DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
03-05.03.2017 - GRAND PRIX POD 7 & 8 Łódź
Autor Wiadomość
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 4:36 pm   

GRUPY PAŃ WYNIKI :

1
Podgórska Karolina 1
Agnieszka Sala 2
Kuznowicz Ilona 4
Agnieszka Żurek 3


2
Słowikowska Renata 1
Grela Magda 2
Kłopotowska Daria 4
Basiak Katarzyna 3


3
Lech Nina 1
Urbaniak Emilia 3
Misztal Karina 4
Pacierpnik Małgorzata 2


4
Nowaczek Katarzyna 2
Kowalczyk Anna 1
Dojniak Paulina 4
Langner Iza 3


5
Fidelus Agata 1
Modelska Paulina 3
Groszek Maja 2
Grzyb Katarzyna 4


6
Smolińska Diana 1
Marszałek Sara 2
Grzesik-Żylka Aleksandra 3
Zielińska Małgorzata 4


7
Kubowicz Joanna 2
Zielińska- Kołacz Ewelina 1
Kalwasińska Beata 3
Kowalska Kaja 4


8
Boniecka Aleksandra 2
Iwona Kopczyńska 1
Dagmara Chromińska 3


9
Drążek Katarzyna 2
Pietrzak Kalina 1
Wieszczeczyńska Joanna 3


10
Paulina Krzeszewska 2
Rzepka Jolatna 1
Działkowska Joanna 3


11
Markowska Małgorzata 1
Jaworska Hanna 3
Siemieńska Joanna 2


12
Wolska Dominika 1
Kalinowska Justyna 2
Czechowska Wioletta 3


13
Załawka Karolina 1
Pawlicka Marta 2
Zajda Wioletta 3


14
Głowacka Patrycja 1
Solarz Magdalena 2
Zientara Żaneta 3


15
Golly Daria 1
Piotrowiak Martyna 3
Bernacka Emilia 2


16
Musiał Magdalena 1
Siemaszko Paulina 2
Ryczkowska Anna 3
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 4:37 pm   

"Last 32
Best of 5"


Podgórska Karolina 3
Marker: Ryczkowska Anna Board:
Bernacka Emilia 0

Grela Magda 3
Marker: Piotrowiak Martyna Board:
Musiał Magdalena 2

Pietrzak Kalina 2
Marker: Zientara Żaneta Board:
Kubowicz Joanna 3

Paulina Krzeszewska 2
Marker: Zajda Wioletta Board:
Iwona Kopczyńska 3

Fidelus Agata 0
Marker: Czechowska Wioletta Board:
Siemieńska Joanna 3

Marszałek Sara 0
Marker: Jaworska Hanna Board:
Wolska Dominika 3

Załawka Karolina 3
Marker: Działkowska Joanna Board:
Pacierpnik Małgorzata 1

Solarz Magdalena 0
Marker: Wieszczeczyńska Joanna Board:
Kowalczyk Anna 3

Lech Nina 3
Marker: Dagmara Chromińska Board:
Pawlicka Marta 0

Nowaczek Katarzyna 0
Marker: Kalwasińska Beata Board:
Głowacka Patrycja 3

Markowska Małgorzata 3
Marker: Grzesik-Żylka Aleksandra Board:
Groszek Maja 0

Kalinowska Justyna 0
Marker: Modelska Paulina Board:
Smolińska Diana 3

Zielińska- Kołacz Ewelina 3
Marker: Langner Iza Board:
Drążek Katarzyna 1

Boniecka Aleksandra 1
Marker: Urbaniak Emilia Board:
Rzepka Jolatna 3

Golly Daria 3
Marker: Basiak Katarzyna Board:
Agnieszka Sala 2

Siemaszko Paulina 1
Marker: Agnieszka Żurek Board:
Słowikowska Renata 3
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 4:45 pm   

"Last 16
Best of 5"


Podgórska Karolina 3

Board:

Grela Magda 0



Kubowicz Joanna 0

Board:

Iwona Kopczyńska 3



Siemieńska Joanna 3

Board:

Wolska Dominika 0



Załawka Karolina 3

Board:

Kowalczyk Anna 2



Lech Nina 3

Board:

Głowacka Patrycja 1



Markowska Małgorzata 3

Board:

Smolińska Diana 0



Zielińska- Kołacz Ewelina 2

Board:

Rzepka Jolatna 3



Golly Daria 0

Board:

Słowikowska Renata 3
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 4:50 pm   

"Last 32
Best of 7"




Ratajski Krzysztof 4



Board: 1



Frankiewicz Ireneusz 1







Gaczorek Mirosław 3



Board: 2



Macha Łukasz 4







Białecki Sebastian 3



Board: 18



Pawłowski Konrad 4







Kosiorkiewicz Michał 2



Board: 14



Wojciechowski Krzysztof 4







Caliński Bartosz 2



Board: 10



Paul Mariusz 4







Przybylok Marcin 0



Board: 9



Lewandowski Witold 4







Półtorak Michał 2



Board: 1



Kozłowski Tomasz 4







Sewulok Sławomir 1



Board: 13



Kozłowski Artur 4







Kanik Tytus 3



Board: 22



Dzikołowski Tomasz 4







Ryglewski Damian 0



Board: 3



Michna Adrian 4







Jakubczyk Tomasz 4



Board: 15



Kubowicz Marek 1







Maciejkiewicz Mariusz 1



Board: 2



Gontarewicz Krzysztof 4







Osiński Krzysztof 2



Board: 1



Furman Dariusz 4







Golly Mariusz 3



Board: 10



Olszewski Sławomir 4







Gleń Wojciech 3



Board: 12



Gawłowicz Mariusz 4







Adamczyk Sebastian 1



Board: 11



Kciuk Krzysztof 4
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1501
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 5:23 pm   

Turniej Pań

1/4 FINAL
Best of 5




Podgórska Karolina 3



Board:



Iwona Kopczyńska 0







Siemieńska Joanna 1



Board:



Załawka Karolina 3







Lech Nina 1



Board:



Markowska Małgorzata 3







Rzepka Jolatna 3



Board:



Słowikowska Renata 2
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 5:46 pm   

Turniej Pań
Last 8

Podgórska Karolina 3



Board:



Iwona Kopczyńska 0







Siemieńska Joanna 1



Board:



Załawka Karolina 3


Lech Nina 1



Board:



Markowska Małgorzata 3







Rzepka Jolatna 3



Board:



Słowikowska Renata 2
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 5:48 pm   

Turniej Panów
Last 16
Best of 7


Ratajski Krzysztof 4







Board: 1







Macha Łukasz 0















Pawłowski Konrad 4







Board: 2







Wojciechowski Krzysztof 0















Paul Mariusz 4







Board: 3







Lewandowski Witold 1















Kozłowski Tomasz 1







Board: 7







Kozłowski Artur 4















Dzikołowski Tomasz 2







Board: 9







Michna Adrian 4















Jakubczyk Tomasz 1







Board: 11







Gontarewicz Krzysztof 4















Furman Dariusz 1







Board: 13







Olszewski Sławomir 4















Gawłowicz Mariusz 0







Board: 15







Kciuk Krzysztof 4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 6:23 pm   

Turniej Pań
"1/2 FINAL
Best of 5"








Podgórska Karolina 3







Board:







Załawka Karolina 0















Markowska Małgorzata 3







Board:







Rzepka Jolatna 1
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 6:25 pm   

Turniej Panów

"1/4 FINAL
Best of 7"


Ratajski Krzysztof 5
Pawłowski Konrad 1

Paul Mariusz 0
Kozłowski Artur 5


Michna Adrian 3
Gontarewicz Krzysztof 5


Olszewski Sławomir 1
Kciuk Krzysztof 5
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 6:40 pm   

Turniej Panów

1/2 Finały

Ratajski Krzysztof 5
Kozłowski Artur 0


Gontarewicz Krzysztof 5
Kciuk Krzysztof 4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 7:11 pm   

Finał Turnieju Pań

Karolina Podgórska- Małgorzata Markowska 4:0

ZWYCIĘŻCZYNIĄ VII GRAND PRIX POLSKI ZOSTAŁA KAROLINA PODGÓRSKA
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 7:36 pm   

Finał Turnieju Panów- Best of 11

Krzysztof Ratajski- Krzysztof Gontarewicz 6:3


ZWYCIĘZCĄ VII GRAND PRIX POLSKI ZOSTAŁ KRZYSZTOF RATAJSKI
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 8:17 pm   

Pełne Wyniki Turnieju Pań

1 Podgórska Karolina
2 Markowska Małgorzata
3-4 Załawka Karolina
3-4 Rzepka Jolatna
5-8 Iwona Kopczyńska
5-8 Siemieńska Joanna
5-8 Lech Nina
5-8 Słowikowska Renata
9-16 Grela Magda
9-16 Kubowicz Joanna
9-16 Wolska Dominika
9-16 Kowalczyk Anna
9-16 Głowacka Patrycja
9-16 Smolińska Diana
9-16 Zielińska- Kołacz Ewelina
9-16 Golly Daria
17-32 Bernacka Emilia
17-32 Musiał Magdalena
17-32 Pietrzak Kalina
17-32 Paulina Krzeszewska
17-32 Fidelus Agata
17-32 Marszałek Sara
17-32 Pacierpnik Małgorzata
17-32 Solarz Magdalena
17-32 Pawlicka Marta
17-32 Nowaczek Katarzyna
17-32 Groszek Maja
17-32 Kalinowska Justyna
17-32 Drążek Katarzyna
17-32 Boniecka Aleksandra
17-32 Agnieszka Sala
17-32 Siemaszko Paulina
33-48 Agnieszka Żurek
33-48 Basiak Katarzyna
33-48 Urbaniak Emilia
33-48 Langner Iza
33-48 Modelska Paulina
33-48 Grzesik-Żylka Aleksandra
33-48 Kalwasińska Beata
33-48 Dagmara Chromińska
33-48 Wieszczeczyńska Joanna
33-48 Działkowska Joanna
33-48 Jaworska Hanna
33-48 Czechowska Wioletta
33-48 Zajda Wioletta
33-48 Zientara Żaneta
33-48 Piotrowiak Martyna
33-48 Ryczkowska Anna
49-64 Kuznowicz Ilona
49-64 Kłopotowska Daria
49-64 Misztal Karina
49-64 Dojniak Paulina
49-64 Grzyb Katarzyna
49-64 Zielińska Małgorzata
49-64 Kowalska Kaja

Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Ratajski Krzysztof
2 Gontarewicz Krzysztof
3-4 Kozłowski Artur
3-4 Kciuk Krzysztof
5-8 Pawłowski Konrad
5-8 Paul Mariusz
5-8 Michna Adrian
5-8 Olszewski Sławomir
9-16 Macha Łukasz
9-16 Wojciechowski Krzysztof
9-16 Lewandowski Witold
9-16 Kozłowski Tomasz
9-16 Dzikołowski Tomasz
9-16 Jakubczyk Tomasz
9-16 Furman Dariusz
9-16 Gawłowicz Mariusz
17-32 Frankiewicz Ireneusz
17-32 Gaczorek Mirosław
17-32 Białecki Sebastian
17-32 Kosiorkiewicz Michał
17-32 Caliński Bartosz
17-32 Przybylok Marcin
17-32 Półtorak Michał
17-32 Sewulok Sławomir
17-32 Kanik Tytus
17-32 Ryglewski Damian
17-32 Kubowicz Marek
17-32 Maciejkiewicz Mariusz
17-32 Osiński Krzysztof
17-32 Golly Mariusz
17-32 Gleń Wojciech
17-32 Adamczyk Sebastian
33-64 Dębkowski Andrzej
33-64 Warwas Piotr
33-64 Kłopotowski Adam
33-64 Pawlicki Przemysław
33-64 Skrzypski Mariusz
33-64 Uniszewski Rafał
33-64 Ciuk Szymon
33-64 Marczewski Marcin
33-64 Kempisty Tomasz
33-64 Olejnik Paweł
33-64 Mikułowski Marek
33-64 Marciniak Dariusz
33-64 Cieślak Jacek
33-64 Kovalov Dima
33-64 Stróżyk Krzysztof
33-64 Wołynka Paweł
33-64 Bruliński Wojciech
33-64 Siekierski Artur
33-64 Białecki Piotr
33-64 Siodła Tomasz
33-64 Jagieniak Norbert
33-64 Robak Dawid
33-64 Jezionek Marcin
33-64 Łuczak Łukasz
33-64 Bugaj Tomasz
33-64 Szostak Sebastian
33-64 Hawrot Marek
33-64 Działkowski Grzegorz
33-64 Strzelecki Łukasz
33-64 Ostrowski Piotr
33-64 Wroński Marcin
33-64 Dembowski Krzysztof
65-128 Cieplucha Dariusz
65-128 Kuljon Adam
65-128 Kolanowski Łukasz
65-128 Sołtys Wojciech
65-128 Juraszek Piotr
65-128 Basiak Wojciech
65-128 Łuczyńśki Tomasz
65-128 Bieda Adam
65-128 Marchenko Denis
65-128 Wiśniewski Sławomir
65-128 Bernacki Tomasz
65-128 Kochański Hubert
65-128 Makwiński Sławomir
65-128 Furman Krzysztof
65-128 Mróz Grzegorz
65-128 Węglicki Sławomir
65-128 Kowalczyk Jarosław
65-128 Milewczyk Tomasz
65-128 Lauer Krzysztof
65-128 Chalaba Przemysław
65-128 Lewandowski Marek
65-128 Madej Jacek
65-128 Osowski Paweł
65-128 Matuszewski Michał
65-128 Żyłka Adrian
65-128 Pałaszewski Damian
65-128 Ziółkowski Wojciech
65-128 Markowski Artur
65-128 Szlachetka Przemysław
65-128 Dąbrowski Adam
65-128 Śliwiński Tomasz
65-128 Ryglewski Jarosław
65-128 Śliwa Adrian
65-128 Michalski Tomasz
65-128 Chechliński Krzysztof
65-128 Gorzny Arkadiusz
65-128 Ośko Rafał
65-128 Biernacki Rafał
65-128 Jaworski Paweł
65-128 Frukacz Robert
65-128 Olejniczak Mariusz
65-128 Szarański Tomasz
65-128 Podsada Artur
65-128 Wacławski Łukasz
65-128 Kamiński Paweł
65-128 Rochmankowski Piotr
65-128 Pisarski Jarosław
65-128 Kalwasiński Michał
65-128 Kapuściński Marcin
65-128 Łęga Piotr
65-128 Zielke Tomasz
65-128 Marlewski Krzysztof
65-128 Krupka Jacek
65-128 Bogacz Bartłomiej
65-128 Kamionka Andrzej
65-128 Szczesik Adam
65-128 Frukacz Mariusz
65-128 Kozłowski Mariusz
65-128 Adamaski Arkadiusz
65-128 Boroszko Daniel
65-128 Błażejewski Sebastian
65-128 Dąbrowski Radosław
65-128 Małek Marcin
65-128 Figlak Piotr
129-192 Małek Mariusz
129-192 Stryjski Wojciech
129-192 Kacus Jacek
129-192 Kowalski Mirosław
129-192 Przybyłowski Maciej
129-192 Słomski Marcin
129-192 Rybka Tadeusz
129-192 Sawicki Przemysław
129-192 Piotrowski Remigiusz
129-192 Sobociński Artur
129-192 Siemaszko Paweł
129-192 Dąbrowski Kamil
129-192 Waberski Krzysztof
129-192 Zeromiński August
129-192 Wilmański Kamil
129-192 Sarka Wojciech
129-192 Bączkowski Paweł
129-192 Botsiun Kostiantyn
129-192 Szymański Zenon
129-192 Snarski Przemysław
129-192 Szczepaniak Jacek
129-192 Misiak Przemysław
129-192 Dybka Maciej
129-192 Krasuski Konrad
129-192 Ruciński Zbigniew
129-192 Makiewicz Daniel
129-192 Przybyłowski Mateusz
129-192 Jakubowski Bartłomiej
129-192 Scholz Witold
129-192 Smożewski Krzysztof
129-192 Sławianowski Robert
129-192 Kuczyński Patryk
129-192 Piotrowicz Tomasz
129-192 Pawlak Igor
129-192 Worzała Michał
129-192 Piotrowicz Krzysztof
129-192 Bińczyk Robert
129-192 Pisula Jerzy
129-192 Nowak Michał
129-192 Krasiński Mateusz
129-192 Lewandowicz Marcin
129-192 Kudliński Rafał
129-192 Kołodziejczyk Marek
129-192 Kopania Łukasz
129-192 Cecuła Piotr
129-192 Pietrzak Jarosław
129-192 Godziszewski Michał
129-192 Lisaj Maciej
129-192 Krzyszczyk Janusz
129-192 Jasiński Adrian
129-192 Pietrzak Karol
129-192 Szeniman Damian
129-192 Sujkowski Michał
129-192 Adamczyk Arkadiusz
129-192 Jakubowski Dariusz
129-192 Frydrych Wojciech
129-192 Kaniewski Robert
129-192 Michniewski Paweł
129-192 Jasiński Radosław
129-192 Konczak Sławomir
129-192 Kasprzyszak Grzegorz
129-192 Galubiński Henryk
129-192 Topolewski Arkadiusz
129-192 Słowikowski Bartosz
193-256 Szyller Michał
193-256 Palmowski Przemysław
193-256 Stobrawa Rafał
193-256 Wasiak Dominik
193-256 Pajdak Grzegorz
193-256 Glapiak Adam
193-256 Piaseczny Rafał
193-256 Kowalczyk Jakub
193-256 Hawrot Maciej
193-256 Pietrzak Marek
193-256 Janiak Daniel
193-256 Rzemiński Marcin
193-256 Herberg Dawid
193-256 Frąckowiak Dawid
193-256 Domek Marcin
193-256 Juraszczyk Rafał
193-256 Dudarz Damian
193-256 Hoffa Daniel
193-256 Zakrzewski Daniel
193-256 Kotwas Janusz
193-256 Borowiecki Michał
193-256 Sawicki Piotr
193-256 Konieczny Grzegorz
193-256 Domka Jacek
193-256 Solarz Michał
193-256 Cikała Michał
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 11:16 pm   

Zdjęcia nagrodzonych














 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 9:49 am   

W sobotę rozegrane zostały dwa dodatkowe Turnieje Grand Prix Cup

Wyniki Turnieju Pań Grand Prix Cup

1 Mikietyńska Ola
2 Misztal Karina
3-4 Kowalska Kaja
3-4 Modelska Paulina
5-8 Wieszczeczyńska Joanna
5-8 Czechowska Wioletta
5-8 Grzyb Katarzyna
5-8 Zientara Żaneta
9-16 Kalwasińska Beata
9-16 Kuznowicz Ilona
9-16 Langner Iza



Wyniki Turnieju Panów Grand Prix Cup

1 Muszyński Andrzej
2 Wilmański Kamil
3-4 Słomski Marcin
3-4 Bączkowski Paweł
5-8 Gartner Robert
5-8 Konczak Sławomir
5-8 Hawrot Maciej
5-8 Juraszczyk Rafał
9-16 Piotrowicz Tomasz
9-16 Przybyłowski Mateusz
9-16 Sawicki Piotr
9-16 Siemaszko Paweł
9-16 Szczepaniak Jacek
9-16 Żeromiński August
9-16 Dybka Maciej
9-16 Scholz Witold
17-32 Wasiak Dominik
17-32 Kuczyński Patryk
17-32 Botsiun Kostiantyn
17-32 Rzemiński Marcin
17-32 Kasprzyszak Grzegorz
17-32 Kopania Łukasz
17-32 Waberski Krzysztof
17-32 Szymański Zenon
17-32 Misiak Przemysław
17-32 Sławianowski Robert
17-32 Pietrzak Karol
17-32 Słowikowski Bartosz
17-32 Krzyszczyk Janusz
17-32 Dudarz Damian
17-32 Stryjski Wojciech
17-32 Jakubowski Bartłomiej
33-64 Pietrzak Marek
33-64 Kocus Jacek
33-64 Sujkowski Michał
33-64 Bińczyk Robert
33-64 Kotwas Janusz
33-64 Lewandowicz Marcin
33-64 Sarka Wojciech
33-64 Herberg Dawid
33-64 Stobrawa Rafał
33-64 Kowalczyk Jakub
33-64 Piotrowicz Krzysztif
33-64 Rybka Tadeusz
33-64 Pajdak Grzegorz
33-64 Mikietyński Mateusz
33-64 Kołodziejczyk Marek
33-64 Kowalski Mirosław
33-64 Pisula Jerzy
33-64 Nowak Michał
33-64 Jakubowski Dariusz
33-64 Małek Mariusz
33-64 Lisaj Maciej
33-64 Cecuła Piotr
33-64 Palmowski Przemysław
33-64 Krasiński Mateusz
33-64 Smożewski Krzysztof
33-64 Adamczyk Arkadiusz
33-64 Szeniman Damian
33-64 Janiak Daniel
33-64 Domek Marcin
33-64 Domka Jacek
33-64 Pietrzak Jarosław
33-64 Przybyłowski Maciej
65-128 Jasiński Radosław
65-128 Galubiński Henryk
65-128 Kamiński Paweł
65-128 Zakrzewski Daniel
65-128 Worzała Michał
65-128 Kowalski Mirosław
65-128 Dąbrowski Kamil
65-128 Nowak Michał
65-128 Jasiński Adrian
65-128 Topolewski Arkadiusz
65-128 Krasiński Mateusz
65-128 Makiewicz Daniel
65-128 Piotrowski Remigiusz
65-128 Sawicki Przemysław


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group