Puchar Polski - GDYNIA 02-04-CZERWIEC 2017 |
Autor |
Wiadomość |
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Wto Maj 09, 2017 7:32 pm Puchar Polski - GDYNIA 02-04-CZERWIEC 2017
|
|
|
2 Turnieje Pucharu Polski w Gdyni !!!
Termin 2-4 czerwca 2017 roku
III OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI
W STEEL-DART
Termin: 03 CZERWCA 2017 (SOBOTA)
- godz. 12:30-14:30 zapisy
- godz. 15:00 start turnieju mężczyzn i kobiet
Miejsce rozgrywania turnieju: Klub Bilardowy „JOKER”, Gdynia, ul. 10 lutego 23
Wpisowe: 25 zł.
Osobna kategoria dla mężczyzn i kobiet. Turniej rozgrywany na 8 tarczach.
System gry: GRUPY + Drabinka SINGLE KO
- Turniej kat. mężczyzn:
501 Double Out: ( w grupach: Best of 5 – faza single KO: Best of 5)
ćwierćfinały: Best of 7
półfinały: Best of 9
finał: Best of 11
- Turniej kat. kobiet:
501 Double Out: ( w grupach: Best of 3 - faza singlem KO: Best of 5)
półfinały i finał: Best of 7
Nagrody: (po odliczeniu kosztów organizacyjnych)
Miejsca 1-3: Puchary.
W turnieju kat. Mężczyzn dla miejsc 1-8 nagrody finansowe z puli wpisowego:
wg schematu: 40%-20%-10% x2, 5%x4
W turnieju kat. Kobiet nagrody finansowe z puli wpisowego dla miejsc 1-3
wg schematu: 50%-30%-10%x2
III MISTRZOSTWA O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA GDYNI
Termin: 04 CZERWCA 2017 (NIEDZIELA)
- godz. 10:30-11:45 zapisy
- godz. 12:15 start turnieju mężczyzn i kobiet
Miejsce rozgrywania turnieju: Klub Bilardowy „JOKER”, Gdynia, ul. 10 lutego 23
Wpisowe: 25 zł.
Osobna kategoria dla mężczyzn i kobiet. Turniej rozgrywany na 8 tarczach.
System gry: GRUPY + Drabinka SINGLE KO
- Turniej kat. mężczyzn:
501 Double Out: Best of 5
ćwierćfinały: Best of 7
półfinały: Best of 9
finał: Best of 11
- Turniej kat. kobiet:
501 Double Out: Best of 5
półfinały i finał: Best of 7
Nagrody: (po odliczeniu kosztów organizacyjnych)
Miejsca 1-3: Puchary.
W turnieju kat. Mężczyzn dla miejsc 1-8 nagrody finansowe z puli wpisowego:
wg schematu: 40%-20%-10% x2, 5%x4
W turnieju kat. Kobiet nagrody finansowe z puli wpisowego dla miejsc 1-3
wg schematu: 50%-30%-10%x2
Dodatkowo przewidujemy w piątek 2 czerwca 2017 ( PIĄTEK) turniej rozgrzewkowy par dla osób chętnych, które postanowią odwiedzić Nasze nadmorskie miasto i jednocześnie połączyć przyjemne czyli odpoczynek nad morzem wraz z grą w darta !
Miejsce rozgrywania turnieju: Klub Bilardowy „JOKER”, Gdynia, ul. 10 lutego 23
Wpisowe: 20 zł od pary
Nagrody : Pucharki dla zwycięskiej pary oraz nagrody pieniężne (w zależności od
ilości par ) wg schematu procentowego 50 % - 30 % - 20 %
Przewidywany czas rozpoczęcia gier w parach ok godz 19 a zapisy od ok godz 17:30 !!
System gry : Zależny od ilości chętnych par
Bardzo ważne !!
Oficjalnym hotelem zawodów jest Hostel Corso ! Znajduję się on ok 5 minut drogi od Klubu Bilardowego Joker i ok 15 minut drogi od plaży W związku z tym rezerwując pokój do 23-05-2017 ( dodam iż jest do data ostatecznego terminu rezerwowania noclegu ze zniżką. Po tym terminie może nie być już pokoi. A inne hotele na pewno są droższe i niekoniecznie tak blisko ) na hasło DART otrzymacie 10 % zniżki na nocleg !!
Strona hostelu www.hostelcorso.pl tel kontaktowy 506 903 203 lub 58 523 95 93
|
Ostatnio zmieniony przez Wołyna69 Śro Maj 10, 2017 7:16 pm, w całości zmieniany 6 razy |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Wto Maj 09, 2017 8:01 pm
|
|
|
Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek |
Ostatnio zmieniony przez Wołyna69 Śro Maj 10, 2017 7:20 pm, w całości zmieniany 5 razy |
|
|
|
|
James
Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36 Dołączył: 28 Maj 2015 Posty: 50 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Śro Maj 10, 2017 6:23 pm
|
|
|
PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3.
Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. ...
Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek |
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
|
|
|
|
ESD_Shanghai
Drużyna: SHANGHAI
Dołączył: 15 Mar 2014 Posty: 81 Skąd: Elbląg
|
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 12:24 am
|
|
|
PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3.
Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. ...
Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. ... |
|
|
|
|
James
Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36 Dołączył: 28 Maj 2015 Posty: 50 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 1:54 pm Re: Puchar Polski - GDYNIA 02-04-CZERWIEC 2017
|
|
|
UWAGA UWAGA, SZANOWNE DARTERKI I DARTERZY!
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom tych osób, które mają ochotę przyjechać do Nas na turniej i zostać na noc, a nie zdążyły jeszcze zarezerwować pokoju - udało nam się wynegocjować i przedłużyć okres rezerwacji w oficjalnym hotelu zawodów HOSTEL CORSO który znajduję się ok 5 minut drogi od Klubu Bilardowego Joker i ok 15 minut drogi od plaży
Do dnia 28-05-2017 podając przy rezerwacji hasło [DART otrzymacie 10 % zniżki na nocleg !!
Tylko podając hasło DART będziecie mogli zarezerwować nocleg w terminie zawodów wraz ze zniżką!
Strona hostelu www.hostelcorso.pl tel kontaktowy 506 903 203 lub 58 523 95 93
Do zobaczenia! |
|
|
|
|
paolka
Wiek: 38 Dołączyła: 22 Maj 2009 Posty: 39 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pią Maj 26, 2017 1:58 pm
|
|
|
PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
4.
Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. ...
Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. Patrycja Głowacka
5. |
|
|
|
|
KarineX ^_^
Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 32 Dołączyła: 06 Gru 2016 Posty: 9 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pią Maj 26, 2017 2:05 pm
|
|
|
PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
4.
Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. ...
Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. Patrycja Głowacka
5. Karina Misztal
6. ... |
|
|
|
|
paolka
Wiek: 38 Dołączyła: 22 Maj 2009 Posty: 39 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pią Maj 26, 2017 2:29 pm
|
|
|
PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
4.
Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. Krzysztof Borzęcki
Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. Patrycja Głowacka
5. Karina Misztal
6. Małgorzata Markowska
7. Iwona Dehamchi |
|
|
|
|
paolka
Wiek: 38 Dołączyła: 22 Maj 2009 Posty: 39 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pią Maj 26, 2017 3:39 pm
|
|
|
PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
4.
Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. Krzysztof Borzęcki
9. Artur Markowski
Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. Patrycja Głowacka
5. Karina Misztal
6. Małgorzata Markowska
7. Iwona Dehamchi |
|
|
|
|
paolka
Wiek: 38 Dołączyła: 22 Maj 2009 Posty: 39 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pon Maj 29, 2017 10:48 am
|
|
|
PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
4. Justyna Stokowska/ Kaja Kowalska
Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. Krzysztof Borzęcki
9. Artur Markowski
10. Damian Dudarz
Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. Patrycja Głowacka
5. Karina Misztal
6. Małgorzata Markowska
7. Iwona Dehamchi
8. Kaja Kowalska
9. Justyna Stokowska |
|
|
|
|
greypablo
Drużyna: dartclub Gdańsk
Tarcza: winmau Blade 4
Lotki: winmau 23g.
Wiek: 47 Dołączył: 30 Sty 2012 Posty: 87 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Czw Cze 01, 2017 4:10 pm
|
|
|
PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
4. Justyna Stokowska/ Kaja Kowalska
5. Tomasz Milewczyk/ Paweł Siwiec
Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. Krzysztof Borzęcki
9. Artur Markowski
10. Damian Dudarz
11. Tomasz Milewczyk
12. Paweł Siwiec
Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. Patrycja Głowacka
5. Karina Misztal
6. Małgorzata Markowska
7. Iwona Dehamchi
8. Kaja Kowalska
9. Justyna Stokowska |
|
|
|
|
Roman Ochminski
Dołączył: 10 Kwi 2017 Posty: 2 Skąd: Kwidzyn
|
Wysłany: Czw Cze 01, 2017 8:55 pm
|
|
|
Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. Krzysztof Borzęcki
9. Artur Markowski
10. Damian Dudarz
11. Tomasz Milewczyk
12. Paweł Siwiec
13.Radosław Warmiński (04.06)
14.Roman Ochmiński (04.06)
Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. Patrycja Głowacka
5. Karina Misztal
6. Małgorzata Markowska
7. Iwona Dehamchi
8. Kaja Kowalska
9. Justyna Stokowska
10.Dorota Warmińska (04.06) |
|
|
|
|
James
Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 36 Dołączył: 28 Maj 2015 Posty: 50 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pią Cze 02, 2017 7:40 am
|
|
|
Już dziś wieczorem rozpoczynamy weekend z Pucharem Polski POD w Gdyni! Zapraszam Wszystkich serdecznie. A oto puchary czekające na zwycięzców:
|
|
|
|
|
Wołyna69
Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 45 Dołączył: 12 Kwi 2014 Posty: 46 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Pią Cze 02, 2017 7:45 pm
|
|
|
Do turnieju zgłosiło się 8 par.
Grupa I:
Paweł Wołynka / Katarzyna Drążek
Paulina Siemaszko / Karina Misztal
Robert Rodkiewicz / Adam Zapaśnik
Marek Groenwald / Damian Dudarz
Grupa II:
Tomasz Milewczyk / Paweł Siwiec
Krzysztof Piotrowicz / Tomasz Piotrowicz
Dominik Obierzyński / Jarosław Fidecki
Justyna Stokowska / Kaja Kowalska
Po zakończeniu grup 2 najlepsze pary rozegrają turniej DKO. Wyniki zostaną podane po zakończeniu fazy grupowej.
GAME ON!!!! |
|
|
|
|
|