DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa - Puchar Polski POD - 25-26 marca 2017 r.
Autor Wiadomość
Artur 


Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Unicorn - Jamie Caven 23 g
Wiek: 47
Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 42
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Wto Mar 14, 2017 11:02 pm   

Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki

Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn

Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łód
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 15, 2017 4:14 pm   

Nagrody rzeczowe dla laureatów 1 miejsca w klasyfikacji drużynowej sobotniego turnieju PP/Otwartych Mistrzostw Warszawy ufundował kanał telewizyjny SportKlub oraz sklep SMJ Sport.
Przypominamy.
Drużyna maksymalnie 5 osobowa.
Minimalnie 3 osobowa.
Skład z jednego miasta (ew.Jeden region - w przypadku braku min. 3 zawodników z jednego miasta).
Liczy się najlepszy wynik 4 osób z drużyny. 3 mężczyzn/1 kobiety (1 młodzieżowca).
 
 
pepec 


Drużyna: Dart Zamość
Lotki: power 8zero 21g
Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 5
Skąd: Zamość
Wysłany: Śro Mar 15, 2017 7:14 pm   

Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki

Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość

Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łód
 
 
pepec 


Drużyna: Dart Zamość
Lotki: power 8zero 21g
Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 5
Skąd: Zamość
Wysłany: Śro Mar 15, 2017 7:32 pm   

Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki

Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Marcin Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość


Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łód
 
 
pepec 


Drużyna: Dart Zamość
Lotki: power 8zero 21g
Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 5
Skąd: Zamość
Wysłany: Śro Mar 15, 2017 7:38 pm   

Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki

Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość


Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łód
 
 
Dzbar 


Drużyna: TORNADO - GDAŃSK
Tarcza: BLADE 4
Lotki: Sky Pro Talzano 22 gr
Dołączył: 12 Wrz 2012
Posty: 69
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Mar 16, 2017 12:29 pm   

Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki

Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk


Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łód
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 18, 2017 12:22 am   

UWAGA!!!

W związku z koniecznością sprawnego przeprowadzenia turniejów Pucharu Polski & I Otwartych Mistrzostw Warszawy i Mazowsza (mając na uwadze ogromne zainteresowanie Festiwalem Darta w Stolicy a co za tym idzie spodziewając się liczby wszystkich uczestników powyżej 100 :-) ) informujemy, iż postanowiliśmy by mecze rozgrywać na następujących zasadach:

Festiwal rozpoczynamy punktualnie o 12.30 w sobotę i w niedzielę.
Zapisy od godziny 11.30 do 12.15.

Turniej kobiet:
- rozgrywany na 1-2 tarczach
- mecze w grupach do 2 wygranych legów
- mecze (ew. 1/8), 1/4 i 1/2 do 3 wygranych legów
- finał do 4 wygranych legów
- nagradzamy 8 najlepszych Pań

Turniej mężczyzn:
- rozgrywany na 8-9 tarczach
- mecze w grupach do 2 wygranych legów
- mecze (ew. 1/32), 1/16, 1/8 do 3 wygranych legów
- mecze 1/4 i 1/2 do 4 wygranych legów
- finał do 5 wygranych legów
- nagradzamy 8 najlepszych Panów

Turniej młodzieżowy:
Początek turnieju po zakończeniu grup turnieju mężczyzn lub po zakończeniu udziału ostatniego "młodzieżowca" w turnieju głównym.
- rozegramy w systemie pucharowym (nie gramy grup) również do 2 wygranych legów do ćwierćfinałów włącznie.
- półfinały i finał do 3 wygranych legów.
- nagradzamy 8 najlepszych młodzieżowców

Mecze półfinałowe 3 turniejów rozegramy jednocześnie na 6 tarczach.

Mecze finałowe po kolei na tarczy finałowej
1. Młodzież
2. Kobiety
3. Mężczyźni
Uroczyste zakończenie turniejów i wręczenie nagród planowane jest na godz. 19.30 - 20.00.
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 18, 2017 6:52 am   

Odbiór nagród: :brawo:
Z naszej strony nie widzimy problemu we wcześniejszym odbiorze nagród przez laureatów turnieju (zarówno w sobotę jak i w niedzielę).
Rozumiemy to bardzo dobrze. To są Wasze nagrody i na pewno nie uszczuplimy Waszych kopert z tego powodu o połowę! :yes:

Półfinaliści markerują i sędziują mecze finałowe więc na pewno czołowa czwórka turniejów "musi" pozostać do końca. :P
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 19, 2017 9:24 pm   

Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki

Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość

Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość

Szykują się małe mistrzostwa Zamościa :-)
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 20, 2017 10:03 am   

2-dniowy Festiwal Darta w stolicy.

Przypominamy o co gracie, jak gracie i co możecie wygrać :-)

Gramy na 12 stanowiskach:
1. Mężczyźni na 10-11 tarczach
2. Kobiety na 1-2 tarczach

Sobota:
12.25 -12.30
Uroczyste wręczenie vocherów darterskich i pamiątkowych gadżetów SportKlubu i SMJ Sport dla 4 laureatów i zawodników, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi podczas telewizyknego konkursu darterskiego SportKlubu i Warsaw Darts Group.

12.30
1. Otwarte Mistrzostwa Warszawy WDG & Puchar Polski POD nr 14 w sezonie.

Wpisowe - młodzież do 18 lat gra za darmo:
- kat. kobiety - 19,99 zł ;-) (20% zniżka wiosenna :-D )
- kat. mężczyźni - 25 zł
- kat. młodzież (do 21 lat) - gratis

Puchary i medale ufundował SMJ Sport.
Nagrody rzeczowe ufundowali SMJ Sport i Manufaktura Cukierków.
Nagrody finansowe ufundowaliście sobie sami :-) wraz z delikatną naszą pomocą.

2. Klasyfikacja drużynowa o Puchar SMJ Sport (suma występów indywidualnych maks. 4 zawodników z maks. 5 osobowej ekipy).
wpisowe - 0 zł

Puchary i medale ufundował SMJ Sport.
Nagrody rzeczowe ufundowali SportKlub, SMJ Sport i Miody Gustawa.

3. Puchar SMJ dla najlepszego dartera lub darterki stolicy Otwartych Mistrzostw Warszawy Warsaw Darts Group - upatrzymy sobie takiego jednego lub jedną - decyzja subiektywna organizatorów :-)

Puchar ufundował SMJ Sport.
Nagrody rzeczowe ufundowali Sport Klub SMJ Sport, Miody Gustawa i Manufaktura Cukierków.
Nagrody finansowe ufundowało Stowarzyszenie Sportowe Warsaw Darts Group.

20.00 - 21.00
Uroczyste wręczenie nagród po zakończeniu emocji darterskich.

Niedziela:
godz. 12.30

1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza & Puchar Polski POD nr 15 w sezonie.
Wpisowe - młodzież do 18 lat gra za darmo:
- kat. kobiety - 19,99 zł (20% zniżka wiosenna :) )
- kat. mężczyźni - 25 zł
- kat. młodzież (do 21 lat) - gratis

Puchary i medale ufundował CALINO Trofea Sportowe.
Nagrody rzeczowe ufundowali SMJ Sport.
Nagrody finansowe ufundowaliście sobie sami :-) wraz z delikatną naszą pomocą.

2. Konkurs darterski "9 lotki" o Puchar CALINO - turniej bez podziału na kategorie.
Wpisowe - 5 zł za "podejście do tarczy".
Można zagrać maks. 3 razy.

Puchar ufundował CALINO Trofea Sportowe.
Nagrody rzeczowe SMJ Sport i Sport Klub.
Nagrody finansowe ufundowaliście sobie sami :-) wraz z naszą pomocą.

3. Klasyfikacja Open Festiwalu Darta o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego
- Puchar dla najlepszego dartera lub darterki :-) 2 dni turniejowych.

Puchar ufundował Marszałek Województwa Mazowieckiego.

19.00 - 20.00
Uroczyste wręczenie nagród po zakończeniu emocji darterskich

Uwaga!
Miejsc siedzących (sof, krzeseł), stolików jest na sali głównej bardzo dużo. Pomieścicie się na pewno.
A na dole w sali darterskiej też kilkadziesiąt.

Ceny "alkoholi po Warszawsku" zwłaszcza, że jest to samo centrum imprezowe stolicy.
Negocjujemy...ale i tak jak się uda to piwka będą po 8-10 zł.

Zapraszamy wszystkich na "Sportowe" Zawody. ;-)
 
 
Przemekpospiech 


Wiek: 21
Dołączył: 01 Mar 2017
Posty: 3
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon Mar 20, 2017 5:22 pm   

Jacek Pośpiech - Toruń do męskiego :)
 
 
kowallus68 



Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 49
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 20
Skąd: Morąg
Wysłany: Pon Mar 20, 2017 7:51 pm   

Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki

Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
66. Mariusz Matwiejuk - Morąg

Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
9. Hubert Matwiejuk - Morag
 
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 21, 2017 2:57 pm   

1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki

Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
66. Mariusz Matwiejuk - Morąg
67. Jacek Pośpiech - Toruń

Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
9. Hubert Matwiejuk - Morag
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 12:14 am   

Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki

Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
66. Mariusz Matwiejuk - Morąg
67. Jacek Pośpiech - Toruń
68. Dawid Herberg - Łódź

Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
9. Hubert Matwiejuk - Morag
10. Dawid Herberg - Łódź
 
 
Artur S. 


Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: One 80 SWORD EDGE Cutlass 21g
Wiek: 44
Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 10:01 am   

Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki

Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
66. Mariusz Matwiejuk - Morąg
67. Jacek Pośpiech - Toruń
68. Dawid Herberg - Łódź
69. Artur Sobociński

Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
9. Hubert Matwiejuk - Morag
10. Dawid Herberg - Łódź
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group