DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Polski - GDYNIA 02-04-CZERWIEC 2017
Autor Wiadomość
Ciekawiak 


Dołączył: 02 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Cze 02, 2017 9:38 pm   

Podajcie link na chalonge.
Pośledzimy wyniki:)

nie możemy brać bezpośredniego udziału, bo za niski poziom reprezentujemy:(
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Cze 02, 2017 10:13 pm   

Zakończyliśmy fazę grupową i rozpoczęliśmy pierwsze mecze po grupach

Wołynka / Drążek 3 - 2 Milewczyk / Siwiec

Rodkiewicz / Zapaśnik 2 - 3 Piotrowicz / Piotrowicz
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Cze 02, 2017 11:53 pm   

Kolejna faza:

Milewczyk/Siwiec vs Rodkiewicz/Zapaśnik 3:0

Wołynka/Drążek - Piotrowicz/Piotrowicz 4:0

Milewczyk/Siwiec - Piotrowicz/Piotrowicz 4:3

Finał:

Wołynka/Drążek vs Milewczyk/Siwiec 4:3
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 4:32 pm   

Rozpoczęliśmy III Otwarte Mistrzostwa Gdyni w steel-dart.

Do turnieju kobiet zgłosiło się 10 zawodniczek.

Do turnieju mężczyzn 18 zawodników.

Grupy KOBIET:

A:
1) Małgorzata Markowska
2) Aleksandra Staniak
3) Monika Urban
4) Agnieszka Dobies
5) Paulina Siemaszko

B:
1) Katarzyna Drążek
2) Kaja Kowalska
3) Karina Misztal
4) Iwona Dehamchi
5) Patrycja Głowacka

Do dalszej fazy turnieju awansują 4 najlepsze zawodniczki. Następnie rozegrają Drabinke DKO na 8 osób.

Grupy MĘŻCZYZN:

A:
1) Paweł Wołynka
2) Tomasz Milewczyk
3) Paweł Siwiec
4) Damian Dudarz
5) Adam Zieleń

B:
1) Krzysztof Borzęcki
2) Paweł Siemaszko
3) Krzysztof Piotrowicz
4) Marek Wawrzyniak
5) Tomasz Wierzba

C:
1) Adrian Lewandowski
2) Artur Markowski
3) Adam Dąbrowski
4) Tomasz Piotrowicz

D:
1) Zbigniew Piwoński
2) Robert Rodkiewicz
3) Łukasz Kopania
4) Zbigniew Ruciński

Z uwagi na wyjątkowo niską frekwencję do dalszej fazy turnieju awansuje 3 zawodników i rozegrają drabinkę DKO (z zastrzeżeniem że osoba która wyszła z grupy z 3 miejsca zajmuje miejsce na "lewej" stronie drabinki - tj. 1 porażka eliminuje już tego gracza z turnieju).

W imieniu swoim jak i współorganizatorów dziękuje Wszystkim za przyjazd. Życzymy dobrej gry i miłej zabawy.

GAME ON!

autor: James
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 5:42 pm   

Wyniki grupy C:

A. Lewandowski - T. Piotrowicz 2:3

A. Dąbrowski - A. Markowski 3:2

A. Dąbrowski - A. Lewandowski 3:2

A. Markowski - T. Piotrowicz 3:0

T. Piotrowicz - A. Dąbrowski 3:2

A. Markowski - A. Lewandowski 3:2


KLASYFIKACJA:

1. A. Markowski

2. A. Dąbrowski

3. T. Piotrowicz

4. A. Lewandowski
 
 
 
gb 



Wiek: 36
Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 1050
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 6:02 pm   

Faktycznie frekwencja pozwalająca :o
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 6:15 pm   

Wyniku Grupy D:

Z. Piwoński - Z. Ruciński 3:0

R. Rodkiewicz - Ł. Kopania 0:3

Ł. Kopania - Z. Piwoński 3:1

Z. Ruciński - R. Rodkiewicz 3:2

Ł. Kopania - Z. Ruciński 3:2

R. Rodkiewicz - Z. Piwoński 3:2


Klasyfikacja generalna:

1. Ł. Kopania

2. Z. Piwoński

3. Z. Ruciński

4. R. Rodkiewicz
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 6:51 pm   

Wyniki Grupy A:

P. Wołynka - A. Zieleń 3:0

T. Milewczyk - D. Dudarz 3:0

P. Siwiec - A. Zieleń 3:0

P. Wołynka - D. Dudarz 3:0

T. Milewczyk - A. Zieleń 3:0

P. Wołynka - P. Siwiec 3:0

D. Dudarz - A. Zieleń 3:0

T. Milewczyk - P. Siwiec 1:3

P. Siwiec - D. Dudarz 3:1

P. Wołynka - T. Milewczyk 3:0


KLASYFIKACJA:

1. P. Wołynka

2. P. Siwiec

3. T. Milewczyk

4. D. Dudarz

5. A. Zieleń
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 6:59 pm   

Wyniki Grupy B:

K. Borzęcki - T. Wierzba 3:2

P. Siemaszko - M. Wawrzyniak 1:3

K. Piotrowicz - T. Wierzba 2:3

K. Borzęcki - M. Wawrzyniak 3:1

P. Siemaszko - T. Wierzba 2:3

K. Piotrowicz - K. Borzęcki 0:3

M. Wawrzyniak - T. Wierzba 2:3

P. Siemaszko - K. Piotrowicz 1:3

M. Wawrzyniak - K. Piotrowicz 1:3

K. Borzęcki - P. Siemaszko 3:1


Klasyfikacja:

1. K. Borzęcki

2. T. Wierzba

3. K. Piotrowicz

4. M. Wawrzyniak

5. P. Siemaszko
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 7:02 pm   

Mecze kolejnej fazy:

P. Wołynka - A. Dąbrowski 3:2

T. Wierzba - Ł. Kopania 1:3

A. Markowski - P. Siwiec 3:2

Z. Piwoński - K. Borzęcki 0:3
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 7:36 pm   

Lewa strona:

K. Piotrowicz - A. Dąbrowski 3:2

T. Piotrowicz - T. Wierzba 3:0

Z. Ruciński - P. Siwiec 3:2

T. Milewczyk - Z. Piwoński 3:0


Prawa strona:

P. Wołynka - Ł. Kopania 3:1

A. Markowski - K. Borzęcki 1:3
Ostatnio zmieniony przez Wołyna69 Sob Cze 03, 2017 8:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 8:30 pm   

Lewa strona
A. Markowski - K. Piotrowicz/T. Piotrowicz => BO5
Ł. Kopania - Z. Ruciński/Z. Piwoński => BO5

Prawa strona
P. Wołynka - K. Borzęcki => BO7
Ostatnio zmieniony przez Wołyna69 Sob Cze 03, 2017 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 8:33 pm   

Turniej Pań - cały BO5, finał BO7
Markowska - Drążek
Urban - Kowalska
Siemaszko - Głowacka
Staniak - Misztal
Ostatnio zmieniony przez Wołyna69 Sob Cze 03, 2017 8:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 8:34 pm   

Mimo wysokiej frekwencji dajemy radę :)
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 8:38 pm   

Markowska - Drążek 3-0
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group