Puchar Polski POD - Augustów 2017 - 10 i 11 czerwca |
Autor |
Wiadomość |
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Wto Cze 06, 2017 8:32 pm
|
|
|
Dodatkowe nagrody - wśród wszystkich uczestników ( w pierwszym dniu turnieju) zostanie rozlosowanych 8 talonów na jedzonko, które zostały ufundowane przez zaprzyjaźnionych restauratorów. |
|
|
|
|
Patton
Dołączył: 22 Maj 2013 Posty: 129 Skąd: Białystok
|
Wysłany: Śro Cze 07, 2017 1:58 pm
|
|
|
Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Patrycja Głowacka - Warszawa
5. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Kornelia Witkowska - Suwałki
8.
Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Krzysztof Chmielewski - Chyba Ełk..😁
6. Andrzej Strzyż Olsztyn
7. Tomasz Dzikołowski Olsztyn / Barczewo
8. Karol Sitnik - Augustów
9. Maciek Kozłowski - Augustów
10. Mariusz Formajster - Augustów
11. Marcin Pożarowski - Augustów
12. Krzysiek Bujnowski - Augustów
13. Marek Krajewski - Augustów
14. Krzysiek Kuprewicz - Augustów
15. Marcin Łask - Augustów
16. Darek Wyszko - Augustów
17. Czarek Wiśniewski - Augustów
18. Robert Żochowski - Augustów
19. Grzesiek Czerwiński - Augustów
20. Artur Markowski - Kętrzyn
21. Grzegorz Ducki - Kętrzyn
22. Adam Ślaski - Kętrzyn
23. Adam Milanowski - Augustów
24. Mateusz Łukawski - Augustów
25. Arkadiusz Podlewski - Olsztyn
26. Artur Kupiec - Olsztyn
27. Łukasz Pawełczyk - Olsztyn
28. Maciej Luty - Suwałki
29. Norbert Krzywosz - Suwałki
30. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
31.Maciej Nowicki - Działdowo
32. Dariusz Wyszko - Augustów
33. Dawid Maciejewski - Augustów
34. Antoni Jurasz - Białystok
35. Krzysztof Jurczuk - Białystok
36. Krzysztof Iwaniuk - Białystok
37. Tomasz Janicki - Białystok
38. Krzysztof Drugow - Białystok
39. Rafał Horodeński - Białystok
40. Wojciech Kłubowicz - Białystok
41. Sebastian Mydlarz - Białystok
42. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie |
|
|
|
|
Marlenka88
Wiek: 35 Dołączyła: 07 Lut 2017 Posty: 5 Skąd: Radom
|
Wysłany: Pią Cze 09, 2017 9:06 am
|
|
|
Panie:
1. Mariola Hawryluk - Augustów
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Żaneta Zientara - Olsztyn
4. Patrycja Głowacka - Warszawa
5. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Kornelia Witkowska - Suwałki
8. Kasia Drążek - Radom
Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Andrzej Dębkowski - Morąg
4. Paweł Kowalski - Morąg
5. Krzysztof Chmielewski - Chyba Ełk..😁
6. Andrzej Strzyż Olsztyn
7. Tomasz Dzikołowski Olsztyn / Barczewo
8. Karol Sitnik - Augustów
9. Maciek Kozłowski - Augustów
10. Mariusz Formajster - Augustów
11. Marcin Pożarowski - Augustów
12. Krzysiek Bujnowski - Augustów
13. Marek Krajewski - Augustów
14. Krzysiek Kuprewicz - Augustów
15. Marcin Łask - Augustów
16. Darek Wyszko - Augustów
17. Czarek Wiśniewski - Augustów
18. Robert Żochowski - Augustów
19. Grzesiek Czerwiński - Augustów
20. Artur Markowski - Kętrzyn
21. Grzegorz Ducki - Kętrzyn
22. Adam Ślaski - Kętrzyn
23. Adam Milanowski - Augustów
24. Mateusz Łukawski - Augustów
25. Arkadiusz Podlewski - Olsztyn
26. Artur Kupiec - Olsztyn
27. Łukasz Pawełczyk - Olsztyn
28. Maciej Luty - Suwałki
29. Norbert Krzywosz - Suwałki
30. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
31.Maciej Nowicki - Działdowo
32. Dariusz Wyszko - Augustów
33. Dawid Maciejewski - Augustów
34. Antoni Jurasz - Białystok
35. Krzysztof Jurczuk - Białystok
36. Krzysztof Iwaniuk - Białystok
37. Tomasz Janicki - Białystok
38. Krzysztof Drugow - Białystok
39. Rafał Horodeński - Białystok
40. Wojciech Kłubowicz - Białystok
41. Sebastian Mydlarz - Białystok
42. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie |
|
|
|
|
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 11:51 am
|
|
|
1
1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF
2 ADAM MILANOWSKI
3 WOJCIECH KŁUBOWICZ
4 PIOTR MARKIEWICZ
2
1 WINIARSKI PIOTR 1
2 PAWEL KOWALSKI 4
3 GRZEGORZ DUCKI 3
4 MACIEJ LUTY 2
3
1 JAGIENIAK NORBERT
2 DARIUSZ WYSZKO
3 KRZYSZTOF KUPREWICZ
4 KRZYSZTOF BABKOWSKI
4
1 MARKOWSKI ARTUR
2 RAFAŁ HORODEŃSKI
3 KONRAD KONDRACKI
4 MATEUSZ ŁUKAWSKI
5
1 SOŁTYS WOJCIECH
2 ŁUKASZ MACIEJEWSKI
3 MACIEJ KOZŁOWSKI
4 ARTUR KUPIEC
6
1 CZERWIŃSKI GRZEGORZ
2 ŁUKASZ PAWELCZYK
3 JAROSŁAW LUTYCZ
4 MARCIN PIETROW
7
1 KUDLIŃSKI RAFAŁ
2 MAREK KACPRZYK
3 KRZYSZTOF BUJNOWSKI
4 MARCIN ŁASK
8
1 WAWRZYNIAK MAREK
2 ANDRZEJ SOKOŁOWSKI
3 ROBERT ŻOCHOWSKI
4 KRZYSZTOF DRUGOW
9
1 DZIKOŁOWSKI TOMASZ
2 ARKADIUSZ PODLEWSKI
3 MAREK KRAJEWSKI
4 HENRYK GALUBIŃSKI
10
1 WIŚNIEWSKI CEZARY
2 KRZYSZTOF IWANIUK
3 SEBASTIAN MYDLARZ
4 KRZYSZTOF JURCZUK
11
1 KRZYWOSZ NORBERT
2 MARIUSZ FORMEJSTER
3 KONRAD WITKOWSKI
4 ARKADIUSZ HAWRYLUK
12
1 TERECHOW ANDRZEJ
2 MARCIN POŻAROWSKI
3 PIOTR ŚWIACKI
13
1 BANACH ŁUKASZ
2 DARIUSZ NIEDŻWIECKI
3 WOJCIECH BUKOWSKI
14
1 ŚLASKI ADAM
2 ANTONI JURASZ
3 DAWID MACIEJEWSKI
15
1 SITNIK KAROL
2 TOMASZ JANICKI
3 ANDRZEJ STRZYŻ
16
1 DĘBKOWSKI ANDRZEJ
2 MARIUSZ ROSŁANIEC
3 DOMINIK WASIAK |
Ostatnio zmieniony przez Arek Sob Cze 10, 2017 1:25 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 11:52 am
|
|
|
1
1 KATARZYNA DRĄŻEK
2 KORNELIA WITKOWSKA
3 ŻANETA ZIENTARA
4 ANNA BABKOWSKA
5 JUSTYNA LUTYCZ
2
1 MAŁGORZATA MARKOWSKA
2 EWA MARKIEWICZ
3 JOANNA PIECZULIS
4 MARIOLA HAWRYLUK
5 PATRYCJA GŁOWACKA |
|
|
|
|
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 4:02 pm
|
|
|
1
1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 1
2 ADAM MILANOWSKI 3
3 WOJCIECH KŁUBOWICZ 2
4 PIOTR MARKIEWICZ 4
2
1 WINIARSKI PIOTR 1
2 PAWEL KOWALSKI 4
3 GRZEGORZ DUCKI 3
4 MACIEJ LUTY 2
3
1 JAGIENIAK NORBERT 1
2 DARIUSZ WYSZKO 3
3 KRZYSZTOF KUPREWICZ 4
4 KRZYSZTOF BABKOWSKI 2
4
1 MARKOWSKI ARTUR 2
2 RAFAŁ HORODEŃSKI 3
3 KONRAD KONDRACKI 1
4 MATEUSZ ŁUKAWSKI 4
5
1 SOŁTYS WOJCIECH 1
2 ŁUKASZ MACIEJEWSKI 4
3 MACIEJ KOZŁOWSKI 3
4 ARTUR KUPIEC 2
6
1 CZERWIŃSKI GRZEGORZ 1
2 ŁUKASZ PAWELCZYK 2
3 JAROSŁAW LUTYCZ 3
4 MARCIN PIETROW 4
7
1 KUDLIŃSKI RAFAŁ 2
2 MAREK KACPRZYK 4
3 KRZYSZTOF BUJNOWSKI 3
4 MARCIN ŁASK 1
8
1 WAWRZYNIAK MAREK 3
2 ANDRZEJ SOKOŁOWSKI 4
3 ROBERT ŻOCHOWSKI 1
4 KRZYSZTOF DRUGOW 2
9
1 DZIKOŁOWSKI TOMASZ 1
2 ARKADIUSZ PODLEWSKI 2
3 MAREK KRAJEWSKI 4
4 HENRYK GALUBIŃSKI 3
10
1 WIŚNIEWSKI CEZARY 3
2 KRZYSZTOF IWANIUK 4
3 SEBASTIAN MYDLARZ 1
4 KRZYSZTOF JURCZUK 2
11
1 KRZYWOSZ NORBERT
2 MARIUSZ FORMEJSTER
3 KONRAD WITKOWSKI
4 ARKADIUSZ HAWRYLUK
12
1 TERECHOW ANDRZEJ 1
2 MARCIN POŻAROWSKI 2
3 PIOTR ŚWIACKI 3
13
1 BANACH ŁUKASZ 3
2 DARIUSZ NIEDŻWIECKI 1
3 WOJCIECH BUKOWSKI 2
14
1 ŚLASKI ADAM 1
2 ANTONI JURASZ 2
3 DAWID MACIEJEWSKI 3
15
1 SITNIK KAROL 1
2 TOMASZ JANICKI 3
3 ANDRZEJ STRZYŻ 2
16
1 DĘBKOWSKI ANDRZEJ 1
2 MARIUSZ ROSŁANIEC 2
3 DOMINIK WASIAK 3 |
|
|
|
|
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 4:03 pm
|
|
|
1
1 KATARZYNA DRĄŻEK 1
2 KORNELIA WITKOWSKA 4
3 ŻANETA ZIENTARA 3
4 ANNA BABKOWSKA 5
5 JUSTYNA LUTYCZ 2
2
1 MAŁGORZATA MARKOWSKA 1
2 EWA MARKIEWICZ 4
3 JOANNA PIECZULIS 5
4 MARIOLA HAWRYLUK 2
5 PATRYCJA GŁOWACKA 3 |
|
|
|
|
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 5:01 pm
|
|
|
17-32 ANDRZEJ STRZYŻ
17-32 MACIEJ LUTY
17-32 KUDLIŃSKI RAFAŁ
17-32 ROBERT ŻOCHOWSKI
17-32 ARKADIUSZ HAWRYLUK
17-32 TERECHOW ANDRZEJ
17-32 KRZYSZTOF BABKOWSKI
17-32 ANTONI JURASZ
17-32 WOJCIECH BUKOWSKI
17-32 ŚLASKI ADAM
17-32 ARTUR KUPIEC
17-32 MARCIN POŻAROWSKI
17-32 ARKADIUSZ PODLEWSKI
17-32 KRZYSZTOF DRUGOW
17-32 WOJCIECH KŁUBOWICZ
17-32 WINIARSKI PIOTR
33-48 ADAM MILANOWSKI
33-48 GRZEGORZ DUCKI
33-48 DARIUSZ WYSZKO
33-48 RAFAŁ HORODEŃSKI
33-48 MACIEJ KOZŁOWSKI
33-48 JAROSŁAW LUTYCZ
33-48 KRZYSZTOF BUJNOWSKI
33-48 WAWRZYNIAK MAREK
33-48 HENRYK GALUBIŃSKI
33-48 WIŚNIEWSKI CEZARY
33-48 KONRAD WITKOWSKI
33-48 PIOTR ŚWIACKI
33-48 BANACH ŁUKASZ
33-48 DAWID MACIEJEWSKI
33-48 TOMASZ JANICKI
33-48 DOMINIK WASIAK
49-64 PIOTR MARKIEWICZ
49-64 PAWEL KOWALSKI
49-64 KRZYSZTOF KUPREWICZ
49-64 MATEUSZ ŁUKAWSKI
49-64 ŁUKASZ MACIEJEWSKI
49-64 MARCIN PIETROW
49-64 MAREK KACPRZYK
49-64 ANDRZEJ SOKOŁOWSKI
49-64 MAREK KRAJEWSKI
49-64 KRZYSZTOF IWANIUK
49-64 MARIUSZ FORMEJSTER |
|
|
|
|
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 6:29 pm
|
|
|
końcowa klasyfikacja Pań:
1 MAŁGORZATA MARKOWSKA
2 KATARZYNA DRĄŻEK
3-4 MARIOLA HAWRYLUK
3-4 JUSTYNA LUTYCZ
5-6 ŻANETA ZIENTARA
5-6 PATRYCJA GŁOWACKA
7-8 KORNELIA WITKOWSKA
7-8 EWA MARKIEWICZ
9-10 ANNA BABKOWSKA
9-10 JOANNA PIECZULIS |
|
|
|
|
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 6:32 pm
|
|
|
3-4 KONRAD KONDRACKI
3-4 SEBASTIAN MYDLARZ
5-8 DZIKOŁOWSKI TOMASZ
5-8 SOŁTYS WOJCIECH
5-8 JAGIENIAK NORBERT
5-8 SITNIK KAROL
9-16 DĘBKOWSKI ANDRZEJ
9-16 KRZYSZTOF JURCZUK
9-16 ŁUKASZ PAWELCZYK
9-16 DARIUSZ NIEDŻWIECKI
9-16 MARKOWSKI ARTUR
9-16 KRZYWOSZ NORBERT
9-16 MARCIN ŁASK
9-16 MARIUSZ ROSŁANIEC |
|
|
|
|
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Nie Cze 11, 2017 9:10 am
|
|
|
Końcowa klasyfikacja Panów:
1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF
2 CZERWIŃSKI GRZEGORZ
3-4 KONRAD KONDRACKI
3-4 SEBASTIAN MYDLARZ
5-8 DZIKOŁOWSKI TOMASZ
5-8 SOŁTYS WOJCIECH
5-8 JAGIENIAK NORBERT
5-8 SITNIK KAROL
9-16 DĘBKOWSKI ANDRZEJ
9-16 KRZYSZTOF JURCZUK
9-16 ŁUKASZ PAWELCZYK
9-16 DARIUSZ NIEDŻWIECKI
9-16 MARKOWSKI ARTUR
9-16 KRZYWOSZ NORBERT
9-16 MARCIN ŁASK
9-16 MARIUSZ ROSŁANIEC
17-32 ANDRZEJ STRZYŻ
17-32 MACIEJ LUTY
17-32 KUDLIŃSKI RAFAŁ
17-32 ROBERT ŻOCHOWSKI
17-32 ARKADIUSZ HAWRYLUK
17-32 TERECHOW ANDRZEJ
17-32 KRZYSZTOF BABKOWSKI
17-32 ANTONI JURASZ
17-32 WOJCIECH BUKOWSKI
17-32 ŚLASKI ADAM
17-32 ARTUR KUPIEC
17-32 MARCIN POŻAROWSKI
17-32 ARKADIUSZ PODLEWSKI
17-32 KRZYSZTOF DRUGOW
17-32 WOJCIECH KŁUBOWICZ
17-32 WINIARSKI PIOTR
33-48 ADAM MILANOWSKI
33-48 GRZEGORZ DUCKI
33-48 DARIUSZ WYSZKO
33-48 RAFAŁ HORODEŃSKI
33-48 MACIEJ KOZŁOWSKI
33-48 JAROSŁAW LUTYCZ
33-48 KRZYSZTOF BUJNOWSKI
33-48 WAWRZYNIAK MAREK
33-48 HENRYK GALUBIŃSKI
33-48 WIŚNIEWSKI CEZARY
33-48 KONRAD WITKOWSKI
33-48 PIOTR ŚWIACKI
33-48 BANACH ŁUKASZ
33-48 DAWID MACIEJEWSKI
33-48 TOMASZ JANICKI
33-48 DOMINIK WASIAK
49-64 PIOTR MARKIEWICZ
49-64 PAWEL KOWALSKI
49-64 KRZYSZTOF KUPREWICZ
49-64 MATEUSZ ŁUKAWSKI
49-64 ŁUKASZ MACIEJEWSKI
49-64 MARCIN PIETROW
49-64 MAREK KACPRZYK
49-64 ANDRZEJ SOKOŁOWSKI
49-64 MAREK KRAJEWSKI
49-64 KRZYSZTOF IWANIUK
49-64 MARIUSZ FORMEJSTER |
|
|
|
|
mrossi
Tarcza: okrągła
Lotki: 24g
Pomógł: 4 razy Wiek: 52 Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 2724 Skąd: Suwałki
|
|
|
|
|
Arek
Dołączył: 12 Gru 2011 Posty: 88 Skąd: Augustów
|
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 2:31 pm
|
|
|
Wyniki z 11.06.2017
Panie:
1 MAŁGORZATA MARKOWSKA
2 MARIOLA HAWRYLUK
3-4 KATARZYNA DRĄŻEK
3-4 PATRYCJA GŁOWACKA
5-6 ŻANETA ZIENTARA
5-6 DIANA SMOLIŃSKA
7-8 ILONA FALBA
Panowie:
1 SOŁTYS WOJCIECH
2 KONRAD KONRADZKI
3-4 KRZYSZTOF JURCZUK
3-4 SEBASTIAN MYDLARZ
5-8 CEZARY WIŚNIEWSKI
5-8 MARKOWSKI ARTUR
5-8 CZERWIŃSKI GRZEGORZ
5-8 JAGIENIAK NORBERT
9-16 ANTONI JURASZ
9-16 ADAM ŚLASKI
9-16 HENRYK GALUBIŃSKI
9-16 MARIUSZ ROSŁANIEC
9-16 GRZEGORZ DUCKI
9-16 ANDRZEJ TERECHOW
9-16 ROBERT ŻOCHOWSKI
9-16 DZIKOŁOWSKI TOMASZ
17-24 MACIEJ LUTY
17-24 ANDRZEJ STRZYŻ
17-24 NORBERT KRZYWOSZ
17-24 ŁUKASZ Banach
17-24 ARKADIUSZ HAWRYLUK
17-24 MARCIN POŻAROWSKI
17-24 MATEUSZ ŁUKAWSKI
17-24 MARCIN ŁASK
25-32 KAROL SITNIK
25-32 KRZYSZTOF BUJNOWSKI
25-32 MACIEJ NOWICKI
25-32 DAWID MACIEJEWSKI
25-32 DARIUSZ WYSZKO
25-32 KONRAD WITKOWKI
25-32 WAWRZYNIAK MAREK
25-32 KRZYSZTOF IWANIUK
33-40 WINIARSKI PIOTR
33-40 PIOTR KALENIK
33-40 PIOTR MARKIEWICZ
33-40 PAWEŁ KOWALSKI
33-40 ADAM MILANOWSKI
33-40 KUDLIŃSKI RAFAŁ
33-40 ŁUKASZ MACIEJEWSKI |
|
|
|
|
|