Warszawa - Puchar Polski POD - 25-26 marca 2017 r. |
Autor |
Wiadomość |
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Mar 03, 2017 7:42 am
|
|
|
Informujemy o kilku kwestiach około organizacyjnych dot. "naszego/waszego" 2-dniowego Festiwalu Darta w Warszawie (25-26 marca) umieszczonych w ostatnim okresie na naszym profilu fb: www.facebook.pl/warsawdartsgroup.
-Organizatorem Festiwalu jesteśmy my , tj. Stowarzyszenie Sportowe Warsaw Darts Group przy udziale klubu niePowiem w Warszawie
- Sponsorem Głównym nagród rzeczowych (sprzęt darterski- najnowsze modele lotek, piórników, piórek itp) oraz bonów na zakupy w sklepie internetowym na Turnieje PUCHARU POLSKI jest (pewnie bardzo dobrze wam znana) firma "SMJ Sport" z siedzibą w Warszawie przy ul. Dzielna 11.
www.sklep.smjsport.pl
- Sponsorem Pucharów i Medali na dzień 25 marca została również firma "SMJ Sport"
- Sponsorem Pucharów i Medali na dzień 26 marca została firma "CALINO - trofea Sportowe" z siedzibą w Warszawie przy ul. Ruchliwa 20.
www.calino.pl
- Sponsorem słodkich nagród rzeczowych (dodatkowych do nagród głównych) w postaci miodów i miodów % została firma "Miody Gustawa" z siedzibą w Stogach Malborskich 39B
- Patronem Medialnym został kanał sportowy "SPORTKLUB".
Już niebawem na fb i stronie SportKlubu więcej informacji o nas i zawodach Pucharu Polski.
Do wygrania będą też nagrody.
Oglądajcie 9 marca transmisje z Premier League z Glasgow na kanale SPORTKLUB.
Będzie konkurs i bardzo trudne pytanie dot. Polskiego Darta
www.sportklub.pl
Niebawem więcej informacji bo każdy dzień przynosi niespodzianki
Trzymajcie kciuki w przerwach między rzucaniem do tarczy a myśleniem o rzucaniu do tarczy |
|
|
|
|
ESD_Shanghai
Drużyna: SHANGHAI
Dołączył: 15 Mar 2014 Posty: 81 Skąd: Elbląg
|
Wysłany: Pią Mar 03, 2017 9:54 am
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8.
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33.
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Mar 03, 2017 3:18 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8.
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33.Paweł Kamiński - Pruszków
34.
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 9:38 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8.
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35.
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. |
|
|
|
|
DON_Wit
Lotki: Szukam
Dołączył: 10 Gru 2015 Posty: 27 Skąd: Warszawa/Wrocław
|
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Mar 08, 2017 10:49 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8.
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38.
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. |
|
|
|
|
Marlenka88
Wiek: 35 Dołączyła: 07 Lut 2017 Posty: 5 Skąd: Radom
|
Wysłany: Czw Mar 09, 2017 5:33 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
9.
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43.
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. |
|
|
|
|
woyti180
Drużyna: PRZEPOMPOWNIA TORUŃ
Lotki: 18g
Dołączył: 29 Lip 2012 Posty: 53 Skąd: Toruń
|
Wysłany: Pią Mar 10, 2017 10:52 am
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
9.
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr WINIARSKI Toruń
44.Wojciech PASINSKI Toruń
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź |
|
|
|
|
SOLO
Drużyna: Sami Swoi - Łódź
Tarcza: Blade IV
Lotki: Winmau Testament 26g.
Pomógł: 1 raz Wiek: 47 Dołączył: 03 Sty 2009 Posty: 275 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Mar 10, 2017 11:43 am
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
9.
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr WINIARSKI Toruń
44.Wojciech PASINSKI Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Mar 11, 2017 2:48 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź |
|
|
|
|
Jacek Krupka
Drużyna: 2
Lotki: Harołs
Wiek: 46 Dołączył: 14 Wrz 2011 Posty: 238 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Mar 11, 2017 3:20 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Mar 11, 2017 3:29 pm
|
|
|
Uwaga Darterki i Darterzy!!!
Info od organizatorów!!!
Podczas sobotniego dnia turniejowego (25 marca) będzie prowadzona dodatkowa klasyfikacja DRUŻYNOWA (miast, wiosek, aglomeracji) o Puchar sklepu SMJ Sport oraz o bez...cenne nagrody rzeczowe.
Najlepsza drużyna zgarnia wszystko!!!
Mamy nadzieję, że wyzwoli to w Was odrobinę większą motywację indywidualną by walczyć o każde miejsce... A wszystko to dla swojej drużyny.
Regulamin konkursu:
1. Maksymalna ilość zawodników zgłoszonej Drużyny to 5 osób. Minimalna to 3 osoby.
2. W skład Drużyny mogą wchodzić mężczyźni, kobiety i młodzież.
3. Punkty dla Drużyny maksymalnie mogą zdobywać 4 osoby. W tym zawsze minimum 2 i maksimum 3 zawodników turnieju mężczyzn.
Tak wiec warto mieć w Drużynie "kobietę" i/lub "młodzieżowca" choć to nie jest wymóg konieczny. Ale w kobietach i w młodzieży dodatkowa moc punktowa
4. Punktacja konkursu:
a) turniej mężczyzn:
1 - 35 pkt
2 - 30 pkt
3-4 - 25 pkt
5-8 - 20 pkt
9-16 - 15 pkt
17-32 - 10 pkt
33-48 - 5 pkt (w turnieju męskim - 3 miejsce w grupie również punktowane )
b) turniej kobiet:
1 - 20 pkt
2 - 15 pkt
3-4 - 10 pkt
5-8 - 5 pkt
c) turniej młodzieży:
1- 20 pkt
2 - 15 pkt
3-4 - 10 pkt
5-8 - 5 pkt
5. Głównym kryterium doboru Drużyny jest miejscowość zamieszkania.
6. W przypadku dużej ilości osób z jednego miasta podział drużyny i zgłoszenie Drużyny musi nastąpić przed rozpoczęciem turnieju Pucharu Polski.
7. W przypadku chęci łączenia dwóch miast z jednego regionu (województwa) w jedną Drużynę - musi się to odbyć za zgodą organizatora. Tylko wtedy gdy są maks. po 2 osoby z danych miast.
Już widzimy kilka potencjalnych Drużyn:
Warszawa 1
Warszawa 2
Warszawa 3
Warszawa 4
Łódź 1
Łódź 2
Łódź 3
Suwałki
Augustów
Morąg
Toruń
Pionki
Radom
Elbląg
Kętrzyn
Poznań
Koszalin
Wołomin
Mińsk Mazowiecki
i jeszcze kilka innych, które się ukrywają wirtualnie
Czekamy na Was!!!
Gratulujemy jeszcze raz Jackowi Krupce i Karolowi Sitnikowi wygrania Voucherów na darmowa grę podczas 2-dniowego Festiwalu Darta.
Oni już wpisowe mają z głowy. Mogą spokojnie stawiać kolejki
Kolejny konkurs już w czwartek!!! Sportklub - transmisja z Premier League.
Zapraszamy. |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Mar 13, 2017 2:59 pm
|
|
|
Kolejna dawka informacji!!!
Podczas sobotniego i niedzielnego Pucharu Polski/Otwartych Mistrzostw Warszawy i Mazowsza jest możliwość wygrania (przez finalistów i finalistki turniejów) dodatkowych 50 zł do nagród gwarantowanych!!!
Jak to zrobić?
Bardzo prosta droga
1. Trzeba dostać się do finału (czyli wygrać ok. 7-8 meczy)
2. Średnia z 3 lotek w finale danego zawodnika musi przekroczyć:
- 80 pkt u mężczyzn (Średnio 18-19 lotka)
- 62 pkt u kobiet (Średnio 24-25 lotka)
Myślimy, że jest to wykonalne.
Wręcz nie przyjmujemy innych ewentualności
Już trzymamy kciuki za przyszłych finalistów
Prosimy o zapisy na forum!!! |
|
|
|
|
Lone_Wolf
Drużyna: wolny strzelec
Tarcza: BULL"S dual core
Lotki: Bobby George 23 g
Wiek: 64 Dołączył: 26 Sty 2013 Posty: 73 Skąd: Krosno
|
Wysłany: Pon Mar 13, 2017 4:17 pm
|
|
|
Tylu zachętom nie można się oprzeć. Prosimy organizatorów o dopuszczenie do turnieju drużynowego reprezentacji Krosna w składzie:
1. Adrian Michna, zam. Krosno, dzielnica Osiedle Traugutta
2. Marek Hawrot, zam. Krosno, dzielnica Białobrzegi
3. Dariusz Furman, zam. Krosno, dzielnica Rzeszów
4. Gustaw Pluta, zam. Krosno, dzielnica Skopanie Osiedle |
|
|
|
|
Lone_Wolf
Drużyna: wolny strzelec
Tarcza: BULL"S dual core
Lotki: Bobby George 23 g
Wiek: 64 Dołączył: 26 Sty 2013 Posty: 73 Skąd: Krosno
|
Wysłany: Pon Mar 13, 2017 4:21 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź |
|
|
|
|
|