DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa - Puchar Polski POD - 25-26 marca 2017 r.
Autor Wiadomość
SOLO 



Drużyna: Sami Swoi - Łódź
Tarcza: Blade IV
Lotki: Winmau Testament 26g.
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 274
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 1:12 pm   

Pytanko do Organizatorów,

czy nie będzie problemu z postawieniem słoika na zbiórkę dla rodziny Maćka Jankowskiego, którego Memoriał odbędzie się w Łodzi 1 kwietnia?
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 3:04 pm   

Cześć Michał.

Po pierwsze - to pytanie chyba nie powinno paść na forum i to w takiej formie.
Numer telefonu do nas jest na forum w pierwszym poście. Zapraszam do rozmowy tel.
Te sprawy załatwia się inaczej.

Po drugie - nie my jesteśmy właścicielami lokalu i trochę późno o to pytasz. Musielibyśmy skontaktować się z menadżerem i właścicielką klubu :telefon: by zapytać o zgodę, a czasu mało na wszystko.

Po trzecie - my wspieramy różne inicjatywy i doceniamy każdą formę pomocy, zwłaszcza w tak szlachetny sposób :brawo: , ale prośba o telefon byśmy dogadali ewentualne szczegóły.

Czekamy na tel.

Pozdrawiamy Łódź! :D
 
 
puszek 


Drużyna: KUŹNIALegionas Wilno
Tarcza: Harrows
Lotki: Harrows Bristow
Wiek: 20
Dołączył: 12 Wrz 2014
Posty: 9
Skąd: Warszawa (Mokotów)
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 3:22 pm   

Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki

Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
66. Mariusz Matwiejuk - Morąg
67. Jacek Pośpiech - Toruń
68. Dawid Herberg - Łódź
69. Artur Sobociński
70. Michał Chiliński - Warszawa

Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
9. Hubert Matwiejuk - Morag
10. Dawid Herberg - Łódź
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 5:30 pm   

Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki

Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
66. Mariusz Matwiejuk - Morąg
67. Jacek Pośpiech - Toruń
68. Dawid Herberg - Łódź
69. Artur Sobociński- Warszawa
70. Michał Chiliński - Warszawa
71. Jacek Soszyński - Pruszcz Gdański

Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
9. Hubert Matwiejuk - Morag
10. Dawid Herberg - Łódź
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 23, 2017 8:44 am   

Turyści i Darterzy!
Zawodnicy i Imprezowicze! :-)

Informujemy, że w stolicy 26 marca odbędzie się Półmaraton Warszawski.

W związku z tym mogą wystąpić delikatne problemy komunikacyjne.

A i możecie się jeszcze zapisać na bieg. :-)
Start w niedzielę o 10.00 z Placu Teatralnego (1 km od niePowiem).

Zamiast żyć z bólem głowy po sobotnim imprezowym 1 dniu Festiwalu...możecie wybrać się na biegowe zwiedzanie miasta :-)
Trasa maratonu obejmuje okolice Waszych hosteli i klubu.
Masa krytyczna przebiegnie Nowym Światem w godz. 10.00 - 10.30.

A jak skończycie zapraszamy na nasz (kolejny) maraton darterski do klubu niePowiem ;-)

Zapraszamy do uczestnictwa i kibicowania.
Polecamy :-D

http://pzupolmaratonwarszawski.com
 
 
Patton 


Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 123
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Mar 23, 2017 8:48 am   

Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki

Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
66. Mariusz Matwiejuk - Morąg
67. Jacek Pośpiech - Toruń
68. Dawid Herberg - Łódź
69. Artur Sobociński- Warszawa
70. Michał Chiliński - Warszawa
71. Jacek Soszyński - Pruszcz Gdański
72. Antoni Jurasz - Białystok
73. Krzysztof Jurczuk - BIałystok
74. Krzysztof Iwaniuk - Białystok
75. Tomasz Janicki - Białystok

Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
9. Hubert Matwiejuk - Morag
10. Dawid Herberg - Łódź
 
 
Brzęczu 


Drużyna: Warszawskie rekiny
Tarcza: wimau blada IV
Pomógł: 1 raz
Wiek: 59
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 613
Skąd: Piastów
Wysłany: Pią Mar 24, 2017 9:31 pm   

Dopiszcie mnie.
 
 
Brzęczu 


Drużyna: Warszawskie rekiny
Tarcza: wimau blada IV
Pomógł: 1 raz
Wiek: 59
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 613
Skąd: Piastów
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 7:02 am   

LEPIEJ BYĆ WCZEŚNIEJ - MARSZ DLA EUROPY ZABLOKUJE DOJAZD!
Zaczyna się o 12
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 3:30 pm   

Puchar Polski rozlosowano jakiś czas temu:
Kobiety (21 pań)

Grupa 1
Kasia Drążek
Natalia Kossakowska
Magdalena Musiał
Kinga Małek
Kalina Pietrzak
Mariola Hawryluk

Grupa 2
Patrycja Glowacka
Wioletta Zientara
Dominika Juszko
Nina Lech
Małgorzata Pacierpnik

Grupa 3
Olka Boniecka
Asia Kubowicz
Kasia Nowaczek
Edyta Rogalska
Anna Bieda

Grupa 4
Małgorzata Markowska
Agnieszka Lidzbarska
Małgorzata Borgosz
Daria Golly
Joanna Pieczulis
Ostatnio zmieniony przez Warsaw Darts Sob Mar 25, 2017 3:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 3:46 pm   

Mężczyźni (128 osób)

Grupa 1
Adrian Lewandowski
Maciej Matoga
Rafał Ośko
Dawid Herberg

Grupa 2
Adam Zapaśnik
Szaniawski Marcin
Robert Nowak
Piotr Karolak

Grupa 3
Wojciech Pasinski
Piotr Majek
Paweł Kubaliński
Adam Kłopotowski

Grupa 4
Piotr Winiarski
Adam Bekus
Mariusz Brzozowski
Krzysztof Kwiatkowski

Grupa 5
Piotr Sawicki
Tomasz Janicki
Arkadiusz Leński
Adrian Michna

Grupa 6
Krzysztof Chmielewski
Tomasz Kozłowski
Piotr Świącki
Gustaw Pluta

Grupa 7
Robert Rodkiewicz
Piotr Pech
Krzysztof Jurczuk
Wojciech Kozłowski

Grupa 8
Zbigniew Piwoński
Krzysztof Iwanicki
Wojtek Gleń
Krzysztof Iwaniuk

Grupa 9
Maciej Lidzbarski
Tomasz Suszek
Przemysław Frątczak
Jakub Majek

Grupa 10
Artur Markowski
Piotr Cyrusek
Michał Grabarczuk
Kacper Moczarski

Grupa 11
Grzegorz Czerwiński
Piotr Markiewicz
Mariusz Golly
Wojtek Bułakowski

Grupa 12
Marek Wawrzyniak
Krzysztof Waberski
Krzysztof Kuprewicz
Mateusz Fabisiak

Grupa 13
Cezary Wiśniewski
Mateusz Bąkała
Marcin Wroński
Konrad Kondracki

Grupa 14
Jacek Soszyński
Grzegorz Ostrowski
Paweł Styczyński
Artek Rogalski

Grupa 15
Witold Scholz
Dariusz Furman
Jarek Kowalczyk
Mateusz Sawicki

Grupa 16
Adam Ślaski
Konrad Małek
Andrzej Sokołowski
Tomek Szarański
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 3:56 pm   

Grupa 17
Andrzej Dębkowski
Tomasz Bugaj
Paweł Marciniak
Łukasz Drygiel

Grupa 18
Marek Kubowicz
Damian Starzyński
Marcin Muszyński
Maciej Zaborski

Grupa 19
Sebastian Błażejewski
Artur Kowalczuk
Jakub Sak
Robert Goławski

Grupa 20
Mar Mar
Mariusz Rosłaniec
Maciej Orłowski
Artur Sobociński

Grupa 21
Darek Pawłowski
Michał Chiliński
Marcin Łask
Paweł Zgutka

Grupa 22
Mateusz Rybka
Piotr Warwas
Piotr Kowalewski
Mirek Kowalski

Grupa 23
Paweł Kowalski
Tomasz Milewczyk
Mariusz Matwiejuk
Slawek Wiśniewski

Grupa 24
Przemek Pośpiech
Wiktor Nurzyński
Tomasz Brzęczkowski
Adam Bieda

Grupa 25
Jacek Krupka
Jacek Pośpiech
Norbert Krzywosz
Darek Cieplucha

Grupa 26
Łukasz Wacławski
Antoni Jurasz
Kamil Dabrowski
Maciej Luty

Grupa 27
Piotr Białecki
Zbigniew Żelichowski
Jakub Kowalczyk
Adam Kubiak

Grupa 28
Krzysztof Chechliński
Jacek Domka
Piotr Ostrowski
Michal Bełza

Grupa 29
Seba Białecki
Zenon Szymański
Karol Sitnik
Paweł Pruchniak

Grupa 30
Marek Pietralczyk
Adam Jurzyk
Michał Borowiecki
Marek Hawrot

Grupa 31
Marcin Jezionek
Arek Hawryluk
Dominik Wasiak
Konrad Babula

Grupa 32
Michal Sujkowski
Krzysztof Makowski
Bartek Michalowski
Tomek Janus
 
 
patryk 


Drużyna: Partner Poznań
Tarcza: nie ma
Lotki: barówki
Wiek: 28
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 387
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 7:21 pm   

Jakieś wyniki Panowie?
 
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 11:34 pm   

Wyniki grup turnieju mężczyzn:

1
Adian Lewandowski 1
Maciej Matoga 3
Rafał Ośko 2
Dawid Herberg 4

2
Adam Zapaśnik 1
Szaniawski Marcin 4
Robert Nowak 2
Piotr Karolak 3

3
Wojciech Pasinski 1
Piotr Majek 4
Paweł Kubaliński 3
Adam Kłopotowski 2

4
Piotr Winiarski 3
Adam Bekus 1
Mariusz Brzozowski 4
Krzysztof Kwiatkowski 2

5
Piotr Sawicki 2
Tomasz Janicki 4
Arkadiusz Leński 3
Adrian Michna 1

6
Krzysztof Chmielewski 1
Tomek Kozłowski 2
Piotr Świacki 4
Gustaw Pluta 3

7
Robert Rodkiewicz 4
Piotr Pech 3
Krzysztof Jurczuk 1
Wojtek Kozłowski 2

8
Zbigniew Piwoński 1
Krzysztof Iwanicki 4
Wojtek Gleń 2
Krzysztof Iwaniuk 3

9
Maciej Lidzbarski 2
Suszek Tomasz 4
Przemek Frontczak 1
Jakub Majek 3

10
Artur Markowski 1
Piotr Ciurysek 3
Michał Grabarczuk 4
Kacper Moczarski 2

11
Grzegorz 2
Piotr Markiewicz 4
Mariusz Golly 1
Wojtek Bułakowski 3

12
Marek Wawrzyniak 4
Krzysztof Waberski 1
Krzysztof Kuprewicz 3
Mateusz Fabisiak 2


13
Cezary Wiśniewski 2
Mateusz Bakała 4
Marcin Wroński 3
Konrad Kondracki 1

14
Jacek Soszyński 3
Grzegorz Ostrowski 4
Paweł Styczyński 1
Artek Rogalski 2

15
Witold Scholz 3
Dariusz Furman 1
Jarek Kowalczyk 4
Mateusz Sawicki 2

16
Adam Sląski 1
Konrad Małek 2
Andrzej Sokołowski 4
Tomek Szarański 3

17
Andrzej Dębkowski 1
Tomasz Bugaj 2
Paweł Marciniak 3
Łukasz Drygiel 4

18
Marek Kubowicz 2
Damian Starzyński 3
Marcin Muszyński 4
Maciej Zaborski 1

19
Błażejewski Sebastian 1
Artur Kowalczuk 3
Jakub Sak 4
Robert Goławski 2

20
Marcin Marczewski 1
Mariusz Rosłaniec 3
Maciej Orłowski 4
Artur Sobociński 2

21
Dariusz Pawłowski 2
Michał Chiliński 4
Marcin Łask 3
Paweł Zgutka 1

22
Mateusz Rybka 2
Piotr Warwas 1
Piotr Kowalewski 4
Mirek Kowalski 3

23
Paweł Kowalski 3
Tomasz Milewczyk 2
Mariusz Matwiejuk 4
Sławek Wiśniewski 1

24
Przemek Pośpiech 2
Wiktor Nurzyński 3
Tomasz Brzeczkowski 4
Adam Bieda 1

25
Jacek Krupka 1
Jacek Pośpiech 4
Norbert Krzywosz 3
Darek Cieplucha 2

26
Łukasz Wacławski 2
Antoni Jurasz 1
Kamil Dąbrowski 4
Maciej Luty 3

27
Piotr Białecki 1
Zbigniew Żelichowski 3
Jakub Kowalczyk 4
Adam Kubiak 2

28
Krzysztof Chechlinski 2
Jacek Domka 3
Piotr Ostrowski 1
Michał Bełza 4

29
Sebastian Białecki 1
Zenon Szymański 4
Karol Sitnik 2
Paweł Pruchniak 3

30
Marek Pietralczyk 1
Adam Jurzyk 2
Michał Borwiecki 4
Marek Hawrot 3

31
Marcin Jezionek 3
Arkadiusz Hawryluk 4
Dominik Wasiak 1
Konrad Babula 2

32
Michał Sujkowski 1
Krzysztof Makowski 4
Bartek Michałowski 2
Tomek Janus 3
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 11:38 pm   

Wyniki grup turnieju kobiet:

1
Kasia Drążek 1
Natalia Kossakowska 6
Magdalena Musiał 2
Kinga Małek 5
Kalina Pietrzak 3
Mariola Hawryluk 4

2
Patrycja Głowacka 4
Wioletta Zientara 5
Dominika Juszko 3
Nina Lech 1
Małgorzata Pacierpnik 2

3
Ola Boniecka 3
Joanna Kubowicz 2
Katarzyna Nowaczek 1
Edyta Rogalska 5
Anna Bieda 4

4
Małgorzata Markowska 1
Agnieszka Lidzbarska 5
Małgorzata Borgosz 3
Daria Golly 2
Joanna Pieczulis 4
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 111
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 25, 2017 11:52 pm   

Klasyfikacja końcowa turnieju kobiet:

8 Pań nagrodzonych Pucharami od SMJ, medalami, bonami do sklepu SMJ na kwotę 550 zł oraz finansowymi niespodziankami na kwotę 750 zł) :o

1. Małgorzata Markowska

2. Nina Lech
3-4. Katarzyna Drążek
3-4. Katarzyna Nowaczek


5-8. Daria Golly
5-8. Joanna Kubowicz
5-8. Magdalena Musiał
5-8. Małgorzata Pacierpnik

9-12. Kalina Pietrzak
9-12. Dominika Juszko
9-12. Ola Boniecka
9-12. Małgorzata Borgosz

13-16. Mariola Hawryluk
13-16. Patrycja Głowacka
13-16. Anna Bieda
13-16. Joanna Pieczulis

17-20. Kinga Małek
17-20. Wioletta Zientara
17-20. Edyta Rogalska
17-20. Agnieszka Lidzbarska

21. Natalia Kossakowska
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group