DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
¤ Weekend mistrzowski POD 2017 - Super Liga
Autor Wiadomość
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 11:05 am   ¤ Weekend mistrzowski POD 2017 - Super Liga



SUPER LIGA PANOWIE :

"Last 128
Best of 11"


Kondracki Konrad 6
Board:
FREE 0

Jurasz Antoni 6
Board: 1
Kowalczyk Jarosław 0

Ludwikowski Norbert 1
Board: 2
Sławianowski Robert 6

Hamulski Leszek 6
Board: 3
Frąckowiak Dawid 0

Gleń Wojciech 6
Board:
FREE 0

Jasiński Adrian 6
Board: 4
Kulikowski Piotr 0

Konieczny Krzysztof 0
Board: 5
Bieda Adam 6

FREE 0
Board:
Adamski Arkadiusz 6

Kozłowski Tomasz 6
Board:
FREE 0

Dybka Maciej 3
Board: 6
Markowski Artur 6

Gajewski Tomasz 2
Board: 7
Mikułowski Marek 6

FREE 0
Board:
Marciniak Paweł 6

Półtorak Michał 6
Board:
FREE 0

Lauer Krzysztof 2
Board: 8
Wojciechowski Krzysztof 6

Wiśniewski Sławomir 3
Board: 9
Mydlarz Sebastian 6

FREE 0
Board:
Kanik Tytus 6

Herberg Dawid 6
Board:
FREE 0

Janiak Daniel 1
Board: 10
Wacławski Łukasz 6

Kujon Adam 2
Board: 11
Golly Mariusz 6

FREE 0
Board:
Stanisławski Kamil 6

Szczepaniak Mateusz 6
Board:
FREE 0

Basiak Wojciech 1
Board: 12
Hadzicki Michał 6

Biela Krzysztof 6
Board: 13
Kolanowski Łukasz 0

FREE 0
Board:
Rypina Krzysztof 3

Marciniak Dariusz 3
Board:
FREE 0

Chow Ahkian 4
Board: 14
Posyniak Dawid 6

Domka Jacek 6
Board: 15
Lewandowicz Marcin 0

FREE 0
Board:
Kowalski Mirosław 6

Jędrzejewski Tomasz 6
Board:
FREE 0

Furman Dariusz 3
Board: 16
Macha Łukasz 6

Olszewski Sławomir 0
Board: 5
Robak Dawid 6

FREE 0
Board:
Cieślak Jacek 6

Wołynka Paweł 6
Board:
FREE 0

Paul Mariusz 3
Board: 3
Caliński Kamil 6

Gontarewicz Krzysztof 6
Board: 15
Michna Adrian 4

FREE 0
Board:
Jezionek Marcin 6

Grzelczak Artur 6
Board:
FREE 0

Przybyłowski Maciej 0
Board: 16
Ratajski Krzysztof 6

Ośko Rafał 0
Board:
Białecki Sebastian 6

FREE 0
Board:
Krzyszczyk Janusz 6

Wilmański Kamil 6
Board:
FREE 0

Polowczyk Krzysztof 0
Board:
Olszewski Bogusław 6

Kowalczyk Jakub 3
Board:
Olejnik Paweł 6

FREE 0
Board:
Hawrot Marek 6

Matysik Eugeniusz
Board:
FREE

Grażewski Robert 0
Board:
Adamczyk Sebastian 6

Marczewski Marcin 6
Board:
Kozłowski Artur 3

FREE 0
Board:
Dzikołowski Tomasz 6

Misiak Przemysław 6
Board:
FREE 0

Kubowicz Marek 6
Board:
Bruliński Wojciech 3

Hawrot Maciej 4
Board:
Chechlińki Krzysztof 6

FREE 0
Board:
Janicki Przemysław 6

Lewandowski Marek 6
Board:
FREE 0

Białecki Piotr 6
Board:
Słomski Marcin 4

Kramarczyk Mieczysław 0
Board:
Turek Piotr 6

FREE 0
Board:
Błażejewski Sebastian 6

Pałaszewski Damian 6
Board:
FREE 0

Luty Andrzej 6
Board:
Sawicki Przemysław 0

Galubiński Henryk 2
Board:
Waberski Krzysztof 6

FREE 0
Board:
Cieplucha Dariusz 6

Tomczak Roman 6
Board:
Mazur Andrzej 1

Ziółkowski Wojciech 2
Board:
Dejnega Szymon 6

Pawlicki Przemysław
Board:
Piwoński Zbigniew

FREE 0
Board:
Lewandowski Adrian 6
Ostatnio zmieniony przez RZUF Nie Lip 09, 2017 12:08 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 11:07 am   



SUPER LIGA PANIE :

1
Hamulska Anna
Golly Daria
Głowacka Patrycja
Markowska Małgorzata


2
Kruszyńska Ewa
Podgórska Karolina
Kubowicz Joanna
Krzeszewska Paulina


3
Langner Iza
Pawlicka Marta
Fidelus Agata
Smolińska Diana


4
Grela Magda
Kowalczyk Ann
Zientara Żaneta
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 12:18 pm   

"Last 64
Best of 11"



Kondracki Konrad 6

Board:

Jurasz Antoni 3



Sławianowski Robert 1

Board:

Hamulski Leszek 6



Gleń Wojciech 6

Board:

Jasiński Adrian 1



Bieda Adam 6

Board:

Adamski Arkadiusz 4



Kozłowski Tomasz 6

Board:

Markowski Artur 0



Mikułowski Marek 6

Board:

Marciniak Paweł 2



Półtorak Michał 2

Board:

Wojciechowski Krzysztof 6



Mydlarz Sebastian 0

Board:

Kanik Tytus 6



Herberg Dawid 2

Board:

Wacławski Łukasz 6



Golly Mariusz 6

Board:

Stanisławski Kamil 2



Szczepaniak Mateusz 3

Board:

Hadzicki Michał 6



Biela Krzysztof 6

Board:

Rypina Krzysztof 2



Marciniak Dariusz 6

Board:

Posyniak Dawid 1



Domka Jacek 2

Board:

Kowalski Mirosław 6



Jędrzejewski Tomasz 2

Board:

Macha Łukasz 6



Robak Dawid 6

Board:

Cieślak Jacek 1



Wołynka Paweł 6

Board:

Caliński Kamil 2



Gontarewicz Krzysztof 6

Board:

Jezionek Marcin 0



Grzelczak Artur 0

Board:

Ratajski Krzysztof 6



Białecki Sebastian 6

Board:

Krzyszczyk Janusz 2



Wilmański Kamil 6

Board:

Olszewski Bogusław 3



Olejnik Paweł 4

Board:

Hawrot Marek 6



Matysik Eugeniusz 0

Board:

Adamczyk Sebastian 6



Marczewski Marcin 6

Board:

Dzikołowski Tomasz 2



Misiak Przemysław 4

Board:

Kubowicz Marek 6



Chechlińki Krzysztof 6

Board:

Janicki Przemysław 0



Lewandowski Marek 0

Board:

Białecki Piotr 6



Turek Piotr 6

Board:

Błażejewski Sebastian 2



Pałaszewski Damian 3

Board:

Luty Andrzej 6



Waberski Krzysztof 2

Board:

Cieplucha Dariusz 6



Tomczak Roman 6

Board:

Dejnega Szymon 0



Piwoński Zbigniew 3

Board:

Lewandowski Adrian 6
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 12:55 pm   

Wyniki Grup Pań

1
Hamulska Anna 4
Golly Daria 3
Głowacka Patrycja 2
Markowska Małgorzata 1


2
Kruszyńska Ewa 2
Podgórska Karolina 1
Kubowicz Joanna 4
Krzeszewska Paulina 3


3
Langner Iza 0
Pawlicka Marta 3
Fidelus Agata 2
Smolińska Diana 1


4
Grela Magda 3
Kowalczyk Anna 2
Zientara Żaneta 1
 
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 1:26 pm   

"Last 32
Best of 11"





Kondracki Konrad 5



Board:



Hamulski Leszek 6







Gleń Wojciech 6



Board:



Bieda Adam 2







Kozłowski Tomasz 2



Board:



Mikułowski Marek







Wojciechowski Krzysztof 2



Board:



Kanik Tytus 6







Wacławski Łukasz 6



Board:



Golly Mariusz 0







Hadzicki Michał 6



Board:



Biela Krzysztof 4







Marciniak Dariusz 6



Board:



Kowalski Mirosław 2







Macha Łukasz 5



Board:



Robak Dawid 6







Wołynka Paweł 6



Board:



Gontarewicz Krzysztof 2







Ratajski Krzysztof 6



Board:



Białecki Sebastian 2







Wilmański Kamil 6



Board:



Hawrot Marek 3







Adamczyk Sebastian 4



Board:



Marczewski Marcin 6







Kubowicz Marek 1



Board:



Chechlińki Krzysztof 6







Białecki Piotr 6



Board:



Turek Piotr 5







Luty Andrzej 6



Board:



Cieplucha Dariusz 1







Tomczak Roman 6



Board:



Lewandowski Adrian 3
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 1:57 pm   

Turniej Pań

1/4 FINAL
Best of 5

Markowska Małgorzata 3
Fidelus Agata 2

Kruszyńska Ewa 2
Zientara Żaneta 3

Smolińska Diana 2
Głowacka Patrycja 3

Kowalczyk Anna 2
Podgórska Karolina 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 1:58 pm   

1/2 FINAL
Best of 7


Markowska Małgorzata 3
Zientara Żaneta 0

Głowacka Patrycja 0
Podgórska Karolina 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 2:07 pm   

Turniej Panów

Last 16
Best of 11


Hamulski Leszek 6
Gleń Wojciech 2

Kozłowski Tomasz 2
Kanik Tytus 6

Wacławski Łukasz 6
Hadzicki Michał 0

Marciniak Dariusz 6
Robak Dawid 3

Wołynka Paweł 6
Ratajski Krzysztof 2


Wilmański Kamil 0
Marczewski Marcin 6

Chechlińki Krzysztof 5
Białecki Piotr 6

Luty Andrzej 2
Tomczak Roman 6
 
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 3:10 pm   

"1/4 FINAL
Best of 11"


Hamulski Leszek 0
Kanik Tytus 6

Wacławski Łukasz 6
Marciniak Dariusz 4

Wołynka Paweł 6
Marczewski Marcin 2

Białecki Piotr 3
Tomczak Roman 6
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 3:15 pm   

1/2 FINAL
best of 11

Kanik Tytus 4
Wacławski Łukasz 6


Wołynka Paweł 6
Tomczak Roman 0
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 3:43 pm   

FINAŁ SUPERLIGI PAŃ

MAŁGORZATA MARKOWSKA- KAROLINA PODGÓRSKA 0:4

ZWYCIĘŻCZYNIĄ TURNIEJU SUPERLIGI PAŃ ZOSTAŁA KAROLINA PODGÓRSKA
Ostatnio zmieniony przez RZUF Nie Lip 09, 2017 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RZUF 


Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1525
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 4:15 pm   

FINAŁ SUPERLIGI PANÓW

ŁUKASZ WACŁAWSKI- PAWEŁ WOŁYNKA 6:4

ZWYCIĘZCĄ ZOSTAŁ ŁUKASZ WACŁAWSKI
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 5:37 pm   

Pełne Wyniki Turnieju Pań

1 Podgórska Karolina
2 Markowska Małgorzata
3-4 Zientara Żaneta
3-4 Głowacka Patrycja
5-8 Fidelus Agata
5-8 Kruszyńska Ewa
5-8 Smolińska Diana
5-8 Kowalczyk Anna
9-12 Golly Daria
9-12 Krzeszewska Paulina
9-12 Pawlicka Marta
9-12 Grela Magda
13-16 Hamulska Anna
13-16 Kubowicz Joanna

Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Wacławski Łukasz
2 Wołynka Paweł
3-4 Kanik Tytus
3-4 Tomczak Roman
5-8 Hamulski Leszek
5-8 Marciniak Dariusz
5-8 Marczewski Marcin
5-8 Białecki Piotr
9-16 Gleń Wojciech
9-16 Kozłowski Tomasz
9-16 Hadzicki Michał
9-16 Robak Dawid
9-16 Ratajski Krzysztof
9-16 Wilmański Kamil
9-16 Chechlińki Krzysztof
9-16 Luty Andrzej
17-32 Kondracki Konrad
17-32 Bieda Adam
17-32 Mikułowski Marek
17-32 Wojciechowski Krzysztof
17-32 Golly Mariusz
17-32 Biela Krzysztof
17-32 Kowalski Mirosław
17-32 Macha Łukasz
17-32 Gontarewicz Krzysztof
17-32 Białecki Sebastian
17-32 Hawrot Marek
17-32 Adamczyk Sebastian
17-32 Kubowicz Marek
17-32 Turek Piotr
17-32 Cieplucha Dariusz
17-32 Lewandowski Adrian
33-64 Jurasz Antoni
33-64 Sławianowski Robert
33-64 Jasiński Adrian
33-64 Adamski Arkadiusz
33-64 Markowski Artur
33-64 Marciniak Paweł
33-64 Półtorak Michał
33-64 Mydlarz Sebastian
33-64 Herberg Dawid
33-64 Stanisławski Kamil
33-64 Szczepaniak Mateusz
33-64 Rypina Krzysztof
33-64 Posyniak Dawid
33-64 Domka Jacek
33-64 Jędrzejewski Tomasz
33-64 Cieślak Jacek
33-64 Caliński Kamil
33-64 Jezionek Marcin
33-64 Grzelczak Artur
33-64 Krzyszczyk Janusz
33-64 Olszewski Bogusław
33-64 Olejnik Paweł
33-64 Matysik Eugeniusz
33-64 Dzikołowski Tomasz
33-64 Misiak Przemysław
33-64 Janicki Przemysław
33-64 Lewandowski Marek
33-64 Błażejewski Sebastian
33-64 Pałaszewski Damian
33-64 Waberski Krzysztof
33-64 Dejnega Szymon
33-64 Piwoński Zbigniew
65-128 Kowalczyk Jarosław
65-128 Ludwikowski Norbert
65-128 Frąckowiak Dawid
65-128 Kulikowski Piotr
65-128 Konieczny Krzysztof
65-128 Dybka Maciej
65-128 Gajewski Tomasz
65-128 Lauer Krzysztof
65-128 Wiśniewski Sławomir
65-128 Janiak Daniel
65-128 Kujon Adam
65-128 Basiak Wojciech
65-128 Kolanowski Łukasz
65-128 Chow Ahkian
65-128 Lewandowicz Marcin
65-128 Furman Dariusz
65-128 Olszewski Sławomir
65-128 Paul Mariusz
65-128 Michna Adrian
65-128 Przybyłowski Maciej
65-128 Ośko Rafał
65-128 Polowczyk Krzysztof
65-128 Kowalczyk Jakub
65-128 Matysik Eugeniusz
65-128 Grażewski Robert
65-128 Kozłowski Artur
65-128 Bruliński Wojciech
65-128 Hawrot Maciej
65-128 Słomski Marcin
65-128 Kramarczyk Mieczysław
65-128 Sawicki Przemysław
65-128 Galubiński Henryk
65-128 Mazur Andrzej
65-128 Ziółkowski Wojciech
65-128 Pawlicki Przemysław
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group