DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Parę pytań początkującego
Autor Wiadomość
kregiel 


Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 6
Skąd: LDZ
Wysłany: Wto Sty 17, 2017 11:30 am   Parę pytań początkującego

Witam,

Na wstępie Witam Wszystkich gdyż jest to mój pierwsze post na forum :)
Od paru lat grywam ze znajomymi w pubach na tarczach elektronicznych. Ze względu na kiepską jakość lotek zakupiłem taki zestaw: Ostatnio pomyślałem że fajnie byłoby zamontować tarczę sizalową w domu ze względu na jej wytrzymałość oraz niski poziom hałasu. Tutaj pojawia się pewien problem gdyż mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i niestety nie mogę wiercić w ścianach. Mam hak na zegar który jest na wysokości 203cm. Czytałem że środek tarczy powinien wisieć na wysokości 173cm. Do tego część moich znajomych ma problem z trafieniem w tarczę zatem fajnie by było ogarnąć backboard lub inną formę zabezpieczenia. Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problem i mógłby podzielić się rozwiązaniem? Kolejną kwestią jest temat tarczy oraz lotek. Jaką tarczę byście polecili na początek? Czy lotki które posiadam będą wystarczające jeśli dokupię do nich conversion point czy raczej powinienem zainwestować w steel i jeśli tak to którymi modelami powinienem się zainteresować.

Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam.
 
 
Majo_82 



Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1859
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 17, 2017 12:02 pm   

na początek możesz dokupić dokręcane groty, jak Cię wciągnie będziesz wtedy myślał o zmianie lotek :) opona równiez by sie przydała - oszczędzisz ściany. Co do wysokości nie ma zmiłuj - będzie potrzebna zmiana na 173cm. Jak coś pisz na priv
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group