DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
03-05.03.2017 - GRAND PRIX POD 7 & 8 Łódź
Autor Wiadomość
Maciej Chorbiński 
www.pdodarts.pl



Tarcza: Winmau Blade4
Lotki: Red Dragon Swingfire II 23 g.
Pomógł: 14 razy
Wiek: 41
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 1528
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: Pią Mar 03, 2017 7:21 pm   03-05.03.2017 - GRAND PRIX POD 7 & 8 Łódź

PLAN WEEKENDU GRAND PRIX- 03-05.03.2017

PIĄTEK 05.03

Turniej Deblowy w kat. Pań i Panów

Zapisy do 18:30, Start Turniejów 19:00

Wpisowe od pary- 20 zł
System rozgrywek- grupy + SKO, Best of 3 w grupach, po grupach Best of 5 , 501 d.o. (dwóch zawodników na jednym liczniku)


Wysokość nagród:
1. 35 %
2. 25 %
3. 15 %- dwie pary deblowe



SOBOTA 04.03

1 ) Turniej VII Grand Prix Polski- kat Pań i Panów

Zapisy do 10:00, Start Turniejów 10:30

• Turniej Panów- w grupach system gry best of 3, po grupach 2 rundy best of 5, następnie best of 7 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 9
• Turniej Pań- w grupach system gry best of 3, po grupach best of 5 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 7

Punkty do rankingu krajowego dostają zawodnicy którzy w rozgrywkach grupowych zajęli miejsca 1-2 (zawodnicy grający w rundzie pucharowej)

Wprowadzamy możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród. Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.



2) Turniej Indywidualny – Grand Prix Cup dla zawodników, którzy nie zakwalifikowali się do rozgrywek fazy pucharowej (sko) (panie i panowie grają osobno)

System rozgrywek- SKO
Wpisowe – 10 zł
Wysokość nagród Turnieju Panów:
1. 150 zl
2. 100 zł
3. 75 zł (dwóch zawodników)

Wysokość nagród w Turnieju Pań będzie ustalona po zamknięciu zapisów.



3) Rozgrywki Drużynowe Polskiej Ligi Steeldarta- rozpoczęcie po zakończeniu Turniejów Grand Prix oraz Grand Prix Cup.



NIEDZIELA 05.03

Turniej VIII Grand Prix Polski- kat Pań i Panów

Zapisy do 10:00, Start Turniejów 10:30

• Turniej Panów- w grupach system gry best of 3, po grupach 2 rundy best of 5, następnie best of 7 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 9
• Turniej Pań- w grupach system gry best of 3, po grupach best of 5 do półfinału włącznie, finał w systemie best of 7

Punkty do rankingu krajowego dostają zawodnicy którzy w rozgrywkach grupowych zajęli miejsca 1-2 (zawodnicy grający w rundzie pucharowej)

Wprowadzamy możliwość odbioru nagród finansowych w wysokości 50 % przed ceremonią wręczenia nagród. Całość nagród będzie wypłacona podczas ceremonii rozdania nagród.



WPROWADZONY ZOSTAJE RANKING DRUŻYNOWY, KTÓRY OBOWIĄZUJE W DANYM WEEKENDZIE GRAND PRIX



Drużyna zbiera punkty z 3 Turniejów rozgrywanych podczas danego weekendu (liczone są punkty najlepszych 6 zawodników z drużyny)
Punktacja Turniejowa POD:
Turniej Deblowy- współczynnik 8
Turnieje Singlowe- współczynnik 4
Punkty przyznawane są zawodnikom z fazy pucharowej.

Po zakończeniu niedzielnego Turnieju Grand Prix zostanie wręczony

DRUŻYNOWY PUCHAR GRAND PRIX
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 03, 2017 7:24 pm   

W Turniejach deblowych mamy 21 par damskich i 80 par męskich

Grupy Pań

1
ZAŁAWKA-GŁOWACKA
LANGNER-GRELA
BONIECKA-SŁOWIKOWSKA
WIESZCZECZYŃSKA-MARSZAŁEK
KOWALSKA-KUZNOWICZ
PIETRZAK-ZAJDA


2
GOLLY-MUSIAŁ
ZIENTARA-SIEMASZKO
LECH-PACIERPNIK
BIEDA-CZECHOWSKA
URBANIAK-SOLARZ


3
KOWALCZYK-PAWLICKA
DZIAŁKOWSKA-KALWASIŃSKA
DRĄŻEK-FIDELUS
RZEPKA-GRZESIK-ŻYŁKA
KUBOWICZ-NOWACZEK


4
MARKOWSKA-SMOLIŃSKA
GROSZEK-KŁOPOTOWSKA
GRZYB-MISZTAL
WOLSKA- RYCZKOWSKA
JAWORSKA-MIKIETYŃSKA


Grupy Panów

1
PRZYBYLOK-JURASZCZYK
KOŁODZIEJCZYK-DUDARZ
PAWLICKI-CIEŚLAK
SIEMASZKO-OLEJNICZAK
SZYMAŃSKI- SAWICKI


2
WASIAK-KRUPKA
MATOGA-RZEMIŃSKI
KANIEWSKI-MADEJ
JAGIENIAK-KUDLIŃSKI
KASPRZYSZAK-KOVALOV


3
JASIŃSKI-SŁOMSKI
JANIAK-LEWANDOWSKI
ADAMCZYK-RYGLEWSKI
CHCECHLIŃSKI-KŁOPOTOWSKI
SÓJKOWSKI- SZENIMAN


4
OSTROWSKI-STRYJSKI
PIETRZAK-KOLANOWSKI
PIETRZAK- ŻEROMIŃSKI
FRUKACZ-FRUKACZ
OLEJNIK-LAUER


5
JEZIONEK-PILECKI
WIŚNIEWSKI- DĄBROWSKI
DYBKA-RYBKA
CHALABA-GODZISZEWSKI
FRYDRYCH-FRANKIEWICZ


6
DĘBKOWSKI- MIKUŁOWSKI
LEWANDOWICZ-PRZYBYŁOWSKI
KULJON-LISAJ
BIAŁECKI-HERBERG
CALIŃSKI-CALIŃSKI


7
WERNER-KOZŁOWSKI
KOWALCZYK- KOWALCZYK
BASIAK-KOWALSKI
MIKIETYŃSKI-RUCIŃSKI
GORZNY-KRZYSZCZYK


8
PIETRZAK- PRZYBYŁOWSKI
WARWAS-JAKUBCZYK
BIAŁECKI-CIEPLUCHA
WOŁYNKA- MICHNA
JAKUBOWSKI-SZCZESIK


9
HOFFA-ŁUCZAK
KOPANIA-MILEWCZYK
JURASZEK-PÓŁTORAK
JASIŃSKI-SAWICKI
ADAMCZYK-KOZŁOWSKI


10
SNARSKI-JAŚKIEWICZ
GALUBIŃSKI- SZCZEPANIAK
OSIŃSKI- DZIAŁKOWSKI
GOLLY-MACHA
PAŁASZEWSKI- DZIERŻAK


11
GRZANKA-KOCUS
KANIK- STRÓŻYK
KOTWAS-DĄBROWSKI
MARCHENKO-DĄBROWSKI
KUBOWICZ- SZARAŃSKI


12
BOROWIECKI-MACKIEWICZ
PISARSKI-STRZELECKI
KEMPISTY-LEWANDOWSKI
WASIAK-URBANIAK
KĘDZIERSKI-SZYLLER


13
NOWAK-JAWORSKI
GLEŃ-BIEDA
WROŃSKI- ADAMCZYK
FURMAN-FURMAN
ZAJĄC- MICHALSKI


14
KRASIŃSKI- SKRZYPSKI
KALWASIŃSKI- PODSADA
SOBOCIŃSKI- BŁAŻEJEWSKKI
OŚKO-DOMKA
UNISZEWSKI-PALMOWSKI


15
ŻYŁKA-SŁOWIKOWSKI
KWIECIAK-FRĄCKOWIAK
SZOSTAK-FIGLAK
GONTAREWICZ-MARCINIAK
OLSZEWSKI-ŚLIWIŃSKI


16
MARKOWSKI-DZIKOŁOWSKI
MAŁEK-MAŁEK
HAWROT-HAWROT
BIŃCZYK-SOLARZ
MISIAK- MAKWIŃSKI
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 1:29 am   

Wyniki Grup Pań

1
ZAŁAWKA-GŁOWACKA 2
LANGNER-GRELA 5
BONIECKA-SŁOWIKOWSKA 1
WIESZCZECZYŃSKA-MARSZAŁEK 4
KOWALSKA-KUZNOWICZ 3
PIETRZAK-ZAJDA 6


2
GOLLY-MUSIAŁ 3
ZIENTARA-SIEMASZKO 4
LECH-PACIERPNIK 1
BIEDA-CZECHOWSKA 5
URBANIAK-SOLARZ 2


3
KOWALCZYK-PAWLICKA 1
DZIAŁKOWSKA-KALWASIŃSKA 5
DRĄŻEK-FIDELUS 3
RZEPKA-GRZESIK-ŻYŁKA 2
KUBOWICZ-NOWACZEK 4


4
MARKOWSKA-SMOLIŃSKA 1
GROSZEK-KŁOPOTOWSKA 5
GRZYB-MISZTAL 4
WOLSKA- RYCZKOWSKA 3
JAWORSKA-MIKIETYŃSKA 2
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 1:39 am   

1/4 Finału Pań

BONIECKA-SŁOWIKOWSKA 1
RZEPKA-GRZESIK-ŻYŁKA 3

URBANIAK-SOLARZ 3
MARKOWSKA-SMOLIŃSKA 0

KOWALCZYK-PAWLICKA 0
ZAŁAWKA-GŁOWACKA 3

JAWORSKA-MIKIETYŃSKA 1
LECH-PACIERPNIK 3

1/2 Finały

RZEPKA-GRZESIK-ŻYŁKA 3
URBANIAK-SOLARZ 0



ZAŁAWKA-GŁOWACKA 0
LECH-PACIERPNIK 3


Final Turnieju Pań

RZEPKA-GRZESIK-ŻYŁKA 3
LECH-PACIERPNIK 2

Zwyciężczyniami Turnieju Deblowego Pań zostały


ALEKSANDRA GRZESIK-ŻYLKA I JOLANTA RZEPKA
Ostatnio zmieniony przez olka Sob Mar 04, 2017 1:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 1:44 am   

LAST 32


PAWLICKI-CIEŚLAK 2
SZOSTAK-FIGLAK 3

JAGIENIAK-KUDLIŃSKI 0
MISIAK- MAKWIŃSKI 3

ADAMCZYK-KOZŁOWSKI 3
GORZNY-KRZYSZCZYK 1

OSIŃSKI- DZIAŁKOWSKI 1
WOŁYNKA- MICHNA 3

DYBKA-RYBKA 3
GRZANKA-KOCUS 2

BIAŁECKI-HERBERG 3
KEMPISTY-LEWANDOWSKI 0

NOWAK-JAWORSKI 0
JASIŃSKI-SŁOMSKI 3

KRASIŃSKI- SKRZYPSKI 3
FRUKACZ-FRUKACZ 1

ADAMCZYK-RYGLEWSKI 3
FURMAN-FURMAN 1

OLEJNIK-LAUER 3
KALWASIŃSKI- PODSADA 1

KANIK- STRÓŻYK 3
FRYDRYCH-FRANKIEWICZ 1

PISARSKI-STRZELECKI 2
CALIŃSKI-CALIŃSKI 3

WERNER-KOZŁOWSKI 3
HOFFA-ŁUCZAK 0

WARWAS-JAKUBCZYK 3
PAŁASZEWSKI- DZIERŻAK 1

GONTAREWICZ-MARCINIAK 3
PRZYBYLOK-JURASZCZYK 1

MARKOWSKI-DZIKOŁOWSKI 3
WASIAK-KRUPKA 1
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 1:48 am   

LAST 16

SZOSTAK-FIGLAK 3
MISIAK- MAKWIŃSKI 0



ADAMCZYK-KOZŁOWSKI 3
WOŁYNKA- MICHNA 0



DYBKA-RYBKA 3
BIAŁECKI-HERBERG 1



JASIŃSKI-SŁOMSKI 1
KRASIŃSKI- SKRZYPSKI 3



ADAMCZYK-RYGLEWSKI 3
OLEJNIK-LAUER 2



KANIK- STRÓŻYK 3
CALIŃSKI-CALIŃSKI 2



WERNER-KOZŁOWSKI 3
WARWAS-JAKUBCZYK 2



GONTAREWICZ-MARCINIAK 3
MARKOWSKI-DZIKOŁOWSKI 0
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 1:50 am   

TURNIEJ PANÓW
LAST 8

SZOSTAK-FIGLAK 3
ADAMCZYK-KOZŁOWSKI 0


DYBKA-RYBKA 0
KRASIŃSKI- SKRZYPSKI 3


ADAMCZYK-RYGLEWSKI 3
KANIK- STRÓŻYK 2



WERNER-KOZŁOWSKI 2
GONTAREWICZ-MARCINIAK 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 1:52 am   

TURNIEJ PANÓW
1/2 FINAŁY


SZOSTAK-FIGLAK 3
KRASIŃSKI- SKRZYPSKI 0

ADAMCZYK-RYGLEWSKI 1
GONTAREWICZ-MARCINIAK 3
Ostatnio zmieniony przez olka Sob Mar 04, 2017 1:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 1:54 am   

FINAŁ PANÓW

SZOSTAK-FIGLAK 0
GONTAREWICZ-MARCINIAK 3


ZWYCIĘZCAMI TURNIEJU PANÓW ZOSTAŁ KRZYSZTOF GONTAREWICZ I DARIUSZ MARCINIAK
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 9:04 am   

Pełne Wyniki Pań

1 RZEPKA-GRZESIK-ŻYŁKA
2 LECH-PACIERPNIK
3-4 URBANIAK-SOLARZ
3-4 ZAŁAWKA-GŁOWACKA
5-8 BONIECKA-SŁOWIKOWSKA
5-8 MARKOWSKA-SMOLIŃSKA
5-8 KOWALCZYK-PAWLICKA
5-8 JAWORSKA-MIKIETYŃSKA
9-12 KOWALSKA-KUZNOWICZ
9-12 GOLLY-MUSIAŁ
9-12 DRĄŻEK-FIDELUS
9-12 WOLSKA- RYCZKOWSKA
13-16 WIESZCZECZYŃSKA-MARSZAŁEK
13-16 ZIENTARA-SIEMASZKO
13-16 KUBOWICZ-NOWACZEK
13-16 GRZYB-MISZTAL
17-20 LANGNER-GRELA
17-20 BIEDA-CZECHOWSKA
17-20 DZIAŁKOWSKA-KALWASIŃSKA
17-20 GROSZEK-KŁOPOTOWSKA
21-24 PIETRZAK-ZAJDA

Pełne wyniki Panów

1 GONTAREWICZ-MARCINIAK
2 SZOSTAK-FIGLAK
3-4 KRASIŃSKI- SKRZYPSKI
3-4 ADAMCZYK-RYGLEWSKI
5-8 ADAMCZYK-KOZŁOWSKI
5-8 DYBKA-RYBKA
5-8 KANIK- STRÓŻYK
5-8 WERNER-KOZŁOWSKI
9-16 MISIAK- MAKWIŃSKI
9-16 WOŁYNKA- MICHNA
9-16 BIAŁECKI-HERBERG
9-16 JASIŃSKI-SŁOMSKI
9-16 OLEJNIK-LAUER
9-16 CALIŃSKI-CALIŃSKI
9-16 WARWAS-JAKUBCZYK
9-16 MARKOWSKI-DZIKOŁOWSKI
17-32 PAWLICKI-CIEŚLAK
17-32 JAGIENIAK-KUDLIŃSKI
17-32 GORZNY-KRZYSZCZYK
17-32 OSIŃSKI- DZIAŁKOWSKI
17-32 GRZANKA-KOCUS
17-32 KEMPISTY-LEWANDOWSKI
17-32 NOWAK-JAWORSKI
17-32 FRUKACZ-FRUKACZ
17-32 FURMAN-FURMAN
17-32 KALWASIŃSKI- PODSADA
17-32 FRYDRYCH-FRANKIEWICZ
17-32 PISARSKI-STRZELECKI
17-32 HOFFA-ŁUCZAK
17-32 PAŁASZEWSKI- DZIERŻAK
17-32 PRZYBYLOK-JURASZCZYK
17-32 WASIAK-KRUPKA
33-48 SIEMASZKO-OLEJNICZAK
33-48 KASPRZYSZAK-KOVALOV
33-48 CHCECHLIŃSKI-KŁOPOTOWSKI
33-48 OSTROWSKI-STRYJSKI
33-48 WIŚNIEWSKI- DĄBROWSKI
33-48 DĘBKOWSKI- MIKUŁOWSKI
33-48 BASIAK-KOWALSKI
33-48 BIAŁECKI-CIEPLUCHA
33-48 JURASZEK-PÓŁTORAK
33-48 GOLLY-MACHA
33-48 KUBOWICZ- SZARAŃSKI
33-48 WASIAK-URBANIAK
33-48 WROŃSKI- ADAMCZYK
33-48 SOBOCIŃSKI- BŁAŻEJEWSKKI
33-48 ŻYŁKA-SŁOWIKOWSKI
33-48 BIŃCZYK-SOLARZ
49-64 KOŁODZIEJCZYK-DUDARZ
49-64 KANIEWSKI-MADEJ
49-64 SÓJKOWSKI- SZENIMAN
49-64 PIETRZAK- ŻEROMIŃSKI
49-64 JEZIONEK-PILECKI
49-64 LEWANDOWICZ-PRZYBYŁOWSKI
49-64 MIKIETYŃSKI-RUCIŃSKI
49-64 PIETRZAK- PRZYBYŁOWSKI
49-64 KOPANIA-MILEWCZYK
49-64 GALUBIŃSKI- SZCZEPANIAK
49-64 KOTWAS-DĄBROWSKI
49-64 BOROWIECKI-MACKIEWICZ
49-64 GLEŃ-BIEDA
49-64 OŚKO-DOMKA
49-64 KWIECIAK-FRĄCKOWIAK
49-64 HAWROT-HAWROT
65-80 SZYMAŃSKI- SAWICKI
65-80 MATOGA-RZEMIŃSKI
65-80 JANIAK-LEWANDOWSKI
65-80 PIETRZAK-KOLANOWSKI
65-80 CHALABA-GODZISZEWSKI
65-80 KULJON-LISAJ
65-80 KOWALCZYK- KOWALCZYK
65-80 JAKUBOWSKI-SZCZESIK
65-80 JASIŃSKI-SAWICKI
65-80 SNARSKI-JAŚKIEWICZ
65-80 MARCHENKO-DĄBROWSKI
65-80 KĘDZIERSKI-SZYLLER
65-80 ZAJĄC- MICHALSKI
65-80 UNISZEWSKI-PALMOWSKI
65-80 OLSZEWSKI-ŚLIWIŃSKI
65-80 MAŁEK-MAŁEK
 
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 11:11 am   

04.03.2017 - GRAND PRIX POD 7
(218 panów i 55 pań)

GRUPY PANIE

1
Podgórska Karolina
Agnieszka Sala
Kuznowicz Ilona
Agnieszka Żurek


2
Słowikowska Renata
Grela Magda
Kłopotowska Daria
Basiak Katarzyna


3
Lech Nina
Urbaniak Emilia
Misztal Karina
Pacierpnik Małgorzata


4
Nowaczek Katarzyna
Kowalczyk Anna
Dojniak Paulina
Langner Iza


5
Fidelus Agata
Modelska Paulina
Groszek Maja
Grzyb Katarzyna


6
Smolińska Diana
Marszałek Sara
Grzesik-Żylka Aleksandra
Zielińska Małgorzata


7
Kubowicz Joanna
Zielińska- Kołacz Ewelina
Kalwasińska Beata
Kowalska Kaja


8
Boniecka Aleksandra
Iwona Kopczyńska
Dagmara Chromińska


9
Drążek Katarzyna
Pietrzak Kalina
Wieszczeczyńska Joanna


10
Paulina Krzeszewska
Rzepka Jolatna
Działkowska Joanna


11
Markowska Małgorzata
Jaworska Hanna
Siemieńska Joanna


12
Wolska Dominika
Kalinowska Justyna
Czechowska Wioletta


13
Załawka Karolina
Pawlicka Marta
Zajda Wioletta


14
Głowacka Patrycja
Solarz Magdalena
Zientara Żaneta


15
Golly Daria
Piotrowiak Martyna
Bernacka Emilia


16
Musiał Magdalena
Siemaszko Paulina
Ryczkowska Anna

GRUPY PANOWIE

1
Ratajski Krzysztof
Szyller Michał
Małek Mariusz
Małek Marcin


2
Kciuk Krzysztof
Palmowski Przemysław
Stryjski Wojciech
Kuljon Adam


3
Kanik Tytus
Kacus Jacek
Śliwiński Tomasz
Stobrawa Rafał


4
Wołynka Paweł
Bruliński Wojciech
Kowalski Mirosław
Wasiak Dominik


5
Gontarewicz Krzysztof
Przybyłowski Maciej
Pajdak Grzegorz
Kowalczyk Jarosław


6
Łuczak Łukasz
Słomski Marcin
Glapiak Adam
Milewczyk Tomasz


7
Osiński Krzysztof
Mróz Grzegorz
Piaseczny Rafał
Rybka Tadeusz


8
Marczewski Marcin
Sawicki Przemysław
Kowalczyk Jakub
Łęga Piotr


9
Skrzypski Mariusz
Kamionka Andrzej
Hawrot Maciej
Piotrowski Remigiusz


10
Działkowski Grzegorz
Sobociński Artur
Białecki Sebastian
Pietrzak Marek


11
Jakubczyk Tomasz
Osowski Paweł
Janiak Daniel
Siemaszko Paweł


12
Marciniak Dariusz
Jagieniak Norbert
Dąbrowski Kamil
Rzemiński Marcin


13
Siodła Tomasz
Waberski Krzysztof
Herberg Dawid
Żyłka Adrian


14
Michna Adrian
Frąckowiak Dawid
Cieślak Jacek
Zeromiński August


15
Wilmański Kamil
Łuczyńśki Tomasz
Frukacz Mariusz
Domek Marcin


16
Bieda Adam
Juraszczyk Rafał
Kozłowski Mariusz
Sarka Wojciech


17
Gaczorek Mirosław
Bączkowski Paweł
Adamaski Arkadiusz
Dudarz Damian


18
Hoffa Daniel
Basiak Wojciech
Botsiun Kostiantyn
Ostrowski Piotr


19
Kovalov Dima
Szymański Zenon
Ryglewski Damian
Zakrzewski Daniel


20
Kozłowski Tomasz
Snarski Przemysław
Biernacki Rafał
Kotwas Janusz


21
Podsada Artur
Przybylok Marcin
Szczepaniak Jacek
Borowiecki Michał


22
Robak Dawid
Misiak Przemysław
Madej Jacek
Sawicki Piotr


23
Dybka Maciej
Uniszewski Rafał
Konieczny Grzegorz
Krupka Jacek


24
Pawłowski Konrad
Domka Jacek
Bogacz Bartłomiej
Krasuski Konrad


25
Makwiński Sławomir
Solarz Michał
Ruciński Zbigniew
Szostak Sebastian


26
Furman Dariusz
Kosiorkiewicz Michał
Makiewicz Daniel


27
Olejnik Paweł
Przybyłowski Mateusz
Maciejkiewicz Mariusz


28
Paul Mariusz
Jezionek Marcin
Jakubowski Bartłomiej


29
Scholz Witold
Cikała Michał
Dzikołowski Tomasz
Stróżyk Krzysztof

30
Siekierski Artur
Smożewski Krzysztof
Sewulok Sławomir


31
Adamczyk Sebastian
Kolanowski Łukasz
Sławianowski Robert


32
Warwas Piotr
Dąbrowski Radosław
Kuczyński Patryk


33
Błażejewski Sebastian
Frankiewicz Ireneusz
Piotrowicz Tomasz


34
Sołtys Wojciech
Pawlak Igor
Wroński Marcin


35
Szlachetka Przemysław
Chechliński Krzysztof
Worzała Michał


36
Dąbrowski Adam
Gorzny Arkadiusz
Piotrowicz Krzysztof


37
Lauer Krzysztof
Bińczyk Robert
Kamiński Paweł


38
Rochmankowski Piotr
Chalaba Przemysław
Pisula Jerzy


39
Ciuk Szymon
Zielke Tomasz
Nowak Michał


40
Furman Krzysztof
Krasiński Mateusz
Marlewski Krzysztof


41
Golly Mariusz
Bernacki Tomasz
Lewandowicz Marcin


42
Kochański Hubert
Kudliński Rafał
Hawrot Marek


43
Kubowicz Marek
Kołodziejczyk Marek
Lewandowski Marek


44
Mikułowski Marek
Wacławski Łukasz
Kopania Łukasz


45
Ośko Rafał
Cecuła Piotr
Ziółkowski Wojciech


46
Białecki Piotr
Markowski Artur
Pietrzak Jarosław


47
Juraszek Piotr
Godziszewski Michał
Gawłowicz Mariusz


48
Kłopotowski Adam
Boroszko Daniel
Lisaj Maciej


49
Macha Łukasz
Gleń Wojciech
Krzyszczyk Janusz


50
Pawlicki Przemysław
Jasiński Adrian
Strzelecki Łukasz


51
Półtorak Michał
Jaworski Paweł
Pietrzak Karol


52
Frukacz Robert
Szeniman Damian
Pałaszewski Damian


53
Lewandowski Witold
Olejniczak Mariusz
Sujkowski Michał


54
Matuszewski Michał
Szarański Tomasz
Adamczyk Arkadiusz


55
Olszewski Sławomir
Marchenko Denis
Jakubowski Dariusz


56
Wiśniewski Sławomir
Szczesik Adam
Frydrych Wojciech


57
Wojciechowski Krzysztof
Kapuściński Marcin
Kaniewski Robert


58
Bugaj Tomasz
Węglicki Sławomir
Michniewski Paweł


59
Caliński Bartosz
Pisarski Jarosław
Jasiński Radosław


60
Kalwasiński Michał
Kempisty Tomasz
Konczak Sławomir


61
Kozłowski Artur
Śliwa Adrian
Kasprzyszak Grzegorz


62
Michalski Tomasz
Ryglewski Jarosław
Galubiński Henryk


63
Cieplucha Dariusz
Topolewski Arkadiusz
Dembowski Krzysztof


64
Dębkowski Andrzej
Figlak Piotr
Słowikowski Bartosz
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 2:13 pm   

WYNIKI GRUP PANOWIE :

1
Ratajski Krzysztof 1
Szyller Michał 4
Małek Mariusz 3
Małek Marcin 2


2
Kciuk Krzysztof 1
Palmowski Przemysław 4
Stryjski Wojciech 3
Kuljon Adam 2


3
Kanik Tytus 1
Kacus Jacek 3
Śliwiński Tomasz 2
Stobrawa Rafał 4


4
Wołynka Paweł 1
Bruliński Wojciech 2
Kowalski Mirosław 3
Wasiak Dominik 4


5
Gontarewicz Krzysztof 2
Przybyłowski Maciej 3
Pajdak Grzegorz 4
Kowalczyk Jarosław 1


6
Łuczak Łukasz 1
Słomski Marcin 3
Glapiak Adam 4
Milewczyk Tomasz 2


7
Osiński Krzysztof 1
Mróz Grzegorz 2
Piaseczny Rafał 4
Rybka Tadeusz 3


8
Marczewski Marcin 1
Sawicki Przemysław 3
Kowalczyk Jakub 4
Łęga Piotr 2


9
Skrzypski Mariusz 1
Kamionka Andrzej 2
Hawrot Maciej 4
Piotrowski Remigiusz 3


10
Działkowski Grzegorz 1
Sobociński Artur 3
Białecki Sebastian 2
Pietrzak Marek 4


11
Jakubczyk Tomasz 1
Osowski Paweł 2
Janiak Daniel 4
Siemaszko Paweł 3


12
Marciniak Dariusz 1
Jagieniak Norbert 2
Dąbrowski Kamil 3
Rzemiński Marcin 4


13
Siodła Tomasz 2
Waberski Krzysztof 3
Herberg Dawid 4
Żyłka Adrian 1


14
Michna Adrian 1
Frąckowiak Dawid 4
Cieślak Jacek 2
Zeromiński August 3


15
Wilmański Kamil 3
Łuczyńśki Tomasz 2
Frukacz Mariusz 1
Domek Marcin 4


16
Bieda Adam 1
Juraszczyk Rafał 4
Kozłowski Mariusz 2
Sarka Wojciech 3


17
Gaczorek Mirosław 1
Bączkowski Paweł 3
Adamaski Arkadiusz 2
Dudarz Damian 4


18
Hoffa Daniel 4
Basiak Wojciech 2
Botsiun Kostiantyn 3
Ostrowski Piotr 1


19
Kovalov Dima 2
Szymański Zenon 3
Ryglewski Damian 1
Zakrzewski Daniel 4


20
Kozłowski Tomasz 1
Snarski Przemysław 3
Biernacki Rafał 2
Kotwas Janusz 4


21
Podsada Artur 2
Przybylok Marcin 1
Szczepaniak Jacek 3
Borowiecki Michał 4


22
Robak Dawid 1
Misiak Przemysław 3
Madej Jacek 2
Sawicki Piotr 4


23
Dybka Maciej 3
Uniszewski Rafał 2
Konieczny Grzegorz 4
Krupka Jacek 1


24
Pawłowski Konrad 1
Domka Jacek 4
Bogacz Bartłomiej 2
Krasuski Konrad 3


25
Makwiński Sławomir 1
Solarz Michał 4
Ruciński Zbigniew 3
Szostak Sebastian 2


26
Furman Dariusz 1
Kosiorkiewicz Michał 2
Makiewicz Daniel 3


27
Olejnik Paweł 2
Przybyłowski Mateusz 3
Maciejkiewicz Mariusz 1


28
Paul Mariusz 1
Jezionek Marcin 2
Jakubowski Bartłomiej 3


29
Scholz Witold 3
Stróżyk Krzysztof 1
Dzikołowski Tomasz 2
Cikała Michał 4

30
Siekierski Artur 1
Smożewski Krzysztof 3
Sewulok Sławomir 2


31
Adamczyk Sebastian 1
Kolanowski Łukasz 2
Sławianowski Robert 3


32
Warwas Piotr 1
Dąbrowski Radosław 2
Kuczyński Patryk 3


33
Błażejewski Sebastian 2
Frankiewicz Ireneusz 1
Piotrowicz Tomasz 3


34
Sołtys Wojciech 2
Pawlak Igor 3
Wroński Marcin 1


35
Szlachetka Przemysław 2
Chechliński Krzysztof 1
Worzała Michał 3


36
Dąbrowski Adam 1
Gorzny Arkadiusz 2
Piotrowicz Krzysztof 3


37
Lauer Krzysztof 1
Bińczyk Robert 3
Kamiński Paweł 2


38
Rochmankowski Piotr 1
Chalaba Przemysław 2
Pisula Jerzy 3


39
Ciuk Szymon 2
Zielke Tomasz 1
Nowak Michał 3


40
Furman Krzysztof 1
Krasiński Mateusz 3
Marlewski Krzysztof 2


41
Golly Mariusz 2
Bernacki Tomasz 1
Lewandowicz Marcin 3


42
Kochański Hubert 2
Kudliński Rafał 3
Hawrot Marek 1


43
Kubowicz Marek 1
Kołodziejczyk Marek 3
Lewandowski Marek 2


44
Mikułowski Marek 1
Wacławski Łukasz 2
Kopania Łukasz 3


45
Ośko Rafał 2
Cecuła Piotr 3
Ziółkowski Wojciech 1


46
Białecki Piotr 1
Markowski Artur 2
Pietrzak Jarosław 3


47
Juraszek Piotr 2
Godziszewski Michał 3
Gawłowicz Mariusz 1


48
Kłopotowski Adam 1
Boroszko Daniel 2
Lisaj Maciej 3


49
Macha Łukasz 1
Gleń Wojciech 2
Krzyszczyk Janusz 3


50
Pawlicki Przemysław 2
Jasiński Adrian 3
Strzelecki Łukasz 1


51
Półtorak Michał 2
Jaworski Paweł 1
Pietrzak Karol 3


52
Frukacz Robert 2
Szeniman Damian 3
Pałaszewski Damian 1


53
Lewandowski Witold 1
Olejniczak Mariusz 2
Sujkowski Michał 3


54
Matuszewski Michał 2
Szarański Tomasz 1
Adamczyk Arkadiusz 3


55
Olszewski Sławomir 1
Marchenko Denis 2
Jakubowski Dariusz 3


56
Wiśniewski Sławomir 1
Szczesik Adam 2
Frydrych Wojciech 3


57
Wojciechowski Krzysztof 1
Kapuściński Marcin 2
Kaniewski Robert 3


58
Bugaj Tomasz 1
Węglicki Sławomir 2
Michniewski Paweł 3


59
Caliński Bartosz 2
Pisarski Jarosław 1
Jasiński Radosław 3


60
Kalwasiński Michał 2
Kempisty Tomasz 1
Konczak Sławomir 3


61
Kozłowski Artur 1
Śliwa Adrian 2
Kasprzyszak Grzegorz 3


62
Michalski Tomasz 1
Ryglewski Jarosław 2
Galubiński Henryk 3


63
Cieplucha Dariusz 2
Topolewski Arkadiusz 3
Dembowski Krzysztof 1


64
Dębkowski Andrzej 1
Figlak Piotr 2
Słowikowski Bartosz 3
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 3:10 pm   

"Last 128
Best of 5"


Ratajski Krzysztof 3
Kciuk 1
Cieplucha Dariusz 0

Kuljon Adam 2
Figlak 2
Dębkowski Andrzej 3

Frankiewicz Ireneusz 3
Małek Marcin 3
Kolanowski Łukasz 0

Sołtys Wojciech 1
Dembowski 4
Warwas Piotr 3

Gaczorek Mirosław 3
Wroński 5
Juraszek Piotr 1

Basiak Wojciech 1
Dąbrowski Radosłąw 6
Kłopotowski Adam 3

Macha Łukasz 3
Błażejewski 7
Łuczyńśki Tomasz 1

Pawlicki Przemysław 3
Adamczyk Sebastian 8
Bieda Adam 0

Skrzypski Mariusz 3
Ostrowski 9
Marchenko Denis 1

Białecki Sebastian 3
Boroszko 10
Wiśniewski Sławomir 1

Bernacki Tomasz 2
Adamski 11
Uniszewski Rafał 3

Kochański Hubert 2
Gawłowicz 12
Pawłowski Konrad 3

Makwiński Sławomir 1
Strzelecki 13
Ciuk Szymon 3

Kosiorkiewicz Michał 3
Kozłowski Mariusz 14
Furman Krzysztof 2

Wojciechowski Krzysztof 3
Gleń 15
Mróz Grzegorz 0

Węglicki Sławomir 2
Frukacz Mariusz 16
Marczewski Marcin 3

Kowalczyk Jarosław 2
Działkowski 17
Caliński Bartosz 3

Milewczyk Tomasz 1
Szczesik 18
Kempisty Tomasz 3

Lauer Krzysztof 2
Kamionka 19
Olejnik Paweł 3

Chalaba Przemysław 1
Olszewski 20
Paul Mariusz 3

Przybylok Marcin 3
Hawrot Marek 21
Lewandowski Marek 2

Madej Jacek 2
Bogacz 22
Mikułowski Marek 3

Lewandowski Witold 3
Golly 23
Osowski Paweł 0

Matuszewski Michał 0
Krupka 24
Marciniak Dariusz 3

Żyłka Adrian 0
Furman Dariusz 25
Półtorak Michał 3

Cieślak Jacek 3
Marlewski 26
Pałaszewski Damian 2

Ziółkowski Wojciech 0
Szostak 27
Kovalov Dima 3

Markowski Artur 0
Zielke 28
Kozłowski Tomasz 3

Stróżyk Krzysztof 3
1
Szlachetka Przemysław 0

Sewulok Sławomir 3
27
Dąbrowski Adam 2

Kozłowski Artur 3
8
Śliwiński Tomasz 0

Ryglewski Jarosław 0
28
Wołynka Paweł 3

Kanik Tytus 3
3
Śliwa Adrian 0

Bruliński Wojciech 3
10
Michalski Tomasz 0

Chechliński Krzysztof 0
25
Dzikołowski Tomasz 3

Gorzny Arkadiusz 2
4
Siekierski Artur 3

Ryglewski Damian 3
24
Ośko Rafał 2

Biernacki Rafał 2
20
Białecki Piotr 3

Jaworski Paweł 0
23
Siodła Tomasz 3

Frukacz Robert 1
14
Michna Adrian 3

Jakubczyk Tomasz 3
9
Olejniczak Mariusz 0

Jagieniak Norbert
15
Szarański Tomasz

Kubowicz Marek 3
7
Podsada Artur 0

Wacławski Łukasz 2
16
Robak Dawid 3

Maciejkiewicz Mariusz 3
1
Kamiński Paweł 0

Jezionek Marcin 3
2
Rochmankowski Piotr 0

Pisarski Jarosław 0
11
Gontarewicz Krzysztof 3

Kalwasiński Michał 2
6
Łuczak Łukasz 3

Osiński Krzysztof 3
18
Kapuściński Marcin 0

Łęga Piotr
3
Bugaj Tomasz

Zielke Tomasz 1
17
Szostak Sebastian 3

Marlewski Krzysztof 2
26
Furman Dariusz 3

Krupka Jacek 1
12
Golly Mariusz 3

Bogacz Bartłomiej 1
22
Hawrot Marek 3

Olszewski Sławomir 3
19
Kamionka Andrzej 1

Szczesik Adam 0
10
Działkowski Grzegorz 3

Frukacz Mariusz 2
25
Gleń Wojciech 3

Kozłowski Mariusz
8
Strzelecki Łukasz

Gawłowicz Mariusz
28
Adamaski Arkadiusz

Boroszko Daniel 0
27
Ostrowski Piotr 3

Adamczyk Sebastian
1
Błażejewski Sebastian

Dąbrowski Radosław
11
Wroński Marcin

Dembowski Krzysztof
23
Małek Marcin

Figlak Piotr 0
20
Kciuk Krzysztof 3
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 4:17 pm   

"Last 64
Best of 7"



Ratajski Krzysztof 3

Board: 13

Dębkowski Andrzej 0



Frankiewicz Ireneusz 3

Board: 14

Warwas Piotr 2



Gaczorek Mirosław 3

Board: 9

Kłopotowski Adam 0



Macha Łukasz 3

Board: 24

Pawlicki Przemysław 1



Skrzypski Mariusz 2

Board: 2

Białecki Sebastian 3



Uniszewski Rafał 2

Board: 18

Pawłowski Konrad 3



Ciuk Szymon 0

Board: 26

Kosiorkiewicz Michał 3



Wojciechowski Krzysztof 3

Board: 17

Marczewski Marcin 2



Caliński Bartosz 3

Board: 10

Kempisty Tomasz 2



Olejnik Paweł 1

Board: 6

Paul Mariusz 3



Przybylok Marcin 3

Board: 7

Mikułowski Marek 0



Lewandowski Witold 3

Board: 27

Marciniak Dariusz 2



Półtorak Michał 3

Board: 16

Cieślak Jacek 2



Kovalov Dima 0

Board: 19

Kozłowski Tomasz 3



Stróżyk Krzysztof 2

Board: 21

Sewulok Sławomir 3



Kozłowski Artur 3

Board: 25

Wołynka Paweł 2



Kanik Tytus 3

Board: 24

Bruliński Wojciech 0



Dzikołowski Tomasz 3

Board: 22

Siekierski Artur 2



Ryglewski Damian 3

Board: 3

Białecki Piotr 2



Siodła Tomasz 2

Board: 1

Michna Adrian 3



Jakubczyk Tomasz 3

Board: 15

Jagieniak Norbert 1



Kubowicz Marek 3

Board: 13

Robak Dawid 2



Maciejkiewicz Mariusz 3

Board: 8

Jezionek Marcin 1



Gontarewicz Krzysztof 3

Board: 14

Łuczak Łukasz 1



Osiński Krzysztof 3

Board: 26

Bugaj Tomasz 2



Szostak Sebastian 0

Board: 9

Furman Dariusz 3



Golly Mariusz 3

Board: 19

Hawrot Marek 1



Olszewski Sławomir 3

Board: 7

Działkowski Grzegorz 1



Gleń Wojciech 3

Board: 28

Strzelecki Łukasz 2



Gawłowicz Mariusz 3

Board: 17

Ostrowski Piotr 2



Adamczyk Sebastian 3

Board: 11

Wroński Marcin 0



Dembowski Krzysztof 2

Board: 24

Kciuk Krzysztof 3
 
 
Strampi 


Tarcza: Unicorn Eclipse Pro HD
Lotki: Adrian Lewis 21g
Wiek: 33
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 75
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 4:25 pm   

A kobitki jak ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group