DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Polski POD
Autor Wiadomość
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 9:49 am   Mistrzostwa Polski POD



W Mistrzostwach uczestniczy 206 Panów i 42 Panie

Grupy Panów

1
Ratajski Krzysztof
Garbarczyk Piotr
Majewski Wiesław
Galubiński Henryk


2
Kciuk Krzysztof
Karasiewicz Antoni
Chalaba Przemyslaw
Słowikowski Bartosz


3
Kanik Tytus
Jurasz Antoni
Wojtkowiak Marcin
Sawicki Przemysław


4
Wołynka Paweł
Słomski Marcin
Kogut Andrzej
Kołodziejczyk Marek


5
Łuczak Łukasz
Łoin Przemysław
Mazur Maciej
Jarzyński Roman


6
Gontarewicz Krzysztof
Cegłowski Bartosz
Jędrzejewski Tomasz
Herberg Dawid


7
Michna Adrian
Gajewski Tomasz
Rusiecki Piotr
Fąfara Marcin


8
Marciniak Dariusz
Hawrot Maciej
Posyniak Dawid
Gierczak Damian


9
Skrzypski Mariusz
Krzywosz Norbert
Feliński Grzegorz
Pietrzak Marek


10
Działkowski Grzegorz
Jezionek Marcin
Rypina Krzysztof
Kuljon Adam


11
Marczewski Marcin
Grzelczak Artur
Stanisławski Kamil
Czerwiński Grzegorz


12
Siodła Tomasz
Nowaczek Bartosz
Markowski Artur
Wacławski Łukasz


13
Osiński Krzysztof
Maciejkiewicz Mariusz
Urbaniak Bartosz
Kulikowski Piotr


14
Furman Dariusz
Hadzicki Michał
Szarański Tomasz
Śliwiński Tomasz


15
Wojciechowski Krzysztof
Ziółkowski Wojciech
Enkot Bartłomiej


16
Kozłowski Tomasz
Stryjski Wojciech
Jasiński Adrian


17
Gaczorek Mirosław
Kasprzyszak Grzegorz
Ciuła Mieszko


18
Olszewski Sławomir
Jasiński Radosław
Żyłka Adrian


19
Pawłowski Konrad
Makiewicz Daniel
Ostrowski Piotr


20
Sitnik Karol
Tylkowski Tomasz
Hoffman Leszek


21
Kovalov Dima
Małek Mariusz
Rzepka Rafał


22
Lewandowski Adrian
Jankiewicz Tomasz
Bełza Michał


23
Wilmański Kamil
Szczepaniak Mateusz
Wójcik Darek


24
Białecki Sebastian
Pecyna Norbert
Hawrot Marek


25
Rybka Tadeusz
Ryguła Grzegorz
Zakrzewski Danie;


26
Robak Dawid
Krawczak Robert
Dejnega Szymon


27
Błażejewski Sebastian
Mosczyński Sebastian
Kuczyński Grzegorz


28
Bieda Adam
Grażewski Robert
Preiss Michał


29
Białecki Piotr
Waberski Krzysztof
Dzięgiel Paweł


30
Bystrzycki Dominik
Michalski Tomasz
Starzyński Damian


31
Olejnik Paweł
Hamulski Leszek
Kopania łukasz


32
Paul Mariusz
Kramarczyk Mieczysław
Krzyszczyk Janusz


33
Chechliński Krzysztof
Pajdak Grzegorz
Merkel Dawid
Bruliński Wojciech

34
Golly Mariusz
Krasiński Mateusz
Mróz Grzegorz
Wężyk Maciej

35
Macha Łukasz
Karolak Tadeusz
Mazur Andrzej


36
Adamczyk Sebastian
Ober Kacper
Nagacz Grzegorz


37
Kozłowski Artur
Janicki Przemysław
Prasoł Damian


38
Scholz Witold
Marciniak Paweł
Pałaszewski Damian


39
Dybka Maciej
Gaertner Robert
Kolanowski Łukasz


40
Dzikołowski Tomasz
Pluta Gustaw
Misiak Przemysław


41
Półtorak Michał
Sujkowski Michał
Łowicz Sebastian


42
Matuszewski Michał
Przybyłowski Maciej
Biela Krzysztof


43
Wiśniewski Sławomir
Krogulski Michał
Wiśniewski Czarek


44
Ośko Rafał
Sławianowski Robert
Matysik Eugeniusz


45
Adamski Arkadiusz
Małek Marcin
Chmielewski Krzysztof


46
Kalwasiński Michał
Lewandowicz Marcin
Pecyna Szymon


47
Łęga Piotr
Kokowski Maciej
Kowalski Mirosław


48
Kubowicz Marek
Domka Jacek
Osiełkowski Paweł


49
Pawlicki Przemysław
Kowalczyk Jarosław
Kowalczyk Jakub


50
Piwoński Zbigniew
Gleń Wojciech
Kapuściński Marcin


51
Sołtys Wojciech
Błażejczyk Wojciech
Olszewski Bogusław


52
Szlachetka Przemysław
Mydlarz Sebastian
Mrózek Rafał


53
Turek Piotr
Kowalczyk Paweł
Polowczyk Krzysztof


54
Tomczak Roman
Dul Tomasz
Chow Ahkian


55
Bugaj Tomasz
Wawrzyniak Radosław
Rudzki Kamil


56
Kondracki Konrad
Kamiński Łukasz
Konieczny Krzysztof


57
Lauer Krzysztof
Ludwikowski Norbert
Szopa Krzysztof


58
Mikułowski Marek
Sewulok Sławomir
Cieślak Jacek


59
Rochmankowski Piotr
Frąckowiak Dawid
Caliński Kamil


60
Dębkowski Andrzej
Jaskowiak Robert
Basiak Wojciech


61
Kochański Hubert
Sierpotowski Grzegorz
Janiak Daniel


62
Urszulak Arkadiusz
Żurek Marek
Cieplucha Darek


63
Caliński Bartosz
Lewandowski Marek
Żabka Patryk


64
Luty Andrzej
Rafalont Jan
Godziszewski Michał

Grupy Pań

1
Podgórska Karolina
Pietras Klaudia
Wiseł Joanna
Głowacka Patrycja
Pacierpnik Małgorzata
Załawka Karolina


2
Słowikowska Renata
Krzeszewska Paulina
Kruszyńska Ewa
Modrzejewska Ewelina
Grzesik- Żyłka Aleksandra
Bożek Katarzyna


3
Lech Nina
Kokowska Agnieszka
Głydziak Kinga
Lewandowska Kinga
Musiał Magdalena


4
Markowska Małgorzata
Ryczkowska Anna
Żabka Katarzyna
Kowalczyk Anna
Walczak Izabela


5
Smolińska Diana
Lorek Karolina
Działkowska Joanna
Hamulska Anna
Zientara Żaneta


6
Nowaczek Katarzyna
Kopczyńska Iwona
Basiak Aleksandra
Grela Magda
Golly Daria


7
Kubowicz Joanna
Langner Iza
Fidelus Agata
Przybyła Klaudia
Rochmankowska Anna


8
Drążek Katarzyna
Wolska Dominika
Pawlicka Marta
Obara Justyna
Rzepka Jolanta

 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 10:00 am   

Możecie nas oglądać live

https://www.youtube.com/watch?v=dnjfZ1brlPY
 
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 12:39 pm   

Wyniki w grupach :

1
Ratajski Krzysztof 1
Garbarczyk Piotr 2
Majewski Wiesław 3
Galubiński Henryk 4


2
Kciuk Krzysztof 1
Karasiewicz Antoni 3
Chalaba Przemyslaw 4
Słowikowski Bartosz 2


3
Kanik Tytus 1
Jurasz Antoni 2
Wojtkowiak Marcin 4
Sawicki Przemysław 3


4
Wołynka Paweł 1
Słomski Marcin 2
Kogut Andrzej 4
Kołodziejczyk Marek 3


5
Łuczak Łukasz 1
Łoin Przemysław 2
Mazur Maciej 4
Jarzyński Roman 3


6
Gontarewicz Krzysztof 1
Cegłowski Bartosz 4
Jędrzejewski Tomasz 3
Herberg Dawid 2


7
Michna Adrian 1
Gajewski Tomasz 2
Rusiecki Piotr 4
Fąfara Marcin 3


8
Marciniak Dariusz 1
Hawrot Maciej 3
Posyniak Dawid 2
Gierczak Damian 4


9
Skrzypski Mariusz 1
Krzywosz Norbert 2
Feliński Grzegorz 3
Pietrzak Marek 4


10
Działkowski Grzegorz 1
Jezionek Marcin 2
Rypina Krzysztof 3
Kuljon Adam 4


11
Marczewski Marcin 1
Grzelczak Artur 4
Stanisławski Kamil 2
Czerwiński Grzegorz 3


12
Siodła Tomasz 1
Nowaczek Bartosz 4
Markowski Artur 3
Wacławski Łukasz 2


13
Osiński Krzysztof 2
Maciejkiewicz Mariusz 1
Urbaniak Bartosz 4
Kulikowski Piotr 3


14
Furman Dariusz 1
Hadzicki Michał 2
Szarański Tomasz 4
Śliwiński Tomasz 3


15
Wojciechowski Krzysztof 2
Ziółkowski Wojciech 3
Enkot Bartłomiej 1


16
Kozłowski Tomasz 1
Stryjski Wojciech 3
Jasiński Adrian 2


17
Gaczorek Mirosław 1
Kasprzyszak Grzegorz 2
Ciuła Mieszko 3


18
Olszewski Sławomir 2
Jasiński Radosław 3
Żyłka Adrian 1


19
Pawłowski Konrad 1
Makiewicz Daniel 3
Ostrowski Piotr 2


20
Sitnik Karol 3
Tylkowski Tomasz 2
Hoffman Leszek 1


21
Kovalov Dima 1
Małek Mariusz 2
Rzepka Rafał 3


22
Lewandowski Adrian 1
Jankiewicz Tomasz 3
Bełza Michał 2


23
Wilmański Kamil 1
Szczepaniak Mateusz 3
Wójcik Darek 2


24
Białecki Sebastian 1
Pecyna Norbert 3
Hawrot Marek 2


25
Rybka Tadeusz 2
Ryguła Grzegorz 1
Zakrzewski Danie; 3


26
Robak Dawid 1
Krawczak Robert 2
Dejnega Szymon 3


27
Błażejewski Sebastian 1
Mosczyński Sebastian 2
Kuczyński Grzegorz 3


28
Bieda Adam 1
Grażewski Robert 2
Preiss Michał 3


29
Białecki Piotr 1
Waberski Krzysztof 2
Dzięgiel Paweł 3


30
Bystrzycki Dominik 2
Michalski Tomasz 1
Starzyński Damian 3


31
Olejnik Paweł 3
Hamulski Leszek 2
Kopania łukasz 1


32
Paul Mariusz 1
Kramarczyk Mieczysław 3
Krzyszczyk Janusz 2


33
Chechliński Krzysztof 1
Pajdak Grzegorz 2
Bruliński Wojciech 3
Merkel Dawid 4

34
Golly Mariusz 2
Krasiński Mateusz 4
Wężyk Maciej 1
Mróz Grzegorz 3

35
Macha Łukasz 2
Karolak Tadeusz 3
Mazur Andrzej 1


36
Adamczyk Sebastian 1
Ober Kacper 2
Nagacz Grzegorz 3


37
Kozłowski Artur 1
Janicki Przemysław 3
Prasoł Damian 2


38
Scholz Witold 3
Marciniak Paweł 2
Pałaszewski Damian 1


39
Dybka Maciej 2
Gaertner Robert 1
Kolanowski Łukasz 3


40
Dzikołowski Tomasz 1
Pluta Gustaw 3
Misiak Przemysław 2


41
Półtorak Michał 1
Sujkowski Michał 2
Łowicz Sebastian 3


42
Matuszewski Michał 3
Przybyłowski Maciej 2
Biela Krzysztof 1


43
Wiśniewski Sławomir 2
Krogulski Michał 3
Wiśniewski Czarek 1


44
Ośko Rafał 1
Sławianowski Robert 3
Matysik Eugeniusz 2


45
Adamski Arkadiusz 3
Małek Marcin 2
Chmielewski Krzysztof 1


46
Kalwasiński Michał 2
Lewandowicz Marcin 3
Pecyna Szymon 1


47
Łęga Piotr 1
Kokowski Maciej 2
Kowalski Mirosław 3


48
Kubowicz Marek 1
Domka Jacek 2
Osiełkowski Paweł 3


49
Pawlicki Przemysław 2
Kowalczyk Jarosław 3
Kowalczyk Jakub 1


50
Piwoński Zbigniew 3
Gleń Wojciech 2
Kapuściński Marcin 1


51
Sołtys Wojciech 1
Błażejczyk Wojciech 3
Olszewski Bogusław 2


52
Szlachetka Przemysław 1
Mydlarz Sebastian 2
Mrózek Rafał 3


53
Turek Piotr 1
Kowalczyk Paweł 3
Polowczyk Krzysztof 2


54
Tomczak Roman 1
Dul Tomasz 2
Chow Ahkian 3


55
Bugaj Tomasz 2
Wawrzyniak Radosław 3
Rudzki Kamil 1


56
Kondracki Konrad 1
Kamiński Łukasz 3
Konieczny Krzysztof 2


57
Lauer Krzysztof 2
Ludwikowski Norbert 3
Szopa Krzysztof 1


58
Mikułowski Marek 2
Sewulok Sławomir 3
Cieślak Jacek 1


59
Rochmankowski Piotr 1
Frąckowiak Dawid 3
Caliński Kamil 2


60
Dębkowski Andrzej 3
Jaskowiak Robert 1
Basiak Wojciech 2


61
Kochański Hubert 2
Sierpotowski Grzegorz 1
Janiak Daniel 3


62
Urszulak Arkadiusz 2
Żurek Marek 3
Cieplucha Darek 1


63
Caliński Bartosz 2
Lewandowski Marek 3
Żabka Patryk 1


64
Luty Andrzej 1
Rafalont Jan 3
Godziszewski Michał 2
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 4:16 pm   

Wyniki grup Pań

1
Podgórska Karolina 1
Pietras Klaudia 5
Wideł Joanna 6
Głowacka Patrycja 4
Pacierpnik Małgorzata 3
Załawka Karolina 2


2
Słowikowska Renata 1
Krzeszewska Paulina 6
Kruszyńska Ewa 5
Modrzejewska Ewelina 4
Grzesik- Żyłka Aleksandra 2
Bożek Katarzyna 3


3
Lech Nina 1
Kokowska Agnieszka 4
Głydziak Kinga 3
Lewandowska Kinga 5
Musiał Magdalena 2


4
Markowska Małgorzata 1
Ryczkowska Anna 4
Żabka Katarzyna 2
Kowalczyk Anna 5
Walczak Izabela 3


5
Smolińska Diana 4
Lorek Karolina 3
Działkowska Joanna 5
Hamulska Anna 1
Zientara Żaneta 2


6
Nowaczek Katarzyna 2
Kopczyńska Iwona 1
Basiak Aleksandra 3
Grela Magda 4
Golly Daria 5


7
Kubowicz Joanna 1
Langner Iza 4
Fidelus Agata 3
Przybyła Klaudia 2
Rochmankowska Anna 5


8
Drążek Katarzyna 2
Wolska Dominika 3
Pawlicka Marta 4
Obara Justyna 5
Rzepka Jolanta 1
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 4:28 pm   

Turniej Panów
Last 128
Best of 5

Ratajski Krzysztof 4
Caliński Bartosz 0

Słowikowski Bartosz 1
Luty Andrzej 4

Chechliński Krzysztof 1
Hamulski Leszek 4

Golly Mariusz 4
Paul Mariusz 2

Gaczorek Mirosław 3
Kokowski Maciej 4

Olszewski Sławomir 4
Kubowicz Marek 2

Kowalczyk Jakub 2
Wojciechowski Krzysztof 4

Gleń Wojciech 0
Kozłowski Tomasz 4

Skrzypski Mariusz 3
Bugaj Tomasz 4

Jezionek Marcin 2
Kondracki Konrad 4

Półtorak Michał 4
Wójcik Darek 2

Przybyłowski Maciej 0
Białecki Sebastian 4

Ryguła Grzegorz 4
Dybka Maciej 2

Krawczak Robert 4
Dzikołowski Tomasz 0

Szopa Krzysztof 4
Gajewski Tomasz 0

Mikułowski Marek 0
Marciniak Dariusz 4

Łuczak Łukasz 3
Caliński Kamil 4

Herberg Dawid 1
Jaskowiak Robert 4

Kozłowski Artur 4
Mosczyński Sebastian 3

Marciniak Paweł 0
Bieda Adam 4

Kovalov Dima 4
Wiśniewski Sławomir 1

Bełza Michał 2
Ośko Rafał 4

Turek Piotr 4
Stanisławski Kamil 1

Dul Tomasz 0
Siodła Tomasz 4

Maciejkiewicz Mariusz 3
Olszewski Bogusław 4

Hadzicki Michał 4
Szlachetka Przemysław 1

Chmielewski Krzysztof 4
Ostrowski Piotr 0

Kalwasiński Michał 1
Hoffman Leszek 4

Białecki Piotr 3
Macha Łukasz 4

Bystrzycki Dominik 4
Adamczyk Sebastian 3

Sierpotowski Grzegorz 4
Jurasz Antoni 1

Urszulak Arkadiusz 0
Wołynka Paweł 4

Kanik Tytus 4
Kochański Hubert 1

Słomski Marcin 4
Cieplucha Darek 1

Mazur Andrzej 2
Waberski Krzysztof 4

Ober Kacper 1
Michalski Tomasz 4

Pawłowski Konrad 2
Marker: Preiss Michał Board: 1
Małek Marcin 4

Tylkowski Tomasz 4
Pecyna Szymon 2

Sołtys Wojciech 3
Osiński Krzysztof 4

Mydlarz Sebastian 4
Furman Dariusz 1

Marczewski Marcin 4
Polowczyk Krzysztof 0

Wacławski Łukasz 1
Tomczak Roman 4

Wiśniewski Czarek 4
Małek Mariusz 1

Matysik Eugeniusz 0
Lewandowski Adrian 4

Błażejewski Sebastian 1
Prasoł Damian 4

Grażewski Robert 1
Pałaszewski Damian 4

Rochmankowski Piotr 4
Łoin Przemysław 1

Basiak Wojciech 2
Gontarewicz Krzysztof 4

Michna Adrian 4
Lauer Krzysztof 3

Posyniak Dawid 4
Cieślak Jacek 3

Gaertner Robert 1
Rybka Tadeusz 4

Misiak Przemysław 0
Robak Dawid 4

Wilmański Kamil 4
Sujkowski Michał 1

Hawrot Marek 0
Biela Krzysztof 4

Rudzki Kamil 1
Krzywosz Norbert 4

Konieczny Krzysztof 0
Działkowski Grzegorz 4

Enkot Bartłomiej 1
Pawlicki Przemysław 4

Jasiński Adrian 1
Kapuściński Marcin 4

Łęga Piotr 4
Kasprzyszak Grzegorz 2

Domka Jacek 0
Żyłka Adrian 4

Kopania łukasz 4
Pajdak Grzegorz 0

Krzyszczyk Janusz 0
Wężyk Maciej 4

Żabka Patryk 4
Garbarczyk Piotr 2

Godziszewski Michał 0
Kciuk Krzysztof 4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 6:13 pm   

Turniej Pań
Last 16
Best of 5

Podgórska Karolina 3
Przybyła Klaudia 0

Grzesik- Żyłka Aleksandra 3
Rzepka Jolanta 2

Hamulska Anna 3
Musiał Magdalena 2

Nowaczek Katarzyna 1
Markowska Małgorzata 3

Lech Nina 3
Zientara Żaneta 0

Żabka Katarzyna 3
Kopczyńska Iwona 2

Kubowicz Joanna 2
Załawka Karolina 3

Drążek Katarzyna 0
Słowikowska Renata 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 6:14 pm   

Turniej Pań

"Last 16
Best of 5"

Podgórska Karolina 3
Przybyła Klaudia 0

Grzesik- Żyłka Aleksandra 3
Rzepka Jolanta 2

Hamulska Anna 3
Musiał Magdalena 2

Nowaczek Katarzyna 1
Markowska Małgorzata 3

Lech Nina 3
Zientara Żaneta 0

Żabka Katarzyna 3
Kopczyńska Iwona 2

Kubowicz Joanna 2
Załawka Karolina 3

Drążek Katarzyna 0
Słowikowska Renata 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 6:16 pm   

Turniej Pań

1/4 FINAL
Best of 7


Podgórska Karolina 3
Grzesik- Żyłka Aleksandra 1



Hamulska Anna 0
Markowska Małgorzata 3



Lech Nina 3
Żabka Katarzyna 2



Załawka Karolina 0
Słowikowska Renata 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 6:19 pm   

Turniej Panów
"Last 64
Best of 9"


Ratajski Krzysztof 4
Luty Andrzej 2



Hamulski Leszek 3
Golly Mariusz 4



Kokowski Maciej 2
Olszewski Sławomir 4



Wojciechowski Krzysztof 4
Kozłowski Tomasz 1



Bugaj Tomasz 4
Kondracki Konrad 1



Półtorak Michał 2
Białecki Sebastian 4



Ryguła Grzegorz 0
Krawczak Robert 4



Szopa Krzysztof 1
Marciniak Dariusz 4



Caliński Kamil 2
Jaskowiak Robert 4



Kozłowski Artur 4
Bieda Adam 2



Kovalov Dima 4
Ośko Rafał 1



Turek Piotr 4
Siodła Tomasz 0



Olszewski Bogusław 2
Hadzicki Michał 4



Chmielewski Krzysztof 4
Hoffman Leszek 1



Macha Łukasz 3
Bystrzycki Dominik 4



Sierpotowski Grzegorz 0
Wołynka Paweł 4



Kanik Tytus 4
Słomski Marcin 1



Waberski Krzysztof 2
Michalski Tomasz 4



Małek Marcin 4
Tylkowski Tomasz 2



Osiński Krzysztof 4
Mydlarz Sebastian 2



Marczewski Marcin 3
Tomczak Roman 4



Wiśniewski Czarek 0
Lewandowski Adrian 4



Prasoł Damian 2
Pałaszewski Damian 4



Rochmankowski Piotr 0
Gontarewicz Krzysztof 4



Michna Adrian 4
Posyniak Dawid 0



Rybka Tadeusz 1
Robak Dawid 4



Wilmański Kamil 2
Biela Krzysztof 4



Krzywosz Norbert 4
Działkowski Grzegorz 2



Pawlicki Przemysław 4
Kapuściński Marcin 2

Łęga Piotr 1
Żyłka Adrian 4



Kopania Łukasz 4
Wężyk Maciej 2



Żabka Patryk 2
Kciuk Krzysztof 4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 6:32 pm   

"Last 32
Best of 9"


Ratajski Krzysztof 4
Golly Mariusz 0


Olszewski Sławomir 2
Wojciechowski Krzysztof 4


Bugaj Tomasz 0
Białecki Sebastian 4


Krawczak Robert 1
Marciniak Dariusz 4

Jaskowiak Robert 3
Kozłowski Artur 4

Kovalov Dima 1
Turek Piotr 4


Hadzicki Michał 1
Chmielewski Krzysztof 4


Bystrzycki Dominik 0
Wołynka Paweł 4

Kanik Tytus 4
Michalski Tomasz 0


Małek Marcin 2
Osiński Krzysztof 4


Tomczak Roman 4
Lewandowski Adrian 2

Pałaszewski Damian 1
Gontarewicz Krzysztof 4

Michna Adrian 2
Robak Dawid 4

Biela Krzysztof 4
Krzywosz Norbert 0

Pawlicki Przemysław 0
Żyłka Adrian 4

Kopania Łukasz 0
Kciuk Krzysztof 4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 6:34 pm   

Turniej Pań
1/2 FINAL
Best of 7


Podgórska Karolina 4
Markowska Małgorzata 2

Lech Nina 1
Słowikowska Renata 4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 6:38 pm   

Turniej Panów

Last 16
Best of 9

Ratajski Krzysztof 4
Wojciechowski Krzysztof 0

Białecki Sebastian 2
Marciniak Dariusz 4

Kozłowski Artur 2
Turek Piotr 4

Chmielewski Krzysztof 2
Wołynka Paweł 4


Kanik Tytus 4
Osiński Krzysztof 1

Tomczak Roman 4
Gontarewicz Krzysztof 3


Robak Dawid 4
Biela Krzysztof 1

Żyłka Adrian 4
Kciuk Krzysztof 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 6:39 pm   

TURNIEJ PANÓW
1/4 FINAŁ

Ratajski Krzysztof 5
Marciniak Dariusz 2

Turek Piotr 2
Wołynka Paweł 5

Kanik Tytus 5
Tomczak Roman 1

Robak Dawid 5
Żyłka Adrian 1
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 7:05 pm   

TURNIEJ PANÓW
1/2 FINAŁ

Ratajski Krzysztof 4
Wołynka Paweł 5

Kanik Tytus 5
Robak Dawid 1
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 7:16 pm   

Finał Juniorów

Sebastian Białecki- Dawid Herberg 4:1

ZWYCIĘZCĄ A KAT JUNIORÓW ZOSTAŁ SEBASTIAN BIAŁECKI
Ostatnio zmieniony przez olka Sob Lip 08, 2017 8:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group