DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Polski - ELBLĄG - 22-23.04
Autor Wiadomość
ESD_Shanghai 


Drużyna: SHANGHAI
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 81
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 11:49 am   Puchar Polski - ELBLĄG - 22-23.04

Zapraszamy wszystkich darterów na Puchar Polski w Elblągu.
Impreza dwudniowa, nie zabraknie dobrych graczy, jedzenia i wiśnióweczki (zwłaszcza ciepłej)

SOBOTA - 22.04
Turniej o Puchar Tom-Hol
Zapisy od g.13:30 do 14:30!!!
Start turnieju g.15.00 (godzina późna, także proszę o wcześniejszy przyjazd; pozwoli to ruszyć zgodnie z harmonogramem)

Nagrody:
MĘŻCZYŹNI
Do 50 osób: Nagrody dla miejsc 1-4
Powyżej 50 osób: Nagrody dla miejsc 1-8
(po odliczeniu kosztów organizacyjnych)
KOBIETY
Nagrody dla miejsc 1-4



NIEDZIELA - 23.04
Turniej o Puchar Truso Taxi
Zapisy od g. 10.30 do 11:30
Start turnieju g.12.00 (również proszę o wcześniejsze przybycie lub zapisanie się już w sobotę)

Nagrody:
MĘŻCZYŹNI
Do 50 osób: Nagrody dla miejsc 1-4
Powyżej 50 osób: Nagrody dla miejsc 1-8
(po odliczeniu kosztów organizacyjnych)
KOBIETY
Nagrody dla miejsc 1-4


Informacje szczegółowe:
- Termin: 22-23 kwietnia 2017 r.,
- Miejsce: SHANGHAI DartClub - Elbląg ul. Fabryczna 5,
- Wpisowe: 25 zł
- Ilość tarcz: 16-18.
- System gry: 501 DO (grupy - do 2 [w sobotę tylko w przypadku, gdy w turnieju zagra 91-114 osób, a w niedzielę w przypadku grup 6-cio i 5-osobowych] lub do 3 wygranych legów - decyzja organizatora w dniu turnieju),
mężczyźni: faza pucharowa - 1/16 do 3 wygranych legów, 1/8, 1/4 i 1/2 do 4 wygranych legów, finał - do 5 wygranych legów,
kobiety: faza pucharowa - wszystkie mecze bez finału do 3 wygranych legów; finał - do 4-ch wygranych legów.


HOTELE:
1) GEMINI DOM
517 800 007
http://www.noclegigeminid...gi-elblag-tanie

2) ELKO
55 235 41 78 |
793 848 158 |
501 660 871
Ostatnio zmieniony przez ESD_Shanghai Pią Kwi 07, 2017 1:17 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ESD_Shanghai 


Drużyna: SHANGHAI
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 81
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 12:02 pm   

Mamy ogromną prośbę o zapisywanie się na poniższej liście. Pomoże nam to oszacować zapotrzebowanie na produkty spożywcze :)

Lista obecności :)

MĘŻCZYŹNI:

1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8.

KOBIETY:
1.
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 15
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 12:15 pm   

MĘŻCZYŹNI:

1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN


KOBIETY:
1. Żaneta Zientara - OLSZTYN
2. Wioletta Zientara - OLSZTYN
 
 
ESD_Shanghai 


Drużyna: SHANGHAI
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 81
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 12:27 pm   

MĘŻCZYŹNI:

1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN


KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
 
 
kowallus68 



Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 49
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 20
Skąd: Morąg
Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 12:40 pm   

MĘŻCZYŹNI:

1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Paweł Kowalski - MORĄG

KOBIETY:
1. Żaneta Zientara - OLSZTYN
2. Wioletta Zientara - OLSZTYN
3. Natalia Kosakowska - MORĄG
 
 
 
Siwy Gdańsk 


Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade 4
Lotki: Gary Anderson phase 3 25g
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 12:42 pm   

MĘŻCZYŹNI:

1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Paweł Kowalski - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk


KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
 
 
kowallus68 



Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 49
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 20
Skąd: Morąg
Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 2:00 pm   

MĘŻCZYŹNI:

1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Paweł Kowalski - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG


KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
 
 
 
Artur 


Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Unicorn - Jamie Caven 23 g
Wiek: 47
Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 42
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Sob Kwi 08, 2017 10:36 am   

MĘŻCZYŹNI:

1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Paweł Kowalski - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG
17. Artur Markowski - Kętrzyn
18. Adam Ślaski - Kętrzyn


KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańs
7. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
 
 
Siwy Gdańsk 


Drużyna: Tornado Gdańsk
Tarcza: Blade 4
Lotki: Gary Anderson phase 3 25g
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Kwi 08, 2017 1:40 pm   

MĘŻCZYŹNI:

1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Paweł Kowalski - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG
17. Artur Markowski - Kętrzyn
18. Adam Ślaski - Kętrzyn
19. Tomasz Wierzba - Gdańsk
20. Piotr Wasiek - Gdańsk
21. Maciej Lidzbarski - Gdańsk


KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
7. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
8. Agnieszka Lidzbarska - Gdańsk
 
 
Grześ C. 



Lotki: TARGET Dave'Chizzy'Chisnall 22g
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: Nie Kwi 09, 2017 9:29 am   

MĘŻCZYŹNI:

1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Paweł Kowalski - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG
17. Artur Markowski - Kętrzyn
18. Adam Ślaski - Kętrzyn
19. Tomasz Wierzba - Gdańsk
20. Piotr Wasiek - Gdańsk
21. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
22. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
23. Czarek Wiśniewski - Augustów
24. Karol Sitnik - Augustów
25. Grzegorz Czerwiński - Augustów
26.

KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
7. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
8. Agnieszka Lidzbarska - Gdańsk
 
 
Roman Ochminski 


Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 2
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Pon Kwi 10, 2017 8:14 pm   

MĘŻCZYŹNI:

1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Paweł Kowalski - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG
17. Artur Markowski - Kętrzyn
18. Adam Ślaski - Kętrzyn
19. Tomasz Wierzba - Gdańsk
20. Piotr Wasiek - Gdańsk
21. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
22. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
23. Czarek Wiśniewski - Augustów
24. Karol Sitnik - Augustów
25. Grzegorz Czerwiński - Augustów
26. Radosław Warmiński - Kwidzyn
27. Roman Ochmiński - Kwidzyn

KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
7. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
8. Agnieszka Lidzbarska - Gdańsk
9. Dorota Warmińska - Kwidzyn
 
 
mazi 



Drużyna: TORNADO
Tarcza: BLADE 4 DC
Lotki: UNICORN Sigma carbon 23,3 gr
Wiek: 34
Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 516
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Kwi 11, 2017 1:11 pm   

MĘŻCZYŹNI:

1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Paweł Kowalski - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG
17. Artur Markowski - Kętrzyn
18. Adam Ślaski - Kętrzyn
19. Tomasz Wierzba - Gdańsk
20. Piotr Wasiek - Gdańsk
21. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
22. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
23. Czarek Wiśniewski - Augustów
24. Karol Sitnik - Augustów
25. Grzegorz Czerwiński - Augustów
26. Radosław Warmiński - Kwidzyn
27. Roman Ochmiński - Kwidzyn
28. Łukasz Kopania - Elbląg/Gdańsk

KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
7. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
8. Agnieszka Lidzbarska - Gdańsk
9. Dorota Warmińska - Kwidzyn
 
 
 
kowallus68 



Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 49
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 20
Skąd: Morąg
Wysłany: Wto Kwi 11, 2017 4:13 pm   

MĘŻCZYŹNI:

1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Jakub Majek - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG
17. Artur Markowski - Kętrzyn
18. Adam Ślaski - Kętrzyn
19. Tomasz Wierzba - Gdańsk
20. Piotr Wasiek - Gdańsk
21. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
22. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
23. Czarek Wiśniewski - Augustów
24. Karol Sitnik - Augustów
25. Grzegorz Czerwiński - Augustów
26. Radosław Warmiński - Kwidzyn
27. Roman Ochmiński - Kwidzyn
28. Łukasz Kopania - Elbląg/Gdańsk
29. Mariusz Matwiejuk - MORĄG
30. Krzysztof Makowaski - MORĄG
31. Szymon Skolimowski - MORĄG

KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
7. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
8. Agnieszka Lidzbarska - Gdańsk
9. Dorota Warmińska - Kwidzyn
 
 
 
dziq 


Tarcza: unicorn eclipse PRO
Lotki: Gary Anderson 21g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 48
Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 55
Skąd: Olsztyn / Barczewo
Wysłany: Śro Kwi 12, 2017 6:02 am   

MĘŻCZYŹNI:

1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Jakub Majek - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG
17. Artur Markowski - Kętrzyn
18. Adam Ślaski - Kętrzyn
19. Tomasz Wierzba - Gdańsk
20. Piotr Wasiek - Gdańsk
21. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
22. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
23. Czarek Wiśniewski - Augustów
24. Karol Sitnik - Augustów
25. Grzegorz Czerwiński - Augustów
26. Radosław Warmiński - Kwidzyn
27. Roman Ochmiński - Kwidzyn
28. Łukasz Kopania - Elbląg/Gdańsk
29. Mariusz Matwiejuk - MORĄG
30. Krzysztof Makowaski - MORĄG
31. Szymon Skolimowski - MORĄG
32. Tomasz Dzikołowski Olsztyn/Barczewo
33.

KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
7. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
8. Agnieszka Lidzbarska - Gdańsk
9. Dorota Warmińska - Kwidzyn
10.
 
 
Diana 


Dołączyła: 22 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: Barczewo/Olsztyn
Wysłany: Śro Kwi 12, 2017 4:26 pm   

MĘŻCZYŹNI:

1. Adrian Lewandowski - ELBLĄG
2. Robert Rodkiewicz - ELBLĄG
3. Grzegorz Gdaniec - ELBLĄG
4. Zbigniew Piwoński - ELBLĄG
5. Adam Zapaśnik - ELBLĄG
6. Marek Mikułowski - ELBLĄG
7. Marek Wawrzyniak - ELBLĄG
8. Bogusław Olszewski - OLSZTYN
9. Piotr Kowalewski - MORĄG
10. Jakub Majek - MORĄG
11. Marcin Pawłowski - Gdańsk
12. Darek Pawłowski - Gdańsk
13. Piotr Mierzyński - Gdańsk
14. Jakub Janczyk - Gdańsk
15. Paweł Drozd - Gdańsk
16. Marcin Szaniawski - MORĄG
17. Artur Markowski - Kętrzyn
18. Adam Ślaski - Kętrzyn
19. Tomasz Wierzba - Gdańsk
20. Piotr Wasiek - Gdańsk
21. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
22. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
23. Czarek Wiśniewski - Augustów
24. Karol Sitnik - Augustów
25. Grzegorz Czerwiński - Augustów
26. Radosław Warmiński - Kwidzyn
27. Roman Ochmiński - Kwidzyn
28. Łukasz Kopania - Elbląg/Gdańsk
29. Mariusz Matwiejuk - MORĄG
30. Krzysztof Makowaski - MORĄG
31. Szymon Skolimowski - MORĄG
32. Tomasz Dzikołowski Olsztyn/Barczewo
33.

KOBIETY:
1. Agnieszka Dobies - ELBLĄG
2. Żaneta Zientara - OLSZTYN
3. Wioletta Zientara - OLSZTYN
4. Natalia Kosakowska - MORĄG
5. Magdalena Pawłowska - Gdańsk
6. Ela Jurczak - Gdańsk
7. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
8. Agnieszka Lidzbarska - Gdańsk
9. Dorota Warmińska - Kwidzyn
10. Diana Smolińska - Olsztyn
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group