DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
01.04.2017 PUCHAR POLSKI ŚRODA WIELKOPOLSKA
Autor Wiadomość
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 2:02 pm   01.04.2017 PUCHAR POLSKI ŚRODA WIELKOPOLSKA



Grupa 1
Borzecki Krzysztof
Skrzypski Mariusz
Majewski Wiesław
Tomczak Piotr
Hoffmann Leszek


GRUPA 2
Kanik Tytus
Kwieciak Robert
Tylkowski Tomasz
Gontarewicz Krzysztof
Słowikowski Bartosz


GRUPA 3
Jakubowski Andrzej
Więtkowski Paweł
Marciniak Marcin
Polowczyk Krzysztof
Standera Marek


GRUPA 4
Pałaszewski Damian
Jankiewicz Tomasz
Boroniec Kamil
Żabka Patryk
Chojnacki Krzysztof


GRUPA 5
Siodła Tomasz
Dukowski Piotr
Dzierżak Michał
Skupień Bartosz
Wiosna Paweł


GRUPA 6
Hołderny Jordan
Ziółkowski Woijciech
Jaskowiak Robert
Karolak Tadeusz
Rudzki Kamil


GRUPA 7
Jarzyński Roman
Stanisławski Kamil
Paruszewski Jacek
Starzyński Damian
Tymoszczuk Henryk


GRUPA 8
Olszewski Sławomir
Łuczak Łukasz
Misiak Przemysław
Frąckowiak Dawid
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 2:07 pm   



GRUPA 1
Dechamchi Iwona
Samulska Karolina
Graczkowska Magda
Ryczkowska Anna
Modrzejewska Ewelina

GRUPA 2
Markowska Małgorzata
Szczepańska Agata
Słowikowska Renata
Kowalczyk Anna
Tymoszczuk Katarzyna
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 3:52 pm   

GRUPA 8

1. Misiak Przemysław
2. Łuczak Łukasz

3. Frąckowiak Dawid
4. Olszewski Sławomir
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 4:43 pm   

GRUPA 5

1. Siodła Tomasz
2. Wiosna Paweł

3. Dukowski Piotr
4. Dzierżak Michał
5. Skupień Bartosz
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 4:53 pm   

GRUPA 2

1. Kanik Tytus
2. Gontarewicz Krzysztof

3. Tylkowski Tomasz
4. Słowikowski Bartosz
5. Kwieciak Robert
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 4:54 pm   

GRUPA 6

1. Hołderny Jordan
2. Karolak Tadeusz

3. Jaśkowiak Robert
4. Rudzki Kamil
5. Ziółkowski Woijciech
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 4:58 pm   

GRUPA 7

1. Jarzyński Roman
2. Starzyński Damian

3. Stanisławski Kamil
4. Tymoszczuk Henryk
5. Paruszewski Jacek
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 5:06 pm   

GRUPA 4

1. Pałaszewski Damian
2. Żabka Patryk

3. Chojnacki Krzysztof
4. Boroniec Kamil
5. Jankiewicz Tomasz
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 5:11 pm   

Grupa 1

1. Borzecki Krzysztof
2. Skrzypski Mariusz

3. Hoffmann Leszek
4. Majewski Wiesław
5. Tomczak Piotr
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 5:13 pm   

GRUPA 3

1. Standera Marek
2. Marciniak Marcin

3. Jakubowski Andrzej
4. Polowczyk Krzysztof
5. Więtkowski Paweł
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 5:40 pm   

"Last 16
Best of 7"


4 Borzecki Krzysztof
1 Starzyński Damian

4 Gontarewicz Krzysztof
1 Misiak Przemysław

4 Siodła Tomasz
0 Marciniak Marcin

1 Karolak Tadeusz
4 Pałaszewski Damian

Standera Marek
Wiosna Paweł

4 Żabka Patryk
2 Hołderny Jordan

4 Jarzyński Roman
1 Skrzypski Mariusz

2 Łuczak Łukasz
4 Kanik Tytus
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 6:22 pm   

"1/4 FINAL
Best of 7"



0 Borzecki Krzysztof
4 Gontarewicz Krzysztof


4 Siodła Tomasz
3 Pałaszewski Damian


1 Standera Marek
4 Żabka Patryk


1 Jarzyński Roman
4 Kanik Tytus
Ostatnio zmieniony przez RZUF Sob Kwi 01, 2017 7:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 7:00 pm   

"1/2 FINAL
Best of 9"



2 Gontarewicz Krzysztof
5 Siodła Tomasz


2 Żabka Patryk
5 Kanik Tytus
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 7:35 pm   

GRUPA 1

1. Modrzejewska Ewelina
2. Dechamchi Iwona

3. Samulska Karolina
4. Graczkowska Magda
5. Ryczkowska Anna
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 7:59 pm   

GRUPA 2

1. Słowikowska Renata
2. Markowska Małgorzata

3. Kowalczyk Anna
4. Tymoszczuk Katarzyna
5. Szczepańska Agata
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group