DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Polski POD - Augustów 2017 - 10 i 11 czerwca
Autor Wiadomość
Arek 


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 71
Skąd: Augustów
Wysłany: Sob Kwi 08, 2017 3:14 pm   Puchar Polski POD - Augustów 2017 - 10 i 11 czerwca

Mamy przyjemność zaprosić do Augustowa w dniach
10 i 11 czerwca 2017r. na dwa oddzielne turnieje rankingowe darta
w cyklu Pucharu Polski 2017 Polskiej Organizacji Darta.

Zagramy ponownie w Hotelu "Nad Nettą"
Augustów, ul.Portowa 3 (www.nad-netta.pl)

Szczegóły wkrótce
 
 
Arek 


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 71
Skąd: Augustów
Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 5:50 pm   

Czas na szczegóły.
Zapraszamy na weekend z dartem do Augustowa.
Odbędą się dwa turnieje rankingowe Pucharu Polski POD cyklu 2016/2017
Hotel NAD NETTĄ ul. Portowa 3

10.06.2017 (sobota)
Puchar Polski POD
zapisy od 11.00 do 11.45
start zawodów 12.00
wpisowe 20 PLN

11.06.2017 (niedziela)
Puchar Polski POD
zapisy od 10.00 do 10.45
start zawodów 11.00
wpisowe 20 PLN

Nagrody w obu dniach:
Panowie
I miejsce - 500 PLN + puchar
II miejsce - 300 PLN + puchar
III - IV miejsca - 150 PLN + puchar
V-VIII miejsce - 50 PLN

Panie
I miejsce - 250 PLN + puchar
II miejsce - 150 PLN + puchar
III - IV miejsca - 75 PLN + puchar

System gry:
Grupy + Single K.O.
Gramy na 10 tarczach

Prosimy o wpisywanie się na listę startową.

Kontakt:
Arkadiusz Hawryluk, tel. 534 500 174
Ostatnio zmieniony przez Arek Sob Cze 03, 2017 11:54 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Arek 


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 71
Skąd: Augustów
Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 5:53 pm   

Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
 
 
kowallus68 



Drużyna: Dart Team Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 17
Skąd: Morąg
Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 11:22 pm   

Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 15
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 8:49 am   

Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Patrycja Głowacka - Warszawa

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
 
 
pepsiak 



Drużyna: DartClub
Tarcza: Blade 4
Lotki: RDD Flashback - 22g
Wiek: 47
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 149
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Maj 04, 2017 5:41 pm   

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 8:49 am Temat postu:
Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Patrycja Głowacka - Warszawa

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Krzysztof Chmielewski - Chyba Ełk..😁
 
 
 
dziq 


Tarcza: unicorn eclipse PRO
Lotki: Gary Anderson 21g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 48
Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 55
Skąd: Olsztyn / Barczewo
Wysłany: Nie Maj 07, 2017 11:12 pm   

Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Patrycja Głowacka - Warszawa

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Krzysztof Chmielewski - Chyba Ełk..😁
6. Andrzej Strzyż Olsztyn
7. Tomasz Dzikołowski Olsztyn / Barczewo
8.
 
 
phantom100 


Tarcza: Blade 4
Lotki: Unicorn Gary Anderson phase 3 blue 23gr.
Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 18
Skąd: Augustów
Wysłany: Śro Maj 10, 2017 4:26 pm   

Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Patrycja Głowacka - Warszawa

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Krzysztof Chmielewski - Chyba Ełk..😁
6. Andrzej Strzyż Olsztyn
7. Tomasz Dzikołowski Olsztyn / Barczewo
8. Karol Sitnik - Augustów
 
 
Grześ C. 



Lotki: TARGET Dave'Chizzy'Chisnall 22g
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 16
Skąd: Augustów
Wysłany: Czw Maj 11, 2017 8:39 am   

Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Patrycja Głowacka - Warszawa

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Krzysztof Chmielewski - Chyba Ełk..😁
6. Andrzej Strzyż Olsztyn
7. Tomasz Dzikołowski Olsztyn / Barczewo
8. Karol Sitnik - Augustów
9. Maciek Kozłowski - Augustów
10. Mariusz Formajster - Augustów
11. Marcin Pożarowski - Augustów
12. Krzysiek Bujnowski - Augustów
13. Marek Krajewski - Augustów
14. Krzysiek Kuprewicz - Augustów
15. Marcin Łask - Augustów
16. Darek Wyszko - Augustów
17. Czarek Wiśniewski - Augustów
18. Robert Żochowski - Augustów
19. Grzesiek Czerwiński - Augustów
 
 
Artur 


Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Unicorn - Jamie Caven 23 g
Wiek: 47
Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 42
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Czw Maj 11, 2017 5:06 pm   

Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Patrycja Głowacka - Warszawa
5. Małgorzata Markowska - Kętrzyn

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Krzysztof Chmielewski - Chyba Ełk..😁
6. Andrzej Strzyż Olsztyn
7. Tomasz Dzikołowski Olsztyn / Barczewo
8. Karol Sitnik - Augustów
9. Maciek Kozłowski - Augustów
10. Mariusz Formajster - Augustów
11. Marcin Pożarowski - Augustów
12. Krzysiek Bujnowski - Augustów
13. Marek Krajewski - Augustów
14. Krzysiek Kuprewicz - Augustów
15. Marcin Łask - Augustów
16. Darek Wyszko - Augustów
17. Czarek Wiśniewski - Augustów
18. Robert Żochowski - Augustów
19. Grzesiek Czerwiński - Augustów
20. Artur Markowski - Kętrzyn
21. Grzegorz Ducki - Kętrzyn
22. Adam Ślaski - Kętrzyn
23.
 
 
Arek 


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 71
Skąd: Augustów
Wysłany: Pią Maj 12, 2017 8:49 pm   

Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Patrycja Głowacka - Warszawa
5. Małgorzata Markowska - Kętrzyn

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Krzysztof Chmielewski - Chyba Ełk..😁
6. Andrzej Strzyż Olsztyn
7. Tomasz Dzikołowski Olsztyn / Barczewo
8. Karol Sitnik - Augustów
9. Maciek Kozłowski - Augustów
10. Mariusz Formajster - Augustów
11. Marcin Pożarowski - Augustów
12. Krzysiek Bujnowski - Augustów
13. Marek Krajewski - Augustów
14. Krzysiek Kuprewicz - Augustów
15. Marcin Łask - Augustów
16. Darek Wyszko - Augustów
17. Czarek Wiśniewski - Augustów
18. Robert Żochowski - Augustów
19. Grzesiek Czerwiński - Augustów
20. Artur Markowski - Kętrzyn
21. Grzegorz Ducki - Kętrzyn
22. Adam Ślaski - Kętrzyn
23. Adam Milanowski - Augustów
24. Mateusz Łukawski - Augustów
 
 
arkady3@interia 


Tarcza: blade4
Lotki: shot
Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: 10-691 OLSZTYN
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 12:00 am   

Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Patrycja Głowacka - Warszawa
5. Małgorzata Markowska - Kętrzyn

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Krzysztof Chmielewski - Chyba Ełk..😁
6. Andrzej Strzyż Olsztyn
7. Tomasz Dzikołowski Olsztyn / Barczewo
8. Karol Sitnik - Augustów
9. Maciek Kozłowski - Augustów
10. Mariusz Formajster - Augustów
11. Marcin Pożarowski - Augustów
12. Krzysiek Bujnowski - Augustów
13. Marek Krajewski - Augustów
14. Krzysiek Kuprewicz - Augustów
15. Marcin Łask - Augustów
16. Darek Wyszko - Augustów
17. Czarek Wiśniewski - Augustów
18. Robert Żochowski - Augustów
19. Grzesiek Czerwiński - Augustów
20. Artur Markowski - Kętrzyn
21. Grzegorz Ducki - Kętrzyn
22. Adam Ślaski - Kętrzyn
23. Adam Milanowski - Augustów
24. Mateusz Łukawski - Augustów
25. Arkadiusz Podlewski - Olsztyn
26. Artur Kupiec - Olsztyn
27. Łukasz Pawełczyk - Olsztyn
 
 
mrossi 



Tarcza: okrągła
Lotki: 24g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 46
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 2722
Skąd: Suwałki
Wysłany: Czw Maj 25, 2017 7:42 pm   

Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Patrycja Głowacka - Warszawa
5. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Kornelia Witkowska - Suwałki
8.

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Krzysztof Chmielewski - Chyba Ełk..😁
6. Andrzej Strzyż Olsztyn
7. Tomasz Dzikołowski Olsztyn / Barczewo
8. Karol Sitnik - Augustów
9. Maciek Kozłowski - Augustów
10. Mariusz Formajster - Augustów
11. Marcin Pożarowski - Augustów
12. Krzysiek Bujnowski - Augustów
13. Marek Krajewski - Augustów
14. Krzysiek Kuprewicz - Augustów
15. Marcin Łask - Augustów
16. Darek Wyszko - Augustów
17. Czarek Wiśniewski - Augustów
18. Robert Żochowski - Augustów
19. Grzesiek Czerwiński - Augustów
20. Artur Markowski - Kętrzyn
21. Grzegorz Ducki - Kętrzyn
22. Adam Ślaski - Kętrzyn
23. Adam Milanowski - Augustów
24. Mateusz Łukawski - Augustów
25. Arkadiusz Podlewski - Olsztyn
26. Artur Kupiec - Olsztyn
27. Łukasz Pawełczyk - Olsztyn
28. Maciej Luty - Suwałki
29. Norbert Krzywosz - Suwałki
30. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
31.
 
 
 
Maciej Nowicki 


Dołączył: 26 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: Działdowo
Wysłany: Pią Maj 26, 2017 2:36 pm   

Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Patrycja Głowacka - Warszawa
5. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Kornelia Witkowska - Suwałki
8.

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Krzysztof Chmielewski - Chyba Ełk..😁
6. Andrzej Strzyż Olsztyn
7. Tomasz Dzikołowski Olsztyn / Barczewo
8. Karol Sitnik - Augustów
9. Maciek Kozłowski - Augustów
10. Mariusz Formajster - Augustów
11. Marcin Pożarowski - Augustów
12. Krzysiek Bujnowski - Augustów
13. Marek Krajewski - Augustów
14. Krzysiek Kuprewicz - Augustów
15. Marcin Łask - Augustów
16. Darek Wyszko - Augustów
17. Czarek Wiśniewski - Augustów
18. Robert Żochowski - Augustów
19. Grzesiek Czerwiński - Augustów
20. Artur Markowski - Kętrzyn
21. Grzegorz Ducki - Kętrzyn
22. Adam Ślaski - Kętrzyn
23. Adam Milanowski - Augustów
24. Mateusz Łukawski - Augustów
25. Arkadiusz Podlewski - Olsztyn
26. Artur Kupiec - Olsztyn
27. Łukasz Pawełczyk - Olsztyn
28. Maciej Luty - Suwałki
29. Norbert Krzywosz - Suwałki
30. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
31.Maciej Nowicki - Działdowo
32
 
 
Arek 


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 71
Skąd: Augustów
Wysłany: Wto Cze 06, 2017 9:25 pm   

Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Patrycja Głowacka - Warszawa
5. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Kornelia Witkowska - Suwałki
8.

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Krzysztof Chmielewski - Chyba Ełk..😁
6. Andrzej Strzyż Olsztyn
7. Tomasz Dzikołowski Olsztyn / Barczewo
8. Karol Sitnik - Augustów
9. Maciek Kozłowski - Augustów
10. Mariusz Formajster - Augustów
11. Marcin Pożarowski - Augustów
12. Krzysiek Bujnowski - Augustów
13. Marek Krajewski - Augustów
14. Krzysiek Kuprewicz - Augustów
15. Marcin Łask - Augustów
16. Darek Wyszko - Augustów
17. Czarek Wiśniewski - Augustów
18. Robert Żochowski - Augustów
19. Grzesiek Czerwiński - Augustów
20. Artur Markowski - Kętrzyn
21. Grzegorz Ducki - Kętrzyn
22. Adam Ślaski - Kętrzyn
23. Adam Milanowski - Augustów
24. Mateusz Łukawski - Augustów
25. Arkadiusz Podlewski - Olsztyn
26. Artur Kupiec - Olsztyn
27. Łukasz Pawełczyk - Olsztyn
28. Maciej Luty - Suwałki
29. Norbert Krzywosz - Suwałki
30. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
31.Maciej Nowicki - Działdowo
32. Dariusz Wyszko - Augustów
33. Dawid Maciejewski - Augustów
34.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group