DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Polski - GDYNIA 02-04-CZERWIEC 2017
Autor Wiadomość
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 39
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Maj 09, 2017 6:32 pm   Puchar Polski - GDYNIA 02-04-CZERWIEC 2017

2 Turnieje Pucharu Polski w Gdyni !! !!!
Termin 2-4 czerwca 2017 roku


III OTWARTE MISTRZOSTWA GDYNI
W STEEL-DART



Termin: 03 CZERWCA 2017 (SOBOTA)

- godz. 12:30-14:30 zapisy
- godz. 15:00 start turnieju mężczyzn i kobiet

Miejsce rozgrywania turnieju: Klub Bilardowy „JOKER”, Gdynia, ul. 10 lutego 23

Wpisowe: 25 zł.

Osobna kategoria dla mężczyzn i kobiet. Turniej rozgrywany na 8 tarczach.

System gry: GRUPY + Drabinka SINGLE KO

- Turniej kat. mężczyzn:
501 Double Out: ( w grupach: Best of 5 – faza single KO: Best of 5)
ćwierćfinały: Best of 7
półfinały: Best of 9
finał: Best of 11

- Turniej kat. kobiet:
501 Double Out: ( w grupach: Best of 3 - faza singlem KO: Best of 5)
półfinały i finał: Best of 7

Nagrody: (po odliczeniu kosztów organizacyjnych)
Miejsca 1-3: Puchary.

W turnieju kat. Mężczyzn dla miejsc 1-8 nagrody finansowe z puli wpisowego:

wg schematu: 40%-20%-10% x2, 5%x4

W turnieju kat. Kobiet nagrody finansowe z puli wpisowego dla miejsc 1-3
wg schematu: 50%-30%-10%x2

III MISTRZOSTWA O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA GDYNI

Termin: 04 CZERWCA 2017 (NIEDZIELA)

- godz. 10:30-11:45 zapisy
- godz. 12:15 start turnieju mężczyzn i kobiet

Miejsce rozgrywania turnieju: Klub Bilardowy „JOKER”, Gdynia, ul. 10 lutego 23

Wpisowe: 25 zł.

Osobna kategoria dla mężczyzn i kobiet. Turniej rozgrywany na 8 tarczach.

System gry: GRUPY + Drabinka SINGLE KO

- Turniej kat. mężczyzn:
501 Double Out: Best of 5
ćwierćfinały: Best of 7
półfinały: Best of 9
finał: Best of 11

- Turniej kat. kobiet:
501 Double Out: Best of 5
półfinały i finał: Best of 7

Nagrody: (po odliczeniu kosztów organizacyjnych)
Miejsca 1-3: Puchary.

W turnieju kat. Mężczyzn dla miejsc 1-8 nagrody finansowe z puli wpisowego:

wg schematu: 40%-20%-10% x2, 5%x4

W turnieju kat. Kobiet nagrody finansowe z puli wpisowego dla miejsc 1-3
wg schematu: 50%-30%-10%x2


Dodatkowo przewidujemy w piątek 2 czerwca 2017 ( PIĄTEK) turniej rozgrzewkowy par dla osób chętnych, które postanowią odwiedzić Nasze nadmorskie miasto i jednocześnie połączyć przyjemne czyli odpoczynek nad morzem wraz z grą w darta !! !


Miejsce rozgrywania turnieju: Klub Bilardowy „JOKER”, Gdynia, ul. 10 lutego 23

Wpisowe: 20 zł od pary

Nagrody : Pucharki dla zwycięskiej pary oraz nagrody pieniężne (w zależności od
ilości par ) wg schematu procentowego 50 % - 30 % - 20 %

Przewidywany czas rozpoczęcia gier w parach ok godz 19 a zapisy od ok godz 17:30 !! !!

System gry : Zależny od ilości chętnych par

Bardzo ważne !! !!

Oficjalnym hotelem zawodów jest Hostel Corso !! ! Znajduję się on ok 5 minut drogi od Klubu Bilardowego Joker i ok 15 minut drogi od plaży :D W związku z tym rezerwując pokój do 23-05-2017 ( dodam iż jest do data ostatecznego terminu rezerwowania noclegu ze zniżką. Po tym terminie może nie być już pokoi. A inne hotele na pewno są droższe i niekoniecznie tak blisko ) na hasło DART otrzymacie 10 % zniżki na nocleg !! !!

Strona hostelu www.hostelcorso.pl tel kontaktowy 506 903 203 lub 58 523 95 93

:lotka:
Ostatnio zmieniony przez Wołyna69 Śro Maj 10, 2017 6:16 pm, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 39
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Maj 09, 2017 7:01 pm   

Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko





Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
Ostatnio zmieniony przez Wołyna69 Śro Maj 10, 2017 6:20 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
James 


Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 24 g
Wiek: 30
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 40
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Maj 10, 2017 5:23 pm   

PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3.



Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. ...



Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 39
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Maj 17, 2017 5:38 pm   

Zapraszamy !! !!

https://www.facebook.com/...&type=3&theater
 
 
 
ESD_Shanghai 


Drużyna: SHANGHAI
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 81
Skąd: Elbląg
Wysłany: Nie Maj 21, 2017 11:24 pm   

PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3.



Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. ...



Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. ...
 
 
James 


Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 24 g
Wiek: 30
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 40
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 12:54 pm   Re: Puchar Polski - GDYNIA 02-04-CZERWIEC 2017

UWAGA UWAGA, SZANOWNE DARTERKI I DARTERZY!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom tych osób, które mają ochotę przyjechać do Nas na turniej i zostać na noc, a nie zdążyły jeszcze zarezerwować pokoju - udało nam się wynegocjować i przedłużyć okres rezerwacji w oficjalnym hotelu zawodów HOSTEL CORSO który znajduję się ok 5 minut drogi od Klubu Bilardowego Joker i ok 15 minut drogi od plaży :D

Do dnia 28-05-2017 podając przy rezerwacji hasło [DART otrzymacie 10 % zniżki na nocleg !! !!

Tylko podając hasło DART będziecie mogli zarezerwować nocleg w terminie zawodów wraz ze zniżką!

Strona hostelu www.hostelcorso.pl tel kontaktowy 506 903 203 lub 58 523 95 93


Do zobaczenia!
 
 
paolka 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 20
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Maj 26, 2017 12:58 pm   

PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
4.



Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. ...



Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. Patrycja Głowacka
5.
 
 
 
KarineX ^_^ 


Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 26
Dołączyła: 06 Gru 2016
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Maj 26, 2017 1:05 pm   

PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
4.



Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. ...



Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. Patrycja Głowacka
5. Karina Misztal
6. ...
 
 
paolka 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 20
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Maj 26, 2017 1:29 pm   

PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
4.



Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. Krzysztof Borzęcki


Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. Patrycja Głowacka
5. Karina Misztal
6. Małgorzata Markowska
7. Iwona Dehamchi
 
 
 
paolka 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 20
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Maj 26, 2017 2:39 pm   

PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
4.



Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. Krzysztof Borzęcki
9. Artur Markowski


Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. Patrycja Głowacka
5. Karina Misztal
6. Małgorzata Markowska
7. Iwona Dehamchi
 
 
 
paolka 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 20
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Maj 29, 2017 9:48 am   

PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
4. Justyna Stokowska/ Kaja Kowalska



Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. Krzysztof Borzęcki
9. Artur Markowski
10. Damian Dudarz


Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. Patrycja Głowacka
5. Karina Misztal
6. Małgorzata Markowska
7. Iwona Dehamchi
8. Kaja Kowalska
9. Justyna Stokowska
 
 
 
greypablo 


Drużyna: dartclub Gdańsk
Tarcza: winmau Blade 4
Lotki: winmau 23g.
Wiek: 40
Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 87
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Cze 01, 2017 3:10 pm   

PARY: (02.06.2017)
1. Dominik Obierzyński/ Jarosław Fidecki
2. Krzysztof Piotrowicz/ Tomasz Piotrowicz
3. Karina Misztal/Paulina Siemaszko
4. Justyna Stokowska/ Kaja Kowalska
5. Tomasz Milewczyk/ Paweł Siwiec



Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. Krzysztof Borzęcki
9. Artur Markowski
10. Damian Dudarz
11. Tomasz Milewczyk
12. Paweł Siwiec


Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. Patrycja Głowacka
5. Karina Misztal
6. Małgorzata Markowska
7. Iwona Dehamchi
8. Kaja Kowalska
9. Justyna Stokowska
 
 
Roman Ochminski 


Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 2
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Czw Cze 01, 2017 7:55 pm   

Kat Mężczyzn
1. Paweł Wołynka
2. Tomasz Piotrowicz
3. Paweł Siemaszko
4. Dominik Obierzyński (03.06)
5. Jarosław Fidecki (03.06)
6. Krzysztof Piotrowicz
7. Adrian Lewandowski
8. Krzysztof Borzęcki
9. Artur Markowski
10. Damian Dudarz
11. Tomasz Milewczyk
12. Paweł Siwiec
13.Radosław Warmiński (04.06)
14.Roman Ochmiński (04.06)


Kat. Kobiet
1. Paulina Siemaszko
2. Katarzyna Drążek
3. Agnieszka Dobies
4. Patrycja Głowacka
5. Karina Misztal
6. Małgorzata Markowska
7. Iwona Dehamchi
8. Kaja Kowalska
9. Justyna Stokowska
10.Dorota Warmińska (04.06)
 
 
James 


Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 24 g
Wiek: 30
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 40
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Cze 02, 2017 6:40 am   

Już dziś wieczorem rozpoczynamy weekend z Pucharem Polski POD w Gdyni! Zapraszam Wszystkich serdecznie. A oto puchary czekające na zwycięzców:
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 39
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Cze 02, 2017 6:45 pm   

Do turnieju zgłosiło się 8 par.

Grupa I:

Paweł Wołynka / Katarzyna Drążek

Paulina Siemaszko / Karina Misztal

Robert Rodkiewicz / Adam Zapaśnik

Marek Groenwald / Damian Dudarz


Grupa II:

Tomasz Milewczyk / Paweł Siwiec

Krzysztof Piotrowicz / Tomasz Piotrowicz

Dominik Obierzyński / Jarosław Fidecki

Justyna Stokowska / Kaja Kowalska



Po zakończeniu grup 2 najlepsze pary rozegrają turniej DKO. Wyniki zostaną podane po zakończeniu fazy grupowej.

GAME ON!!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group