DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Polski - GDYNIA 02-04-CZERWIEC 2017
Autor Wiadomość
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 8:41 pm   

WAŻNA informacja z ostatniej chwili - Paweł Wołynka jeszcze spokojny :)
 
 
 
zaneta 


Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 15
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 9:48 pm   

Jak tam dalsze wyniki? Bo umieram z ciekawości 😁
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 10:24 pm   

Dalsza część wyników turnieju mężczyzn:

PRAWA STRONA

P. Wołynka - K. Borzęcki 4:1



LEWA STRONA

K. Piotrowicz - T. Piotrowicz 1:3

Z. Ruciński - Z. Piwoński 3:1

A. Markowski - T. Piotrowicz 2:3

Ł. Kopania - Z. Ruciński 3:2

Ł. Kopania - T. Piotrowicz 4:3

K. Borzęcki - Ł. Kopania 4:2
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 10:25 pm   

Finał turnieju mężczyzn:


Paweł Wołynka - Krzysztof Borzęcki - BO 9
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 10:31 pm   

Wyniki turnieju kobiet:

PRAWA STRONA:

M. Markowska - K. Drążęk 3:0

M. Urban - K. Kowalska 2:3

P. Siemaszko - P. Głowacka 2:3

A. Staniak - K. Misztal 0:3


M. Markowska - K. Kowalska 2:3

P. Głowacka - K. Misztal


LEWA STRONA:

K. Drążek - M. Urban 3:0 (WO)

P. Siemaszko - A. Staniak 3:0

M. Markowska - P. Siemaszko 3:1
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 12:59 am   

K. Drążek - M. Markowska 1:4
M. Markowska - K. Kowalska 4:1
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 1:00 am   

Finał kobiet
K. Misztal - M. Markowska 0:5


Finał mężczyzn

P. Wołynka - K. Borzęcki 6:0
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 12:03 pm   

Wyniki III Otwartych Mistrzostw Gdyni w steel-dart - PUCHAR POLSKI POD:

kat. Kobiet:

1. Małgorzata Markowska
2. Karina Misztal
3-4. Kaja Kowalska
3-4. Katarzyna Drążek
5-8. Patrycja Głowacka
5-8. Paulina Siemaszko
5-8. Monika Urban
5-8. Aleksandra Staniak
9-16. Agnieszka Dobies
9-16. Iwona Dehamchi


kat. Mężczyzn:

1. Paweł Wołynka
2. Krzysztof Borzęcki
3-4. Łukasz Kopania
3-4. Tomasz Piotrowicz
5-8. Zbigniew Ruciński
5-8. Artur Markowski
5-8. Krzysztof Piotrowicz
5-8. Zbigniew Ruciński
9-16. Tomasz Wierzba
9-16. Adam Dąbrowski
9-16. Paweł Siwiec
9-16. Tomasz Milewczyk
9-16. Damian Dudarz
9-16. Marek Wawrzyniak
9-16. Adrian Lewandowski
9-16. Robert Rodkiewicz
17-32. Adam Zieleń
17-32. Paweł Siemaszko
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 6:18 pm   

W dniu dzisiejszym do III Mistrzostw o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - PUCHAR POLSKI POD zgłosiło się (ponownie) 18 zawodników oraz 10 zawodniczek:

Wyniki Grup kat. Kobiet

Grupa A:

K. Drążek - K. Misztal 0:3

P. Głowacka - J. Stokowska 3:2

A. Dobies - K. Misztal 1:3

K. Drążek - J. Stokowska 3:0

P. Głowacka - K. Misztal 0:3

K. Drążek - A. Dobies 3:1

K. Misztal - J. Stokowska 3:0

P. Głowacka - A. Dobies 3:0

J. Stokowska - A. Dobies 3:2

K. Drążek - P. Głowacka 1:3


klasyfikacja:

1. K. Misztal
2. P. Głowacka
3. K. Drążek
4. J. Stokowska
5. A. Dobies


Grupa B:

I. Dehamchi - D. Warmińska 1:3

K. Kowalska - P. Siemaszko 0:3

H. Jaworska - D. Warmińska 2:3

I. Dehamchi - P. Siemaszko 0:3

K. Kowalska - D. Warmińska 0:3

I. Dehamchi - H. Jaworska 3:0

D. Warmińska - P. Siemaszko 1:3

K. Kowalska - H. Jaworska 3:0

H. Jaworska - P. Siemaszko 1:3

I. Dehamchi - K. Kowalska 1:3


klasyfikacja:

1. P. Siemaszko
2. D. Warmińska
3. K. Kowalska
4. I. Dehamchi
5. H. Jaworska
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 6:27 pm   

Następnie Panie po grupach zagrały:

K. Misztal - I. Dehamchi 2:3

K. Drążek - D. Warmińska 3:0

P. Głowacka - K. Kowalska 2:3

J. Stokowska - P. Siemaszko 0:3


I. Dehamchi - K. Drążek 0:3

K. Kowalska - P. Siemaszko 0:3

P. Siemaszko - K. Drążek 4:1


LEWA STRONA:

K. Misztal - D. Warmińska 3:1

P. Głowacka - J. Stokowska 3:0

P. Głowacka - I. Dehamchi 3:0

K. Kowalska - K. Misztal 3:2

K. Misztal - P. Głowacka 3:0 (WO)

K. Misztal - K. Drążek 2:4
Ostatnio zmieniony przez Wołyna69 Nie Cze 04, 2017 7:44 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 6:59 pm   

Wyniku grup Mężczyzn:

Grupa A:

P. Wołynka - Ł. Kopania 3:2

J. Soszyński - P. Siemaszko 3:2

R. Warmiński - Ł. Kopania 3:2

P. Wołynka - P. Siemaszko 3:1

J. Soszyński - Ł. Kopania 0:3

P. Wołynka - R. Warmiński 3:1

Ł. Kopania - P. Siemaszko 3:1

J. Soszyński - R. Warmiński 1:3

P. Siemaszko - R. Warmiński 0:3

P. Wołynka - J. Soszyński 3:0


klasyfikacja:

1. P. Wołynka
2. R. Warmiński
3. Ł. Kopania
4. J. Soszyński
5. P. Siemaszko


Grupa B:

K. Borzęcki - D. Grydyk 3:0

T. Piotrowicz - R. Rodkiewicz 3:0

K. Piotrowicz - D. Grydyk 1:3

K. Borzęcki - R. Rodkiewicz 3:1

T. Piotrowicz - D. Grydyk 3:0

K. Borzęcki - K. Piotrowicz 3:1

D. Grydyk - R. Rodkiewicz 3:1

T. Piotrowicz - K. Piotrowicz 3:0

K. Piotrowicz - R. Rodkiewicz 3:0

K. Borzęcki - T. Piotrowicz 3:0

klasyfikacja:

1. K. Borzęcki
2. T. Piotrowicz
3. D. Grydyk
4. K. Piotrowicz
5. R. Rodkiewicz


Grupa C:

A. Lewandowski - R. Ochmiński 1:3

T. Wierzba - D. Dudarz 3:0

A. Lewandowski - D. Dudarz 3:0

T. Wierzba - R. Ochmiński 0:3

D. Dudarz - R. Ochmiński 1:3

A. Lewandowski - T. Wierzba 2:3

klasyfikacja:
1. R. Ochmiński
2. T. Wierzba
3. A. Lewandowski
4. D. Dudarz


Grupa D:

Z. Piwoński - M. Wawrzyniak 3:0

A. Dąbrowski - Z. Ruciński 1:3

Z. Piwoński - Z. Ruciński 1:3

A. Dąbrowski - M. Wawrzyniak 3:1

Z. Ruciński - M. Wawrzyniak 3:1

Z. Piwoński - A. Dąbrowski 3:1

klasyfikacja:
1. Z. Ruciński
2. Z. Piwoński
3. A. Dąbrowski
4. M. Wawrzyniak
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 7:07 pm   

Panowie po grupach zagrali:

PRAWA STRONA:

T. Wierzba - P. Wołynka 0:3

T. Piotrowicz - Z. Ruciński 1:3

R. Ochmiński - R. Warmiński 3:1

Z. Piwoński - K. Borzęcki 3:2


P. Wołynka - Z. Ruciński 3:1

R. Ochmiński - K. Borzęcki 1:3


P. Wołynka - K. Borzęcki 4:0


LEWA STRONA:

T. Wierzba - A. Dąbrowski 0:3

T. Piotrowicz - Ł. Kopania 3:2

R. Warmiński - D. Grydyk 3:2

Z. Piwoński - A. Lewandowski 3:2


A. Dąbrowski - T. Piotrowicz 1:3

R. Warmiński - Z. Piwoński 1:3


R. Ochmiński - T. Piotrowicz 4:1

Z. Piwoński - Z. Ruciński 4:3


R. Ochmiński - Z. Piwoński 4:0


K. Borzęcki - R. Ochmiński 4:0
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 8:09 pm   

Finał Mężczyzn:
Paweł Wołynka - Krzysztof Borzęcki 5:2



Finał Kobiet:

Paulina Siemaszko - Katarzyna Drążek 2:5
 
 
 
Wołyna69 


Tarcza: Blade 5
Lotki: Harrows
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 8:38 pm   

Wyniki III Mistrzostw o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni:

kat. Kobiet:

1. Katarzyna Drążek
2. Paulina Siemaszko
3. Karina Misztal
4. Patrycja Głowacka
5-8. Iwona Dehamchi
5-8. Kaja Kowalska
5-8. Dorota Warmińska
5-8. Justyna Stokowska
9-16. Agnieszka Dobies
9-16. Hanna Jaworska


kat. Mężczyzn:

1. Paweł Wołynka
2. Krzysztof Borzęcki
3-4. Roman Ochmiński
3-4. Zbigniew Piwoński
5-8. Tomasz Piotrowicz
5-8. Zbigniew Ruciński
5-8. Adam Dąbrowski
5-8. Radosław Warmiński
9-16. Tomasz Wierzba
9-16. Łukasz Kopania
9-16. Dariusz Grydyk
9-16. Adrian Lewandowski
9-16. Krzysztof Piotrowicz
9-16. Damian Dudarz
9-16. Jacek Soszyński
9-16. Marek Wawrzyniak
17-32. Robert Rodkiewicz
17-32. Paweł Siemaszko
 
 
 
James 


Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 24 g
Wiek: 29
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 9:18 am   

Czas na krótkie podsumowanie i refleksje po Weekendzie z Pucharem Polski POD w Gdyni.

A więc zaczynamy od piątku - rozgrzewkowy turniej Par:). Do turnieju zgłosiło się 8 par co pozwoliło podzielić uczestników na 2 grupy po 4 pary. Mieliśmy m.in. reprezentantów Elbląga, Gdańska oraz 2 pary kobiece i 3 pary męskie oraz 1 mieszaną:). Zabawa była przednia, każdy się nagrał i nie zabrakło emocji.

Turniej wygrała para mieszana: Katarzyna Drążek oraz Paweł Wołynka

Drugie miejsce zajęli reprezentanci z Gdańska: Paweł Siwiec oraz Tomasz Milewczyk

Trzecie miejsce przypadło parze Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz.


Kolejnego dnia w Sobotę odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Gdyni w steel-dart.
Frekwencja wypadła zdecydowanie poniżej oczekiwań organizatorów gdyż w turnieju męskim zapisało się JEDYNIE 18 zawodników natomiast do turnieju kategorii kobiet przystąpiło 10 zawodniczek.

W sobotnim finale turnieju mężczyzn Paweł Wołynka pokonał Krzysztofa Borzęckiego 6:0.

Natomiast w sobotnim finale turnieju kobiet Małgorzata Markowska pokonała Karinę Misztal 5:0.

W niedzielę do III Mistrzostw o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni zgłosiło się dokładnie tyle samo zawodniczek i zawodników co w sobotę (pomimo kilku zmian personalnych) tj. 10 kobiet i 18 mężczyzn.

W niedzielnym finale turnieju mężczyzn ponownie Paweł Wołynka pokonał Krzysztofa Borzęckiego - tym razem 5:2

Natomiast w turnieju kobiet w finale Katarzyna Drążęk pokonała Paulinę Siemaszko 5:2.


Chciałbym podziękować Wszystkim tym, którzy odwiedzili nas w ten weekend. W szczególności dziękuje gościom z daleka tj. z Warszawy, Kętrzyna, Koszalina, Bydgoszczy, Kwidzyna, Elbląga - mieli daleko a się pojawili - wielkie dzięki. Skromnej reprezentacji Gdańska wynoszącej ok. 4 osób również należą się podziękowania.

Niska frekwencja turniejów podcina trochę skrzydła organizatorom i mocno ostudza ich zapał przed podejmowaniem się organizacji następnych tego typu imprez, dlatego nie jestem w stanie obiecać że spotkany się ponownie za rok na kolejnej już IV edycji powyższych turniejów.

W imieniu swoim i pozostałych organizatorów dziękuję Wszystkim osobom które wzięły udział w zawodach.


z darterskim pozdrowieniem - James
Ostatnio zmieniony przez James Czw Cze 08, 2017 10:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group