DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
KIJOWY STEEL
Autor Wiadomość
mob 


Drużyna: Włóczykije
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 95
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Sty 08, 2017 6:21 pm   KIJOWY STEEL

Zapraszamy na nowy turniej Steela do KIJ - multitap bar, ul. Jaracza 45, Łódź, dawny Bagdad Cafe.

Rozpoczniemy 20.01.2017
Będziemy grali w piątki.
STARTUJEMY ZAWSZE o 19:00.

Cykl 10 turniejowy.
Do 15 osób gramy 501 double out - drabinka "prawa - lewa" best of 5.
Powyżej 15 osób zagramy jak zawsze grupy i SKO


WPISOWE 10zł.
:o :o :o Nasze Panie zagrają za darmo :o :o :o


Nagrody gwarantowane:

- 50% wpisowego dla zwycięzcy turnieju.
- pozostała kwota na nagrody na koniec cyklu(losowane koperty wśród wszystkich sklasyfikowanych), 30% dla zwycięzcy cyklu.
- NAGRODY NIESPODZIANKI DLA WYTRWAŁYCH (obecność we wszystkich turniejach).
- :o :o :o najlepsza kobieta 150zł :o :o :o
KLASYFIKUJE 8 OBECNOŚCI.
 
 
pik48 


Drużyna: Kamienica
Tarcza: Blade 4
Lotki: Kim Huybrechts 22g
Wiek: 26
Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 782
Skąd: Ksawerów
Wysłany: Pon Sty 16, 2017 7:11 pm   

 
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2017 3:59 pm   

Wyniki pierwszego turnieju

21-24 Piotr Jaśkiewicz
21-24 Przemysław Snarski
21-24 Łaciaty
21-24 Anna Kozłowska
17-20 Patryk Machenia
17-20 Adam Kuljon
17-20 Sławomir Szwalbe
17-20 Katarzyna Grzyb
13-16 Artur Narkowicz
13-16 Rafał Werner
13-16 Maciej Lisaj
13-16 Damian Lis
9-12 Zbigniew Budzyń
9-12 Michał Pilecki
9-12 Dariusz Cieplucha
9-12 Mariusz Kozłowski
5-8 Rafał Uniszewski 18L
5-8 Krzysztof Waberski
5-8 Andrzej Tyniec
5-8 Dawid Herberg
3-4 Piotr Białecki
3-4 Marcin Jezionek 148
2 Wojciech Kozłowski
1 Sebastian Białecki 180x2, 14L, 17L, 18L
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 29, 2017 10:43 pm   

Wyniki 27.01

17-18 Damian Lis
17-18 Patryk Machenia
13-16 Katarzyna Grzyb
13-16 Justyna Pilecka
13-16 Mirosław Drążek
13-16 Adam Kuljon
9-12 Krzysztof Waberski
9-12 Przemysław Snarski
9-12 Michał Pilecki
9-12 Rafał Uniszewski
5-8 Sebastian Białecki 15L 180x3
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Artur Narkowicz
5-8 Mariusz Kozłowski
3-4 Dariusz Cieplucha 17L 18L
3-4 Piotr Białecki 124 17L 18L
2 Sławomir Szwalbe 180 18L
1 Andrzej Tyniec 180
 
 
tyniu 



Drużyna: Vendetta
Tarcza: blade lV
Lotki: vortex 20g
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 15
Skąd: zgierz
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 9:44 pm   

Adaś zapomniałem dodać 18 lotki z Uzim sorry :?
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2017 9:54 pm   

Wyniki 3.02

17-18 Michał Sułkowski
17-18 Damian Lis
13-16 Tomasz Łuczyński
13-16 Artur Narkowicz
13-16 Maciej Lisaj
13-16 Marcin Jezionek
9-12 Michał Pilecki 171
9-12 Dariusz Cieplucha
9-12 Justyna Pilecka
9-12 Katarzyna Grzyb
5-8 Krzysztof Waberski
5-8 Sławomir Szwalbe 180x2 136
5-8 Adam Kuljon 171
5-8 Przemysław Snarski
3-4 Piotr Białecki 180
3-4 Andrzej Tyniec 180x2 18Lx2
2 Sebastian Białecki 171x3
1 Witold Scholz 180
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Lut 15, 2017 9:17 am   

Wyniki 10.02

21-23 Krzysztof Waberski
21-23 Przemysław Snarski
21-23 Tomasz Łuczynski
17-20 Adam Kuljon
17-20 Michał Nawrocki
17-20 Justyna Pilecka
17-20 Michał Borowiecki
13-16 Dariusz Cieplucha
13-16 Mirosław Drążek 157
13-16 Wiola Zajda
13-16 Katarzyna Grzyb
9-12 Marcin Jezionek
9-12 Andrzej Tyniec
9-12 Marek Kasiński
9-12 Kalina Pietrzak
5-8 Artur Narkowicz
5-8 Damian Lis
5-8 Rafał Uniszewski 180
5-8 Piotr Białecki
3-4 Michał Pilecki 180
3-4 Wojciech Kozłowski 171
2 Sławomir Szwalbe 180x2 17L
1 Sebastian Białecki 180x4 17Lx2 18L
Ostatnio zmieniony przez qlfi Czw Lut 23, 2017 11:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2017 4:28 pm   

Wyniki 17.02

17-19 Justyna Pilecka
17-19 Katarzyna Grzyb
17-19 Damian Lis
13-16 Dawid Herberg
13-16 Adam Kuljon (153 - 3xT17)
13-16 Marek Kasiński
13-16 Krzysztof Waberski
9-12 Michał Pilecki
9-12 Paweł Wieczorek
9-12 Przemysław Snarski
9-12 Artur Narkowicz
5-8 Sławomir Szwalbe 17L
5-8 Maciej Lisaj
5-8 Andrzej Tyniec
5-8 Marcin Jezionek 18L 180
3-4 Piotr Białecki
3-4 Dariusz Cieplucha 17Lx2 18Lx2 180
2 Rafał Uniszewski 180
1 Sebastian Białecki 16L 18Lx3 171
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2017 8:42 pm   

Wyniki 24.02

17-20 Tomek Smulewicz
17-20 Jan Czarnecki
17-20 Justyna Pilecka
17-20 Katarzyna GRzyb
13-16 Krzysztof Waberski
13-16 Adam Kuljon
13-16 Marek Kasiński
13-16 Dariusz Cieplucha
9-12 Damian Lis
9-12 Piotr Białecki
9-12 Rafał Werner
9-12 Andrzej Tyniec 15L 180
5-8 Piotr Jaśkiewicz
5-8 Michał Pilecki 180x2
5-8 Dawid Herberg
5-8 Marcin Jezionek
3-4 Przemysław Snarski 180 15L
3-4 Artur Narkowicz
2 Rafał Uniszewski 132
1 Sebastian Białecki 16L 18L 180
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2017 8:47 pm   

W związku z weekendem GP w Łodzi (3-5.03)
z przykrością stwierdzamy iż tego tygodniowy turniej się nie odbędzie i życzymy powodzenia na GP w Prząśniczce
 
 
pik48 


Drużyna: Kamienica
Tarcza: Blade 4
Lotki: Kim Huybrechts 22g
Wiek: 26
Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 782
Skąd: Ksawerów
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 11:52 am   

1 Piotr Białecki 171x2,15l,129
2 Marcin Jezionek 171
3 Wojtek Kozłowski 18lx2,15l,171x2
3 Sebastian Białecki 180
5 Krzysztof Waberski
5 Darek Cieplucha
5 Rafał Uniszewski
5 Sławomir Szwalbe
9 Andrzej Tyniec 15l,121
9 Maciej Lisaj
9 Michał Pilecki
9 Artur Narkowicz
13 Piotr Jaśkiewicz
13 Kasia Grzyb
13 Rafał Werner
13 Damian Lis
17 Mirek Drążek
 
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 28, 2017 9:34 pm   

Wyniki 24.03

17 Przemysław Snarski
13-16 Michał Solarz
13-16 Łaciaty
13-16 Katarzyna Grzyb
13-16 Krzysztof Waberski
9-12 Artur Narkowicz
9-12 Magda Solarz
9-12 Adam Kuljon
9-12 Damian Lis
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Sławomir Szwalbe
5-8 Piotr Białecki
5-8 Rafał Uniszewski
3-4 Andrzej Tyniec 18L 160 180
3-4 Mariusz Kozłowski
2 Marcin Jezionek
1 Sebastian Białecki 2x180
 
 
qlfi 


Wiek: 27
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 10:00 am   

Wyniki 31.03

21 Tomasz Smulewicz
17-20 Katarzyna Grzyb
17-20 Tomasz Łuczyński
17-20 Sebastian Zwierzchowski
17-20 Maciej Lisaj
13-16 Michał Pilecki 171
13-16 Marek Kasiński
13-16 Przemysław Szajder
13-16 Przemysław Snarski
9-12 Dawid Herberg 180
9-12 Mirosław Drążek
9-12 Adam Kuljon
9-12 Damian Lis
5-8 Sławomir Szwalbe 17L
5-8 Krzysztof Waberski
5-8 Krzysztof "Łaciaty"
5-8 Michał Kosiorkiewicz 18L
3-4 Marcin Jezionek
3-4 Piotr Białecki 171x2
2 Andrzej Tyniec 180x4 16L 17L 18L
1 Sebastian Białecki 180x2 18L
 
 
Berni 



Drużyna: Sami Swoi
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 34
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 412
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 05, 2017 7:13 am   

qlfi napisał/a:
Krzysztof "Łaciaty"
Moszczyński
 
 
888 


Dołączył: 25 Gru 2015
Posty: 9
Skąd: polska
Wysłany: Śro Kwi 05, 2017 4:38 pm   

Berni napisał/a:
qlfi napisał/a:
Krzysztof "Łaciaty"
Moszczyński

I się wydało! Staruszka jeszcze ktoś kojarzy.
Dzięki Berni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group