAREK
97-128 MRÓZ GRZEGORZ
97-128 JAKUBOWSKI DARIUSZ
97-128 RUSEK ŁUKASZ
97-128 KALWASIŃSKI MICHAŁ
97-128 HERBERG DAWID
97-128 CIUŁA MIESZKO
97-128 KOWALSKI MIROSŁAW
97-128 SCHAB PAWEŁ
97-128 FRUKACZ MARIUSZ
97-128 MOSZAK SZYMON
97-128 KWIATEK KRZYSZTOF
97-128 SUJKOWSKI MICHAŁ
97-128 PAWŁOWSKI KONRAD
97-128 KUBOWICZ MAREK
97-128 DZIKOŁOWSKI TOMASZ
97-128 KORTA MATEUSZ
97-128 GONTARCZYK ANDRZEJ
97-128 URBANIEC SEBASTIAN
97-128 SIERPOTOWSKI GRZEGORZ
97-128 DĄBROWSKI ADAM
97-128 BUJOK DANIEL
97-128 BAZUŃ ADAM
97-128 SZYLLER MICHAŁ
97-128 KUDLIŃSKI RAFAŁ
97-128 PLUTA GUSTAW
97-128 KASPRZYSZAK GRZEGORZ
97-128 MARKOWSKI ARTUR
129-160 KLAFFT TOMASZ
129-160 GAERTNER ROBERT
129-160 OSTROWSKI PIOTR
129-160 STYCZYŃSKI JACEK
129-160 DOMKA JACEK
129-160 WAWRZYNIAK MAREK
129-160 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR
129-160 PACIERPNIK DARIUSZ
129-160 CZECHOWSKI FABIAN
129-160 KOLANOWSKI ŁUKASZ
129-160 OSTROWSKI GRZEGORZ
129-160 RUCIŃSKI ZBIGNIEW
129-160 JASIŃSKI ADRIAN
129-160 WACŁAWSKI ŁUKASZ
129-160 KRYSZKIEWICZ MICHAŁ
129-160 SLÓSARCZYK MARCIN
129-160 PIETRZAK MAREK
129-160 WABERSKI KRZYSZTOF
129-160 ADAMCZYK SEBASTIAN
129-160 SZARAŃSKI TOMASZ
129-160 JASIŃSKI RADOSŁAW
129-160 KOŁODZIEJCZYK MAREK
129-160 ŚMIETANA BOGUSŁAW
129-160 KŁOPOTOWSKI ADAM
129-160 LEWANDOWSKI MAREK
129-160 ZAHORA RAFAŁ
129-160 KULHAWCZUK KRZYSZTOF
129-160 KOWALCZYK JAKUB
129-160
129-160 BANACH ŁUKASZ
129-160 GOLLY MARIUSZ
129-160 SOKÓŁ ARTUR
161-192 SAWICKI PRZEMYSŁAW
161-192 SZLACHETKA PRZEMYSŁAW
161-192 SZENIMAN DAMIAN
161-192 JĘDRZEJCZYK WOJCIECH
161-192 GAZDA TOMASZ
161-192 DUKOWSKI PIOTR
161-192 KALENIK PIOTR
161-192 SZMIDT MATEUSZ
161-192 KOZŁOWSKI ARTUR
161-192 KOWALCZYK JAROSŁAW
161-192 GACZOREK MIROSŁAW
161-192 PRZYBYLOK MARCIN
161-192 JASIŃSKI MAREK
161-192 DOBROWOLSKI PAWEŁ
161-192 MRÓZEK RAFAŁ
161-192 ŚLIWA ADRIAN
161-192 LEWANDOWICZ MARCIN
161-192 PIETRZAK JANUSZ
161-192 HAWROT MAREK
161-192 PIETRASZEK KAMIL
161-192 DĄBROWSKI KAMIL
161-192 URBANIAK BARTOSZ
161-192 BEDNAREK MATEUSZ
161-192 RODKIEWICZ ROBERT
161-192 KOTWAS JANUSZ
161-192 LEŃSKI ARKADIUSZ |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 7:34 pm
|
|
|
Zdjęcia zwycięzców VI Grand Prix Polski
|
|
|
|
|
|