DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Weekend mistrzowski POD 2017 - Finał Pucharu Polski
Autor Wiadomość
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1523
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 2:06 pm   Weekend mistrzowski POD 2017 - Finał Pucharu Polski





FINAŁ PUCHARU POLSKI

GRUPY PANOWIE :

1
Wołynka Paweł
Szarański Tomasz
Białecki Piotr
Pluta Gustaw


2
Lewandowski Adrian
Śliwiński Tomasz
Kokowski Maciej
Polowczyk Krzysztof


3
Kanik Tyus
Jezionek Marcin
Bełza Michał
Pietrzak Marek


4
Chmielewski Krzysztof
Sawicki Przemysław
Ludiwkowski Norbert
Lewandowski Marek


5
Sołtys Wojciech
Stanisławski Kamil
Osiński Krzysztof
Kowalczyk Jakub


6
Markowski Artur
Dul Tomasz
Misiak Przemysław
Wilmański Kamil


7
Piwoński Zbigniew
Marciniak Dariusz
Łowicz Sebastian
Gajewski Tomasz


8
Czerwiński Grzegorz
Stryjski Wojciech
Nagacz Grzegorz
Kalwasiński Michał


9
Rodkiewicz Robert
Urszulak Arkadiusz
Kozłowski Tomasz
Scholz Witold


10
Tomczak Roman
Kubowicz Marek
Pecyna Szymon
Chlebowski Mateusz


11
Dzikołowski Tomasz
Małek Mariusz
Pawlicki Przemysław
Mydlarz Sebastian


12
Wiśniewski Czarek
Olszewski Bogusław
Kovalov Dima
Kołodziejczyk Marek


13
Siodła Tomasz
Garbarczyk Piotr
Kolanowski Łukasz
Waberski Krzysztof


14
Gontarewicz Krzysztof
Wiśniewski Sławomir
Rudzki Kamil
Łoin Przemysław


15
Pałaszewski Damian
Kamiński Łukasz
Hawrot Maciej
Sujkowski Michał


16
Krzywosz Norbert
Małek Marcin
Folbrycht Szymon
Frąckowiak Dawid


17
Rypina Krzysztof
Skrzypski Mariusz
Ziółkowski Wojciech
Tylkowski Tomasz


18
Sitnik Karol
Luty Andrzej
Sierpotowski Grzegorz
Janiak Daniel


19
Pawłowski Darek
Hawrot Marek
Marciniak Paweł
Hadzicki Michał


20
Kondracki Konrad
Białecki Sebastian
Krasiński Mateusz


21
Wojciechowski Krzysztof
Wojtkowiak Marcin
Kowalczyk Jarosław


22
Działkowski Grzegorz
Cieślak Jacek
Feliński Grzegorz


23
Kciuk Krzysztof
Jasiński Adrian
Herberg Dawid


24
Adamski Arkadiusz
Chechliński Krzysztof
Lauer Krzysztof


25
Kopania Łukasz
Galubiński Henryk
Ratajski Krzysztof


26
Dębkowski Andrzej
Jurasz Antoni
Dejnega Szymon


27
Olszewski Sławomir
Gaczorek Mirosław
Słowikowski Bartosz


28
Michna Adrian
Ostrowski Piotr
Półtorak Michał


29
Mikułowski Marek
Błażejewski Sebsatian
Urbaniak Bartosz


30
Furman Dariusz
Mazur Maciej
Olejnik Paweł


31
Lewandowicz Marcin
Gleń Wojciech
Turek Piotr


32
Posyniak Dawid
Marczewski Marcin
Janicki Przemysław
Ostatnio zmieniony przez RZUF Pią Lip 07, 2017 2:39 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1523
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 2:16 pm   





FINAŁ PUCHARU POLSKI

GRUPY PANIE :

1
Markowska Małgorzata
Lech Nina
Pacierpnik Małgorzata
Ryczkowska Anna
Wolska Dominika
Pawlicka Marta


2
Drążek Katarzyna
Kowalczyk Anna
Krzeszewska Paulina
Nowaczek Katarzyna
Langner Iza


3
Głowacka Patrycja
Zientara Żaneta
Działkowska Joanna
Smolińska Diana
Grela Magda


4
Boniecka Aleksandra
Słowikowska Renata
Podgórska Karolina
Fidelus Agata
Kubowicz Joanna
Ostatnio zmieniony przez RZUF Pią Lip 07, 2017 2:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1523
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 3:27 pm   

1
1. Wołynka Paweł
4. Szarański Tomasz
2. Białecki Piotr
3. Pluta Gustaw


2
1. Lewandowski Adrian
3. Śliwiński Tomasz
2. Kokowski Maciej
4. Polowczyk Krzysztof


3
1. Kanik Tyus
4. Jezionek Marcin
3. Bełza Michał
2. Pietrzak Marek


4
1. Chmielewski Krzysztof
3. Sawicki Przemysław
4. Ludiwkowski Norbert
2. Lewandowski Marek


5
2. Sołtys Wojciech
4. Stanisławski Kamil
1. Osiński Krzysztof
3. Kowalczyk Jakub


6
3. Markowski Artur
1. Dul Tomasz
2. Misiak Przemysław
4. Wilmański Kamil


7
2. Piwoński Zbigniew
1. Marciniak Dariusz
3. Łowicz Sebastian
4. Gajewski Tomasz


8
2. Czerwiński Grzegorz
3. Stryjski Wojciech
4. Nagacz Grzegorz
1. Kalwasiński Michał


9
4. Rodkiewicz Robert
2. Urszulak Arkadiusz
1. Kozłowski Tomasz
3. Scholz Witold


10
1. Tomczak Roman
2. Marek
3. Pecyna Szymon
4. Chlebowski Mateusz


11
1. Dzikołowski Tomasz
2. Małek Mariusz
4. Pawlicki Przemysław
3. Mydlarz Sebastian


12
2. Wiśniewski Czarek
3. Olszewski Bogusław
1. Kovalov Dima
4. Kołodziejczyk Marek


13
1. Siodła Tomasz
2. Garbarczyk Piotr
4. Kolanowski Łukasz
3. Waberski Krzysztof


14
1. Gontarewicz Krzysztof
3. Wiśniewski Sławomir
4. Rudzki Kamil
2. Łoin Przemysław


15
1. Pałaszewski Damian
3. Kamiński Łukasz
4. Hawrot Maciej
2. Sujkowski Michał


16
2. Krzywosz Norbert
1. Małek Marcin
4. Folbrycht Szymon
3. Frąckowiak Dawid


17
3. Rypina Krzysztof
1. Skrzypski Mariusz
4. Ziółkowski Wojciech
2. Tylkowski Tomasz


18
1. Sitnik Karol
3. Luty Andrzej
2. Sierpotowski Grzegorz
4. Janiak Daniel


19
2. Pawłowski Darek
3. Hawrot Marek
4. Marciniak Paweł
1. Hadzicki Michał


20
1. Kondracki Konrad
2. Białecki Sebastian
3. Krasiński Mateusz


21
1. Wojciechowski Krzysztof
2. Wojtkowiak Marcin
3. Kowalczyk Jarosław


22
1. Działkowski Grzegorz
3. Cieślak Jacek
2. Feliński Grzegorz


23
2. Kciuk Krzysztof
3. Jasiński Adrian
1. Herberg Dawid


24
2. Adamski Arkadiusz
1. Chechliński Krzysztof
3. Lauer Krzysztof


25
2. Kopania Łukasz
3. Galubiński Henryk
1. Ratajski Krzysztof


26
2. Dębkowski Andrzej
1. Jurasz Antoni
3. Dejnega Szymon


27
1. Olszewski Sławomir
2. Gaczorek Mirosław
3. Słowikowski Bartosz


28
1. Michna Adrian
3. Ostrowski Piotr
2. Półtorak Michał


29
2. Mikułowski Marek
1. Błażejewski Sebsatian
3. Urbaniak Bartosz


30
1. Furman Dariusz
2. Mazur Maciej
3. Olejnik Paweł


31
3. Lewandowicz Marcin
2. Gleń Wojciech
1. Turek Piotr


32
2. Posyniak Dawid 2
1. Marczewski Marcin 1
3. Janicki Przemysław 3
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1523
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 4:43 pm   

"Last 64
Best of 5"


Wołynka Paweł 3
Marker: Janicki Przemysław Board: 1
Gleń Wojciech 0

Kokowski Maciej 2
Marker: Lewandowicz Marcin Board: 2
Marczewski Marcin 3

Skrzypski Mariusz 3
Marker: Olejnik Paweł Board: 3
Sujkowski Michał 1

Sierpotowski Grzegorz 1
Marker: Urbaniak Bartosz Board: 4
Małek Marcin 3

Kozłowski Tomasz 0
Marker: Ostrowski Piotr Board: 5
Kciuk Krzysztof 3

Kubowicz Marek 1
Marker: Słowikowski Bartosz Board: 6
Chechliński Krzysztof 3

Ratajski Krzysztof 3
Marker: Dejnega Szymon Board: 7
Piwoński Zbigniew 0

Dębkowski Andrzej 2
Marker: Galubiński Henryk Board: 8
Kalwasiński Michał 3

Osiński Krzysztof 0
Marker: Lauer Krzysztof Board: 9
Gaczorek Mirosław 3

Misiak Przemysław 0
Marker: Jasiński Adrian Board: 10
Michna Adrian 3

Wojciechowski Krzysztof 3
Marker: Cieślak Jacek Board: 11
Małek Mariusz 0

Feliński Grzegorz 2
Marker: Kowalczyk Jarosław Board: 12
Kovalov Dima 3

Siodła Tomasz 3
Marker: Krasiński Mateusz Board: 13
Pawłowski Darek 2

Łoin Przemysław 0
Marker: Hawrot Marek Board: 14
Kondracki Konrad 3

Błażejewski Sebsatian 3
Marker: Luty Andrzej Board: 15
Pietrzak Marek 1

Mazur Maciej 2
Marker: Rypina Krzysztof Board: 16
Chmielewski Krzysztof 3

Kanik Tyus 3
Marker: Frąckowiak Dawid Board: 17
Mikułowski Marek 0

Lewandowski Marek 1
Marker: Kamiński Łukasz Board: 18
Furman Dariusz 3

Hadzicki Michał 3
Marker: Wiśniewski Sławomir Board: 19
Garbarczyk Piotr 2

Białecki Sebastian 1
Marker: Waberski Krzysztof Board: 20
Gontarewicz Krzysztof 3

Dzikołowski Tomasz 3
Marker: Olszewski Bogusław Board: 21
Wojtkowiak Marcin 0

Wiśniewski Czarek 2
Marker: Mydlarz Sebastian Board: 22
Działkowski Grzegorz 3

Olszewski Sławomir 3
Marker: Pecyna Szymon Board: 23
Sołtys Wojciech 0

Półtorak Michał 1
Marker: Scholz Witold Board: 24
Dul Tomasz 3

Marciniak Dariusz 2
Marker: Stryjski Wojciech Board: 25
Kopania Łukasz 3

Czerwiński Grzegorz 3
Marker: Łowicz Sebastian Board: 26
Jurasz Antoni 0

Herberg Dawid 3
Marker: Markowski Artur Board: 27
Urszulak Arkadiusz 1

Adamski Arkadiusz 3
Marker: Kowalczyk Jakub Board: 28
Tomczak Roman 2

Pałaszewski Damian 3
Marker: Sawicki Przemysław Board: 29
Tylkowski Tomasz 2

Krzywosz Norbert 1
Marker: Bełza Michał Board: 30
Sitnik Karol 3

Turek Piotr 3
Marker: Śliwiński Tomasz Board: 31
Białecki Piotr 1

Posyniak Dawid 0
Marker: Pluta Gustaw Board: 32
Lewandowski Adrian 3
Ostatnio zmieniony przez RZUF Pią Lip 07, 2017 5:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1523
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 5:12 pm   

"Last 32
Best of 7"



Wołynka Paweł 4
Marczewski Marcin 2



Skrzypski Mariusz 4
Małek Marcin 1



Kciuk Krzysztof 4
Chechliński Krzysztof 3



Ratajski Krzysztof 4
Kalwasiński Michał 0



Gaczorek Mirosław 0
Michna Adrian 4



Wojciechowski Krzysztof 4
Kovalov Dima 3



Siodła Tomasz 4
Kondracki Konrad 0



Błażejewski Sebsatian 1
Chmielewski Krzysztof 4



Kanik Tyus 4
Furman Dariusz 0



Hadzicki Michał 1
Gontarewicz Krzysztof 4



Dzikołowski Tomasz 4
Działkowski Grzegorz 2



Olszewski Sławomir 3
Dul Tomasz 4



Kopania Łukasz 3
Czerwiński Grzegorz 4



Herberg Dawid 4
Adamski Arkadiusz 3



Pałaszewski Damian 4
Sitnik Karol 3



Turek Piotr 1
Lewandowski Adrian 4
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1523
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 5:47 pm   

"Last 16
Best of 7"



Wołynka Paweł 4
Skrzypski Mariusz 0


Kciuk Krzysztof 4
Ratajski Krzysztof 3


Michna Adrian 3
Wojciechowski Krzysztof 4


Siodła Tomasz 0
Chmielewski Krzysztof 4


Kanik Tytus 4
Gontarewicz Krzysztof 1


Dzikołowski Tomasz 4
Dul Tomasz 1


Czerwiński Grzegorz 4
Herberg Dawid 3


Pałaszewski Damian 3
Lewandowski Adrian 4
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1523
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 5:52 pm   

1
1. Markowska Małgorzata
2. Lech Nina
3. Pacierpnik Małgorzata
5. Ryczkowska Anna
6. Wolska Dominika
4. Pawlicka Marta


2
4. Drążek Katarzyna
3. Kowalczyk Anna
1. Krzeszewska Paulina
2. Nowaczek Katarzyna
5. Langner Iza


3
1. Głowacka Patrycja
3. Zientara Żaneta
5. Działkowska Joanna
2. Smolińska Diana
4. Grela Magda


4
3. Boniecka Aleksandra
2. Słowikowska Renata
1. Podgórska Karolina
4. Fidelus Agata
5. Kubowicz Joanna
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1523
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 5:54 pm   

"1/4 FINAL
Best of 5"


Markowska Małgorzata 3
Smolińska Diana 0

Nowaczek Katarzyna 1
Podgórska Karolina 3

Głowacka Patrycja 1
Lech Nina 3

Słowikowska Renata 3
Krzeszewska Paulina 1
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1523
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 6:17 pm   

Wyniki Grup Pań

1
Markowska Małgorzata 1
Lech Nina 2
Pacierpnik Małgorzata 3
Ryczkowska Anna 5
Wolska Dominika 6
Pawlicka Marta 4


2
Drążek Katarzyna 4
Kowalczyk Anna 3
Krzeszewska Paulina 1
Nowaczek Katarzyna 2
Langner Iza 5


3
Głowacka Patrycja 1
Zientara Żaneta 3
Działkowska Joanna 5
Smolińska Diana 2
Grela Magda 4


4
Boniecka Aleksandra 3
Słowikowska Renata 2
Podgórska Karolina 1
Fidelus Agata 4
Kubowicz Joanna 5
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1523
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 6:17 pm   

1/2 FINAL Turnieju Panów
Best of 5

Markowska Małgorzata

Podgórska Karolina


Lech Nina

Słowikowska Renata
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1523
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 6:20 pm   

1/4 finał TURNIEJU PANÓW
Best of 7

Wołynka Paweł 4
Kciuk Krzysztof 2

Wojciechowski Krzysztof 4
Chmielewski Krzysztof 2

Kanik Tytus 4
Dzikołowski Tomasz 0

Czerwiński Grzegorz 3
Lewandowski Adrian 4
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 554
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 6:43 pm   

TURNIEJ PAŃ

1/2 FINAL
Best of 5


Markowska Małgorzata 2

Podgórska Karolina 3


Lech Nina 0

Słowikowska Renata 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 554
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 6:45 pm   

TURNIEJ PANÓW

1/2 FINAL
Best of 7


Wołynka Paweł 4

Wojciechowski Krzysztof 3


Kanik Tytus 4

Lewandowski Adrian 0
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 554
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 7:26 pm   

FINAŁ TURNIEJU PAŃ

KAROLINA PODGÓRSKA- RENATA SŁOWIKOWSKA 4:1


ZWYCIĘŻCZYNIĄ TURNIEJU FINAŁOWEGO PUCHARU POLSKI ZOSTAŁA KAROLINA PODGÓRSKA
Ostatnio zmieniony przez olka Pią Lip 07, 2017 8:05 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 554
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 8:01 pm   

FINAŁ TURNIEJU PANÓW

PAWEŁ WOŁYNKA- TYTUS KANIK 3:5

ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU PANÓW ZOSTAŁ TYTUS KANIK

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group